طلای 18 عیار:
3,397,200
تومان

نمایندگی طلا حقانی

طلا و جواهری حقانی از سال 1355 در زمینه طراحی و تولید انواع و طلا و جواهرات فعالیت خود را آغاز کرد. هدف ما این است که در سراسر کشور نمایندگی طلا فروشی داشته باشیم و در راستای تولید و عرضه محصولات نفیس و ساخت طلا، علاوه بر بازار ایران در جمع برندهای معتبر دنیا نیز حرفی برای گفتن داشته باشیم. ارائه محصولات باکیفیت و فاخر اولویت اول ماست، به همین سبب تمام تلاش خود را می‌کنیم تا تجهیزات بروز و پروتکل‌های کنترلی را به بهترین شکل ممکن در دستور کار قرار دهیم تا محصولاتی با کیفیت با گواهی نامه‌های رسمی و بین المللی در اختیار شما بگذاریم.

دعوت جواهری حقانی به همکاری با اخذ نمایندگی طلا

طلا و جواهری حقانی با هدف توسعه و گسترش فعالیت خود اقدام به اعطای نمایندگی طلا فروشی در سراسر کشور نموده است.  برای دریافت اطلاعات بیشتر و شروع همکاری می‌توانید از طریق راه‌های زیر اقدام کنید.
 1.  تکمیل فرم انتهای صفحه.
 2. ارسال رزومه در واتساپ.

شرایط راه اندازی نمایندگی طلا فروشی و مدل همکاری

 • نگران ریسک تامین محصولات نمایندگی طلا خود نباشید؛ زیرا جواهری حقانی تامین کننده محصولات نمایندگی طلا فروشی خواهد بود.
 • متقاضی نمایندگی طلا باید هزینه‌هایی که شامل خرید و کارمزد طلا می‌شود را مطابق با اسناد صادر شده پرداخت کند.
 • سرمایه لازم برای احداث نمایندگی طلا فروشی تماما بر عهده متقاضی است بنابراین هیچگونه سرمایه گذاری برای فروش شرایطی طلا و تاسیس نمایندگی طلا توسط جواهری حقانی صورت نمی‌گیرد.
 • دریافت مجوزهایی که به راه اندازی نمایندگی طلا مربوط می‌شود بر عهده خود متقاضی است، در ضمن باید مطابق با قوانین اتحادیه شهری که در آن سکونت دارد نیز باشد.  
 • میزان سرمایه گذاری متقاضی حداقل باید به ارزش 3 کیلوگرم طلا باشد.
 • موارد آموزشی بر عهده جواهری حقانی است. این موارد شامل فروشندگی و حسابداری و طلا و جواهر و گوهرشناسی برعهده جواهری حقانی است. 
 • برای تامین حاشیه سود متقاضی نمایندگی طلا فروشی تخفیفات خاص در نظر گرفته شده که در مذاکرات تکمیلی به طور کامل راجع به آن صحبت خواهد شد.
 • جواهری حقانی از تمام ظرفیت‌های خود برای معرفی نمایندگی طلا استفاده می‌کند. این موارد شامل وب سایت جواهری حقانی که در میان رتبه‌های برتر گوگل است، شبکه های مجازی، تبلیغات مکتوب و محیطی، نمایشگاه‌ها و همایش‌ها می‌شود. 
 • جواهری حقانی دارای باشگاه مشتریان چند هزار نفره در سراسر ایران است. ما از این ظرفیت برای معرفی نمایندگی طلا فروشی به استفاده خواهیم نمود.
 • تامین ساخت سفارش‌های مشتریان نمایندگی طلا بر عهده جواهری حقانی خواهد بود.
 • بسته بندی، ست اداری و دیگر طراحی‌های هویت بصری تماما از قبل انجام شده و بر عهده متقاضی نمایندگی طلا فروشی نیست. 
 • تمام عکاسی و فیلمبرداری‌ها توسط جواهری حقانی انجام می‌شود و تصاویر محصولات را در اختیار نمایندگی طلا شما قرار می‌دهد. 
 
مزایای اخذ نمایندگی طلا امکان اعطای تابلو  شراکت در هزینه تبلیغات  آموزش رایگان و جوایز فروش
شرایط مورد نیاز مغازه یا دفتر نیروی کار
تضامین مورد نیاز ضمانت بانکی
سرمایه مورد نیاز بیشتر از ۳۰۰ میلیون تومان
سابقه کاری فاقد اهمیت
 

شهرهای مورد نظر برای تاسیس نمایندگی طلا فروشی

اگر در هر یک از شهرها و استان‌های زیر سکونت دارید، امکان همکاری جواهری حقانی با شما وجود دارد. این شهر‌ها شامل تهران، بوشهر، گناوه، قم و همچنین استان‌های کرمان، فارس، خوزستان، آذربایجان شرقی و غربی، سمنان، لرستان، کردستان، سیستان و بلوچستان و اصفهان می‌شود.

مشتریان جواهری حقانی

مشتریان ما از سراسر دنیا به نمایندگی طلا حقانی اعتماد کرده‌اند و ما را برای خرید طلا و جواهرات برگزیده‌اند. کشورهای غرب آسیا، اقیانوسیه، اروپا، شمال آمریکا و شمال آفریقا از اقصی نقاطی هستند که مشتریان افتخار داده‌اند و مجموعه حقانی را انتخاب کرده‌اند. ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که اولین خرید شما، شروع تجربه‌ای فوق العاده از حس احترام و آرامش در خرید طلا و جواهرات خواهد بود. 

خدمات و مزایا جواهری حقانی

از خدمات و مزایای مجموعه حقانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
 • تمام طلا و جواهرات با بهره‌گیری از مجرب ترین اساتید ساخت طلا و جواهرات و به کارگیری تجهیزات و ابزارآلات روز دنیا تولید می‌شود.
 • با فروش محصولات و همکاری جواهری حقانی می‌توانید نسبت به دیگران متمایز باشید، همچنین با توجه به نوع کار و ساخت طلا و جواهرات سفارشی و استفاده از مراجع تبلیغاتی و بازاریابی ما شما می‌توانید از سود بالایی بهره ببرید. فراموش نکنید که تمام جواهرات همراه با شناسنامه معتبر هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به اخذ نمایندگی طلا حقانی فرم زیر را تکمیل کنید.

دلیل بازگشت وجه

ارسال سکه‌های حقانی با تگ NFC رایگان!

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
04،569،282،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده