طلای 18 عیار: ---
قیمت تمامی محصولات به صورت لحظه ای می باشد
طلای 18 عیار: ---

قیمت بصورت لحظه ای می باشد

انگشتر طلا سیترین

انگشتر طلا سیترین

طبقه بندی محصول
محدوده قیمت
990،00021،533،000
رنگ طلا
وزن طلا
سنگ مورد استفاده

 انگشتر طلا انواع مختلفی دارد که هر کدام از آن‌ها متناسب با نوع طراحی و شمایل ظاهری در موقعیت‌های مختلفی کاربرد دارند. انگشتر طلا سیترین یکی از پرکاربردترین جواهراتی است که این روزها مورد استفاده قرار می‌گیرند و وجود آن در صندوقچه جواهراتی هر بانویی ضروری است. 

استفاده از سنگ‌های طبیعی به همراه طلا می‌تواند جذابیتی خیره کننده به استایل شما ببخشد؛ همچنین ترکیب خواص سنگ سیترین به همراه طلا خارق العاده است.

انگشتر طلا سیترین زنانه مدل‌های مختلفی دارد و شما می‌توانید متناسب با سلیقه خود از نمونه‌های انگشتر سیترین طلا سفید، طلا زرد، ظریف و فانتزی یا مدل‌های بزرگ و عربی استفاده کنید.

مجموعه حقانی با تولید طیف متنوعی از  انگشتر طلا نگین دار، همچون انگشتر طلا سیترین توانست ظرافت و جذابیت محصولات خود را نمایان سازد.

به منظور خرید انگشتر طلا با نگین سیترین می‌توانید هم اکنون از طریق صفحه محصولات اقدام کنید.

 

حقانی، معتبرترین مرکز خرید انگشتر طلا سیترین

مجموعه حقانی به همراه تیم حرفه‌ای و استادکاران ماهر ایرانی حدود 46 سال است که در حوزه طراحی و تولید منحصر به فردترین جواهرات فعالیت دارد.

آنچه موجب شد مجموعه حقانی بتواند بیش از 4 دهه در این حوزه پایدار و ماندگار فعالیت کند تولید محصولات منحصر به فرد با طراحی خلاقانه بود؛ ضمن اینکه استادکاران ماهر ایرانی، خدمات بی نظیر، پشتیبانی همه جانبه، ارائه جواهرات اصیل و غیره نیز در این مسیر بسیار موثر بودند.

رسالت مجموعه حقانی از ابتدا تاکنون جلب رضایت مشتریان و تولید محصولات بی نظیر بود و امروزه با وجود استقبال بی‌سابقه شما عزیزان از تولیدات حقانی ثابت کرده است که حقانی توانسته رسالت خود را به نحو احسنت اجرا کند.

برای خرید انواع جواهرات همچون انگشتر طلا با نگین سیترین می‌توانید از طریق وب سایت و صفحه محصولات اقدام کنید و با چند کلیک ساده هر آنچه نیاز دارید را خریداری کنید و منتظر دریافت آن باشید.

 

مزایای خرید انگشتر طلا سیترین از حقانی عبارتند از:

  • ارائه فاکتور رسمی به همراه مهر مجموعه حقانی
  • ساخت طلای سفارشی با طرح و الگوی دلخواه شما
  • ساخت طلا 21 عیار  به دلخواه مشتری
  • ارائه محصولات اصیل به همراه شناسنامه معتبر گوهرشناسی و شناسنامه بین المللی 
  • محاسبه قیمت خالص طلا بدون در نظر گرفتن نگین‌ها
  • هنگام فروش جواهرات در صورت سلامت 25 درصد از قیمت نگین‌ها کسر شده و مابقی از شما خریداری می‌شود.

مواردی که گفته شد تنها قسمت محدودی از مزایای خرید از حقانی است قطعا بعد از خرید با سایر امکانات و ویژگی‌هایی که در اختیارتان قرار می‌گیرد، آشنا خواهید شد.

 

قیمت انگشتر سیترین طلا

فاکتورهای بسیاری وجود دارند که در هنگام خرید جواهرات باید آن‌ها را در نظر داشت. این فاکتورها در مورد طلا و جواهرات کمی متنوع‌تر هستند؛ زیرا گزینه‌هایی به نام مالیات، اجرت ساخت، درصد فروشنده و غیره نیز در  این امر دخیل هستند. 

در ادامه به صورت خلاصه برخی از این فاکتورها را توضیح خواهیم داد.

هر چقدر وزن جواهرات بیشتر باشد قیمت آن نیز  بالاتر است ضمن اینکه نوع طراحی جواهرات و اینکه به روش فانتزی و ظریف طراحی شده باشد یا عربی و کلکته نیز از دیگر فاکتورهایی است که به طور مستقیم بر قیمت انگشتر سیترین طلا تاثیر می‌گذارد؛ زیرا هر چقدر جواهرات پیچیده‌تر باشند اجرت ساخت آن‌ها نیز بیشتر است.

میزان مالیات بر حسب نرخ روز طلا محاسبه می‌شود و همیشه عدد ثابتی ندارد؛ به همین دلیل قبل از خرید باید نرخ روز طلا را در نظر داشته باشید.

مجموعه حقانی متنوع‌ترین جواهرات را با تضمین قیمت و کیفیت ارائه می‌دهد و شما می‌توانید با مراجعه به سایت مجموعه از قیمت دقیق انگشتر طلا سیترین و سایر جواهرات اطلاع یابید.

 

سبد خرید
طبقه بندی محصول
محدوده قیمت
990،00021،533،000
رنگ طلا
وزن طلا
سنگ مورد استفاده
برای دریافت کد تخفیف شماره تماس خود را وارد کنید