طلای 18 عیار: ---
قیمت تمامی محصولات به صورت لحظه ای می باشد
طلای 18 عیار: ---

قیمت بصورت لحظه ای می باشد

سرویس طلا بچه گانه

سرویس طلا بچه گانه

طبقه بندی محصول
محدوده قیمت
089،959،000
رنگ طلا
وزن طلا
سنگ مورد استفاده
سرویس طلا زنانه طلوع

سرویس طلا طلوع

46,346,000 تومان
سرویس طلا زنانه نرمال

سرویس طلا نرمال

89,959,000 تومان
نیم ست طلا آترین

نیم ست طلا آترین

58,606,000 تومان
نیم ست طلا فرشته

نیم ست طلا فرشته

9,153,000 تومان

نیم ست طلای زنانه دلبر

49,118,000 تومان49,192,000 تومان
سرویس طلا آترین

سرویس طلا آترین

55,114,000 تومان
سرویس طلا ایوا

سرویس طلا ایوا

43,299,000 تومان
سرویس طلا فانتزی

سرویس طلا فانتزی

21,233,000 تومان
سرویس طلا فانتزی

سرویس طلا فانتزی

30,088,000 تومان
نیم ست طلا زنانه انگوری

نیم ست طلا انگوری

29,627,000 تومان

سرویس طلا بچه گانه یک هدیه جذاب و منحصربه‌فرد برای کودکان شماست و زیبایی چهره معصوم آن‌ها را دوچندان می‌کند.

جواهری حقانی با بیش از 4 دهه حضور مستمر و فعال در حوزه طراحی و ساخت سرویس طلا و جواهر، انواع سرویس طلا بچه گانه جدید و شیک را به صورت سفارشی، با کیفیت و عیار بالا و امکان ارسال رایگان به سراسر کشور عرضه می‌کند.

نکاتی درباره خرید سرویس طلای بچه گانه جدید 2022

اگر پیش از این سابقه خرید برای کودکان را داشته باشید با این موضوع موافقید که خرید برای بچه‌ها خصوصا در زمینه طلا و جواهر همیشه نیازمند دقت و توجه بیشتری است؛ زیرا کودکان جثه کوچک و پوست حساسی دارند و این دو فاکتور باعث می‌شود هر طلا و جواهری برای آن‌ها مناسب نباشد.

از این رو برای رسیدن به نتیجه مطلوب در خرید سرویس طلا بچه گانه دخترانه باید به دو فاکتور وزن و کیفیت طلا توجه ویژه‌ای داشته باشید.

  • به طور کلی اندام و دست ظریف کودکان قادر به تحمل وزن طلا و جواهر سنگین نیست؛ از این رو در نظر داشته باشید بهترین سرویس طلای بچه‌ گانه جدید سبک وزن است.
  • درباره کیفیت سرویس طلای بچه گانه شیک باید در نظر داشته باشید که گاهی اوقات برخی سازندگان طلا و جواهر جهت کاهش قیمت، از ترکیب طلا و سایر فلزات ارزشمند مانند نقره در ساخت طلا استفاده می‌کنند. توجه به این مسئله از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ زیرا پوست کودکان بسیار حساس بوده و ممکن است به سایر فلزات مانند نقره، مس و… حساسیت نشان بدهد؛ بنابراین بهترین گزینه ممکن برای تجربه یک خرید مطمئن و بدون پشیمانی خرید سرویس طلای بچه گانه اصل است.

جواهری حقانی با در اختیار داشتن مجرب‌ترین و حرفه‌ای‌ترین استادکاران و طراحان طلا و جواهر، سرویس طلای بچه گانه شیک را با عیار 18 و در بالاترین سطح کیفی و وزن مناسب برای کودکان تولید و عرضه می‌کند؛ از این رو اگر خرید سرویس طلا کودک خود را از این مجموعه انجام می‌دهید خیال‌تان از بابت وزن و کیفیت مطلوب محصول منتخب خود تخت باشد.

قیمت سرویس طلای بچه گانه

قیمت سرویس طلا بچه گانه تحت تاثیر فاکتورهای متعددی قرار دارد.

  • اولین فاکتور نرخ روز طلاست که با نوسانات دائمی، اصلی‌ترین عامل تغییر قیمت طلا و جواهر در بازار است.
  • طرح و مدل سرویس طلا بچه گانه نیز در تعیین قیمت این محصول اثرگذار است؛ طبیعتا هرچه  طرح مذکور از پیچیدگی بیشتری برخوردار باشد، قیمت نهایی سرویس نیز بیشتر خواهد بود.
  • وزن سومین عامل تعیین کننده قیمت سرویس طلا بچه گانه است. البته با توجه به آنچه پیش‌تر گفتیم، انواع سرویس طلا بچه گانه جدید سبک وزن هستند؛ از این رو نسبت به سایر محصولات حقانی همچون سرویس طلا هندی و… این محصول از قیمت پایین‌تری برخوردار است.
  • عیار طلا هم فاکتور مهمی در قیمت سرویس طلا بچه گانه دخترانه است و هر چقدر بالاتر باشد، قیمت سرویس طلا هم بیشتر خواهد بود. تمامی محصولات حقانی با عیار 18 تولید می‌شوند؛ با این حال در  صورت درخواست مشتری امکان ساخت سرویس طلای بچه گانه جدید با عیار 21 نیز وجود دارد.
  • اجرت ساخت هزینه‌ای است که بابت حق الزحمه طراح و استادکار طلا به قیمت نهایی سرویس طلا بچه گانه افزوده می‌شود. این مقدار معمولا به صورت درصدی روی مبلغ نهایی طلا محاسبه می‌شود و به همین خاطر هم رقم ثابتی ندارد.

نکته: برای طرح‌ها و مدل‌های سخت‌تر و پیچیده‌تر اجرت ساخت بالاتری لحاظ می‌شود.

خرید سرویس طلا بچه گانه از جواهری حقانی

جهت خرید انواع سرویس طلا بچه گانه جدید با طرح‌های مختلف مانند سرویس طلا بچه گانه کفشدوزک و… می‌توانید با مشاهده مدل‌های مختلف و مقایسه قیمت، سرویس طلای بچه گانه مورد پسند خود را انتخاب و پس از پرداخت هزینه، سفارش خود را در سریع‌ترین زمان به صورت رایگان درب منزل دریافت کنید.

در غیر اینصورت، چنانچه در بین محصولات موجود در سایت هیچ گزینه‌ای مورد پسند شما واقع نشد می‌توانید از طریق صفحه ساخت طلا سفارشی، طرح سرویس طلا مورد علاقه خود را به کارشناسان ما ارائه دهید و سفارش‌ سرویس طلای بچه گانه با قیمت و طرح اختصاصی‌تان را ثبت کنید؛ در ادامه طرح سفارشی شما توسط استادکاران متخصص حقانی در بالاترین کیفیت و به زیبایی ساخته شده و رایگان درب منزل ارسال می‌شود. 

سبد خرید
طبقه بندی محصول
محدوده قیمت
089،959،000
رنگ طلا
وزن طلا
سنگ مورد استفاده
برای دریافت کد تخفیف شماره تماس خود را وارد کنید