طلا 18 عیار: 3,670,893 تومان

دستبند طلا مردانه کارتیه

دستبند کارتیر

1 عدد در انبار

دستبند طلا کارتیه

۷۳,۰۵۱,۰۰۰ تومان

کارتیه

1 عدد در انبار

دستبند طلا کارتیه

۶۸,۹۱۶,۰۰۰ تومان

دستبند طلا کارتیه S

1 عدد در انبار

دستبند طلا کارتیه S

۴۵,۸۹۱,۰۰۰ تومان

دستبند طلا پالم

1 عدد در انبار

دستبند طلا پالم

۴۳,۰۵۷,۰۰۰ تومان

دستبند طلا کارتیر

1 عدد در انبار

دستبند طلا کارتیر

۷۷,۹۹۴,۰۰۰ تومان

دستبند شانل

ناموجود

دستبند طلا شانل

۱۵,۱۰۰,۰۰۰ تومان

دستبند طلا کارتیه

ناموجود

دستبند طلا کارتیه

۶۶,۳۵۰,۰۰۰ تومان

دستبند طلا فانتزی زنانه کارتیه

ناموجود

دستبند طلا کارتیه کم اجرت

۵۰,۹۵۲,۰۰۰ تومان

دستبند طلا کارتیه کم اجرت

ناموجود

دستبند طلا کارتیه

۱۸,۷۰۲,۰۰۰ تومان

دستبند طلا کارتیه کم اجرت

ناموجود

دستبند طلا کارتیه کم اجرت

۱۴,۹۹۴,۰۰۰ تومان

دستبند طلا کارتیه

ناموجود

دستبند طلا کارتیه کم اجرت

۲۳,۷۴۲,۰۰۰ تومان

دستبند طلا کارتیه

ناموجود

دستبند طلا کارتیه

۸۴,۴۲۰,۰۰۰ تومان

دستبند طلا کارتیه

ناموجود

دستبند طلا کارتیه

۷۴,۲۰۳,۰۰۰ تومان

دستبند طلا کارتیه

ناموجود

دستبند طلا کارتیه

۱۰۳,۶۵۳,۰۰۰ تومان

دستبند طلا زنانه کارتیر هالزی

ناموجود

دستبند طلا زنانه کارتیر هالزی

۳۶,۶۹۳,۰۰۰ تومان

دستبند طلا کارتیه

ناموجود

دستبند طلا کارتیه

۲۱,۹۲۹,۰۰۰ تومان

دستبند طلا زنانه کارتیه S

ناموجود

دستبند طلا کارتیه S

۴۷,۴۷۰,۰۰۰ تومان

دستبند طلا کارتیه

ناموجود

دستبند طلا زنانه کارتیه

۲۰,۷۳۹,۰۰۰ تومان

دستبند طلا کارتیر S

ناموجود

دستبند طلا کارتیر S

۵۴,۱۰۱,۰۰۰ تومان

دستبند طلا کارتیر S

ناموجود

دستبند طلا کارتیر S

۷۳,۵۴۵,۰۰۰ تومان

دستبند طلا کارتیر G

ناموجود

دستبند طلا گلستانه

۷۱,۹۲۷,۰۰۰ تومان

دستبند طلا کارتیر نگین دار

ناموجود

دستبند طلا کارتیر نگین دار

۱۰۳,۰۲۰,۰۰۰ تومان

دستبند طلا کارتیر

ناموجود

دستبند طلا کارتیر

۷۰,۳۳۸,۰۰۰ تومان

دستبند طلا کارتیر

ناموجود

دستبند طلا کارتیر

۴۹,۲۳۶,۰۰۰ تومان

برند کارتیه یکی از معروف‌ترین و بهترین برندهای طلا و جواهر است. این سبک خاص از محصولات می‌تواند جز خاص‌ترین سبک‌های طلا باشد و در سراسر دنیا طرفداران زیادی نیز دارد. کارتیه برندی است که سال‌هاست در زمینه طراحی، ساخت و توزیع طلا و جواهر فعالیت دارد.

طراحی خاص و منحصر به فرد این برند در طلا و جواهرات باعث شده است که توجه مردان را نیز علاوه بر زنان به خود جذب کند. کارتیه به دلیل شهرت بسیار زیادی که امروزه در بازار داشته است، به بهترین‌ها تبدیل شده است. البته هستند فروشندگان و طراحان سودجویی که دستبند طلا مردانه کارتیه تقلبی را به جای اصل آن به فروش می‌رسانند.

حقانی با ارائه خدماتی کاربردی و متنوع ضمن جلب رضایت مشتریان، اعتماد کاربران را نیز در حوزه خرید طلای آنلاین افزایش داده. این خدمات عبارتند از:

  • ارسال رایگان
  • گارانتی مادام العمر
  • بازگشت کالا تا 7 روز
  • بسته بندی اختصاصی حقانی
  • صدور فاکتور رسمی
  • هدیه یک عطر مخصوص حقانی

دستبند طلا مردانه کارتیه، محصولی متمایز از حقانی

دستبند یکی از زیورآلاتی است که امروزه علاوه بر ساعت مورد استفاده مردان قرار می‌گیرد. طرح‌های جذابی برای دستبند مردانه در بازار موجود است اما کارتیه یکی از جذاب‌ترین طرح‌ها است. در خرید طلا آنلاین و حضوری اصالت و درستی کالا باید مورد توجه قرار گیرد.

مجموعه حقانی به کمک خلاق‌ترین طراحان و استادکاران ایرانی امکان خرید انواع مدل‌های دستبند طلا مردانه کارتیه را فراهم کرده است.

دستبندهای کارتیه از نظر ظاهری دارای سایزهای مختلفی هستند و برای مردان بیشتر از مدل ضخیم‌تر استفاده می‌شود. البته لازم به ذکر است که هر چه ضخامت آن بالاتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر می‌رود. گردنبند، زنجیر و انگشتر کارتیه از جمله محصولاتی هستند که توسط این برند تولید می‌شوند و می‌توانند یکی از مناسب‌ترین ست‌ها برای آقایان باشند.

این دستبند طلای مردانه مانند زنجیرهایی درهم آمیخته است که ظاهری زیبا و جذابی داشته و در کنار اکسسوری‌هایی دیگر تاثیر زیادی در استایل افراد دارند. جنس‌های مختلفی از این نوع دستبند در بازار موجود است اما دستبند طلا مردانه کارتیه یکی از پرطرف‌دارترین مدل‌ها است.

راهنمای خرید دستبند طلا مردانه کارتیه

چه نکات مهمی هنگام انتخاب دستبند مردانه وجود دارد؟ در خرید دستبند طلا مردانه کارتیه باید به نکات متعددی توجه داشته باشید. به دلیل معروفیت زیادی که کارتیه دارد، جنس تقلبی و فیک آن در بازار موجود است. پس بهتر است قبل از خرید از اصالت فروشگاه مورد نظر اطمینان حاصل نمایید. قبل از خرید بهتر است بدانید که بودجه مدنظر شما چقدر است، قیمت طلا امروزه روزبه‌روز در حال افزایش است.

پس بهتر است محصولی را انتخاب کنید که اجرت آن کم باشد تا اگر بخواهید زمانی نسبت به فروش آن اقدام نمایید، متضرر نشوید. دستبند کارتیه کامل از انواع پرطرف‌دار این محصول است و بسیاری از افراد تنها همین مدل‌ها را می‌پسندند. دستبند کارتیه می‌تواند یک هدیه گران‌بها و جذاب برای مردان باشد.

علاوه بر مدل‌های روتینی که برای دستبند کارتیه موجود است، مدل‌های خاصی نیز از کارتیه وجود دارد. طرح میخ کارتیه از جمله دستبندهای خاص این برند است که مورد توجه خاص پسندان قرار گرفته است.

در ادامه چند نکته مهم که حتما باید ضمن خرید به آن توجه داشته باشید را بررسی می‌کنیم.

کیفیت

کیفیت و عیار طلا تاثیر زیادی در قیمت دستبند مردانه طلا دارد، بنابراین باید به دقت برای انتخاب دستبند با کیفیت و عیار مناسب توجه کرد. برای تضمین کیفیت خرید دستبند طلا مردانه کارتیه می‌توانید از مجموعه حقانی بهره ببرید.

اجرت ساخت

اجرت ساخت در طلا به معنای هزینه‌های صرف شده برای ساخت یک جواهر با استفاده از طلا است. این هزینه شامل هزینه‌های مواد اولیه، هزینه‌های کارگری و سود صاحب کارگاه است.اما علاوه بر اجرت ساخت، عواملی مانند کیفیت طلا و سنگ قیمت تمام شده جواهر را تعیین می‌کنند.

طرح

طرح دستبند مهم است و باید به سلیقه شخصی و سبک پوشیدن او و همچنین فضایی که می‌خواهد این دستبند را استفاده کند توجه کنید. برخی دستبندها غلطکی هستند و برخی دیگر دارای طرح‌های مختلفی هستند و همینطور اگر مدل‌های پرکار و سنگین را انتخاب کنید در قیمت دستبند طلا مردانه کارتیه تاثیرگذار خواهد بود.

قیمت دستبند طلا مردانه کارتیه

علاوه بر نکاتی که گفتیم توجه به قیمت دستبند طلا مردانه کارتیه در انتخاب بی‌تأثیر نیست. قیمت این محصول نیز مانند تمامی انواع دیگر طلا و جواهرات تحت تأثیر نوسانات بازار قرار دارد. البته اغلب ضخامتی که برای این نوع محصولات برای مردان در نظر گرفته می‌شود قیمت بسیار بالایی دارد.

اگر محدودیتی در بودجه خود دارید بهتر است کارتیه را با محصولات دیگر تلفیق نمایید تا در هزینه‌ها صرفه‌جویی شود. تلفیق طلا کارتیه با چرم و سنگ می‌تواند تأثیر بسیار زیادی روی قیمت آن داشته باشد و هم جذابیت آنها را دوچندان کند.

البته می‌توان از مدل‌هایی که با زنجیر تلفیق می‌شود استفاده کرد که می‌تواند قیمت کمتری نسبت به کارتیه کامل داشته باشد. البته قیمت بالای طلای کارتیه تنها به وزن آن مربوط نمی‌شود، برند کارتیه به دلیل شهرتی که دارد قیمت بالاتری را برای محصولات خود عرضه می‌کند.

بررسی ویژگی‌های دستبند کارتیه مردانه

دستبند طلا کارتیه مردانه چه ویژگی‌هایی دارد؟ قبل از خرید دستبند طلا کارتیه بهتر است با ویژگی آن‌ها آشنایی کامل داشته باشید. این مدل دستبند طلا اسپرت مردانه هم در رنگ زرد و هم در رنگ نقره‌ای وجود دارد که با توجه به سلیقه خود می‌توانید نسبت به خرید یکی از این رنگ‌ها اقدام نمایید.

اولین مورد به دلیل اینکه طلا بسیار ارزشمند است در انتخاب فروشگاه خود دقت کنید. با اینکه طلا و جواهرات روزبه‌روز در حال به‌روزرسانی و تنوع هستند اما مدل‌های کارتیه با ساختاری ساده‌ای که دارند طرف‌داران بسیار زیادی در بین مردان و زنان پیدا کرده است.

هر کدام از مدل‌های کارتیه دارای ظاهر و شکل به خصوصی هستند اما در کل شکل یکسانی برای آنها وجود دارد. خودنمایی دستبند کارتیه در برابر سایر اکسسوری‌ها مانند ساعت می‌تواند زیبایی استایل مردان را دوچندان کند. تنوع بی‌نظیر، کیفیت بسیار بالا، ظرافت در طراحی و تولید از جمله مواردی است که در دستبند طلای مردانه کارتیه دیده می‌شود.

معرفی انواع مختلف دستبند کارتیه مردانه

بعضی از افراد سلیقه خاصی در انتخاب طلا و طراحی آن دارند و پیشنهاد ما به آنها سفارش ساخت طلا و طراحی منحصر به فرد آن است. دستبند طلا مردانه کارتیه می‌تواند انواع مختلفی داشته باشد. اولین مورد که ساده‌ترین و پرطرف‌دارترین مدل است، مدل زنجیری و کامل آن است.

این مدل در ضخامت‌های مختلفی موجود است. دستبندهای کارتیه مردانه می‌توانند تلفیقی از چرم و طلا باشند، این مدل استحکام زیادی داشته و ظاهری منحصر به فرد و جذاب دارد. البته نوع و کیفیت چرم باید به‌گونه‌ای به شد که به سادگی در برابر رطوبت دست ظاهر خود را از دست ندهد. جوانان بیشتر از این مدل دستبند کارتیه استفاده می‌کنند.

دستبند طلا مردانه می‌تواند تلفیقی از کارتیه و سنگ باشد، انواعی از سنگ‌ها در این نوع دستبند استفاده می‌شود. فیروزه، عقیق، کوارتز و سنگ‌های ارزشمند از جمله سنگ‌هایی هستند که در تلفیق با کارتیه ظاهری بسیار جذاب دارد. همچنین خاصیتی که در استفاده از این نوع دستبند وجود دارد در هیچ نوع دیگری وجود ندارد. دستبند کارتیه و پلاک نیز مدل دیگری است که مورد توجه مردان قرار گرفته است.

در ادامه برخی از پرفروش‌ترین دستبندهای طلا مردانه کارتیه را بررسی می‌کنیم.

شما می‌توانید دستبند طلا مردانه کارتیه را در طرح های متنوعی  پیدا کنید و با توجه به سبک و استایل مورد نظرتان انتخاب بهتری داشته باشید. در ادامه چند نوع از این دستبند را معرفی می‌کنیم:

دستبند طلا ساده

این مدل دستبند طلای مردانه کارتیه زنجیری و بدون طرح و سنگ است، اما با تمام سادگی خود از پرطرفدارترین مدل های بازار است. 

دستبند طلا مردانه چرم

دستبند طلا مردانه چرم، یک جواهرات محبوب در میان مردان است که با ترکیب دو جنس چرم و طلا ساخته شده است.

این نوع دستبند‌ها عموماً با طرح‌های مختلفی در دسترس هستند که به سلیقه مردانه خاصی پاسخگویی می‌کنند. معمولاً آن‌ها با یک قفل طلا یا سوراخ‌هایی برای تنظیم اندازه مجهز هستند.

دستبند اسپرت طلا با سنگ قیمتی

این نوع دستبند با استفاده از سنگ‌های قیمتی مثل الماس، زمرد تزئین شده و به دلیل ظاهر منحصر به فرد و شیکی که دارند، بسیار مورد علاقه قرار می‌گیرند.

دستبند اسپرت طلا با حکاکی‌های طرح دار و لیزر

این دستبند با برش و حکاکی‌های خاص مثل الگوهای چینی، طرح های گل و برگ، تزئین شده و به دلیل زیبایی و شیک بودن، بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.دستبند لیزری با استفاده از فناوری لیزر، طراحی شیک و جالبی دارند. در این دستبند، با استفاده از تکنولوژی لیزر، تصاویری بر روی طلا حک می‌شوند که به دلیل زیبایی و تمیزی کار، بسیار جذاب هستند.

اگر به دنبال مدل‌های خاص یا طراحی منحصر به فردی هستید می‌توانید سفارش و خرید طلا آنلاین را از مجموعه حقانی امتحان کنید.

جمع‌بندی

در نهایت با توجه به همه مواردی که در رابطه با دستبند کارتیه برای مردان گفته شد، شما می‌توانید این نوع محصولات را از یک فروشگاه معتبر همچون حقانی تهیه نمایید. جذابیتی که این برند در تولید دستبند، گردنبند و انگشترهای خود دارد باعث شده است که طرف‌داران بیشتری پیدا کند. همچنین دستبندهای مردانه کارتیه دارای مدل‌های متنوع در اشکال هندسی مختلف هستند و می‌توانند انتخاب بسیاری از مشکل پسندان باشند.  

دلیل بازگشت وجه

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
14،994،000103،653،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده