طلا 18 عیار: 3,670,893 تومان

سرویس طلا با سنگ عقیق

سرویس طلا فیوژن عقیق

ناموجود

سرویس طلا فیوژن عقیق

۴۴,۱۴۶,۰۰۰ تومان

سرویس طلا فیوژن عقیق

ناموجود

سرویس طلا فیوژن عقیق

۵۳,۶۷۶,۰۰۰ تومان

نیم ست طلا زنانه بامبو عقیق

ناموجود

نیم ست طلا زنانه بامبو عقیق

۵۹,۰۹۵,۰۰۰ تومان

سرویس طلا زنانه رویال عقیق

ناموجود

سرویس طلا زنانه بیتا عقیق

۳۷,۳۲۶,۰۰۰ تومان

سرویس طلا زنانه سوفیا عقیق

ناموجود

سرویس طلا زنانه سوفیا عقیق

۷۷,۳۱۱,۰۰۰ تومان

سرویس طلا با سنگ عقیق آناهیتا

ناموجود

سرویس طلا با سنگ عقیق آناهیتا

۷۸,۲۸۸,۰۰۰ تومان

نیمست طلا زنانه ونیزی عقیق

ناموجود

سرویس طلای زنانه ونیزی

۱۱۷,۹۳۹,۰۰۰ تومان

IMG_5579

ناموجود

نیم ست طلای زنانه انگوری یاقوت

۹۱,۷۹۶,۰۰۰ تومان

سرویس طلا معمولا از نفیس‌ترین هدیه‌هایی است که می‌توانید با اهدا کردن آن به عزیزان‌تان لحظات شیرینی را برایشان رقم بزنید. معمولا سرویس طلا با سنگ عقیق از محبوب‌ترین زیورآلاتی است که بانوان از خرید آن استقبال ویژه‌ای می‌کنند.

جواهری حقانی با بیش از 4 دهه تجربه، از طلافروشی‌های معتبری است که انواع مختلف سرویس طلا با سنگ عقیق متناسب با سلیقه‌های مختلف بانوان محترم را در اختیارتان قرار می‌دهد.

برای دیدن مدل‌های مختلف کافی است به‌سایت طلا فروشی حقانی مراجعه کنید و  به راحتی خرید طلا آنلاین داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با طلاهای عقیق نشان در ادامه با ما همراه باشید. 

خرید سرویس طلا با سنگ عقیق از جواهری حقانی

سرویس طلا با سنگ عقیق که در مدل‌های متنوعی در بازار موجود است، از محبوب‌ترین سرویس‌ها در میان بانوان ایرانی است. این سرویس طلا معمولا در قیمت‌های متنوع در بازار قابل عرضه است. جای نگرانی در مورد خراب شدن سنگ عقیق وجود ندارد؛ زیرا سنگ عقیق از زیبایی و استحکام بالایی برخوردار است و صرفا موجب زیباتر شدن سرویس شما می‌شود.

قیمت سرویس طلا با سنگ عقیق

معمولا سرویس طلا با سنگ عقیق دارای قیمت‌های متنوعی است و این قیمت بنا به وزن قطعات تشکیل دهنده سرویس شما متغیر است.

  • انگشتر

انگشتر سرویس طلا می‌تواند وزن‌های متغیری داشته باشد و این انتخاب شماست که از انگشتر ظریف با وزن کمتر خوشتان بیاید یا انگشتری با وزن بیشتر را انتخاب کنید.

در هر صورت هر مدل انگشتری انتخاب کنید سنگ عقیق متناسب با وزن روی آن جایگذاری می‌شود. توجه داشته باشید سایز عقیق به کار رفته در سرویس طلای شما می‌تواند قیمت سرویس شما را بالا ببرد.

  • گوشواره

تعداد گوشواره‌های سرویس طلا با سنگ عقیق یک جفت است. گوشواره‌های سرویس طلا از نظر ظاهری با بقیه اجزای سرویس تناسب دارند. بسته به سرویس انتخابی شما در هر گوشواره یک سنگ عقیق جایگذاری می‌شود. تفاوت قیمت گوشواره سرویس‌ با سنگ عقیق در سایز عقیقی است که درون گوشواره قرار می‌گیرد.

  • گردنبند

گردنبند سرویس طلا با سنگ عقیق را می‌توان زینت بخش‌ترین تکه سرویس طلا دانست چرا که سنگ عقیقی بسیار زیبا در روی گردنبند شما با ظرافت خاص کار گذاشته خواهد شد.

 اندازه این عقیق بسته به سایز گردنبند سرویس شما متغیر خواهد بود؛ ولی معمولا این گردنبند طوری طراحی شده است که سنگ عقیق داخل گردنبند در میان طلاهای بکار رفته در گردنبند محصور شود و جلوه خاصی به سرویس دهد.

پس همانطور که دیدید قیمت سرویس طلا با سنگ عقیق متفاوت است و این تفاوت به خاطر وزن طلای به کار رفته در سرویس و وزن سنگ‌های عقیق به‌کار رفته در سرویس طلای شما است.

با مراجعه به سایت طلا فروشی حقانی می‌توانید عکس سرویس طلا با سنگ عقیق که در مدل‌های مختلف وجود دارد را مشاهده و سرویس طلا طبق سلیقه خود را انتخاب کنید.

اطلاعات کافی برای خرید سرویس طلا با سنگ عقیق

در قدم اول بهتر است بدانیم سرویس طلا زنانه معمولا از چه اجزایی تشکیل می‌شود؟

سرویس طلا معمولا 3 تا 4 قطعه دارد؛ این 4 مورد در اکثر موارد شامل گردنبند، دستبند، گوشواره و انگشتر هستند. در برخی موارد هم می‌توان به سفارش مشتری قطعه‌ای به آن اضافه شود.

اجزای سرویس حتما باید از الگویی مشابه ساخته شوند؛ چرا که وقتی صحبت از سرویس طلا به میان می‌آید همه انتظار طلاهایی هم‌شکل و هم‌نقش را دارند. اگر اجزای یک ست طلا مشابه‌ به‌همدیگر نباشند دیگر نمی‌توان به آن سرویس طلا گفت.

یکی از جاهایی که بانوان محترم تمایل به خریدن سرویس طلا دارند برگزاری مراسمات است. استفاده از سرویس طلا موجب می‌شود زیورآلات خانم‌ها، هم‌شکل، هم‌طرح و هم‌رنگ باشند.

 هنگامی که از سرویس طلا استفاده کنید می‌توانید زیبایی دوچندانی به طلاهای خود ببخشید. چه بسا مقدار طلای کمتر داخل یک سرویس بتواند نسبت به مقدار بیشتر طلا غیر هم‌شکل جلوه‌ی زیباتری به استایل شما القا کند.

قیمت سرویس طلا با سنگ عقیق معمولا از سرویس طلای معمولی بالاتر است؛ چرا که سرویس طلای عقیق نوعی طلای لوکس محسوب می‌شود.

سرویس طلا با سنگ طلای قرمز رنگ از محبوب‌ترین مدل‌های طلا بین بانوان ایرانی است؛ اما رنگ‌های دیگر عقیق نیز در سرویس طلا استفاده می‌شود؛ کافی است شما رنگ مورد نظر عقیق خود را انتخاب کنید تا ساخت طلا سفارشی مطابق سلیقه شما انجام گیرد.

از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین مدل‌های سرویس طلا با سنگ عقیق فروشگاه حقانی می‌توان‌ به سوفیا و آناهیتا و رویال اشاره کرد.

استحکام سرویس طلا با سنگ عقیق چگونه است؟

شاید برای خیلی از بانوان محترم سوال پیش بیاید که استحکام سرویس طلا با سنگ عقیق تا چه مقداری است؟ آیا سنگ روی سرویس امکان خرد شدن و شکستن دارد یا خیر؟

در پاسخ باید بگوییم که سرویس طلا با سنگ عقیق از استحکام بسیار بالایی برخوردار است و خود سنگ عقیق هم بسیار سنگ محکم و مقاومی است؛ از این رو کنده شدن یا خرد شدن سنگ بکار رفته در سرویس طلا عملا بسیار نادر است.

بهتر است با سنگ عقیق بیشتر آشنا شوید تا خیال‌تان بیشتر از استحکام این سنگ راحت شود.

سنگ عقیق یکی از سنگ‌هایی است که از ته‌نشینی سیلیس آب‌های زیرزمینی در حفره‌های سنگ‌های آتش‌فشانی آذرین تشکیل می‌شود. سختی سنگ عقیق در حدود ۶ الی ۷ می‌باشد که این درجه سختی بالایی است و سنگ عقیق را در زمره سنگ‌های بسیار سخت قرار می‌دهد.

رنگ‌های سنگ عقیق از تنوع بسیار بالایی برخوردارند. سنگ‌های عقیق معمولا در رنگ‌های قرمز و قهوه‌ای، خاکستری، سیاه و حتی در مواقعی به‌صورت دورنگ، یافت می‌شوند.

غالبا عقیق‌هایی که در صنعت طلا سازی به‌کار می‌روند، رنگ می‌شوند؛ از این رو رنگ طبیعی خود را از دست داده و رنگی مصنوعی به خود می‌گیرند؛ چرا که در اکثر اوقات مشتریان گرامی تمایل به استفاده از عقیق سرخ رنگ در جواهرات خود دارند.

دلیل بازگشت وجه

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
44،146،000117،939،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده