نمایش دادن همه 36 نتیجه

انگشتر طلا داریوش عقیق سیاه قلم

شروع قیمت از 19,454,000 تومان

انگشتر طلا کرون عقیق

شروع قیمت از 16,664,000 تومان

انگشتر طلا کرون فیروزه

شروع قیمت از 17,956,000 تومان

انگشتر طلا کیان شبکه فیروزه

شروع قیمت از 19,877,000 تومان

انگشتر طلا کیان عقیق یمنی

شروع قیمت از 15,779,000 تومان

انگشتر طلا کیان فیروزه

شروع قیمت از 16,468,000 تومان

انگشتر طلا کیان هلالی عقیق

شروع قیمت از 15,070,000 تومان

انگشتر طلا نگار عقیق سیاه قلم

شروع قیمت از 14,031,000 تومان

انگشتر طلای مردانه کوروش

شروع قیمت از 21,504,000 تومان

ست انگشتر طلای رادو

شروع قیمت از 26,993,000 تومان

در بین انواع زیورآلات مناسب آقایان که در گروه‌های سنی مختلف و مدل‌های متنوع مورد استفاده قرار می‌گیرد انگشتر طلا مردانه یکی از گزینه‌های محبوب است که تاثیر چشمگیری در شیک شدن استایل آقایان می‌گذارد.

مجموعه طلا و جواهر حقانی با بیش از 45 سال سابقه درخشان، انواع انگشتر مردانه طلا نگین دار را به طور سفارشی با انواع نگین‌ها و سنگ‌های قیمتی مطابق با نظر و سلیقه شما و توسط بهترین و زبردست‌ترین استادکاران طلا و جواهر می‌سازد.

 

انواع انگشتر طلا مردانه با نگین

به طور کلی انگشتر طلا مردانه بدون نگین و نگین دار انواع مختلفی دارد. در این بین عمده تنوع در انگشتر مردانه طلا نگین دار به دلیل تنوع در نوع نگین و سنگ مورد استفاده در ساختار انگشتر است.

به طور کلی شناخته شده‌ترین انواع انگشتر طلا مردانه با نگین شامل موارد زیر است:

 

 • انگشتر طلا مردانه با نگین مشکی
 • انگشتر طلا مردانه با نگین الماس
 • انگشتر مردانه طلا با نگین مروارید
 • انگشتر طلا مردانه با نگین یشم
 • انگشتر طلا مردانه با نگین زبرجد
 • انگشتر طلا مردانه با نگین کهرباء
 •  انگشتر طلا مردانه با نگین عقیق (نگین عقیق، خود شامل انواع مختلفی همچون عقیق یمنی، عقیق کبود، عقیق سرخ و… است)

 

ساخت سفارشی انواع انگشتر طلا مردانه نگین دار با حقانی

محصولاتی که تاکنون توسط برند حقانی در زمینه انواع انگشتر طلا مردانه به مشتریان ارائه شده‌اند به شرح زیر هستند:

 • انگشتر طلا زمرد مردانه
 • انگشتر طلا یاقوت مردانه
 • انگشتر طلا مردانه یاقوت کبود
 • انگشتر طلا برلیان مردانه

علاوه بر آنچه تحت عنوان محصولات تولید شده توسط حقانی معرفی شد، این مجموعه انواع سفارشات شما را در حوزه طراحی و ساخت انواع انگشتر مردانه طلا نگین دار می‌پذیرد؛ به این معنی که شما می‌توانید هر یک از انواع انگشتر طلا مردانه نگین دار که پیش‌تر معرفی شد را انتخاب کرده و به ما سفارش ساخت دهید. محصولات و سفارشات مشتریان در طلا و جواهری حقانی توسط بهترین و حرفه‌ای‌ترین استادکاران طلا طراحی و ساخته می‌شود؛ از این رو محصولات ما از نظر کیفیت و زیبایی کاملا تضمین شده و بی نقص هستند.

 

در هنگام خرید انگشتر طلا مردانه نگین دار به چه نکاتی باید توجه کنید؟

به طور کلی غالبا میزان نگین در انگشتر طلا مردانه نگین دار نسبت به نسخه زنانه آن کمتر است. علاوه بر این حتما به این مسئله دقت کنید که وزن نگین یا سنگی که در انگشتر کار شده از آن کسر شود. علاوه بر این چنانچه از متریال دیگری همچون چرم در ساختار انگشتر استفاده شد، جنس چرم و طبیعی بودن آن را نیز بررسی کنید.

به طور کلی با توجه به ارزش مالی بالای طلا، مطلوب است که در هنگام خرید هرگونه طلا از جمله انگشتر طلا مردانه نگین دار دقت و توجه بیشتری به خرج دهید تا در نهایت بهترین خرید را داشته باشید؛ از این رو در ادامه مواردی را ذکر می‌کنیم که توجه به آن‌ها در هنگام خرید انگشتر طلا مردانه نگین دار باعث می‌شود در نهایت بهترین محصول مطابق با سلیقه و نظر خود را خریداری کنید.

 

به رنگ پوست خود توجه کنید

توجه به رنگ پوست هنگام خرید انگشتر طلا مردانه نگین دار تاثیر زیادی در زیبا جلوه کردن انگشتر در دست آقایان دارد.

به طور کلی انگشتر مردانه طلا سفید برای افرادی که تن پوست سردی دارند و انگشتر طلا زرد مردانه برای آقایانی که تن پوست گرمی دارند مناسب است.

حال از کجا می‌توانید بفهمید که تن پوستی شما سرد است یا گرم؟

کافیست به رگ‌های مچ دست خود توجه کنید. اگر رنگ رگ‌های قسمت رویی یا زیر مچ دست‌تان غالبا آبی یا بنفش است، پوست شما تن سردی دارد؛ اما اگر رنگ رگ‌های مچ دست شما سبز رنگ بود، به این معنی است که پوست شما تن گرمی دارد.

 

توجه به فرم دست هنگام خرید انگشتر طلا مردانه

فرم دست و انگشتان نیز از جمله مواردی است که در بحث زیبایی ظاهری انگشتر در دستان آقایان تاثیر گذار است و باید به آن توجه کنید.

آقایانی که دست‌های کوچکی دارند بهتر است انگشترهای طلای ظریف با نگین‌های کوچک گرد یا بیضی شکل را انتخاب کنند. برای دست‌های بزرگ هم طبیعتا انگشترهای بزرگ‌تر که جزئیات بیشتری دارند، مناسب‌تر هستند.

 

تاثیر فرم انگشتان در انتخاب انگشتر طلا مردانه نگین دار

 • انگشت کوتاه

اگر انگشتان کوتاهی داشته و دوست دارید با انتخاب انگشتر مردانه طلا نگین دار انگشتان‌تان بلندتر و کشیده‌تر به نظر برسد انگشترهای باریک و نازک با نگین‌های کشیده انتخاب مناسبی برای شما هستند.

 

 • انگشت بلند

برای آن دست از آقایانی که انگشت‌های بلندی دارند، انگشتر پهن با نگین‌های گرد مناسب است. البته اگر انگشتر طلا مردانه نگین دار انتخابی شما یکی از این ویژگی‌ها (انگشتر پهن یا با نگین گرد) را داشته باشد نیز قابل قبول است.

 

 • انگشت قلمی و باریک

اگر انگشت‌های قلمی دارید و تمایل دارید پهن به نظر برسند، انگشتر طلا مردانه با سنگ‌های کوچک یا انگشتر قطور برای شما مطلوب است.

 

 • انگشت پهن

برای آقایانی که انگشتان پهنی دارند، انگشتر پهن، ضخیم، قطور و نامتقارن بهترین انتخاب است.

 

خرید انگشتر طلا مردانه با نگین

مجموعه طلا و جواهر حقانی با سابقه بلند بالا و فوق العاده در این عرصه آماده دریافت سفارشات شما در زمینه ساخت طلای سفارشی است.

علاوه بر این جهت اطلاع از قیمت انگشتر طلا مردانه نگین دار و مشاهده محصولات آماده و اختصاصی برند حقانی در حوزه انگشتر طلا مردانه با نگین می‌توانید با مراجعه به صفحه محصولات ما در همین وب سایت، انواع انگشترهای مردانه که تولید اختصاصی برند حقانی است را مشاهده و در صورت تمایل هر یک را که باب سلیقه شماست انتخاب کرده و آن را خریداری کنید.