طلای 18 عیار:
3,397,200
تومان

انگشتر طلا برلیان مردانه

۲۸۱٫jpg-600x600

1 عدد در انبار

انگشتر جواهر مردانه زمرد

۲۲۵,۵۴۰,۰۰۰ تومان

انگشتر جواهر رولکس زرد

1 عدد در انبار

انگشتر جواهر رولکس زرد

۵۰,۱۴۸,۰۰۰ تومان

انگشتر جواهر فیروزه داریوش

ناموجود

انگشتر جواهر فیروزه داریوش

۱۱۳,۰۸۵,۰۰۰ تومان

انگشتر جواهر داریوش عقیق

ناموجود

انگشتر جواهر داریوش عقیق

۶۲,۸۷۴,۰۰۰ تومان

انگشتر جواهر رولکس زرد

ناموجود

انگشتر جواهر رولکس زرد

۵۲,۱۰۱,۰۰۰ تومان

انگشتر جواهر کیان فیروزه( طلا زرد )

ناموجود

انگشتر جواهر کیان فیروزه( طلا زرد )

۹۹,۲۸۸,۰۰۰ تومان

انگشتر جواهر کیان اوپال

ناموجود

انگشتر جواهر کیان بلک اوپال

۹۰,۲۱۶,۰۰۰ تومان

انگشتر جواهر سناتور فیروزه

ناموجود

انگشتر جواهر سناتور فیروزه

۸۵,۳۰۲,۰۰۰ تومان

انگشتر جواهر پرنس آماروف یاقوت سرخ

ناموجود

انگشتر جواهر پرنس آماروف یاقوت سرخ

۱۵۰,۷۵۹,۰۰۰ تومان

انگشتر جواهر پرنس آماروف

ناموجود

انگشتر جواهر پرنس آماروف یاقوت کبود

۱۳۷,۳۴۰,۰۰۰ تومان۱۴۶,۱۶۰,۰۰۰ تومان

انگشتر جواهر سناتور هلیودور

ناموجود

انگشتر جواهر سناتور هلیودور

۱۲۴,۱۷۳,۰۰۰ تومان

انگشتر جواهر رولکس زرد

ناموجود

انگشتر جواهر رولکس

۱۰۵,۰۲۱,۰۰۰ تومان

انگشتر جواهر ورساچه

ناموجود

انگشتر جواهر ورساچه

۱۷۰,۲۲۶,۰۰۰ تومان

انگشتر جواهر پرنس آماروف

ناموجود

انگشتر جواهر پرنس آماروف

۱۲۶,۱۸۹,۰۰۰ تومان۱۲۹,۲۱۳,۰۰۰ تومان

انگشتر جواهر کیان فیروزه( طلا زرد )

ناموجود

انگشتر جواهر کیان فیروزه( طلا زرد )

۹۸,۲۱۷,۰۰۰ تومان

انگشتر جواهر کیان فیروزه(طلا سفید)

ناموجود

انگشتر جواهر کیان فیروزه (طلا سفید)

۹۸,۱۱۶,۰۰۰ تومان

انگشتر جواهر کیان عقیق

ناموجود

انگشتر جواهر کیان عقیق

۶۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

انگشتر جواهر مردانه رولکس

ناموجود

انگشتر جواهر مردانه رولکس

۵۶,۱۹۶,۰۰۰ تومان

ست انگشتر طلای رادو

ناموجود

ست انگشتر جواهر رادو

۱۱۴,۷۲۳,۰۰۰ تومان

انگشتر طلا رادو مردانه

ناموجود

انگشتر جواهر مردانه رادو

۶۷,۵۳۶,۰۰۰ تومان

مردان نیز می‌توانند از انگشترهای برلیان استفاده کنند. در واقع انگشترهای برلیان بسیار زیبا و جذاب هستند که به ظاهر افراد ابهت خاصی می‌دهد. انگشترهای برلیان دارای جوهره و کیفیتی هستند که با اکثر جواهرات دیگر قابل مقایسه نیستند. انگشتر طلا برلیان مردانه به راحتی با هر استایلی ست می‌شود و تقریباً می‌توانند با هر نوع لباسی مناسب باشند.

با این حال، ممکن است هنگام خرید طلا آنلاین اشتباه کنید. نگران نباشید! ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم اگر در خرید یک انگشتر برلیان برای خودتان تازه‌کارید یا در حال خرید یک هدیه برای آن پدر یا همسر خود هستید، در این مقاله چند نکته ضروری برای خرید وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

بهترین و باکیفیت‌ترین انگشتر طلای برلیان مردانه

امروزه انگشتر طلای مردانه به اکسسوری محبوبی تبدیل شده است که تقریباً هر مردی یکی از آن را دارد. برای بسیاری از مردان، استفاده از انگشتر برای تکمیل ظاهر و استایل به یک عادت تبدیل شده و بسیاری از مردان ممکن است از انگشترهای ساخته شده از فلزات دیگر مانند پلاتین، نقره و برنج استفاده کنند. انگشتر طلا برلیان مردانه اکسسوری فوق‌العاده خاص و زیبایی است که به جذابیت استایل افراد کمک زیادی می‌کنند، اما در انتخاب انگشتر باید مراقب بود که به خوبی شخصیت فرد را تعریف کنند.

اندازه و بودجه دو مورد از مهمترین مواردی است که باید هنگام خرید در نظر بگیرید. با این حال، شما همچنین باید مطمئن شوید که انگشتر مطابق سبک و شخصیت خودتان یا فردی که قصد تهیه هدیه برای او را دارید، است.

شما می‌توانید طرح‌های مختلف و جذاب انگشترهای مردانه بیشتری را در این جواهری حقانی ببینید یا اگر مایلید در مورد هر طرح یا سبکی که می‌خواهید با ما ارتباط بگیرید تا طرح مخصوص خودتان را خریداری کنید.

قبل از خرید انگشتر طلا برلیان مردانه بودجه خود را مشخص کنید!

قبل از اینکه تصمیم بگیرید برای مرور گزینه‌های خود به محصولات سایت جواهر‌فروشی مراجعه کنید، تصمیم بگیرید که چقدر مایلید هزینه کنید. برلیان بسیار گران است. با این اوصاف، هیچ راهی بهتر از یک انگشتر طلا برلیان مردانه خالص برای نشان دادن اینکه کسی (یا خودتان) را دوست دارید وجود ندارد. برلیان سخت‌ترین ماده روی سیاره زمین است، به این معنی که انگشتری که با برلیان واقعی ساخته شده است، تا آخر عمر برایتان باقی خواهد ماند؛ ناگفته نماند که حس پوشیدن یک انگشتر طلا مردانه نگین‌دار و از جنس برلیان غیرقابل وصف بوده و بسیار پر ابهت است.

با این اوصاف، برای خرید انگشتر طلا برلیان مردانه با‌کیفیت، نیازی به داشتن پول بسیار زیاد ندارید. یک کاری که می‌توانید انجام دهید این است که قیراط یا اندازه برلیان را کم کنید. شما می‌توانید الماس‌هایی با وزن 0.5 قیراط تهیه کنید تا هزینه نهایی برایتان معقولانه باشد.

راهنمای خرید انگشتر طلا برلیان مردانه

سایز بندی انگشترها کمی دشوار و سخت است، زیرا اندازه‌ها باید تقریباً درست و دقیق باشند تا در انگشت به درستی جا بیفتند. انگشتر‌هایی که خیلی بزرگ هستند بلافاصله از دست شما خارج می‌شوند؛ اما انگشتر‌هایی که خیلی تنگ باشند گردش خون شما را قطع می‌کند!

اگر برای خود انگشتر می‌گیرید، تعیین سایز انگشتر طلای برلیان مردانه آسان است. شما می‌توانید از یک تکه نخ استفاده کنید، آن را دور انگشت خود بپیچید و محل روی هم قرار گرفتن آنها را علامت بزنید؛ سپس رشته را با یک راهنمای اندازه انگشتر اندازه بگیرید.

اگر قصد خرید انگشتر برای شخص دیگری را دارید، ممکن است این کار سخت‌تر باشد. برای این کار می‌توانید انگشتر دیگر فرد را که از قبل دارد بردارید و آن را روی یک ورق کاغذ قرار دهید. داخل انگشتر را با مداد بکشید تا طرحی از داخل انگشتر داشته باشید؛ سپس این طرح را می‌توانید اندازه‌گیری کنید تا یک تخمین تقریبا دقیق به شما بدهد. می‌توانید با سفارش ساخت طلا، انگشتر مد نظرتان را با اندازه و سبک دلخواه بخرید.

در هنگام خرید انگشتر طلا برلیان مردانه سبک فردی خود را بشناسید!

برای خرید انگشتر طلا برلیان مردانه می‌توانید انواع سبک‌های کلاسیک و سنتی را ملاحظه کنید. اگر قصد خرید این انگشتر به عنوان نشان نامزدی دارید، بهتر است سبک ظریف‌تری را انتخاب کنید. مردانی که کمی خجالتی هستند و نمی‌خواهند وقتی وارد اتاق می‌شوند ازدواج خود را اعلام کنند یا علاقه‌ای به انگشت نما شدن ندارند، بهتر است برلیان کوچکی روی انگشتر باشد.

مردانی که مشکلی با برجسته شدن و جلب توجه کردن ندارند، می‌توانند چند انگشتر برلیان در انگشتان‌شان بیا‌ندازند و یا انگشتر ضخیم با نگین برلیان درشت بخرند. اگر طرح پیچیده‌ای را در نظر داشته باشید، اجرت ساخت طلا بیشتر خواهد شد.

هزینه نهایی تهیه انگشتر طلای برلیان مردانه چقدر است؟

قیمت انگشتر طلا برلیان مردانه با توجه به طرح انتخابی، هزینه اجرت، قیمت روز طلا و مقدار قیراط به کار رفته در انگشتر تعیین می‌شود. برای انتخاب طرح

شاید برای شما سوال باشد که با توجه به قیمت بالای انگشترهای طلای برلیان برای مردان، چرا از فلزات ارزان قیمت مانند نقره نباید استفاده کرد. پاسخ به این سوال این بوده که استخراج نقره کار ساده‌ای نیست. یکی دیگر از مشکلاتی که در استفاده از انگشترهای نقره با آن مواجه هستیم، ماندگاری کوتاه و طول عمر کم نقره در مقایسه با طلا است. از جهت دیگر گاهی اوقات اطمینان از اصالت جواهرات نقره دشوار است.

دلیل بازگشت وجه

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
50،148،000225،540،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده

ارسال سکه‌های حقانی با تگ NFC رایگان!