طلای 18 عیار: ---
قیمت تمامی محصولات به صورت لحظه ای می باشد
طلای 18 عیار: ---

قیمت بصورت لحظه ای می باشد

آویز طلا نگین دار

آویز طلا نگین دار

طبقه بندی محصول
محدوده قیمت
3،115،000128،542،000
رنگ طلا
وزن طلا
سنگ مورد استفاده
آویز طلای زنانه رویال دوبل فیروزه (بیضی)

آویز طلا زنانه بیتا فیروزه (بیضی)

5,632,000 تومان7,004,000 تومان
آویز طلا زنانه فیروزه رویال

آویز طلا زنانه بیتا فیروزه (مستطیل)

5,262,000 تومان5,924,000 تومان
آویز طلا زنانه دل آرام عقیق

آویز طلا زنانه دل آرام عقیق

14,666,000 تومان15,869,000 تومان
مدال طلا زنانه سوفیا اوپال

آویز طلا زنانه سوفیا اوپال

16,084,000 تومان17,790,000 تومان
آویز طلا زنانه سوفیا عقیق

آویز طلا زنانه سوفیا عقیق

12,770,000 تومان14,319,000 تومان
آویز طلای زنانه دل آرام فیروزه

آویز طلای زنانه دل آرام فیروزه

19,231,000 تومان21,307,000 تومان
مدال طلا زنانه آناهیتا عقیق

مدال طلا زنانه آناهیتا عقیق

15,894,000 تومان17,107,000 تومان
مدال طلای زنانه رویال فیروزه

مدال طلای زنانه رویال فیروزه

6,364,000 تومان8,158,000 تومان
آویزطلای زنانه ونیز

آویزطلای زنانه ونیز

21,705,000 تومان

زیورآلات یکی از اکسسوری‌های زیبا و دلنشین است که افراد زیادی به آن علاقه دارند و مردان و زنان زیادی در استایل روزمره خود از انواع مختلف اکسسوری استفاده می‌کنند. یکی از انواع متنوع زیورالات که زنان به آن علاقه دارند آویز طلا زنانه است که تکمیل کننده استایل آن‌ها است و تنوع بسیار بالایی در مدل و سبک‌های مختلف دارد. طلا و جواهر سازی حقانی با 45 سال سابقه توانسته است بهترین طراحان را در نزد خود داشته باشد. طراحان حقانی می‌توانند آویزهای طلا را در انواع و سبک‌های مختلف بسازند. آویز طلا نگین دار یکی از مدل‌های آویز این فروشگاه است. 

جواهر سازی حقانی، معتبرترین مرکز خرید آویز طلا نگین دار

جواهرسازی حقانی با 45 سال سابقه درخشان در زمینه طراحی و ساخت طلا سفارشی توانسته است بهترین مدل‌ها و سبک‌ها را تولید کند؛ به همین علت تیم طراحی آن تجربه بالایی در زمینه طراحی آویز طلا با نگین دارد. جواهر سازی حقانی تنوع بالایی در مدل‌های آویز طلا نگین دار دارد و هر فردی با هر نوع سلیقه‌ای می‌تواند مدل آویز طلا نگین دار مورد نظر خود را پیدا کند. یکی از مدل‌های آویز طلایی که فروشگاه ما در سبک و مدل آن تنوع بالایی دارد، آویز طلا بدون نگین است. یکی از مزیت‌های ما تنوع بالا در کارهای جواهر و طلا است که هر سیلقه‌ای را پوشش می‌دهد. تیم طراحی حقانی سبک‌های بی نظیری را خلق می‌کند و تمامی محصولات آن دست ساز است؛ به همین منظور اگر نتوانستید آویز طلا نگین دار مورد نظر خود را انتخاب کنید، می‌توانید مدل مورد نظر خود را به طراحان حقانی نشان دهید و آن‌ها دقیقا همان مدل را برای شما تولید کنند و در اختیار شما قرار دهند. آویز طلا نگین دار کاملا سلیقه‌ای است و برخی از افراد نگین‌های درشت را بیشتر می‌پسندند و برخی از افراد آویز طلا طرح فرشته را از سایر آویزها بیشتر ترجیح می‌دهند. جواهر سازی حقانی خدماتی را در اختیار مخاطبین خود قرار می‌دهند در ادامه به این خدمات اشاره می‌کنیم.

  • کلیه نگین‌دار همراه با شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی و بین المللی تحویل مشتری می گردد.
  • وزن هیچ کدام از نگین‌ها در آویز طلا نگین دار، حتی کوچک‌ترین نگین بر روی طلا محاسبه نمی‌شود.
  • تمامی نگین‌های آویز طلا با نگین طبیعی و اصل هستند و در فاکتور رسید می‌شوند.
  • در زمان فروش آویز طلا نگین دار در صورت سالم بودن نگین ۲۵٪ کسر و خریداری می‌شود.
  • کلیه نمونه‌های آویز طلا نگین دار دست ساز و هنر دست هنرمندان ایرانی است.
  • کلیه نمونه‌ها ۱۸ عیار است و به درخواست مشتری ۲۱عیار تولید خواهد شد.

نکات مهم در خرید آویز طلا نگین دار

آویز طلا نگین دار به علت وجود نگین هزینه بالایی دارد و به علت پرداخت این هزینه باید هنگام خرید نکات مهمی را رعایت کنید تا بتوانید خرید مطلوبی را انجام دهید. در ادامه به این نکات اشاره می‌کنیم.

نوع نگین و طرح آویز طلا نگین دار

نوع نگین در آویز طلا، یکی از نکاتی است که باید در هنگام خرید به آن دقت کرد. از آنجایی که تیم طراحی حقانی می‌تواند هر نوع سبک و طرحی را با نگین مورد نظر خودتان بسازد، کافی است طرح و سنگ دلخواهتان را انتخاب کرده و سفارش دهید.

 به طور مثال آویز طلا نگین دار با نگین برلیان، عقیق، زمرد، فیروزه و هر گوهر سنگ دیگری با توجه به طرح انتخابی شما قابل اجراست. 

اصالت 

در هنگام خرید آویز طلا نگین دار دقت به اصالت بسیار نکته مهمی است و از که تشخیص اصالت نگین و سنگ بسیار کار پیچیده و سختی است و به افراد خبره نیاز است تا بتوانند اصالت آن را به درستی تشخیص دهند؛ به همین علت خرید از یک مرکز معتبر پیشنهاد می‌شود. در این موقعیت می‌توانید به مجموعه حقانی اعتماد کنید و آویز طلا با نگین اصل تهیه کنید.

عیار 

عیار، مقدار خالص طلا را نشان می‌دهد که هنگام خرید باید به آن توجه کنید. افراد می‌توانند عیارهای مختلفی را تهیه کنند. مجموعه حقانی علاوه بر عیار 18 این امکان را فراهم کرده است تا متقاضیان در صورت تمایل گردنبند طلا با را با عیار 21 نیز سفارش دهند.

قیمت آویز طلا نگین دار

معیارهای مختلفی وجود دارد که باعث تغییر قیمت آویز طلا نگین دار می‌شود و تغییر در هر کدام از معیارهای آن باعث تغییر قیمت می‌شود. در ادامه به معیارهای تاثیر گذار بر روی قیمت اشاره می‌کنیم.

وزن 

قیمت طلا بین المللی است و هر روز در تغییر است قیمت آویز طلا نگین دار بر اساس وزن آن تغییر می‌کند. در نظر داشته باشید که مجموعه حقانی وزن نگین را بر روی طلا محاسبه نمی‌کنند، حتی اگر آویز طلا نگین دار نگین بسیار کوچکی داشته باشد.

عیار 

عیار طلا از معیارهایی است که مستقیما بر روی قیمت تاثیر می‌گذارد. عیار طلا بسیار مهم است و نشان دهنده مقدار خالص طلا در آویز طلا نگین دار است. هرچه عیار آویز طلا نگین دار قیمت آن نیز بیشتر است؛ به طور مثال عیار 18 قیمت پایین‌تری نسبت به عیار 21 دارد در نظر داشته باشید که حقانی عیار 21 را بنا به تقاضا مخاطبین می‌سازند.

اجرت ساخت

اجرت ساخت آویز طلا نگین دار به معنی دستمزدی است که طراحان و سازندگان طلا دریافت می‌کنند. هرچه آویز طلا نگین دار پیچیده‌تر و طرح‌های سخت‌تری داشته باشند یا از نگین‌های بیشتری استفاده شود اجرت ساخت بیشتری دارند و در نتیجه قیمت آن بیشتر می‌شود.

سبد خرید
طبقه بندی محصول
محدوده قیمت
3،115،000128،542،000
رنگ طلا
وزن طلا
سنگ مورد استفاده
برای دریافت کد تخفیف شماره تماس خود را وارد کنید