طلای 18 عیار:
3,397,200
تومان

دستبند طلا فیروزه

دستبند طلا زنانه آزالیا فیروزه

ناموجود

دستبند طلا زنانه آزالیا فیروزه

۸۷,۸۲۸,۰۰۰ تومان

دستبند طلا زنانه پریسان فیروزه

ناموجود

دستبند طلا زنانه پریسان فیروزه

۴۲,۹۸۸,۰۰۰ تومان

دستبند طلای زنانه رویال ۲۱ عیار

ناموجود

دستبند طلای زنانه رویال ۲۱ عیار

۹۷,۳۵۸,۰۰۰ تومان

دستبند طلا زنانه آزالیا فیروزه

ناموجود

دستبند طلا زنانه آزالیا فیروزه

۶۵,۸۰۴,۰۰۰ تومان

دستبند طلا زنانه آدرینا

ناموجود

دستبند طلا زنانه آدرینا

۷۰,۳۶۲,۰۰۰ تومان

دستبند طلا از جمله اکسسوری‌هایی است که هر چند طراحی ساده و ظریفی داشته باشد، می‌تواند به تنهایی یا در کنار ساعت طلا، سبک استایل شما را منحصر به فرد کند. در طراحی دستبند طلا زنانه گاهی از سنگ‌های ارزشمند استفاده می‌شود؛ یکی از نمونه‌های دستبند طلا نگین‌دار در جواهری حقانی دستبند طلا فیروزه است که طراحی شیک و ظریف آن توجه هر بانوی خوش‌سلیقه را به خود معطوف می‌کند. با ما همراه باشید تا در ادامه خصوصیات این جواهر را بررسی کنیم.

 

مزایای خرید دستبند طلا فیروزه از جواهری حقانی

اگر قصد خرید طلا آنلاین از مجموعه حقانی را دارید پیشنهاد می‌کنیم ابتدا با مزایا و ویژگی‌های این فروشگاه آشنا شوید و سپس با اطمینان خاطر سفارش خود را ثبت کنید. مزایای خرید از حقانی به فهرست زیر هستند:

 • همۀ سنگ‌های فیروزه‌ای که در دستبندهای طلا مجموعه حقانی استفاده شده است فیروزه اصل نیشابور است.
 • جواهراتی که در مجموعه حقانی به فروش می‌رسد دست‌ساز و ساخته دست هنرمندان و طراحان ایرانی است.
 • طلای به کار رفته در تمامی جواهرات 18 عیار است؛ اما در صورت درخواست مشتری با عیار 21 هم تولید خواهد شد.
 • به درخواست مشتری گرامی حکاکی بر روی سنگ‌ها انجام می‌شود و لازم به ذکر است که حکاکی‌ها هنر دست استادان ماهر ایرانی است.
 • وزن نگین‌های به کار رفته بر دستبندهای جواهر بر قیمت طلا محاسبه نمی‌شود.
 • تمامی سنگ‌های فیروزه در جواهری حقانی، دارای شناسنامه معتبر گوهرشناسی و مدرک معتبر بین‌المللی است.
 • وزن سنگ فیروزه‌ای که در دستبندها استفاده شده است به سفارش مشتریان گرامی قابل تغییر است.
 • تمامی طراحی‌ها انحصاری و متعلق به جواهری حقانی است و به درخواست مشتریان با توجه به سلیقه آن‌ها انجام می‌گیرد.
 • طراحی تمامی جواهرات انحصاری و متعلق به مجموعه حقانی است و به توجه به سلیقه و نظر مشتریان گرامی انجام می‌شود.

 

حقانی؛ مرکزی معتبر در زمینه خرید دستبند طلا فیروزه

جواهری حقانی یکی از فروشگاه‌های معتبر و شناخته‌شده در زمینه ساخت و تولید طلا و جواهرات است. این مجموعه حدود 45 سال است که با کمک بهترین استادان و جواهرسازان دست به تولید انحصاری زده است و این افتخار را داشته است که رضایت مشتریان بسیاری را به دست آورد. در مجموعه حقانی دستبند‌هایی که مزین به سنگ‌های قیمتی هستند مانند دستبند طلا عقیق، دستبند طلا فیروزه‌ای، دستبند طلا یاقوت کبود و انواع دستبند طلا بدون نگین طراحی و به فروش می‌رسد. شما می‌توانید به صفحه محصولات مراجعه و از نمونه‌های بیشتر محصولات دیدن کنید.

 

چه عواملی بر قیمت دستبند طلا با سنگ فیروزه تاثیرگذار است؟

برای خرید دستبند طلا فیروزه نیاز است چند فاکتور مهم را بررسی کنیم. پیش از آن پیشنهاد می‌کنیم پس از مطالعه این بخش، اگر قصد خرید دستبند فیروزه زنانه طلا را دارید، حتما با کارشناسان ما در مجموعه حقانی مشورت کنید. فاکتورهای مهمی که بر قیمت مدل دستبند طلا با نگین فیروزه تاثیرگذار است عبارتند از:

 • عیار طلا یکی از فاکتورهای اساسی در تعیین قیمت دستبند طلا سنگ فیروزه است. ما در مجموعه حقانی از طلای 18 عیار در ساخت جواهرات استفاده می‌کنیم؛ اما در صورتی که مشتری درخواست داشته باشد می‌توانیم طلای 21 عیار را برای ساخت دستبند طلا لحاظ کنیم که در این صورت افزایش قیمت صورت می‌گیرد.
 • کیفیت سنگ یکی دیگر از عواملی است که بر قیمت مدل دستبند طلا فیروزه موثر است. از آنجا که سنگ فیروزه دارای مدل‌های مختلفی است، المان‌هایی چون اندازه، وزن و میزان سختی بر قیمت جواهر تاثیر می‌گذارد.
 • باید توجه داشت که فیروزه به کار رفته در دستبند طلا فیروزه حتما فیروزه اصل باشد؛ چرا که امروزه سنگ‌های مصنوعی بسیاری تولید می‌شود که از نظر ظاهری کاملا شبیه سنگ‌های فیروزه است و ممکن است با سنگ فیروزه اصل اشتباه گرفته شود؛ به این منظور بهتر است از فروشنده درخواست کنید که سنگ را به همراه شناسنامه معتبر گوهر شناسی و شناسنامه معتبر بین‌المللی تحویل شما بدهد. 
 • اجرت ساخت، عاملی است که در مجموعه‌هایی که محصولات به صورت دست‌ساز تولید می‌شوند قیمت را تحت تاثیر قرار می‌دهد. 
 • در دستبند‌هایی که به سبک عربی یا بحرینی طراحی شده است و دارای ضخامت است، فیروزه به کار رفته معمولا در سایز بزرگ‌تری استفاده می‌شود. در این مدل دستبندهای فیروزه امکان حکاکی روی سنگ وجود دارد که این ویژگی خود می‌تواند سبب افزایش قیمت دستبند شود.

در نهایت پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد خرید دستبند طلا با سنگ فیروزه را دارید اما می‌خواهید دستبندی با طرح و سلیقه مورد نظر خود داشته باشید به صفحه سفارش ساخت طلا در مجموعه حقانی سر بزنید و پس از مشورت با کارشناسان ما سفارش خود را ثبت کنید.

 

دلیل بازگشت وجه

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
42،988،00097،358،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده

ارسال سکه‌های حقانی با تگ NFC رایگان!