نمایش دادن همه 9 نتیجه

زیورآلات از آن دسته اکسسوری‌هایی است که مردان و زنان زیادی به آن علاقه دارند و حداقل از یک اکسسوری در استایل روزمره خود استفاده می‌کنند. در بین اکسسوری‌ها، دستبند جایگاه ویژه‌ای دارد که بسیار متنوع است و به راحتی می‌تواند با ساعت و انگشتر ست شود. دستبند طلا زنانه مدل و سبک‌های متفاوتی دارد که می‌توانید در طلا و جواهری حقانی سبک مورد نظر خود را پیدا کنید. دستبند طلا سفید زنانه مورد پسند بسیاری از بانوان است که مجموعه حقانی امکان ساخت طلا سفارشی را برای متقاضیان فراهم کرده است و آن‌ها می‌توانند طرح و سبک دلخواه‌شان را به تیم حرفه‌ای و با تجربه حقانی نشان دهند و دقیقا همان طرح را تحویل بگیرند.

حقانی، معتبرترین مرکز خرید دستبند طلا سفید زنانه

حقانی فعالیت خود را از سال 1355 شروع کرده است و با 46 سال سابقه در زمینه‌ی طراحی و تولید طلا و جواهر توانسته استادان ماهری را در کنار خود داشته باشد، همچنین تجربه کافی در این زمینه کسب کرده است و انواع دستبند طلا زنانه را تولید و عرضه می‌کند؛ مانند دستبند طلا زنانه بدون نگین یا نگین دار که هر کدام از این سبک‌ها را در طرح‌های مختلف تولید می‌شوند. تمامی دستبندهای حقانی دست ساز بوده است و طراحان ماهر و خبره‌ این تیم بهترین دستبندها را در زیباترین شکل و بهترین نحو می‌سازند. همین امر باعث شده است که طلا و جواهر سازی حقانی بتواند همه سلیقه‌ها را پوشش دهد. دستبند طلا سفید زنانه یکی از رایج‌ترین اکسسوری‌هایی است که زنان انتخاب می‌کنند؛ لازم به ذکر است که حقانی این امکان را فراهم کرده است که در صورت درخواست متقاضی دستبند طلا سفید زنانه را با عیار 21 طراحی و تولید کند.

خرید دستبند طلا سفید زنانه

امروزه اکثر افراد به دنبال زیبایی و ظرافت هستند؛ اما به طور کلی برای خرید دستبند طلا باید به نکاتی توجه کنید تا بتوانید خرید مطلوبی داشته باشید. طلا و جواهر سازی حقانی یکی از معتبرترین مراکز طلا و جواهر فروشی است که می‌توانید با اعتماد به این مجموعه بهترین خرید را داشته باشید. در ادامه به مواردی که باید هنگام خرید به آن توجه کنید اشاره می‌کنیم.

اصالت

از مهم‌ترین موارد طلا و جواهر اصالت آن است و برای اینکه بتوانید از اصالت دستبند طلا سفید زنانه که قصد خرید آن را دارید مطمئن شوید باید با افرادی که در این زمینه تجربه کافی دارند مشورت کنید. جواهری حقانی به خاطر سابقه‌ای که در این زمینه دارد اصالت دستبند طلا سفید زنانه را تضمین می‌کند.

مدل و سبک دستبند طلا سفید زنانه 

هنگام خرید دستبند طلا سفید زنانه در ابتدا سعی کنید که مدل، طرح و سبک مورد نظر خود را انتخاب کنید و در نظر داشته باشید که دقیقا به دنبال چه نوع سبک و طرحی هستید. زمانی که شما از قبل طرح و سبک مورد نظر خود را در نظر داشته باشید می‌توانید از بین انواع مختلف دستبند طلا سفید زنانه حقانی به راحتی انتخاب خود را داشته باشید و اگر سبک مورد نظر خود را پیدا نکردید، می‌توانید به تیم طراحی حقانی سفارش دهید تا دقیقا مدل مورد نظر شما را برایتان طراحی کنند و در کوتاه‌ترین زمان بسازند.

قیمت دستبند طلا سفید زنانه

از آنجا که می‌دانید قیمت طلا، قیمت بین المللی است و هر روزه تغییر می‌کند مواردی وجود دارد که بر روی قیمت تاثیر گذار است. هر روزه این قیمت به صنف طلا فروشان اعلام می‌شود و آن‌ها نرخ ثابت را در نظر می‌گیرند و با تغییر هر کدام از مواردی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم قیمت دستبند طلا سفید زنانه تغییر می‌کند. در ضمن از آنجایی که طلا و جواهر سازی حقانی تمامی محصولات را به صورت انحصاری تولید و عرضه می‌کند در این میان واسطه حذف شده است و محصولات با قیمت مناسب‌تری عرضه می‌شوند.

عیار دستبند طلا سفید زنانه

عیار به معنی مقدار طلا موجود در دستبند طلا سفید زنانه است و هر چه این عیار بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر می‌شود. حقانی این امکان را فراهم کرده است تا متقاضیان بتوانند دستبند طلا سفید زنانه را علاوه بر 18 عیار با عیار 21 نیز سفارش دهند.

اجرت ساخت

اجرت ساخت به منظور دستمزد ساخت طلا است که هرچه پیچیدگی و سختی دستبند طلا سفید زنانه بیشتر باشد قیمت دستبند طلا سفید زنانه بیشتر می‌شود؛ به این منظور که مبلغ اجرت ساخت به مبلغ نهایی قیمت دستبند طلا سفید زنانه اضافه می‌شود.

طراحی و مدل دستبند طلا سفید زنانه

اخیرا طرح و مدل‌های متفاوتی در بازار وجود دارد که دستبند طلا سفید زنانه را مطابق با آن می‌سازند و هر کدام از آن‌ها قیمت‌های متفاوتی دارند. دستبند طلا زنانه زنجیری یکی از مدل‌های ساده و ظریف است که مورد توجه بسیاری از بانوان قرار گرفته است.

وزن

وزن رابطه مستقیمی با قیمت دستبند طلا سفید زنانه دارد و هر چه وزن دستبند طلا سفید زنانه بیشتر باشد بنا بر قیمت بین المللی و ثابت اعلام شده، مبلغ نهایی بیشتر می‌شود.