نمایش 1–36 از 69 نتیجه

وقتی صحبت از سرویس طلا می‌شود معمولا یک ست سه‌گانه گردنبند، دستبند و گوشواره در ذهن تداعی می‌شود که آمیخته با جواهرات است. سرویس طلا نسبت به نیم ست طلا زنانه کامل‌تر است و همین کامل بودن برای بانوان حس برتری و جذابیت ایجاد می‌کند.

در این مطلب انواع سرویس طلا را با یکدیگر بررسی می‌کنیم و با نحوه خرید آن از سایت معتبر حقانی آشنا می‌شویم.

 

مزایای خرید آنلاین سرویس طلا از جواهری حقانی

خرید طلای آنلاین همیشه دردسرهای خودش را دارد؛ به این منظور بهتر است برای کسب اعتماد بیشتر، حتما مزایای مجموعه‌ای که قصد خرید طلا از آن دارید را بررسی کنید.

پیش از خرید طلای آنلاین از مجموعه حقانی بهتر است با مزایای این مجموعه آشنا شوید.

 

 • تمامی سنگ‌هایی که در جواهری حقانی بر روی سرویس‌های طلا استفاده می‌شوند کاملا طبیعی و اصل هستند و شناسنامه معتبر از موسسه گوهرشناسی دارند.
 • وزن طلا و جواهرات به کار رفته به سفارش مشتریان قابل تغییر است. شما می‌توایند سرویس طلا منحصربه‌فرد خود را از این مجموعه دریافت کنید.
 • وزن هیچ یک از سنگ‌ها حتی کوچک‌ترین نگین‌ها روی طلا محاسبه نمی‌شود.
 • اگر می‌خواهید سرویس طلا شما آمیخته به جواهرات باشد بهتر است بدانید که تمامی طلا جواهراتی که در مجموعه حقانی وجود دارد ساخته دست جواهرسازان و استادکاران ماهر ایرانی است. 
 • تمامی سرویس‌های طلا با عیار 18 ساخته می‌شوند؛ اما با سفارش مشتری قابل ساخت با عیار 21 هم هستند.

 

قیمت سرویس طلا در جواهری حقانی

فاکتورهای بسیاری وجود دارند که قیمت سرویس طلا را تحت تاثیر قرار می‌دهند؛ از این رو اگر قصد خرید این محصول ارزشمند را دارید بهتر است با در نظر گرفتن این عوامل اقدام به خرید کنید.

همانطور که می‌دانید قیمت طلا لحظه‌ای در حال تغییر است و عوامل متعددی بر کاهش و افزایش آن تاثیرگذار هستند. شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای طلا را به صورت آنلاین از طریق سایت جواهری حقانی مشاهده کنید. یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت سرویس طلا، عیار طلا است؛ هر چه عیار طلا بیشتر باشد قیمت آن هم به همان نسبت افزایش پیدا می‌کند.

وزن طلا یکی دیگر از عواملی است که رابطه مستقیمی در تعیین قیمت طلا دارد؛ اما از آنجا که در جواهری حقانی امکان ساخت طلا سفارشی وجود دارد می‌توانید با توجه به بودجه‌تان انتخاب کنید که چه سبک سرویس طلایی را می‌پسندید و آن را با کارشناسان ما در تیم حقانی در میان بگذارید. در گالری‌های طلا و جواهرات که امکان ساخت و طراحی جواهرات سفارشی در آن وجود دارد، برای ساخت طلا اجرت دریافت می‌شود؛ در جواهری حقانی نیز تمامی سرویس‌های طلا جواهری که وجود دارد ساخته دست استاد کاران ماهر ایرانی است؛ از این رو اجرت ساخت بر هزینه نهایی لحاظ می‌شود.

عکس‌های انواع سرویس طلا و قیمت آن‌ها را می‌توانید همین جا در سایت جواهری حقانی مشاهده کنید.

 

انواع مدل سرویس طلا در مجموعه حقانی

همانطور که گفته شد سرویس طلا ست گردنبند، دستبند و گوشواره است که بر اساس مد روز و استایل بانوان طراحی شده است. برای خرید سرویس طلا ابتدا باید مدل و طرح دلخواه خود را انتخاب کنید تا بتوانید با در نظر گرفتن همه جوانب اقدام به خرید سرویس طلا کنید.

در ادامه چند نمونه از جدیدترین سرویس طلایی که در مجموعه حقانی وجود دارد را با یکدیگر بررسی می‌کنیم.

 • سرویس طلا بدون نگین
 • سرویس طلا آمیخته به جواهرات و سنگ‌های قیمتی
 • سرویس طلا بچگانه
 • سرویس طلا مدل ورساچه
 • سرویس طلا مدل هندی
 • سرویس طلا مدل 
 • سرویس طلا تراش
 • سرویس طلا سوئیسی 

 

راهنمای خرید سرویس طلا زنانه

ست سرویس طلا زنانه مدل‌های گوناگونی دارد که افراد با توجه به سبک سلیقه و متناسب با استایل خود به سراغ آن می‌روند. سرویس طلا به معنی خرید یک ست کامل است که اکسسوری‌هایی مانند دستبند، گردنبند، گوشواره طلا زنانه و در بعضی از سرویس‌ها انگشتر و پابند را شامل می‌شود. قیمت یک سرویس طلا با توجه به سبکی و سنگینی، ظریفی و ضخیمی، نگین دار و بدون نگین بودن متغیر است.

سرویس طلایی که ویژه نوعروسان است معمولا ترکیبی از طلا و جواهرات و نگین‌های ظریف و درخشان است و تا حدودی با ست سرویسی که افراد معمولا در مهمانی‌ها و مراسم‌ها استفاده می‌کنند متفاوت است؛ اما با این وجود برای خرید سرویس طلا بهتر است مدلی را انتخاب کنید که برای استایل شما مناسب است؛ به عنوان مثال استفاده از سرویس طلا ضخیم با جواهرات درشت برای فردی که دارای استخوان‌بندی درشت است نمی‌تواند به اندازه یک سرویس طلای ظریف تضاد و جذابیت ایجاد کند؛ بنابراین برای انتخاب مدل سرویس طلا ابتدا بهتر است استایل خود را بهتر بشناسید.

از آنجایی که خرید سرویس طلا یکی از دغدغه‌های مهم برای زوج‌های جوان محسوب می‌شود در جواهری حقانی تلاش کرده‌ایم بستر خرید انواع طلا و جواهرات را با قیمتی مناسب برای تمام متقاضیان فراهم کنیم؛ به این منظور با ارائه خدمات سفارش ساخت طلا پاسخ‌گوی این تقاضا از سمت مردم عزیز مخصوصا زوج‌های جوان هستیم.