طلای 18 عیار:
3,267,920
تومان

انگشتر طلا مردانه یاقوت کبود

انگشتر طلا مردانه سناتور

ناموجود

انگشتر طلا مردانه سناتور یاقوت کبود

۴۲,۷۴۳,۰۰۰ تومان

انگشتر جواهر پرنس آماروف

ناموجود

انگشتر جواهر پرنس آماروف یاقوت کبود

۱۵۰,۴۲۰,۰۰۰ تومان۱۶۰,۰۸۰,۰۰۰ تومان

انگشتر جواهر پرنس آماروف

ناموجود

انگشتر جواهر پرنس آماروف

۱۳۸,۲۰۷,۰۰۰ تومان۱۴۱,۵۱۹,۰۰۰ تومان

انگشتر طلا آستان یاقوت کبود

ناموجود

انگشتر طلا آستان یاقوت کبود

۳۴,۰۴۶,۰۰۰ تومان

انگشتر طلا کرون یاقوت کبود

ناموجود

انگشتر طلا کرون یاقوت کبود

۳۴,۱۴۸,۰۰۰ تومان

انگشتر طلا مردانه نگین دار یکی از نمونه‌های پرطرفدار و محبوب در بین آقایان است؛ با وجود اینکه استفاده از زیورآلات در بین آقایان بسیار محدود است؛ اما حقانی قسمت اعظمی از تولیدات خود را به این بخش اختصاص داده است و جواهراتی خاص و لاکچری همچون انگشتر طلا مردانه یاقوت کبود را تولید و عرضه کرده است.

استفاده از طلا در کنار سنگ‌های قیمتی و زینتی ضمن اینکه ارزش بیشتری دارد جذابیتی چشم نواز و بی‌نظیر به زیورآلات شما می‌بخشد.

استفاده از برخی سنگ‌ها همچون یاقوت کبود در کنار طلا می‌تواند ترکیبی خاص و بی‌نظیر را خلق کند که چند نمونه از زیباترین آن‌ها انگشتر طلا زمرد مردانه و انگشتر طلا مردانه فیروزه است. 

حقانی، ارائه دهنده انواع انگشتر طلا مردانه یاقوت کبود

حقانی به عنوان یکی از قدیمی‌ترین مجموعه‌هایی که در زمینه طراحی و تولید جواهرات فعالیت دارد، بیش از 4 دهه متفاوت‌ترین و متنوع‌ترین جواهرات اعم از انگشتر طلا مردانه با سنگ یاقوت کبود را تولید کرده است. آنچه موجب شد این مجموعه بتواند حدود 46 سال به صورت مستمر و مداوم فعالیت کند بکارگیری استادکاران ماهر ایرانی، طراحان خلاق، محصولات دست ساز و متنوع، اصالت و کیفیتی بی‌نظیر و خدمت رسانی همه جانبه است.

ارائه محصولات متنوع و بی‌نظیر از جانب حقانی این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید متناسب با سلیقه و بودجه خود بهترین موارد را انتخاب و خریداری کنید.

با توجه به سابقه طولانی و میزان رضایت مشتریان می‌توانید با اطمینان کامل، جواهرات مورد نظر را از حقانی که مرکزی معتبر و مطمئن است، خریداری کنید.

خرید انگشتر طلای مردانه یاقوت کبود از حقانی

خرید انگشتر طلا مردانه یاقوت کبود از مجموعه حقانی به صورت اینترنتی و با چند کلیک ساده امکان پذیر است؛ بدین صورت که محصول مورد نظر را انتخاب و به سبد خرید اضافه می‌کنید و پس از پرداخت مبلغ، منتظر دریافت آن می‌شوید. در این بین با هر چالشی روبرو شدید با تیم پشتیبانی حقانی ارتباط برقرار کنید.

  • اکثر جواهرات تولید شده توسط حقانی دست ساز بوده و با ظرافتی خاص تولید شده‌اند.
  • وزن نگین یاقوت کبود به روی طلا محاسبه نمی‌شود و در هنگام فروش در صورت سلامت با کسر 25 درصد از ارزش آن از شما خریداری خواهد شد.
  • طراحی منحصر به فرد و خلاقانه انگشتر طلا مردانه یاقوت کبود از دیگر مزایای این محصول محسوب می‌شود.
  • نگین انگشتر طلا مردانه یاقوت کبود و سایر انواع انگشترهای نگین دار حقانی مانند انگشتر طلا زمرد مردانه، طبیعی است و همراه با شناسنامه معتبر بین المللی و شناسنامه گوهرشناسی به فروش می‌رسد.
  • حقانی با در نظر گرفتن خدماتی همچون سفارش ساخت طلا امکان سفارش طرح‌های دلخواه و انحصاری شما را فراهم کرده است.
  • در صورت تمایل می‌توانید نمونه‌های مورد نظر را به صورت 21 عیار سفارش دهید.
  • صدور فاکتور رسمی و معتبر از دیگر امکانات حقانی محسوب می‌شود.

مواردی که گفته شد تنها قسمت محدودی از مزایای خرید از مجموعه حقانی است و مزیت اصلی را پس از خرید انگشتر طلا مردانه یاقوت کبود احساس خواهید کرد.

قیمت انگشتر مردانه طلا با یاقوت کبود

محاسبه قیمت جواهرات از ابتدا تا به امروز کار دشواری بود؛ زیرا شما باید مداوم نرخ لحظه‌ای طلا، اجرت ساخت و سود فروشنده را استعلام بگیرید و در یکدیگر ضرب و تقسیم کنید؛ اما در ادامه صرفا به جهت آشنایی فرمول محاسبه قیمت طلا را معرفی خواهیم کرد.

قیمت یک گرم طلای ۱۸ عیار + اجرت ساخت * وزن طلا + سود مغازه دار + مالیات= قیمت نهایی جواهرات

از طریق فرمول فوق می‌توانید قیمت تقریبی جواهرات را محاسبه کنید؛ اما قبل از آن باید از وزن طلا اطلاع یابید و نرخ روز طلا را استعلام بگیرید؛ همچنین با توجه به طرح انتخابی اجرت ساخت آن را جویا شوید و با افزودن مبلغ مالیات و سود مغازه دار قیمت نهایی انگشتر مردانه طلا یاقوت کبود را بدست آورید.

دلیل بازگشت وجه

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
042،743،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده