طلا 18 عیار: 3,899,000 تومان

گردنبند طلا ستاره

گردنبند طلا زنانه فانتزی

ناموجود

گردنبند طلا زنانه فانتزی کم اجرت

۹,۵۶۵,۰۰۰ تومان

گردنبند طلا زنانه مهسان

ناموجود

گردنبند طلا زنانه مهسان

۱۰,۶۵۳,۰۰۰ تومان

گردنبند طلا زنانه مهسان

ناموجود

گردنبند طلا زنانه مهسان

۹,۹۷۲,۰۰۰ تومان

گردنبند طلا زنانه طرح قلب با ستاره

ناموجود

گردنبند طلا زنانه طرح قلب با ستاره

۶,۶۲۴,۰۰۰ تومان

گردنبند طلا کودک طرح ستاره

ناموجود

گردنبند طلا کودک طرح ستاره

۷,۲۱۷,۰۰۰ تومان

گردنبند طلا زنانه فانتزی سبک

ناموجود

گردنبند طلا زنانه فانتزی

۳۱,۱۱۹,۰۰۰ تومان

گردنبند طلا ستاره محصولی متمایز و متفاوت از حقانی. مجموعه حقانی به کمک استادکاران ایرانی و طراحان خلاق خود بهترین و منحصر‌به‌فردترین محصولات همچون گردنبند طلا ستاره را د روزن‌های مختلف طراحی و تولید کرده‌اند تا شما عزیزان بتوانید به صورت آنلاین آن را تهیه کنید.

برای خرید طلای آنلاین و یا اطلاع از جزئیات هر محصول می‌توانید از طریق همین صفحه اقدام کنید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

 

خرید گردنبند طلا ستاره با چند کلیک ساده 

ورود مجموعه حقانی به فضای آنلاین موجب شد تا 46 سال سابقه فعالیت در حوزه جواهرسازی همراه با تجربه کاری درخشان این مجموعه در حوزه آنلاین نیز سرازیر شود.

مجموعه حقانی در این 4 دهه فعالیت به کمک تیم حرفه‌ای خود منحصربه‌فردترین جواهرات همچون گردنبند طلا زنانه را طراحی و عرضه کرده است و شما می‌توانید به صورت آنلاین و با چند کلیک ساده هر آنچه نیاز دارید را تهیه کنید. تنها کافیست وارد سایت شده و از طریق صفحه مربوطه محصول مورد نظر را بیابید، سپس مبلغ کافی را پرداخت کرده و سفارش خود را قطعی کنید.

گردنبند طلا ستاره با سبک فانتزی طراحی و تولید شده است؛ به همین دلیل وزن کمی دارد و از لحاظ قیمتی بسیار مقرون‌به‌صرفه است.

نمونه‌ای که در سایت موجود است با طلای زرد تولید شده است؛ اما چنانچه تمایل داشته باشید، می‌توانید همین طرح را با طلای سفید و عیار 21 سفارش دهید. خرید این محصول از حقانی با خدماتی همچون ارسال فوری، امکان عودت یا تعویض و امنیت بالا همراه است.

شما می‌توانید برای ثبت سفارش از تیم پشتیبانی مجموعه حقانی کمک بگیرید.

 

مزایای خرید گردنبند طلا ستاره از حقانی

اگر شما هم به خرید جواهرات سبک و فانتزی علاقه دارید، خرید گردنبند طلا ستاره یکی از گزینه‌هایی است که می‌توانید از طریق سایت حقانی نمونه‌های متنوع آن را مشاهده کند. این محصول به سبب وزن کم قیمت مناسبی دارد و امکان خرید آن برای اکثر افراد وجود دارد.

چنانچه برای خرید از مجموعه حقانی آماده هستید خوب است مزایایی که بعد از خرید در اختیار شما قرار می‌گیرد را بررسی کنید.

  • وزن هیچ یک از نگین‌ها به روی طلا محاسبه نمی‌شود.
  • هنگام فروش 25 درصد از ارزش نگین‌ها کسر شده و مابقی از شما خریداری می‌شود.
  • جهت کسب اطمینان شما همراه با جواهرات شناسنامه گوهرشناسی نیز ارائه می‌شود.
  • ارائه فاکتور رسمی و معتبر همراه با مهر و امضای مجموعه
  • امکان ساخت طلای سفارشی با عیار 21 نیز وجود دارد.
  • امکان تعویض یا عودت جواهرات وجود دارد.

مواردی که نامبرده شد قسمتی از مزایای نامحدود مجموعه حقانی است که می‌توانید با خرید از آن لذت استفاده از جواهراتی بی‌نظیر و متمایز را تجربه کنید. به طور کلی با خرید از مجموعه حقانی، خرید مطمئنی را در فضایی امن تجربه خواهید کرد.

 

قیمت گردنبند طلا ستاره

قیمت گردنبند طلا ستاره به وزن، طرح، عیار، اجرت ساخت و غیره بستگی دارد.

با توجه به طرح فانتزی این محصول انتظار می‌رود که وزن کمی داشته باشد؛ در نتیجه از این جهت مقرون به صرفه است؛ ضمن اینکه نمونه‌های آماده این محصول درون سایت با عیار 18 تولید شده‌اند؛ اما امکان سفارش این محصول با عیار 21 نیز وجود دارد که اندکی بر قیمت نهایی تاثیر می‌گذارد.

اجرت ساخت، مالیات و سود فروشنده از جمله مواردی هستند که در انتها به قیمت نهایی محصول اضافه می‌گردد.

مجموعه حقانی با توجه به تولیدات منحصر به فرد خود اجرت ساخت‌های متفاوتی دارد؛ اما در هر حال با رعایت انصاف تلاش دارد تا نظر شما عزیزان را جلب نماید. شما می‌توانید با چند کلیک ساده این محصول جذاب را با قیمتی مناسب تهیه کنید.

در انتها به عنوان نکته پایانی یادآوری می‌کنیم که زیورآلات همچون گردنبند طلا ستاره علاوه بر کاربردهای شخصی می‌تواند منبع مناسبی برای سرمایه گذاری باشند؛ زیرا اجرت ساخت کمی دارند. با توجه به این نکته اگر قصد سرمایه گذاری در حوزه طلا و جواهرات را دارید حتما از مجموعه‌ای امن و مطمئن خرید کنید که به اصالت محصولات آن اطمینان دارید.

مجموعه حقانی با صدور گواهینامه بین‌المللی خیال شما را از این بابت آسوده می‌دارد. 

 

دلیل بازگشت وجه

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
6،624،00031،119،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده