طلای 18 عیار:
3,497,530
تومان

زنجیر طلا

آویز جواهر روبینا

1 عدد در انبار

آویز جواهر روبینا گلد

۴۰,۸۰۰,۰۰۰ تومان

آویز جواهر روبینا

1 عدد در انبار

آویز جواهر روبینا گلد

۴۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان

آویز جواهر زنانه

1 عدد در انبار

آویز جواهر روبینا رزگلد

۲۴,۴۸۰,۰۰۰ تومان

آویز جواهر روبینا

1 عدد در انبار

آویز جواهر روبینا زرد

۲۵,۸۰۰,۰۰۰ تومان

زنجیر طلا ونیزی

1 عدد در انبار

زنجیر طلا ونیزی

۳۱,۶۱۳,۰۰۰ تومان

زنجیر طلا ونیزی

2 عدد در انبار

زنجیر طلا ونیزی

۳۴,۶۵۹,۰۰۰ تومان۳۸,۷۳۴,۰۰۰ تومان

زنجیر طلا ونیزی

1 عدد در انبار

زنجیر طلا کارتیه S

۱۶,۵۹۹,۰۰۰ تومان

زنجیر طلا ونیزی

1 عدد در انبار

زنجیر طلا کارتیه S

۲۸,۸۹۲,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک

زنجیر طلا ونیزی

1 عدد در انبار

زنجیر طلا ونیزی توخالی

۳۶,۸۱۷,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک

زنجیر طلا ونیزی

1 عدد در انبار

زنجیر طلا ونیزی ابریشم

۶,۴۰۲,۰۰۰ تومان

زنجیر طلا ونیزی

1 عدد در انبار

زنجیر طلا ونیزی ابریشم رزگلد

۶,۴۰۲,۰۰۰ تومان

زنجیر تیفانی

1 عدد در انبار

زنجیر طلا تیفانی

۴۱,۹۱۸,۰۰۰ تومان

زنجیر طلا فلامینگو

31 عدد در انبار

زنجیر طلا فلامینگو کم اجرت

۴,۷۶۰,۰۰۰ تومان۷,۸۰۲,۰۰۰ تومان

زنجیر طلا فلامینگو

1 عدد در انبار

زنجیر طلا فلامینگو

۷,۴۱۴,۰۰۰ تومان

زنجیر طلا فلامینگو

1 عدد در انبار

زنجیر طلا فلامینگو

۱۱,۱۸۵,۰۰۰ تومان

زنجیر طلا ونیزی دوبل

1 عدد در انبار

زنجیر طلا ونیزی دوبل

۴۰,۶۸۱,۰۰۰ تومان

زنجیر طلا ونیزی

1 عدد در انبار

زنجیر طلا ونیزی

۱۳,۴۱۹,۰۰۰ تومان

زنجیر طلا ونیزی

1 عدد در انبار

زنجیر طلا ونیزی

۱۵,۳۱۲,۰۰۰ تومان

زنجیر طلا ونیزی

1 عدد در انبار

زنجیر طلا ونیزی

۱۱,۰۷۳,۰۰۰ تومان

زنجیر طلا یلدا کم اجرت

1 عدد در انبار

زنجیر طلا یلدا

۱۳,۶۷۹,۰۰۰ تومان

زنجیر طلا آتا کم اجرت

3 عدد در انبار

زنجیر طلا آتا

۱۷,۴۰۲,۰۰۰ تومان۲۰,۸۵۵,۰۰۰ تومان

زنجیر طلا CMT

3 عدد در انبار

زنجیر طلا CMT

۱۴,۰۳۸,۰۰۰ تومان۱۶,۴۱۵,۰۰۰ تومان

زنجیر طلا براق

1 عدد در انبار

زنجیر طلا براق

۸۲,۴۳۶,۰۰۰ تومان

۱۶۲۸۴ فلامینگو دوبل.jpg 60-min

1 عدد در انبار

زنجیر طلا فلامینگو دوبل

۴۱,۷۲۴,۰۰۰ تومان

زنجیر طلا از جمله اکسسوری‌هایی است که در سال‌های اخیر در سبک‌ها و مدل‌های مختلفی تولید و ارائه شده‌ است. این زنجیرها برای خانم‌ها، آقایان و دختر خانم‌های نوجوان به کار برده می‌شوند. هر یک از این زنجیرها با ضخامت به خصوصی تولید می‌شود. زنجیر طلا زنانه بر اساس سبک‌های مختلف طراحی و عرضه می‌شود. شما می‌توانید برای سفارش و خرید زنجیر طلا زنانه جدید بر اساس میزان بودجه خود هر یک را انتخاب کنید.

 

مشخصات زنجیرهای طلا

زنجیر طلا با ظاهری براق و درخشان طراحی و تولید  می‌شود. استفاده از هر یک از این زنجیرها در کنار یک دستبند طلا زنانه شیک و خاص استایل شما را در مهمانی‌های شبانه تکمیل می‌کند! انواع این زنجیرها با قفل‌های محکمی در دسترس قرار می‌گیرد و احتمال افتادن آن‌ها از گردن خانم‌ها و آقایان بسیار پایین است. به این ترتیب هر یک از آن‌ها از بیشترین کارایی برخوردار هستند.

هر یک از این زنجیرها به صورت تخصصی طراحی می‌شوند و سبک طراحی آن‌ها با هم تفاوت دارد. در ساختار هر یک از مدل‌های آن‌ها از تعداد بالایی حلقه متصل به هم استفاده شده است. میزان درشتی حلقه‌های زنجیر به کار رفته در هر یک از آن‌ها ضخامت نهایی کار را تعیین می‌کند. شما می‌توانید سفارش این سری محصولات را به سادگی ثبت کنید. برای خرید هر یک از آن‌ها باید قیمت روز طلا را استعلام نمایید.

 

زنجیر طلا، محصولی پرفروش و کاربردی در حقانی

زنجیر طلا زنانه یک جواهر زیبا و با ارزش است که به عنوان یکی از محبوب‌ترین جواهرات برای خانم‌ها شناخته می‌شود.

زنجیر طلا زنانه در انواع مختلفی مانند زنجیرهای پهن و باریک، زنجیرهای با الگو، زنجیرهایی با قفل‌های خاص، زنجیر طلا طنابی و غیره طراحی و ساخته می‌شوند؛ همچنین برای افزایش زیبایی و جذابیت، گاهی اوقات با الماس، مروارید و سایر سنگ‌های قیمتی تزئین می‌شوند.

از آنجایی که طلا یک جواهر با ارزش است، خرید زنجیر طلا زنانه می‌تواند یک سرمایه گذاری خوب باشد که همیشه قابل فروش است که همیشه در مد و فشن طرفداران زیادی دارد. 

اگر به دنبال خرید یک محصول متفاوت و کاربردی هستید ما به شما خرید زنجیر طلا زنانه پهن و خرید زنجیر طلا زنانه باریک را پیشنهاد می‌کنیم.

 

خرید زنجیر طلا جدید از حقانی

برای سفارش انواع زنجیر طلا زنانه جدید در کنار خرید حضوری می‌توانید به صورت اینترنتی نیز سفارش خود را ثبت کنید.

مجموعه حقانی به عنوان یکی از معتبرترین مراجع خرید زنجیر طلا زنانه جدید طیف متنوعی از محصولات کاربردی و جدید همچون زنجیر طلا زنانه ضخیم را با تضمین اصالت و کیفیت عرضه می‌کند. برای خرید و اطلاع از قیمت زنجیر طلا زنانه از وبسایت حقانی تنها کافیست محصول مورد نظر را به سبد خرید افزوده و پس از پرداخت بهای آن منتظر دریافت سفارش خود باشید.

این مجموعه به کمک استادکاران ماهر ایرانی و خلاق‌‌ترین طراحان زیباترین و منحصر به فردترین زنجیر طلا زنانه را طراحی و تولید می‌کند.

برای خرید اینترنتی طلا و انواع زنجیر طلا باید به ویژگی‌های این محصولات کاربردی توجه داشته باشید. برخی از ویژگی‌های این زنجیرها را در زیر مشاهده می‌کنید:

 1. این زنجیرها باید مقاومت قابل توجهی داشته باشند. اغلب خانم‌ها و آقایان این زنجیرها را برای مصارف روزانه انتخاب می‌کنند؛ پس استحکام آن‌ها باید در حد مطلوب باشد.
 2. انواع زنجیر طلا استاندارد با رنگ طلای زرد و سفید ارائه می‌شود. هر یک از این زنجیرها از زیبایی قابل توجهی برخوردار هستند.
 3. در ساخت و طراحی زنجیر طلا دخترانه از سبک‌های مخصوص نوجوانان استفاده می‌شود. تنوع در سبک طراحی هر یک از این محصولات نیز یک ویژگی مهم به شمار می‌رود.

خرید زنجیر طلا از حقانی مزایای بسیاری دارد که در ادامه برخی از آن‌ها را مرور می‌کنیم.

 • فروش محصولات قیمتی با گواهینامه گوهرشناسی
 • ارسال رایگان
 • ساخت طلای سفارشی
 • گارانتی مادام العمر
 • بازگشت کالا تا 7 روز
 • بسته بندی ویژه حقانی
 • صدور فاکتور رسمی
 • تولید جواهرات با طلای 18 عیار
 • هدیه یک عطر مخصوص حقانی

موارد فوق تنها بخش کوچکی از مزایای خرید از حقانی است و مزیت اصلی را زمانی درک خواهید کرد که درخشش و تلالو یک زنجیر طلا زنانه با قیمت مناسب را در دستان خود ببینید.

 

جدیدترین مدل زنجیر طلا زنانه در حقانی

هر یک از انواع زیورآلات اعم از گوشواره طلا زنانه، زنجیر طلا و غیره مصارف به خصوصی دارند که رایج‌ترین آن استفاده روزمره است. خانم‌ها به همراه هر یک از این زنجیرها از انواع پلاک‌های شیک در مدل‌های مختلف استفاده می‌کنند.

قفل‌های محکم به کار برده شده در  زنجیر طلا زنانه یکی از ویژگی‌های مهم آن‌ها به شمار می‌رود.

زنجیر طلا برای مهمانی‌های خاص خانم‌ها یک انتخاب شیک به شمار می‌رود. با استفاده از آن‌ها استایل شما به زیبایی تکمیل می‌شود. شما می‌توانید زنجیر طلا زنانه در کنار استایل‌های اسپرت افراد نیز به کار برده می‌شود و ظاهری خاص و منحصر به فرد در استایل شما به وجود می‌آورد.

 

قیمت زنجیر طلا چقدر است؟

قیمت زنجیر طلا زنانه به عوامل مختلفی از جمله عیار طلا وابسته است. عیار طلا نشان‌دهنده مقدار طلا در آلیاژ طلا است. هر گرم طلا در زنجیر، هزینه بیشتری را برای خریدار ایجاد می‌کند. بنابراین، زنجیر طلا با وزن بیشتر، قیمت بالاتری دارد. ظاهر زنجیر، طرح و سبک آن نیز بر روی قیمت آن تأثیر دارد. زنجیرهایی با طرح‌های پیچیده و زیبا، مثل زنجیر طلا زنانه با پلاک قیمت بالاتری دارند.

آویز طلا یکی از بهترین و کاربردی‌ترین هدایایی است که برای استفاده خانم‌ها و آقایان به کار برده می‌شود. قیمت هر یک از این زنجیرها بر اساس وزن آن‌ها تعیین می‌شود. زنجیر طلا زنانه بر اساس سبک طراحی آن‌ها نیز قیمت گذاری می‌شود. هر یک از دسته بندی‌های این طلاها بر اساس نوع طلا و عیار آن با ارزش به خصوصی شناخته می‌شوند. هر یک از این زنجیرها به صورت کاربردی طراحی و آماده سازی می‌شوند. طول و ضخامت هر یک از آن‌ها بر اساس نظر و خواست مشتریان تعیین می‌شود. در تعیین هزینه هر یک از آن‌ها قیمت کار بر اساس ابعاد زنجیر محاسبه خواهد شد.

 

راهنمای خرید زنجیر طلا زنانه

در ادامه با خرید زنجیر طلا زنانه ایتالیایی و زنجیر طلا زنانه یزدی با ما همراه باشید:

 

انتخاب فروشنده معتبر

برای خرید زنجیر طلا بهتر است از فروشندگان معتبر و با نام و رسم در بازار خرید کنید. می‌توانید با مراجعه به فروشگاه‌های مشهور جواهرات یا سایت‌های فروش آنلاین همچون حقانی، این کار را انجام دهید.

 

شناسایی عیار

قبل از خرید زنجیر طلا، حتماً باید عیار آن را شناسایی کنید تا بدانید چند درصد طلا دارد؛ همچنین می‌توانید با استفاده از وزن زنجیر و قیمت هر گرم طلا (که برای هر عیار متفاوت است)، قیمت نهایی آن را محاسبه کنید.

 

بررسی ظاهر زنجیر

 زنجیر طلا باید صاف و بدون خط و خش باشد و ظاهر آن باید به خوبی تمیز شده باشد. برای خرید زنجیر طلا زنانه بلند ظاهر آن را بررسی کنید؛ همچنین باید توجه کنید که قیمت زنجیر طلا زنانه کوتاه کمتر است.

 

توجه به وزن زنجیر

قیمت زنجیر طلای زنانه و قیمت زنجیر طلا دخترانه با توجه به وزن زنجیر بررسی می‌شود. برای اطلاع از قیمت زنجیر طلا زنانه ورساچه و قیمت زنجیر طلا زنانه کارتیه به وبسایت حقانی مراجعه نمایید.

 

بررسی سنگ‌های قیمتی

 اگر زنجیر شما دارای سنگ قیمتی است، حتماً باید بررسی کنید که سنگ‌‎ها قابل تعویض هستند یا خیر و نیز کیفیت سنگ‌ها و نحوه نصب آن‌ها برای شما بسیار مهم است.

 

مراقبت و نگهداری از زنجیر طلا زنانه

 1. 1. پاک کردن با آب و صابون نرم: برای پاک کردن زنجیر طلا زنانه نازک و زنجیر طلا زنانه پهن، می‌توانید از آب و صابون نرم استفاده کنید. بهتر است از یک قطعه پارچه نرم برای پاک کردن آن استفاده کنید و بعد از پاک کردن، آن را خشک کنید.
 2. 2. حفظ آن در جای خشک و تاریک: زنجیر طلا را در جای خشک و تاریک نگهداری کنید. برای جلوگیری از خوردگی و سیاه شدن آن، آن را از رطوبت دور نگه دارید.
 3. 3. پوشیدن زنجیر طلا پس از استفاده از عطر و ادکلن: برخی از عطرها و ادکلن‌ها می‌توانند باعث خوردگی و سیاه شدن زنجیر طلا شوند. بنابراین، بهتر است پس از استفاده از این محصولات، انواع زنجیر طلا مثل زنجیر طلا زنانه طنابی را بپوشید.
 4. پوشیدن زنجیر طلا هنگامی که پوست خشک نیست: پوست خشک می‌تواند باعث خراشیدگی و ساییدگی زنجیر شود. بنابراین، بهتر است قبل از پوشیدن آن، اطمینان حاصل کنید که پوست خود را به خوبی مرطوب کرده‌اید.
 5. 5. نگهداری در جعبه یا پوشش مناسب: برای جلوگیری از خوردگی و خراشیدگی، زنجیر طلا زنانه کوتاه یا بلند را در جعبه یا پوشش مناسبی نگهداری کنید.

 

جمع بندی

در این مطلب در رابطه با زنجیر طلا زنانه جدید اطلاعاتی را بررسی کردیم. هر یک از این زنجیرها با رنگ به خصوصی تولید و آماده سازی می‌شوند. رنگ‌های طلایی و نقره‌ای و ترکیبی هر یک از آن‌ها مورد توجه خانم‌های با سلیقه قرار گرفته‌اند. برای انتخاب و خرید هر یک از مدل‌های زنجیر طلا دخترانه باید به رنگ پوست و موی خود نیز توجه داشته باشید. بر این اساس رنگ طلای مورد پسند خود را در میان این محصولات مشخص کنید.

 

دلیل بازگشت وجه

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
2،995،000230،734،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده

ارسال سکه‌های حقانی با تگ NFC رایگان!