طلا 18 عیار: 3,648,820 تومان

النگو طلا زنانه

النگو طلا زنانه کارتیر

7 عدد در انبار

النگو طلا زنانه کارتیر

۳۸,۵۸۳,۰۰۰ تومان۵۲,۷۴۳,۰۰۰ تومان

النگو طلا هاتف شریف

13 عدد در انبار

النگو طلا هاتف شریف

۲۰,۳۶۱,۰۰۰ تومان۲۵,۸۲۰,۰۰۰ تومان

النگو طلا زنانه نور

12 عدد در انبار

النگو طلا زنانه نور

۲۳,۷۸۲,۰۰۰ تومان۲۸,۵۴۸,۰۰۰ تومان

النگو طلا زنانه هاتف فیوژن

9 عدد در انبار

النگو طلا زنانه هاتف فیوژن

۳۳,۶۲۵,۰۰۰ تومان۳۹,۰۶۵,۰۰۰ تومان

النگو طلا زنانه پورهنگ

1 عدد در انبار

النگو تک پوش طلا زنانه پورهنگ 409

۱۱۵,۸۰۳,۰۰۰ تومان

النگو طلا زنانه هاتف 608

22 عدد در انبار

النگو طلا زنانه هاتف 608

۱۵,۰۱۷,۰۰۰ تومان۲۰,۴۶۰,۰۰۰ تومان

النگو طلا زنانه پورهنگ 409

9 عدد در انبار

النگو طلا زنانه پورهنگ 409

۵۳,۵۲۱,۰۰۰ تومان۷۱,۰۹۸,۰۰۰ تومان

النگو طلا زنانه احتشام

2 عدد در انبار

النگو طلا زنانه احتشام کم اجرت

۱۹,۱۸۷,۰۰۰ تومان۱۹,۷۶۷,۰۰۰ تومان

النگو طلا زنانه ایلیا

4 عدد در انبار

النگو طلا زنانه ایلیا کم اجرت

۱۵,۰۳۷,۰۰۰ تومان۱۷,۴۹۱,۰۰۰ تومان

النگو طلا زنانه نمونه

1 عدد در انبار

النگو طلا زنانه نمونه

۱۶,۱۷۵,۰۰۰ تومان

النگو طلا زنانه الگانس

4 عدد در انبار

النگو طلا زنانه الگانس۰۱۰

۴۶,۷۸۰,۰۰۰ تومان۵۵,۳۲۷,۰۰۰ تومان

النگو طلا زنانه عقیق ۶۸۵

19 عدد در انبار

النگو طلا زنانه عقیق ۶۸۵

۱۶,۶۲۵,۰۰۰ تومان۲۰,۹۰۱,۰۰۰ تومان

النگو طلا زنانه مهرسا

2 عدد در انبار

النگو هندی طلا

۶۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان۶۷,۳۵۸,۰۰۰ تومان

النگو طلا زنانه سامیه

5 عدد در انبار

النگو اماراتی طلا

۸۵,۶۶۴,۰۰۰ تومان۹۷,۶۹۴,۰۰۰ تومان

النگو طلا تک پوش زنانه پورهنگ ۲۶۸

6 عدد در انبار

النگو طلا تک پوش زنانه پورهنگ ۲۶۸

۵۴,۵۷۰,۰۰۰ تومان۶۳,۱۱۹,۰۰۰ تومان

النگو طلا زنانه نیکان

2 عدد در انبار

النگو طلا زنانه نیکان

۴۸,۳۶۱,۰۰۰ تومان۴۸,۵۰۱,۰۰۰ تومان

النگو طلا زنانه آوا الماس

9 عدد در انبار

النگو طلا زنانه آوا الماس

۳۰,۹۱۱,۰۰۰ تومان۳۵,۸۸۵,۰۰۰ تومان

النگو طلا رایکا

4 عدد در انبار

النگو طلا رایکا کم اجرت

۳۴,۵۶۲,۰۰۰ تومان۳۷,۰۵۸,۰۰۰ تومان

3078-113079-1130101-1130105-113095-113056-113060-113080-113072-11306-113090-1130110-113085

5 عدد در انبار

النگو طلا آینه ای کم اجرت

۱۰,۴۱۱,۰۰۰ تومان۱۰,۹۰۵,۰۰۰ تومان

النگو طلا زنانه یزدهنر

17 عدد در انبار

النگو طلا یزد هنر

۲۰,۶۴۴,۰۰۰ تومان۲۵,۱۸۲,۰۰۰ تومان

النگو طلا زنانه سه گوی

6 عدد در انبار

النگو طلا زنانه سه گوی

۱۸,۳۲۸,۰۰۰ تومان۲۰,۰۳۶,۰۰۰ تومان

النگو طلا زنانه عقیق ۵۹۳

29 عدد در انبار

النگو طلا زنانه عقیق ۵۹۳ کم اجرت

۲۰,۶۴۳,۰۰۰ تومان۲۹,۹۲۵,۰۰۰ تومان

سه گوی

5 عدد در انبار

النگو طلا گوی P01 کم اجرت

۳۹,۵۵۵,۰۰۰ تومان۴۰,۲۸۵,۰۰۰ تومان

۱۱۴_۶۰۰

1 عدد در انبار

النگو طلا آناشید کم اجرت

۳۱,۹۰۴,۰۰۰ تومان

از گذشته تا به امروز النگو طلا جزو زیورآلاتی محسوب می‌شود که همواره مورد توجه دختران و زنان بوده‌ است. تنوع جواهرات و اکسسوری‌های موجود در بازار به‌ حدی بوده که گاهی اوقات انتخاب در میان آن‌ها امری زمان‌بر و دشوار خواهد بود؛ اما النگو به‌دلیل زیبایی و ظرافت خاص خود در مقایسه با اکسسوری‌های دیگر بسیار پرطرفدار است و می‌توان از این اکسسوری به‌صورت روزمره نیز استفاده نمود. تک پوش طلا زنانه نیز، که نوعی دیگر از النگو طلا محسوب می‌شود طرفداران خاص خود را دارد.  همچنین ست کردن النگو همراه با لباس‌های مجلسی یا حتی معمولی کار آسانی است. با توجه به اینکه امروزه انواع مدل‌های النگو طلا به بازار عرضه شده‌اند، در این مطلب قصد داریم شما را با انواع النگو طلا جدید آشنا کنیم؛ با ما همراه باشید.

خرید جدیدترین مدل النگو طلا از حقانی

حقانی به عنوان معتبرترین مرکز خرید طلای آنلاین طیف متنوعی از جواهرات اعم از النگو طلا را با تضمین اصالت و کیفیت عرضه می‌کند.

این مجموعه با بیش از 4 دهه فعالیت مستمر و مداوم در زمینه طراحی و فروش زیورآلات طلا با ارائه خدمات متنوع و بی‌نظیر و محصولات منحصربه‌فرد و جذاب توانسته است در طول این 46 سال رضایت بخش اعظمی از مشتریان خود را جلب کند؛ همچنین با ارائه خدماتی ویژه همچون ساخت طلای سفارشی به شما این امکان را می‌دهد تا الگو و طرح ذهنی خود را تهیه کنید.

مزایای خرید النگوی طلا از مجموعه حقانی عبارتند از:

 • ارسال رایگان به سراسر ایران
 • گارانتی مادام العمر
 • امکان عودت و تعویض النگو طلا تا 7 روز
 • ساخت النگو طلا سفارشی با عیار 21 به درخواست مشتری
 • ساخت کلیه محصولات با طلای 18 عیار
 • تضمین اصالت و کیفیت
 • صدور فاکتور رسمی و معتبر

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از جزئیات هر محصول می توانید از طریق راه‌های ارتباطی موجود با تیم فروش و پشتیبانی تماس بگیرید.

قیمت انواع النگو طلا

قیمت النگو طلا متناسب با برخی فاکتورها تعیین می‌شود. این فاکتورها عبارتند از:

 • وزن: طبیعتا هر چقدر وزن جواهرات بیشتر باشد قیمت نهایی آن‌ها نیز بیشتر است. قیمت النگو طلا نازک در حقانی بسیار به صرفه است.
 • عیار: در مجموعه حقانی کلیه محصولات با عیار 18 ساخته می‌شوند؛ اما النگو طلا با انواع عیارهای 21 و 24 نیز قابل سفارش است.
 • اجرت ساخت: هر محصول متناسب با نوع طراحی، میزان ظرافت و غیره اجرت ساخت متفاوتی دارد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که النگوی طلا در مقایسه با سایر جواهرات از پایین‌ترین اجرت ساخت برخوردار است. مجموعه حقانی در طول این سال‌ها با ارائه محصولاتی متنوع به شما این امکان را می‌دهد تا متناسب با بودجه خود بهترین النگو طلا را خریداری کنید. شما می‌توانید از بین صدها نمونه آنچه با سلیقه و بودجه‌تان تناسب بیشتری دارد را انتخاب کنید. 

معرفی انواع النگو طلا جدید در حقانی

امروز انواع زیورآلات با جنس‌های متفاوتی همچون طلا، نقره، استیل و… ساخته می‌شوند؛ اما از طلا به‌دلیل زیبایی و گران‌بها بودن آن بیشتر در ساخت انواع النگو طلا زنانه و دیگر زیورآلات مورد استفاده قرار می‌گیرد. تنوع النگوهای طلا در بازار به اندازه‌ای بوده که کودکان، نوجوانان و زنان به‌راحتی می‌توانند متناسب با سلیقه خود یکی از انواع النگو طلا جدید را انتخاب کنند. احتمال گم شدن النگوها به دلیل اینکه کامل دور دست قرار می‌گیرند، بسیار پایین است و به‌راحتی با انواع لباس‌های مجلسی و راحتی ست می‌شوند.

بنابراین وجود کارشناسانی که بتوانند طلا سفارشی را با بهترین کیفیت برای شما اجرا کنند، امری با اهمیت است. درنتیجه شما می‌توانید برای خرید دستبند طلا زنانه و دیگر زیورآلاتی همچون گوشواره و النگو به این فروشگاه مراجعه کرده تا با قیمتی مناسب و مقرون‌به‌صرفه انواع زیورآلات این گالری را تهیه کنید.

 • النگو طلا ساده

بسیاری از النگوهای طلا موجود در بازار طراحی کاملا ساده‌ای داشته و برای استفاده روزمره بانوان گزینه مناسبی هستند. بهتر است بدانید که این مدل هیچ‌وقت از مد خارج نشده و اگر طرفدار سادگی و زیبایی هستید، النگو طلا ساده بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. ضمن این که قیمت النگو طلا نازک مناسب‌تر هم هست. روی این مدل النگوها هیچ‌گونه سنگ قیمتی یا حکاکی به‌کار گرفته نشده و از آن‌ها می‌توانید به‌صورت تکی یا چندتایی استفاده کنید. انواع النگوهای طلا ساده در گالری طلا فروشی حقانی موجود بوده و شما می‌توانید در کنار خرید انگشتر طلا زنانه و سایر اکسسوری‌ها این مدل زیبا و دلربا را نیز تهیه نمایید.

 • النگو طلا مدل آینه‌ای

یکی از مدل‌های منحصربه‌فرد النگو طلا جدید، مدل آینه‌ای محسوب می‌شود. مدل آینه‌ای برای استفاده در مجالس و مهمانی‌های مختلف جلوه زیبایی داشته و در عین سادگی بسیار شکیل است. بازتاب دلربا و خیره‌کننده النگو طلا مدل آینه‌ای باعث شده تا در مقایسه با دیگر انواع النگوهای طلا بیشتر جلب توجه کند. این النگوها را می‌توانید در انواع مدل‌های پهن یا باریک تهیه و استفاده کنید. النگوهای طلا مدل آینه‌ای در سایز و قطرهای مختلفی عرضه شده‌اند که شما می‌توانید متناسب با سلیقه خود یکی از انواع این مدل‌ها را تهیه نمایید.

 • النگو طلا مدل عربی

بسیاری از افراد به النگوهای ساده علاقه‌مند نیستند؛ به‌ همین دلیل النگو طلا مدل عربی می‌تواند یک انتخاب منحصربه‌فرد برای این دسته از افراد باشد. النگوهای طلای عربی در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی تولید شده‌اند. بنابراین بانوان می‌توانند از النگو طلا پهن یا باریک عربی در مجالس و مهمانی‌های مختلف استفاده کنند. با توجه به اینکه در میان النگوهای عربی طرح‌های پهن، برجسته یا باریک وجود دارد، شما می‌توانید از ترکیب مدل‌های مختلف آن در کنار یکدیگر استفاده کنید تا جلوه‌ای زیبا و خیره‌کننده را در استایل شما به وجود آورد‌. توجه داشته باشید که النگوهای عربی طرح به‌خصوص و ویژه‌ای داشته و از مدل‌های ایرانی و هندی متمایز هستند‌.

 • النگو طلا مدل تراش

النگوهای طلا مدل تراش دارای طرح‌ها و نقش‌های متفاوتی بوده و تراش‌ها به‌گونه‌ای روی این النگو زده شده‌‌اند که مشابه النگوهای با سنگ‌های قیمتی هستند. این النگوها با وزن‌ها و طرح‌های متفاوتی به بازار عرضه شده‌اند که شما می‌توانید بر اساس سلیقه و بودجه خود یکی از انواع این النگوها را تهیه کنید‌. النگوهای مدل تراش یکی از کارهای زینتی و بسیار پرطرفدار در میان بانوان محسوب می‌شود که به‌راحتی با انواع لباس‌های مجلسی ست خواهند شد.

 • النگوی طلا سنتی

النگوهای طلایی که طرح سنتی دارند پهنا متوسطی داشته و برای مهمانی‌های بدون تجملات انتخاب بسیار مناسبی هستند. این النگوها طرح‌های ساده‌ای داشته و در ساخت آن‌ها از رنگ‌های سنتی استفاده‌ شده است. البته توجه داشته باشید که النگوهای طلا سنتی در سایز و قطرهای متفاوت قابل سفارش خواهند بود.

 • النگوی طلا انعطاف‌ پذیر

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که دوست دارند اکسسوری‌ها روی مچ دستشان آزاد و راحت باشد، خرید النگو طلا انعطاف‌پذیر بهترین انتخاب برایتان خواهد بود. این النگوها در میان دختران جوان بسیار پرطرفدار بوده و کاملا مناسب هدیه دادن به آن‌ها است.

راهنمای انتخاب النگو طلا دخترانه

برای داشتن یک خرید مناسب باید به نکات به‌خصوصی هنگام خرید النگو طلا توجه کنید. در ادامه قصد داریم برخی از نکات مهم پیش‌ از خرید انواع النگو طلا دخترانه را بررسی کنیم.

 • اندازه گیری سایز مچ دست

هنگام خرید النگوی طلا باید به مچ دست خود یا فردی که قصد خرید النگو برای او را دارید، توجه کنید. اگر می‌خواهید برای کودکان یا نوجوانان النگو طلا بخرید، باید توجه داشته باشید که این اکسسوری برای مچ دست او گشاد نباشد؛ چرا که ممکن است آن را به‌راحتی گم کند. البته تنگی بیش‌ از اندازه النگو نیز باعث می‌شود که کودک اذیت شود و در مدت زمان کوتاهی باید آن را تعویض کنید. درصورتی‌که قصد خرید النگو برای شخص دیگری را دارید باید هنگام خرید او را با خود همراه کنید تا متناسب با اندازه مچ دست، یکی از انواع این اکسسوری را انتخاب کنید؛ زیرا اگر النگوی خریداری شده با مچ دست او متناسب نباشد باید آن را تعویض نمایید. النگویی مناسب مچ دست شما خواهد بود که سایز آن 1 الی 1/5 سانتی‌متر از اندازه مچ دست شما گشادتر باشد.

 • درنظرگیری سلیقه و بودجه

النگوهایی که در بازار عرضه می‌شوند دارای رنگ‌های مختلفی همچون طلایی، رزگلد و نقره‌ای هستند؛ اما انتخاب هریک از این رنگ‌ها به سلیقه شما بستگی دارد. بنابراین النگویی را خریداری کنید که همیشه با سلیقه شما سازگار باشد و بتوانید از آن مدت زمان زیادی استفاده کنید. معمولا النگوهای ظریف و ساده برای استفاده روزمره مناسب هستند بنابراین توصیه می‌کنیم اگر سلیقه شما النگو باریک و ساده است، از خرید النگوهای بزرگ و پهن اجتناب کنید؛ چرا که این النگوها هیچ‌وقت از مد خارج نمی‌شوند.

 • توجه به ظاهر و زیبایی

پیش‌ از خرید النگو طلا به زیبایی ظاهر آن نیز توجه داشته باشید. هرچه النگوی مورد نظر زیبایی و جلوه بیشتری داشته باشد، دست را جذاب‌تر نشان داده و استایل شما را منحصربه‌فردتر می‌کند.

جمع بندی

انواع النگو طلا جدید در استایل شما تاثیر مشهودی داشته و در مهمانی‌ها و مجالس خیره‌کننده خواهید بود. حال که با نکاتی در ارتباط با خرید النگو طلا آشنا شدید، بهتر می‌توانید این اکسسوری زیبا را تهیه کنید. البته با توجه به اینکه زیورآلات و النگو طلا قیمت بالایی داشته، خرید النگوهای پرکار و سنگینی همچون النگو عربی ممکن است هزینه بالایی را برای شما به همراه داشته باشد؛ اما شما می‌توانید انواع النگو طلا جدید و دیگر اکسسوری‌ها را با قیمتی منصفانه از گالری طلا حقانی تهیه نمایید.

دلیل بازگشت وجه

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
0115،803،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده

النگو مورد علاقت رو پیدا نکردی؟

نه!