طلای 18 عیار: ---
قیمت تمامی محصولات به صورت لحظه ای می باشد
طلای 18 عیار: ---

قیمت بصورت لحظه ای می باشد

دستبند طلا عقیق

دستبند طلا عقیق

طبقه بندی محصول
محدوده قیمت
46،231،00055،196،000
رنگ طلا
وزن طلا
سنگ مورد استفاده

دستبند طلا با سنگ عقیق یکی از جواهراتی است که این روزها طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است.

جذابیت، درخشش و خواص ماورائی عقیق در کنار فواید طلا منبعی از زیبایی را بوجود آورده است.

ویژگی انحصار طلبی در تولید جواهرات موجب شده تا آن دسته از افرادی که به دنبال جواهرات خاص و لاکچری هستند اولین و آخرین انتخاب‌شان جواهری حقانی باشد.

تمام اصول و استانداردهای لازم در تولید دستبند طلا با سنگ عقیق رعایت شده است. ظرافت، طراحی، کیفیت و قیمت مناسب از مهم‌ترین مولفه‌های این دستبند است که اکثر افراد را شیفته و فریفته خود می‌کند. 

جواهری حقانی با 40 سال سابقه درخشان در زمینه طراحی و ساخت انواع جواهرات منحصر به فرد، توانسته نظر اکثر افراد را به سمت محصولات خود جذب کند. مهم‌ترین مولفه‌هایی که جواهری حقانی در طول 40 سال فعالیت سرلوحه کسب و کارش قرار داده اخلاق کاری، طراحی انحصاری، کیفیت بی‌سابقه، جذابیتی چشم نواز و قیمت مناسب است و تا به امروز با پیش گرفتن این روش و به کمک استادکاران ماهر ایرانی و ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات، رضایت و اعتماد حداکثری مشتریان خود را جلب کرده است.

خرید دستبند طلا با سنگ عقیق

معمولا افراد هنگام خرید دستبند طلا با سنگ عقیق فقط جذب ظاهر آن می‌شوند؛ اما نکات دیگری نیز وجود دارد که باید به آن توجه کنید و همیشه در نظر داشته باشید که در ادامه چند مورد از مهم‌ترین آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

فاکتورهایی که در ادامه نامبرده شده می‌تواند بر قیمت نهایی محصولات تاثیرگذار باشد؛ در نتیجه هنگام خرید به موارد زیر توجه کافی داشته باشید.

اجرت ساخت

اجرت ساخت هزینه‌ای است که بابت ساخت یک طلا یا جواهر به قیمت نهایی اضافه می‌شود. اجرت‌های ساخت معمولا متفاوت‌اند و برحسب ظرافت و پیچیدگی کار تعیین می‌شوند. هر چقدر موردی که انتخاب کرده‌اید پیچیده‌تر و طراحی ظریف‌تری داشته باشد اجرت ساخت آن بیشتر و بالعکس هر چقدر ساده‌تر باشد اجرت پایین‌تری دارد.

ساخت دستبند طلا با سنگ عقیق سفارشی

یکی از خدمات انحصاری مجموعه جواهری حقانی ساخت طلای سفارشی است؛ بدین صورت که شما طرح و مدل دلخواه خود را برای طراحان چیره دست حقانی ارسال می‌کنید و متناسب با بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید در وزن‌های متفاوت و همچنین با عیار متفاوت برای شما طراحی می‌شود، اینگونه شما می‌توانید با در نظر گرفتن سلیقه و بودجه آنچه در نظر دارید را سفارش دهید.

طلاهای سفارشی از لحاظ قیمت تفاوت چندانی با طلاهای آماده ندارند و همین مزیت موجب شده تا اکثرا آنچه در نظر دارند و با سلیقه‌شان سنخیت دارد را سفارش دهند.

شما می‌توانید به راحتی از طریق سایت و یا ارتباط با کارشناسان مجموعه دستبند طلا با سنگ عقیق را سفارش دهید.

طراحی

طراحی، مهم‌ترین و اساسی‌ترین بخش در مجموعه حقانی است؛ زیرا تا طراحی با کیفیت و منحصر به فرد نباشد آنچه ساخته می‌شود جذاب نخواهد شد. طراحی جواهرات می‌تواند بر حسب سلیقه شما سنگین و با ظرافت و یا سبک باشد.

شاید بتوان گفت اصلی‌ترین دلیل تمایز مجموعه حقانی با سایرین این است که در تولیدات خود نظر شما را از صفر تا صد در نظر می‌گیرند تا محصولی جذاب تولید کند.

اگر دوست دارید دستبند طلا با سنگ عقیق و یا حتی سرویس طلای عربی متفاوت و منحصر به فردی داشته باشید می‌توانید طرح مورد نظر خود را برای کارشناسان مجموعه حقانی رسال کنید.

تضمین کیفیت و قیمت

یکی از بخش‌هایی که معمولا اکثر افراد به آن توجه دارند قیمت و کیفیت جواهرات است.

سابقه درخشان و اطمینان از استادکاران ایرانی موجب شده تا هر آنچه تولید می‌شود همراه با تضمین کیفیت قیمت روانه بازار شود و این نکته نیز از اصلی‌ترین اصول جواهری حقانی است که در طول 40 سال فعالیت خود به آن پایبند بوده.

جواهری حقانی دستبند طلا با سنگ عقیق را همراه با تضمین اصالت و کیفیت ارائه می‌دهد.

خرید دستبند طلا با سنگ عقیق؛ چرا جواهری حقانی؟

اگر شما هم این سوال در ذهن‌تان بوجود آمده که چرا باید برای خرید دستبند طلا با سنگ عقیق به سراغ جواهری حقانی برویم باید چند نکته مهم را بدانید.

  • سنگ عقیقی که در اکثر محصولات جواهر حقانی استفاده شده کاملا طبیعی بوده و از باکیفیت‌ترین نوع عقیق یعنی عقیق یمنی تولید شده.
  • کلیه سنگ‌ها همراه با شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی و شناسنامه معتبر بین المللی ارائه می‌گردد.
  • وزن هیچ کدام از نگین‌های عقیق حتی کوچک‌ترین آن‌ها بر روی طلا محاسبه نمی‌شود و در زمان فروش در صورت سالم بودن سنگ ۲۵٪ کسر شده و مابقی و خریداری می‌شود.
  • کلیه نمونه‌ها هنر دست استادان چیره دست ایرانی است.
  • اکثر جواهرات ۱۸ عیار تولید شده؛ اما بنا به درخواست شما قابل تولید به صورت ۲۱ عیار هم امکان پذیر است.

خواص دستبند طلا با سنگ عقیق

ترکیب خواص طلا و فواید عقیق در کنار یکدیگر جدا از زیبایی بسیار سودمند و مفید است؛ به همین دلیل جواهری حقانی با در کنار هم قرار دادن این دو عنصر زیبا جدا از در نظر گرفتن حس زیبایی شناختی به فواید آن اندیشیده است.

 خواص طلا

  • در سال‌های 1900 میلادی پزشکان از طلا به جهت درمان برخی بیماری‌ها همچون بیماری‌های مفصلی استفاده می‌کردند.
  •  باکتری مولد سل در کنار طلا نمی‌تواند رشد کند.
  •  میل به مصرف الکل که در بیماران دیپسومانیا کاهش می‌یابد.
  • برای احیا فعالیت‌ها غددی نیز طلا تاثیر گذار است.
سبد خرید
طبقه بندی محصول
محدوده قیمت
46،231،00055،196،000
رنگ طلا
وزن طلا
سنگ مورد استفاده
برای دریافت کد تخفیف شماره تماس خود را وارد کنید