نمایش 1–36 از 88 نتیجه

سرویس طلا زنانه رویال فیروزه

29,883,000 تومان29,927,000 تومان
28,986,510 تومان29,029,190 تومان

سرویس طلا زنانه سوفیا اوپال

45,298,000 تومان53,449,000 تومان
43,939,060 تومان51,845,530 تومان

سرویس طلا ماریا ۲

45,634,000 تومان 44,264,980 تومان

نیم ست طلا زنانه سوفیا عقیق

19,549,000 تومان23,705,000 تومان
18,962,530 تومان22,993,850 تومان

طلا و جواهرات به سبب ارزش ذاتی و زیبایی ظاهری مخاطبان بسیاری را به سمت خود جلب می‌کند و همیشه مورد استقبال قرار می‌گیرد. سرویس طلا زنانه مدل‌های متنوعی دارد و اکثر خانم‌ها به سرویس‌های مختلف همچون سرویس طلا نگین دار علاقه دارند؛ دلیل استقبال این سبک سرویس‌ها نگین‌های زیبای آن است. مجموعه حقانی انواع سرویس طلا نگین دار را به صورت دست ساز ارائه می‌دهد. شما می‌توانید  انواع مدل‌های سرویس طلا نگین دار را در همین صفحه مشاهده کنید. 

حقانی معتبرترین مرکز خرید سرویس طلا نگین دار

مجموعه حقانی  فعالیت خود را از سال 1355 آغاز کرده است و در این چندین سال تجربه توانسته است توسط استاد کاران ماهر و طراحان خلاق سرویس‌های طلا نگین دار زیبایی را تولید کند. 

سرویس‌های طلا نگین‌دار تنوع بالایی دارد که در مجموعه حقانی این تنوع به چشم دیده می‌شود. این مجموعه  تمامی محصولات را به صورت دست ساز تولید می‌کند و امکان ساخت طلا سفارشی را برای متقاضیان فراهم کرده است؛ همچنین متقاضیان می‌توانند انواع سرویس طلا نگین دار جدید را با به صورت 21 سفارش دهند.

تنوع سرویس طلا نگین دار این مجموعه به صورتی است که می‌تواند تمامی سلیقه‌ها را پوشش دهد؛ اگر مدل سرویس طلا نگین دار مورد نظر خود را در این مجموعه نیافتید، می‌توانید مدل مورد نظر خود را به طراحان خلاق حقانی سفارش دهید.

خرید سرویس طلا نگین دار مطمئن از مجموعه حقانی 

حقانی به عنوان معتبرترین فروشگاه اینترنتی در حوزه طلا و جواهرات انواع سرویس طلا سفید نگین دار سرویس طلا بدون نگین را ارائه می‌دهد و امکان ساخت طلا سفارشی را برای متقاضیان فراهم کرده است.

  • در صورت درخواست علاوه بر سرویس طلا نگین دار با عیار 18 آن را با 21 نیز تولید می‌کند.
  • کلیه سنگ‌ها همراه با شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی و شناسنامه معتبر بین المللی ارائه می‌شود.
  • وزن هیچ کدام از نگین‌ها حتی کوچک‌ترین آن‌ها روی طلا محاسبه نمی‌شود.
  • تمامی نگین‌ها طبیعی هستند و در فاکتور رسید می‌شوند.
  • در زمان فروش در صورت سالم بودن سنگ، ۲۵٪ از قیمت اصلی محصول کسر و سپس خریداری می‌شود.
  • کلیه نمونه‌ها دست ساز و هنر دست هنرمندان ایرانی است. 

توصیه‌های مهم که هنگام خرید سرویس طلا نگین دار باید بدانید

برای خرید سرویس طلا نگین دار ظریف باید نکاتی را رعایت کنید تا خرید مطلوبی را تجربه کنید. اصالت یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید هنگام خرید به آن توجه کنید و تشخیص اصالت نگین‌های ارزشمند بر روی سرویس طلا نگین دار کار دشواری است که برای تشخیص آن باید از افراد ماهر کمک بگیرید که ما در این مجموعه برای اثبات اصالت نگین‌های محصول شناسنامه گوهر شناسی را در اختیارتان قرار می‌دهیم. توجه به سبک و مدل این سرویس از موارد مهم دیگری است که باید هنگام خرید بسیار مهم است. هنگام خرید سرویس طلا نگین دار جدید به عیار و اجرت ساخت آن توجه ویژه داشته باشید تا بتوانید خرید مطلوبی داشته باشید.

فاکتورهای تاثیر گذار بر روی قیمت سرویس طلا نگین دار

همانطور که می‌دانید قیمت طلا به صورت بین المللی و روزانه به صنف طلا فروشان اعلام می‌شود و قیمت اعلام شده در ازای هر گرم طلا است.

فاکتورهای مختلفی وجود دارد که بر قیمت سرویس طلا نگین‌دار تاثیر گذار است  که قیمت از مهم‌ترین آن‌هاست.

عیار به معنی میزان خالص طلا موجود در سرویس است، هرچه عیار بیشتر باید قیمت نهایی بیشتر می‌شود؛ به طور مثال سرویس با عیار 21 از سرویس با عیار 18 قیمت بیشتر دارد. یکی از موارد دیگری که بر قیمت نهایی این سرویس تاثیرگذار است اجرت ساخت است. اجرت ساخت مقدار دستمزد برای طراحی و ساخت این سرویس است که هرچه طرح انتخابی شما پیچیده و سخت‌تر باشد اجرت ساخت بیشتر دریافت می‌شود که به قیمت نهایی آن اضافه می‌شود.