طلا 18 عیار: 3,670,893 تومان

انگشتر طلا آکوامارین

انگشتر طلای زنانه مولتی

ناموجود

انگشتر طلای زنانه مولتی

۲۶,۳۵۹,۰۰۰ تومان

انگشتر طلای زنانه لایت آکوآمارین

ناموجود

انگشتر طلا زنانه لایت آکوآمارین

۱۴,۶۶۹,۰۰۰ تومان

اگر به جواهرات ظریف با سنگ‌های درخشان و دارای خاصیت درمانی علاقه‌مند هستید پیشنهاد می‌کنیم حتما در دسته انگشتر طلا نگین دار به کالکشن انگشتر طلا آکوامارین سر بزنید. سنگ آکوامارین نماد زلالی و شفافیت دریا است. رنگ آبی و خاصیت درمانی سنگ آکوامارین، جواهر سازان را بر آن داشته است تا در طراحی و ساخت جواهرات از این گوهر آبی استفاده کنند.

حقانی؛ مرکزی معتبر برای خرید انگشتر طلا آکوامارین زنانه

مجموعه حقانی از جمله فروشگاه‌های معتبری است که بیش از 45 سال است در زمینه ساخت و تولید جواهرات فعالیت می‌کند. این مجموعه در طی این سال‌ها توانسته است با همراهی و کمک استادان و جواهرسازان ماهر، به تولید انحصاری بپردازد؛ از این رو تمامی جواهراتی که در مجموعه حقانی ساخته و به فروش می‌رسد ساخته دست بهترین جواهر سازان ایران است. در مجموعه حقانی انواع انگشتر که به سنگ‌های قیمتی مزین هستند مانند انگشتر طلا با یاقوت کبود، انگشتر طلا مروارید، انگشتر طلا با سنگ فیروزه و… به فروش می‌رسد. شما می‌توانید برای اطلاع بیشتر از این محصولات به صفحه مربوط به آن‌ها مراجعه کنید و نمونه‌های دیگر را مشاهده کنید.

فواید و ویژگی‌های انگشتر طلا آکوامارین

آکوامارین جواهری نسبتا قیمتی است که در گروه سنگ‌های بریل قرار می‌گیرد. این سنگ در طیف رنگی سبز دریایی و سبز آبی قرار دارد و جواهری شفاف محسوب می‌شود. سنگ آکوامارین به دلیل رنگ و خاصیت برش پذیری بالایی که دارد به طراحان اجازه آزادی عمل بیشتری می‌دهد؛ از این رو در صنعت مد و طراحی‌های مدرن و معاصر هم بیشتر از سنگ آکوامارین استفاده می‌شود. این سنگ را می‌توان در کنار طلا سفید و طلا زرد استفاده کرد؛ همچنین به صورت ترکیبی با سایر نگین‌ها و سنگ‌های ارزشمند در جواهرات به کار برده می‌شود. مجموعه حقانی وظیفه خود می‌داند تا طرح‌های انتخابی شما را به واسطه استادکاران و طراحان ماهر در حوزه جواهر سازی و متناسب با سلیقه شما به نحو احسن اجرا و ارائه کند. همچنین اگر قصد سفارش انگشتر طلا با نگین آکوامارین را دارید می‌توانید با مراجعه به صفحه سفارش ساخت طلا با کارشناسان ما در این زمینه مشورت و مدل مورد نظر خود را ثبت سفارش کنید.

مراقبت از انگشتر طلا آکوامارین

اگر شما صاحب انگشتر طلا با نگین آکوامارین اصل هستید یا قصد خرید این را دارید بهتر است به شما این نوید را بدهیم که این سنگ به دلیل مقاومت بالایی که دارد اگر نقص یا انسداد داخلی نداشته باشد، به مراقبت خاصی نیاز ندارد. در صورت کم شدن درخشندگی انگشتر طلا آکوامارین می‌توانید در منزل با استفاده از برس و صابون آن را براق کنید. 

مزایای خرید انگشتر طلا آکوامارین از حقانی

خرید طلا آنلاین از مجموعه حقانی برای مشتریان گرامی دارای مزایای بسیاری است که در ادامه چند نمونه از آن‌ها را فهرست می‌کنیم:

  • تمام جواهراتی که در مجموعه حقانی وجود دارد به همراه شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی و بین المللی به مشتری تحویل داده می‌شود.
  • وزن هیچ کدام از سنگ‌ها و نگین‌ها در جواهرات بر روی طلا محاسبه نمی‌شود.
  • همه سنگ‌های که در انگشترهای طلا و انگشتر طلا آکوامارین استفاده شده است اصل هستند و در فاکتور رسید می‌شوند.
  • اگر قصد فروش انگشتر طلا آکوامارین را دارید، در صورت سالم بودن نگین، از قیمت ۲۵٪ کسر و از شما خریداری می‌شود.
  • تمام نمونه‌های انگشتر طلا آکوامارین دست ساز و هنر دست طراحان و هنرمندان ایرانی است.
  • طلای به کار رفته در تمامی جواهرات ۱۸ عیار است و به درخواست مشتری ۲۱ عیار هم تولید خواهد شد.

فاکتورهای موثر بر قیمت انگشتر طلا آکوامارین

برای خرید انگشتر آکوامارین زنانه بهتر است چند فاکتور مهم را با یکدیگر بررسی کنیم؛ اگر قصد خرید انگشتر آکوامارین اصل را دارید و می‌خواهید بدانید چه عواملی بر تعیین قیمت انگشتر آکوامارین موثر است با ما همراه باشید: 

  • در جواهر فروشی‌هایی که تمامی محصولات هنر دست طراحان و جواهرسازان است معمولا چند درصد از هزینه نهایی برای اجرت ساخت در نظر گرفته می‌شود.
  • کیفیت سنگ از دیگر عواملی است که بر قیمت انواع جواهرات موثر است. ویژگی‌هایی مانند اندازه، وزن و میزان سختی بر قیمت جواهرات تاثیر گذار است.
  • یکی از فاکتورهای مهم در تعیین قیمت انگشتر طلا آکوامارین اصل عیار طلا است. در مجموعه حقانی از طلای 18 عیار برای ساخت جواهرات استفاده می‌شود؛ با وجود این اگر مشتری درخواست داشته باشد، طلای 21 عیار هم برای ساخت انگشتر طلا لحاظ می‌شود که در این صورت بر قیمت انگشتر طلا آکوامارین افزوده می‌شود.

دلیل بازگشت وجه

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
14،669،00026،359،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده