نمایش یک نتیجه

زنجیر طلا کارتیه S

شروع قیمت از 19,597,000 تومان

طلا و جواهر یکی از اکسسوری‌های ارزشمند و جذاب است که اکثر افراد علاوه بر زیبایی از آن برای سرمایه گذاری استفاده می‌کنند. طلا و جواهر در بازار تنوع بالایی دارد و در این میان گردنبند طلا مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است، مردان و زنان زیادی از انواع گردنبندها در استایل خود استفاده می‌کنند.

مدل‌های گردنبند طلا مردانه بسیار محدود است و از لحاظ طرح و سبک با نمونه‌های زنانه تفاوت‌های زیادی دارد

مجموعه حقانی برای مردان گردنبندهای بی‌ظیری را به صورت دست‌ساز تولید کرده است که شما می توانید از بین مدل‌های ساخته شده به راحتی سبک مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مجموعه حقانی ارائه دهنده انواع گردنبند مردانه

مجموعه حقانی با بیش از 4 دهه فعالیت توانسته مدل‌ها و سبک‌های بی نظیری را توسط طراحان خلاق و استادکاران خلاق به صورت دست‌ساز تولید کند. تنوع گردنبند مردانه در این مجموعه بسیار بالا است و مشتریان به راحتی می‌توانند از بین سبک‌های ارائه شده، مدل مورد نظر خود را انتخاب کنند. این مجموعه برای جلب رضایت بیشتر مخاطبان امکاناتی مانند ساخت طلا سفارشی را فراهم کرده است تا اگر از بین طرح‌های موجود سبک مورد نظر خود را انتخاب نکردید، بتوانید طرح دلخواه‌تان را سفارش دهید و و عینا آن را تحویل بگیرید. 

این مجموعه علاوه بر ارائه جواهرات 18 عیار امکان ساخت آنها به صورت 21 عیار را نیز فراهم کرده است.

 اگر از امکان خرید آنلاین طلا استفاده می‌کنید در قسمت ثبت سفارش عیار مورد نظر خود را انتخاب کنید.

توصیه‌هایی که قبل از خرید گردنبند طلا مردانه باید در نظر داشته باشید

همه افراد می‌دانند که برای خرید طلا باید هزینه بالایی پرداخت کنند؛ به همین علت توصیه می‌شود که نکاتی را رعایت کنید تا بتوانید خرید مطلوبی داشته باشید. به برخی از این نکات مهم در ادامه اشاره می‌کنیم.

فاکتور: ارائه فاکتور یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید هنگام خرید به آن توجه کنید. توجه داشته باشید که فاکتور ارائه شده باید دارای اطلاعاتی اعمم از وزن، عیار، طرح، اجرت ساخت و قیمت نهایی باشد. علاوه بر این باید تمام مشخصات خریدار و فروشنده در آن ذکر شده باشد.

اعتبار: هنگام خرید توجه کنید که فروشگاه از اعتبار بالایی برخوردار باشد؛ به این دلیل که اعتبار به شما این اطمینان را می‌دهد که محصول خریداری شده شما اصل و تضمین شده است. مجموعه حقانی مرکز خرید معتبری است که شما با خیال آسوده می‌توانید خرید خود را انجام دهید؛ همچنین امکان خرید امن را به صورت آنلاین برای شما فراهم کرده است.

طرح: به شما توصیه می‌شود که قبل از خرید طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید تا در هنگام خرید گیج و سردرگم نباشید. انتخاب طرح به شما این کمک را می‌کند تا از وزن آن آگاه باشید. وزن از مهم‌ترین مسائل هنگام خرید است و قیمت نهایی بر اساس آن مشخص می‌شود.

موارد تاثیر گذار بر قیمت گردنبند مردانه

همانطور که می‌دانید طلا یک قیمت واحد و ثابتی ندارد و روزانه قیمت آن به صورت بین‌المللی به صنف طلا فروشان اعلام می‌شود. فاکتورهایی وجود دارد که بر قیمت نهایی تاثیر گذار است که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

عیار: عیار به معنی میزان طلا خالص در گردنبند طلا مردانه است. هر چه این عیار بیشتر باشد قیمت نیز بالاتر است. در بازار انواع طلا و جواهرات با عیار 18 تولید می‌شود در این میان مجموعه حقانی امکان سفارش طلا را با عیار 21 فراهم کرده است.

وزن: وزن از مواردی است که بر قیمت تاثیر مستقیم دارد؛ به این ترتیب قیمت گردنبند طلا مردانه سنگین از سایر نمونه‌های سبک وزن بیشتر است.

اجرت ساخت: اجرت ساخت به معنی دستمزدی است که طراحان برای ساخت و تولید گردنبندها و انواع طلاهای دیگر می‌گیرند. چه طرح انتخابی شما پیچیده‌تر باشد اجرت ساخت بیشتری باید پرداخت کنید. برخی گردنبند طلا مردانه اسم سفارش می‌‌دهند که باید بگوییم که طرح اسم شما بر قیمت تاثیر گذار است.