نمایش دادن همه 6 نتیجه

سرویس طلا هندی از جمله زیورآلاتی است که معمولا در صندوقچه جواهرات هر خانمی پیدا نمی‌شود؛ زیرا سبک منحصر به فرد و خاصی دارد و همین نکته موجب می‌شود تا طرفداران ویژه‌ای داشته باشد؛ از طرفی به سبب وزن بالای این محصول معمولا قشر خاصی توانایی خرید آن را دارند؛ زیرا معمولا گران قیمت است.

حال اگر شما هم به جواهرات سنگین و بزرگ علاقه‌مند هستید و نمونه‌هایی همچون سرویس طلا هندی را می‌پسندید حتما ادامه این مطلب را مطالعه کنید؛ همچنین برای مشاهده انواع سرویس طلا همچون سرویس طلا هندی ظریف و سرویس طلا هندی عروس نمونه‌هایی که در همین صفحه بارگذاری شده‌اند را بررسی کنید.

 

سرویس طلا هندی، تلفیقی از هنر و جذابیت 

سرویس طلا هندی دارای سبکی خاص و ویژه است که معمولا افرادی که از تمکن مالی بالایی برخوردارند قادر به خرید آن هستند.

اگر شما نیز به این سبک علاقه‌مند هستید، می‌توانید از طریق این صفحه انواع سرویس‌های طلای هندی را مشاهده و بررسی کنید و پس از انتخاب، گزینه مورد نظر را به سبد خرید خود اضافه کنید، سپس نسبت به پرداخت بهای آن اقدام کنید. پس از پشت سر گذاشتن این مرحله خرید شما قطعی شده و باید منتظر دریافت آن باشید.

طرح خاص و ویژه سرویس طلا هندی توسط طراحان خلاق مجموعه حقانی ارائه می‌شود و سپس توسط استادکاران ماهر ایرانی به صورت دست ساز تولید می‌شود.

آنچه موجب شده این محصولات خاص و بی‌نظیر باشند کیفیت بالا، طرح منحصر به فرد و خاص و ظرافت در اجرای آن‌ها است.

نکته: در صورتی که طرح یا الگوی خاصی را می‌پسندید، می‌توانید آن را به تیم طراح ارائه دهید تا به صورت سفارشی و شخصی سازی شده تولید شود. این مجموعه انواع سرویس طلا بدون نگین، سرویس طلا هندی و سرویس طلا نگین دار را با تضمین اصالت و کیفیت طراحی و عرضه می‌کند.

 

مزایای خرید سرویس طلا هندی از حقانی

مجموعه حقانی از سال 1355 در این حوزه فعالیت می‌کند. بیش از 4 دهه فعالیت در حوزه طلا و جواهرات صرفا با پشتوانه‌ای محکم امکان پذیر است که این پشتوانه مشتریان و محصولات باکیفیت این مجموعه است.

آنچه موجب شد این مجموعه بتواند 46 سال به صورت مستمر فعالیت خود را ادامه دهد صرفا تولیدات منحصر به فرد و متنوع، پشتیبانی همه جانبه، فروش آنلاین، کیفیتی بی‌نظیر و غیره است.

از مهم‌ترین مزایای خرید از حقانی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • امکان ساخت طلای سفارشی
  • تولیدات باکیفیت، منحصر به فرد و متمایز
  • ارائه فاکتور رسمی
  • ارائه شناسنامه گوهرشناسی به منظور اثبات اصالت طلا و نگین‌های قیمتی
  • کسر وزن نگین جواهرات در هنگام خرید 
  • خرید نگین‌های زینتی و قیمت هنگام فروش

مواردی که گفته شد تنها قسمت محدودی از مزایای این مجموعه است. قطعا پس از خرید و استفاده از محصولات متمایز این مجموعه با مزیت اصلی آن آشنا خواهید شد.

 

قیمت سرویس طلا هندی چقدر است؟

همانطور که پیش‌تر گفتیم وزن سرویس طلای هندی به سبب طراحی ویژه‌ای که دارد در مقایسه با سرویس‌های فانتزی بیشتر است. 

سرویس طلای هندی قیمت متفاوتی دارد و فاکتورهای مهمی همچون وزن، عیار، طراحی، اجرت ساخت و غیره علت این تفاوت قیمت هستند.

  • هر چقدر وزن جواهرات بیشتر باشد قاعدتا قیمت آن نیز بیشتر است. با توجه به این نکته سرویس طلا هندی در زمره جواهرات گران قیمت قرار می‌گیرد.
  • عیار از سایر فاکتورهایی است که می‌تواند به صورت مستقیم قیمت نهایی محصولات را تحت الشعاع قرار دهد. به طور کلی محصولات مجموعه حقانی به صورت 18 عیار تولید می‌شوند؛ اما اگر مایل باشید می‌توانید این محصول را با عیار 21 نیز سفارش دهید.
  • اجرت ساخت هزینه‌ای است که بابت ساخت طلا پرداخت می‌شود. هر چقدر ساخت طلا پیچیده‌تر، سخت‌تر  باشد اجرت ساخت بیشتری خواهد داشت. با توجه به اینکه سرویس طلا هندی طراحی پیچیده‌ای دارد، اجرت ساخت آن نیز  بالا است.

مواردی همچون 9 درصد مالیات و سود فروشنده نیز به مبلغ نهایی اضافه می‌شود و مبلغ کل بدست می‌آید.

نکته: با توجه به این نکته که قیمت طلا متغیر است خوب است هر بار قبل از محاسبه قیمت جواهرات نرخ قطعی طلا را استعلام بگیرید.