طلای 18 عیار:
3,397,200
تومان

گردنبند طلا فیروزه زنانه

آویز طلا زنانه هانا فیروزه

1 عدد در انبار

آویز طلا زنانه هانا فیروزه

۱۲,۷۴۶,۰۰۰ تومان

آویز طلا زنانه هانا فیروزه

1 عدد در انبار

آویز طلا زنانه هانا فیروزه

۱۳,۰۸۶,۰۰۰ تومان

گردنبند طلا زنانه پریسان فیروزه

ناموجود

گردنبند طلا زنانه پریسان فیروزه

۱۰۸,۵۹۲,۰۰۰ تومان

گردنبند رولباسی طلا زنانه ونکلیف

ناموجود

گردنبند رولباسی طلا زنانه ونکلیف

۲۵,۶۴۱,۰۰۰ تومان

در میان جواهرات زنانه گردنبند طلا نگین‌دار جلوه بسیار زیادی دارد و می‌تواند استایل شما را در مهمانی‌ها خیره کننده کند. یکی از خاص‌ترین و اصیل‌ترین آویزهای نگین‌دار، گردنبند طلا با سنگ فیروزه است. این گزینه علاوه بر این که اصالت و زیبایی به چهره شما می‌بخشد دارای خواص فراوانی است که در ادامه به آن می‌پردازیم. 

 

جواهری حقانی؛ مرکزی معتبر برای خرید گردنبند طلا با سنگ فیروزه

مجموعه حقانی بیش از 40 سال است که در حوزه طلا و جواهرات فعالیت دارد و در این زمان توانسته است با تکیه بر دانش و مهارت استادکاران ایرانی جواهرات مدرن و خاصی را طراحی و تولید کند و عنایت و رضایت مشتریان بسیاری را به دست آورد؛ از این رو تمامی جواهراتی که در سایت حقانی به فروش می‌رسد تولید انحصاری مجموعه حقانی است و نمونه دیگری از آن‌ها در جای دیگر به چشم نمی‌خورد. 

برای مشاهده مدل‌های مختلف گردنبند طلا با سنگ فیروزه یا گردنبند طلا با سنگ عقیق و… کافی است به صفحه محصولات سایت حقانی مراجعه کنید. 

 

مزایای خرید گردنبند طلا با سنگ فیروزه از مجموعه حقانی

خرید طلای آنلاین از جواهری حقانی مزایای بسیاری دارد که در زیر به بخشی از آن اشاره کرده‌ایم: 

 • فیروزه به کار رفته در تمامی جواهرات مجموعه حقانی از نوع طبیعی و فیروزه نیشابوری است.
 • وزن سنگ فیروزه به درخواست و سفارش شما عزیزان قابل تغییر است و هر گونه طراحی انحصاری متناسب با سلیقه شما صورت می‌گیرد.
 • سنگ فیروزه بکار رفته در جواهرات مجموعه حقانی دارای شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی و شناسنامه معتبر بین المللی است.
 • وزن هیچ کدام از نگین‌ها حتی کوچک‌ترین نگین‌ها بر روی قیمت طلا محاسبه نمی‌شود.
 • کلیه نمونه‌ها دست ساز و هنر دست هنرمندان ایرانی است.
 • کلیه نمونه‌ها ۱۸ عیار، و یا به درخواست مشتری ۲۱عیار تولید خواهد شد.
 • برخی نمونه‌ها به درخواست شما به صورت حکاکی شده ارائه می‌شوند که این حکاکی نیز توسط استادان ماهر صورت می‌گیرد.

 

خواص گردنبند طلا با سنگ فیروزه

سنگ فیروزه سرشار از خواص و تاثیرات مثبت است؛ از همین رو در روایات از سمت ائمه بسیار تاکید به استفاده از سنگ فیروزه شده است. چند مورد از مهم‌ترین خواص گردنبند طلا با سنگ فیروزه عبارتند از:

 • سنگ فیروزه خاصیت آرام‌بخشی دارد و می‌تواند بر هفت چاکرای بدن قرار بگیرد؛ این سنگ برای دو چاکرای پیشانی و گردن بسیار سودمند است و آن‌ها را تصفیه می‌کند؛ همچنین تاثیر بسزایی بر تارهای صوتی و غده تیروئید می‌گذارد. 
 • سنگ فیروزه احساس استرس و نگرانی را از فرد دور می‌کند و باعث نشاط در فرد می‌شود.
 • انرژی‌های منفی را از شما دور می‌سازد
 • سنگ فیروزه فرد را در برابر آلاینده‌های خارجی و اتمسفری محافظت و بدن را سم‌زدایی می‌کند.

قیمت گردنبند طلا با سنگ فیروزه

قیمت گردنبند طلا فیروزه با توجه به وزن طلا، کیفیت سنگ، طراحی، حکاکی، اجرت ساخت و عیار طلا متغیر است. از آنجا که قیمت طلا با توجه به نوسانات طلا تغییر می‌کند، شما می‌توانید با توجه به بودجه خود انواع گردنبند طلا فیروزه را سفارش دهید. برای سفارش مدل گردنبند فیروزه طلا کافی است به صفحه سفارش ساخت طلا در سایت حقانی مراجعه کنید. در ادامه به چند فاکتور مهم در خرید گردنبند فیروزه طلا اشاره می‌کنیم:

 

کیفیت سنگ

از آنجا که سنگ فیروزه انواع مختلفی چون عجمی، نیشابوری و شجری دارد هر یک به نسبت میزان سختی، شکل و وزن سنگ قیمت گذاری می‌شوند؛ همچنین علاوه بر سنگ‌های فیروزه طبیعی، سنگ‌های مصنوعی یا synthetic stone در طرح‌های فیروزه‌ای ساخته می‌شوند که ممکن است در هنگام خرید متوجه مصنوعی بودن آن‌ها نباشید؛ بنابراین بهتر است جواهری را تهیه کنید که دارای شناسنامه معتبر گوهر شناسی و شناسنامه معتبر بین المللی باشد. تمامی جواهرات مجموعه حقانی با این مدرک به فروش می‌رسند.

 

حکاکی

بعضی از افراد علاقه دارند بر سنگ‌های فیروزه یا عقیق اسامی یا آیاتی را حکاکی کنند. حکاکی اگر کار دست باشد ارزش بیشتری به سنگ می‌دهد و بنابراین بر قیمت سنگ افزوده می‌شود. اگر تمایل دارید بر سنگ فیروزه گردنبند طلای خود حکاکی صورت بگیرد کافی است، نظر خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید. استادکاران حقانی هر نوشته‌ای که بخواهید را با ظرافت و زیبایی بر روی سنگ حکاکی خواهند کرد.

 

عیار

طلا معمولا به صورت 18 و 24 عیار ساخته می‌شود. طلای 24 عیار طبیعاً قیمت بالاتری از طلای 18 عیار دارد؛ بنابراین عیار نیز فاکتور مهمی در انتخاب گردنبند طلا با سنگ فیروزه است.

 

اجرت ساخت

اجرت ساخت بستگی به سبک و طراحی جواهرات دارد. اجرت کار معمولا به قیمت نهایی انواع مدل گردنبند طلا با سنگ فیروزه اضافه می‌شود؛ بنابراین اگر انتخاب شما یک جواهر ساده باشد اجرت ساخت کمتر می‌شود. 

 

طراحی

طراحی یکی دیگر از فاکتورهایی است که امروزه در صنعت جواهرسازی بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. هر چه در طراحی ظرافت و پیچیدگی بیشتری کار شده باشد قیمت جواهر به همان نسبت بیشتر است. به شما پیشنهاد می‌کنیم برای مشاهده طراحی‌های به روز و مدرن حتما بخش سری به گردنبندهای طلای حقانی بزنید.

 

دلیل بازگشت وجه

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
12،746،000108،592،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده

ارسال سکه‌های حقانی با تگ NFC رایگان!