نمایش 1–12 از 20 نتیجه

انگشتر جواهر زنانه کیان عقیق

۳۲,۳۹۶,۰۰۰ تومان۳۹,۴۸۵,۰۰۰ تومان

انگشتر طلای زنانه جواهربرلیان مزین به سنگ عقیق یمنی دارای شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی می باشد.

انگشتر طلا زنانه آیه

۱۳,۵۶۷,۰۰۰ تومان۱۶,۹۷۰,۰۰۰ تومان

انگشتر طلا زنانه آیه

انگشتر طلا زنانه رویال عقیق

۵,۸۳۳,۰۰۰ تومان۱۱,۷۵۴,۰۰۰ تومان

انگشتر رویال مزین به سنگ عقیق یمنی دارای شناسنامه معتبر

انگشتر طلای زنانه بیوتی (پروانه) توپاز

۸,۱۴۱,۰۰۰ تومان

انگشتر بیوتی مزین به سنگ توپاز همراه با شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی می باشد.

این محصول مشابه عکس اما با سنگ توپاز می باشد

انگشتر طلای زنانه بیوتی (پروانه) سیترین

۱۳,۸۶۷,۰۰۰ تومان

انگشتر طلای زنانه بیوتی مزین به سنگ سیترین دارای شناسنامه می باشد

انگشتر طلای زنانه بیوتی (پروانه) فیروزه

۱۱,۵۲۴,۰۰۰ تومان۱۲,۵۲۴,۰۰۰ تومان

انگشتر بیوتی مزین به سنگ فیروزه نیشابوری اصلی  همراه با شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی می باشد.

انگشتر طلای زنانه ترنج عربی

۴,۶۲۲,۰۰۰ تومان۲۱,۵۸۹,۰۰۰ تومان

انگشتر زنانه عربی ترنج

انگشتر طلای زنانه رادو

۱۸,۶۸۰,۰۰۰ تومان

انگشتر طلای زنانه رادو مزین به سنگ مویزانایت و برلیان پاک

انگشتر طلای زنانه رویال فیروزه

۸,۷۵۲,۰۰۰ تومان

انگشتر  رویال مزین به سنگ فیروزه طبیعی و اصل به همراه شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی می باشد.

انگشتر طلای زنانه فول دایموند

۲۰,۵۶۱,۰۰۰ تومان

انگشتر طلای زنانه مزین به سنگ مویزانات دارای شناسنامه معتبر از موسسه گوهرشاد می باشد

انگشتر طلای زنانه لمون کیوبیک زیرکونیا سه نگین

۹,۷۳۸,۰۰۰ تومان۱۰,۸۵۴,۰۰۰ تومان

انگشتر لمون همراه با نگین کیوبیک زیرکونیا "Cubic Zirconia"

یکی از زیورآلات بسیار مهم و بسیار شیک که هر استایلی را تکمیل می‌کند انگشتر است. در این بین در نظر داشته باشید که حلقه ازدواج و نامزدی بسیار مهم است مردان و زنان باید در انتخاب آن دقت کنند؛ از این جهت که اکثر افراد حلقه ازدواج خود تا آخر عمر نزد خود نگه می‌دارند. تنوع بالا انگشتر طلا زنانه باعث می‌شود که گاهی برخی از زنان سردرگم شوند که چه مدل و چه سبکی از حلقه ازدواج را می‌خواهند. برخی از زنان حلقه ازدواج زنانه ساده را به حلقه ازدواج زنانه نگین‌دار ترجیح می‌دهند. بیشتر افراد انگشتر طلا زنانه بدون نگین را برای حلقه ازدواج انتخاب می‌کنند تا بتوانند همیشه به سبک روز باشند و برای همیشه آن را نگه‌ دارند. طلا و جواهرسازی حقانی تنوع بالایی در حلقه عروسی زنانه دارد و می‌تواند هر سلیقه‌ای را پوشش دهد. مجموعه حقانی از 1355 فعالیت خود را شروع کرده است و 45 سال تجربه در این حوزه کسب کرده است و همچنین این تیم حرفه‌ای و خلاق می‌توانند طراحی سفارشات مشتریان خود را دقیقا مطابق با آنچه نظرشان است انجام دهند و به متقاضیان تحویل دهند. مجموعه حقانی این ادعا را دارد که تمامی محصولات آن دست ساز است.

حقانی، معتبرترین مرکز خرید و فروش حلقه ازدواج و نامزدی زنانه

همانطور که گفته شد حلقه ازدواج زنانه جدید در این مرکز تنوع بالایی دارد؛ اگر سلیقه شما به صورتی است که حلقه ازدواج زنانه ظریف می‌پسندید به راحتی می‌توانید حلقه نامزدی زنانه زیبا خود را در مجموعه حقانی پیدا کنید و اگر انگشتر طلا نگین دار را برای حلقه ازدواج خود می‌خواهید می‌توانید از بین تنوع حلقه ازدواج زنانه موجود در مجموعه حقانی انتخاب کنید. برخی از زنان سایر اکسسوری‌های خود را با حلقه ازدواج و نامزدی زنانه ست می‌کنند. حلقه نامزدی ساده طرفداران زیادی دارد. انتخاب حلقه ازدواج و نامزدی سلیقه‌ای است؛ به طور مثال برخی از افراد حلقه ازدواج کلاسیک می‌پسندند. در نظر داشته باشید که اگر نتوانستید از تنوع بالا طلا و جواهرسازی حقانی حلقه نامزدی زنانه شیک خود را انتخاب کنید، می‌توانید به این مجموعه مدل مورد نظر خود را سفارش دهید تا تیم طراحی حقانی آنچه که در ذهن دارید را به بهترین شکل در اختیار شما قرار دهند. طراحی حلقه نامزدی جدید در مدل و سبک‌های متفاوت و همچنین در رنگ زرد یا سفید عرضه می‌شود. افراد می‌توانند انگشتر طلا زرد زنانه در هر رنگ و مدل سفارش دهند. مجموعه حقانی از 1355 فعالیت خود را شروع کرده است و تجربه زیادی در این زمینه دارد؛ به همین منظور حلقه ازدواج و نامزدی بی نظیری را می‌توانند طراحی‌ کنند.

قیمت حلقه ازدواج و نامزدی زنانه 

قیمت حلقه ازدواج ساده به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد و تغییر هر کدام از این موارد بر تغییر قیمت تاثیر گذار است. یکی از مواردی که بر قیمت تاثیر می‌گذارد وزن انگشتر طلا است. قیمت طلا به صورت روزانه تغییر می‌کند و نرخ بین المللی دارد که بعد از آن بر اساس وزن طلا قیمت آن تغییر می‌مند. یکی دیگر از مواردی که بر قیمت تاثیر می‌گذارد عیار طلا است. همانطور که می‌دانید طلا با عیارهای 18 و 24 عرضه می‌شوند؛ اما مجموعه حقانی این امکان را فراهم کرده است که متقاضیان بتوانند حلقه ازدواج خود را در صورت تمایل با عیار 21 سفارش دهند. تاثیر عیار طلا بر قیمت به این صورت است که هر چه عیار طلا بیشتر باشد قیمت بالاتر است. عیار به معنی مقدار طلا خاص در انگشتر است. در نظر بگیرید قیمت حلقه ازدواجی که عیار 18 دارد از قیمت حلقه ازدواج با عیار 24 کمتر است. علاوه بر این‌ها اگر حلقه ازدواج و نامزدی دارای نگین باشد قیمت آن نیز به همان ترتیب بالاتر است؛ به طور مثال قیمت حلقه ازدواج برلیان زنانه از قیمت حلقه ازدواج ساده قسمت بالاتری دارد. توجه داشته باشید که اجرت ساخت از مواردی است که بر روی قیمت تاثیر می‌گذارد. اجرت ساخت همان دستمزد ساخت بر روی انگشتر است و هرچه حلقه از تراش‌های بیشتر پیچیدگی بیشتری ساخته شده باشد یا نگین‌های استفاده شده روی آن بیشتر باشد اجرت ساخت آن بیشتر و در نتیجه قیمت آن افزایش میابد. 

خرید حلقه ازدواج و نامزدی زنانه 

اگر قصد خرید حلقه نامزدی و ازدواج زنانه را دارید مراجعه طلا و جواهر سازی حقانی بهترین انتخاب است؛ به این منظور که مجموعه حقانی تنوع بسیار بالایی دارد و هر نوع سلیقه‌ای را پوشش می‌دهد و برای هر فردی حلقه‌های متفاوت با توجه به ویژگی‌هایی که مد نظر متقاضیان است پیشنهاد می‌کنند. در صورتی که نتوانستید متناسب با سلیقه خود حلقه نامزدی ازدواج و نامزدی خود را سفارش دهید. طراحان خلاق این مجموعه می‌توانند حلقه ازدواج مورد نظر شما را به همان صورت که می‌خواهید بسازند. در مورد سفارش حلقه ازدواج و نامزدی به تیم طراحی حقانی اعتماد کنید؛ به این علت که مجموعه حقانی 45 سال در این زمینه تجربه دارند حلقه ازدواج با کیفیت و با اصالتی را در اختیار شما قرار می‌دهند.