نمایش 1–36 از 50 نتیجه

انگشتر جواهر زنانه فول دایموند

شروع قیمت از 64,674,000 تومان

انگشتر طلا حلقه ست

شروع قیمت از 4,337,000 تومان

انگشتر طلا حلقه ست

شروع قیمت از 3,855,000 تومان

انگشتر طلا زنانه آیسان گلد

شروع قیمت از 5,391,000 تومان

انگشتر طلا زنانه آیه

شروع قیمت از 15,178,000 تومان

انگشتر طلا زنانه رویال عقیق

شروع قیمت از 6,407,000 تومان

انگشتر طلا زنانه لمون

شروع قیمت از 8,752,000 تومان

انگشتر طلا زنانه مروارید

شروع قیمت از 1,893,000 تومان

انگشتر طلا گراف

شروع قیمت از 12,500,000 تومان

انگشتر طلای زنانه ترنج عربی

شروع قیمت از 5,252,000 تومان

انگشتر طلای زنانه لمون

شروع قیمت از 8,595,000 تومان

حلقه طلا زنانه مارکیز

شروع قیمت از 4,299,000 تومان

حلقه طلا زنانه مارکیز جناغی

شروع قیمت از 3,973,000 تومان

یکی از زیورآلات بسیار مهم و بسیار شیک که هر استایلی را تکمیل می‌کند انگشتر است. در این بین در نظر داشته باشید که حلقه ازدواج و نامزدی بسیار مهم است مردان و زنان باید در انتخاب آن دقت کنند؛ از این جهت که اکثر افراد حلقه ازدواج خود تا آخر عمر نزد خود نگه می‌دارند. تنوع بالا انگشتر طلا زنانه باعث می‌شود که گاهی برخی از زنان سردرگم شوند که چه مدل و چه سبکی از حلقه ازدواج را می‌خواهند. برخی از زنان حلقه ازدواج زنانه ساده را به حلقه ازدواج زنانه نگین‌دار ترجیح می‌دهند. بیشتر افراد انگشتر طلا زنانه بدون نگین را برای حلقه ازدواج انتخاب می‌کنند تا بتوانند همیشه به سبک روز باشند و برای همیشه آن را نگه‌ دارند. طلا و جواهرسازی حقانی تنوع بالایی در حلقه عروسی زنانه دارد و می‌تواند هر سلیقه‌ای را پوشش دهد. مجموعه حقانی از 1355 فعالیت خود را شروع کرده است و 45 سال تجربه در این حوزه کسب کرده است و همچنین این تیم حرفه‌ای و خلاق می‌توانند طراحی سفارشات مشتریان خود را دقیقا مطابق با آنچه نظرشان است انجام دهند و به متقاضیان تحویل دهند. مجموعه حقانی این ادعا را دارد که تمامی محصولات آن دست ساز است.

حقانی، معتبرترین مرکز خرید و فروش حلقه ازدواج و نامزدی زنانه

همانطور که گفته شد حلقه ازدواج زنانه جدید در این مرکز تنوع بالایی دارد؛ اگر سلیقه شما به صورتی است که حلقه ازدواج زنانه ظریف می‌پسندید به راحتی می‌توانید حلقه نامزدی زنانه زیبا خود را در مجموعه حقانی پیدا کنید و اگر انگشتر طلا نگین دار را برای حلقه ازدواج خود می‌خواهید می‌توانید از بین تنوع حلقه ازدواج زنانه موجود در مجموعه حقانی انتخاب کنید. برخی از زنان سایر اکسسوری‌های خود را با حلقه ازدواج و نامزدی زنانه ست می‌کنند. حلقه نامزدی ساده طرفداران زیادی دارد. انتخاب حلقه ازدواج و نامزدی سلیقه‌ای است؛ به طور مثال برخی از افراد حلقه ازدواج کلاسیک می‌پسندند. در نظر داشته باشید که اگر نتوانستید از تنوع بالا طلا و جواهرسازی حقانی حلقه نامزدی زنانه شیک خود را انتخاب کنید، می‌توانید به این مجموعه مدل مورد نظر خود را سفارش دهید تا تیم طراحی حقانی آنچه که در ذهن دارید را به بهترین شکل در اختیار شما قرار دهند. طراحی حلقه نامزدی جدید در مدل و سبک‌های متفاوت و همچنین در رنگ زرد یا سفید عرضه می‌شود. افراد می‌توانند انگشتر طلا زرد زنانه در هر رنگ و مدل سفارش دهند. مجموعه حقانی از 1355 فعالیت خود را شروع کرده است و تجربه زیادی در این زمینه دارد؛ به همین منظور حلقه ازدواج و نامزدی بی نظیری را می‌توانند طراحی‌ کنند.

قیمت حلقه ازدواج و نامزدی زنانه 

قیمت حلقه ازدواج ساده به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد و تغییر هر کدام از این موارد بر تغییر قیمت تاثیر گذار است. یکی از مواردی که بر قیمت تاثیر می‌گذارد وزن انگشتر طلا است. قیمت طلا به صورت روزانه تغییر می‌کند و نرخ بین المللی دارد که بعد از آن بر اساس وزن طلا قیمت آن تغییر می‌مند. یکی دیگر از مواردی که بر قیمت تاثیر می‌گذارد عیار طلا است. تمام طلاجاتی که در جواهری حقانی به فروش می‌رسند با عیار 18 عرضه می‌شوند؛ اما مجموعه این امکان را فراهم کرده است که متقاضیان بتوانند حلقه ازدواج خود را در صورت تمایل با عیار 21 سفارش دهند. تاثیر عیار طلا بر قیمت به این صورت است که هر چه عیار طلا بیشتر باشد قیمت بالاتر است. عیار به معنی مقدار طلا خاص در انگشتر است؛ علاوه بر این‌ اگر حلقه ازدواج و نامزدی دارای نگین باشد قیمت آن نیز به همان ترتیب بالاتر است؛ به طور مثال قیمت حلقه ازدواج برلیان زنانه از قیمت حلقه ازدواج ساده قسمت بالاتری دارد. توجه داشته باشید که اجرت ساخت از مواردی است که بر روی قیمت تاثیر می‌گذارد. اجرت ساخت همان دستمزد ساخت بر روی انگشتر است و هرچه حلقه از تراش‌های بیشتر پیچیدگی بیشتری ساخته شده باشد یا نگین‌های استفاده شده روی آن بیشتر باشد اجرت ساخت آن بیشتر و در نتیجه قیمت آن افزایش میابد. 

خرید حلقه ازدواج و نامزدی زنانه 

اگر قصد خرید حلقه نامزدی و ازدواج زنانه را دارید مراجعه طلا و جواهر سازی حقانی بهترین انتخاب است؛ به این منظور که مجموعه حقانی تنوع بسیار بالایی دارد و هر نوع سلیقه‌ای را پوشش می‌دهد و برای هر فردی حلقه‌های متفاوت با توجه به ویژگی‌هایی که مد نظر متقاضیان است پیشنهاد می‌کنند. در صورتی که نتوانستید متناسب با سلیقه خود حلقه نامزدی ازدواج و نامزدی خود را سفارش دهید. طراحان خلاق این مجموعه می‌توانند حلقه ازدواج مورد نظر شما را به همان صورت که می‌خواهید بسازند. در مورد سفارش حلقه ازدواج و نامزدی به تیم طراحی حقانی اعتماد کنید؛ به این علت که مجموعه حقانی 45 سال در این زمینه تجربه دارند حلقه ازدواج با کیفیت و با اصالتی را در اختیار شما قرار می‌دهند.