طلای 18 عیار:
3,497,530
تومان

سرویس طلا با سنگ فیروزه

سرویس طلای زنانه آتلانتیس

1 عدد در انبار

سرویس طلا زنانه پریسان فیروزه

۱۶۱,۸۳۱,۰۰۰ تومان

سرویس طلا هانا

ناموجود

سرویس طلا زنانه هانا فیروزه

۳۵,۵۴۳,۰۰۰ تومان

نیم ست طلا با سنگ فیروزه

ناموجود

نیم ست طلا با سنگ فیروزه

۱۶۷,۴۹۶,۰۰۰ تومان

نیم ست طلا زنانه بامبو فیروزه

ناموجود

نیم ست طلا زنانه بامبو فیروزه

۷۰,۶۳۲,۰۰۰ تومان

نیم ست طلا زنانه آرپل فیروزه

ناموجود

نیم ست طلا زنانه آرپل فیروزه

۳۴,۴۷۲,۰۰۰ تومان

سرویس طلا زنانه رویال فیروزه

ناموجود

سرویس طلا زنانه رویال پروانه ای فیروزه

۴۶,۳۴۹,۰۰۰ تومان

سرویس طلا زنانه پریسان فیروزه

ناموجود

سرویس طلا زنانه پریسان فیروزه

۱۸۸,۳۶۴,۰۰۰ تومان

طلا و جواهر همیشه در بین افراد جایگاه ویژه‌ای داشته است. از آنجایی که طلا جزو فلزات ارزشمندی است، برخی از افراد با هدف سرمایه گذاری به خرید انواع طلا و جواهر می‌پردازند تا علاوه بر استفاده روزمره برای پس انداز خود نیز گامی برداشته باشند.

طلا و جواهر دنیای بسیار گسترده‌ای دارد و شما می‌توانید به راحتی مدل و سبک مورد نظر خود را پیدا کنید. سرویس طلا با سنگ فیروزه یکی از محبوب‌ترین مدل‌های سرویس طلا نگین دار است که به نوبه خود طرح‌های متفاوتی دارد. به طور کلی انواع سرویس طلا  دارای گردنبند، گوشواره و دستبند هستند. 

حقانی ارائه دهنده سرویس طلا با سنگ فیروزه 

مجموعه حقانی طلا و جواهر سازی معتبری است و این اعتبار را به پشتوانه بیش از 4 دهه تجربه و فعالیت در این عرصه به دست آورده است. این مجموعه فعالیت خود را از سال 1355 آغاز کرده است و توانسته در این چند سال تجربه، طراحان خلاق و استادکاران ماهری را در تیم خود گردآوری کند؛ همچنین لازم به ذکر است این برند برای جلب رضایت بیشتر متقاضیان امکاناتی را فراهم کرده است تا مخاطبان بتوانند با خیال آسوده طلا و جواهر ورد نظر خود را تهیه کنند. ساخت طلا سفارشی یکی از امکانات ویژه این مجموعه است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است؛ به این علت که اگر مخاطب نتواند سرویس طلا مورد نظر خود را پیدا کند کافی است مدل سرویس طلا با سنگ فیروزه منتخب خود را به طراحان حرفه‌ای این مجموعه نشان دهد تا سازندگان حقانی در ادامه طرح سفارشی او را ساخته و در اختیارش قرار دهند.

مجموعه حقانی ادعا تمامی محصولات را به صورت دست‌ساز تولید و عرضه می‌کند؛ به همین علت می‌تواند هر نوع سلیقه‌‌ای را پوشش دهد.

مزایای خرید سرویس طلا با سنگ فیروزه از حقانی 

مجموعه حقانی انواع سرویس‌های طلا مانند سرویس طلا برلیان، سرویس طلا تراش و غیره را تولید می‌کند. از آنجایی که جلب رضایت مخاطب برای این مجموعه بسیار مهم است، خدمات و مزایایی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است که در ادامه به این مزیت‌ها اشاره می‌کنیم.

  • حقانی به  درخواست مخاطب سرویس طلا با سنگ فیروزه را با عیار 21 نیز تولید می‌کند.
  • کلیه سنگ‌ها همراه با شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی و شناسنامه معتبر بین المللی ارائه می‌شوند.
  • وزن هیچ کدام از نگین‌ها حتی کوچک‌ترین آن‌ها روی طلا محاسبه نمی‌شود.
  • تمامی نگین‌ها طبیعی هستند و در فاکتور رسید می‌شوند.
  • در زمان فروش سرویس طلا با سنگ فیروزه در صورت سالم بودن سنگ فیروزه، ۲۵٪ از قیمت اصلی محصول کسر و سپس خریداری می‌شود.
  • کلیه نمونه‌ها دست ساز و هنر دست هنرمندان ایرانی هستند. 

توصیه‌های خرید سرویس طلا با سنگ فیروزه

طلا ارزش بالایی دارد و افراد برای خرید آن باید بهای زیادی را پرداخت کنند؛ به همین علت هنگام خرید سرویس طلا با سنگ فیروزه باید نکاتی را رعایت کنند تا خرید مطلوبی داشته باشند.

اصالت اولین و مهم‌ترین موردی است که باید به آن توجه ویژه داشت به خصوص که روی این سرویس سنگ‌های فیروزه کار شده است و اثبات اصالت سنگ، کار بسیار دشواری است؛ به همین دلیل باید از افرادی که در این زمینه تجربه کافی دارند کمک بگیرید تا بتوانند اصالت این سنگ را به شما اثبات کنند؛ به این منظور مجموعه حقانی سرویس طلا با سنگ فیروزه را با شناسنامه گوهر شناسی در اختیار افراد قرار می‌دهد تا هنگام خرید از اصالت آن اطمینان داشته باشند.

انتخاب سبک و مدل از جمله موارد دیگری است که باید هنگام خرید به آن توجه کنید؛ به این علت که ذهن شما نسبت به خرید سازمان یافته‌تر باشد و بتوانید مدل مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کنید؛ به طور مثال مشخص کنید سرویس طلا با مروارید می‌خواهید یا برلیان تا هنگام انتخاب سرویس طلا سردرگم نشوید. 

موارد تاثیر گذار بر قیمت سرویس طلا با سنگ فیروزه 

سیاست قیمت گذاری طلا و جواهر به صورت بین المللی است و مقدار ثابتی ندارد. قیمت هر گرم طلا به صورت روزانه به صنف طلا فروشان اعلام می‌شود و قیمت نهایی محصولات طلا بر اساس فاکتورهای مختلف تغییر می‌کند.

وزن از اولین مواردی است که بر قیمت نهایی تاثیر گذار است. هرچه وزن محصول شما مانند سرویس طلا با سنگ فیروزه بیشتر باشد باید قیمت بیشتری هم پرداخت کنید. در کنار وزن فاکتورهای دیگری مانند عیار و اجرت ساخت نیز تاثیر بسزایی بر قیمت نهایی  طلا دارند.

عیار طلا درصد خلوص طلا در سرویس طلا با سنگ فیروزه است. به طور کلی محصولات حقانی با عیار 18 ساخته می‌شوند؛ با این حال بنا به درخواست متقاضیان امکان ساخت سرویس طلا با سنگ فیروزه با عیار 21 نیز در این مجموعه فراهم است. 

اجرت ساخت از مواردی است که به طرح و مدل سرویس طلا با سنگ فیروزه بستگی دارد. هر چه طرح انتخابی شما پیچیده‌تر و سخت‌تر باشد اجرت ساخت آن بیشتر است.

دلیل بازگشت وجه

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
34،472،000188،364،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده

ارسال سکه‌های حقانی با تگ NFC رایگان!