طلا 18 عیار: 2,843,150 تومان

انگشتر طلا زمرد مردانه

۲۸۱٫jpg-600x600

1 عدد در انبار

انگشتر جواهر مردانه زمرد

۲۰۵,۰۱۲,۰۰۰ تومان

۱۰۷۳۸-۰٫jpg600

ناموجود

انگشتر طلای مردانه کوروش

۳۹,۸۹۹,۰۰۰ تومان

امروزه استفاده از انگشتر طلا مردانه در بین آقایان به عنوان یک جزء از مد و فشن، بسیار رایج شده است.  انگشتر طلا مردانه نگین دار تنوع بسیاری دارد که در این میان انگشتر طلا مردانه با نگین زمرد به دلیل برخورداری از نگینی سبز و چشم نواز بسیار پرطرفدار و محبوب است.

اگر از آن دسته افرادی هستید که ترجیح می‌دهید طلا را در کنار نگین‌های زینتی و قیمتی استفاده کنید پیشنهاد می‌کنیم ضمن ورود به سایت حقانی، ضمن مشاهده انگشتر طلا زمرد مردانه سایر انگشترهای دست ساز و انحصاری همچون انگشتر طلا مردانه فیروزه و انگشتر طلا مردانه یاقوت کبود را بررسی کنید.

حقانی به عنوان یکی از معتبرترین مجموعه‌هایی که در زمینه خرید آنلاین طلا فعالیت دارد با ارائه طیف متنوعی از جواهرات دست ساز و منحصر به فرد  به شما کمک می‌کند تا متناسب با سلیقه و بودجه خود بهترین گزینه را انتخاب کنید.

حقانی، معتبرترین فروشگاه اینترنتی برای خرید انگشتر طلا زمرد مردانه

45 سال فعالیت در حوزه طراحی و تولید جواهرات موجب شده تا امروز حقانی به عنوان معتبرترین و شناخته‌شده‌ترین مجموعه‌های موجود فعالیت کند و با تکیه بر استادکاران ماهر ایرانی و طراحان خلاق منحصر به فردترین جواهرات همچون انگشتر طلا زمرد مردانه را طراحی و عرضه کند؛ همچنین آنچه موجب شده این مجموعه بتواند بیش از 4 دهه به صورت مداوم و استوار فعالیت کند پشتیبانی همه جانبه و انحصار طلبی آن است.

برای خرید از این مجموعه تنها کافی است محصول مورد نظر خود را از بین صدها گزینه چشم نواز انتخاب کرده و با افزودن به سبد خرید آن را تهیه کنید.

خرید انگشتر طلا زمرد مردانه

اگر به دنبال خرید انگشتر طلا زمرد مردانه یا سایر جواهرات چشم نواز و جذاب هستید حتما مجموعه‌ای را انتخاب کنید که از اصالت و کیفیت محصولات آن مطمئن هستید؛ زیرا قرار است مبلغ بالایی را هزینه کنید؛ پس در نظر گرفتن چنین نکاتی بسیار ضروری است.

مزایای خرید انگشتر طلا مردانه با نگین زمرد از حقانی عبارتند از:

  • حقانی با در نظر گرفتن مواردی همچون ساخت طلا سفارشی این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید متناسب با سلیقه خود جواهرات دست ساز و انحصاری سفارش دهید.
  • در صورت تمایل می‌توانید نمونه جواهرات حقانی را با عیار 21 نیز سفارش دهید.
  • نگین‌های به کار رفته در انگشتر طلا زمرد مردانه طبیعی هستند و همراه با شناسنامه گوهر شناسی به فروش می‌رسند.
  • در هنگام خرید وزن نگین زمرد بر روی انگشتر طلا محاسبه نمی‌شود و هنگام فروش در صورت سلامت نگین 25 درصد از ارزش نگین کاسته شده و در صورت تمایل از شما خریداری می‌شود.
  • صدور فاکتور آنی و معتبر از دیگر امتیازهای حقانی است.

البته مواردی که گفته شد تنها قسمت محدودی از مزایای خرید از حقانی است، قطعا پس از استفاده از جواهرات حقانی مزیت اصلی این محصولات را درک خواهید کرد.

قیمت انگشتر طلا مردانه با نگین زمرد

شاید هنگام محاسبه قیمت انگشتر طلا زمرد مردانه کمی گیج شوید؛ زیرا باید فاکتورهای بسیاری را مدنظر داشته باشید که اکثر آن‌ها مدام در حال نوسان است.

اگر تصمیم دارید با روند محاسبه قیمت انگشتر طلا مردانه زمرد آشنا شوید این فرمول را به خاطر داشته باشید.

قیمت یک گرم طلای ۱۸ عیار + اجرت ساخت * وزن طلا + سود مغازه دار + مالیات= قیمت نهایی جواهرات

وزن و قیمت هر گرم طلا را باید از فروشنده جویا شوید؛ زیرا معمولا نرخ طلا نوسان دارد؛ پس از استعلام این دو مورد 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده در نظر بگیرد و بین 7 تا 12 درصد سود فروشنده را اعمال کنید؛ همچنین اجرت ساخت جواهرات متناسب با پیچیدگی و میزان سختی آن‌ها متفاوت است و باید از آن اطلاع یابید.

با در نظر گرفتن هر کدام از فاکتورهای فوق می‌توانید قیمت دقیق جواهرات را محاسبه کنید؛ با این ما در سایت جواهری حقانی با درج قیمت محصولات به صورت لحظه‌ای و بر اساس آخرین تغییرات بازار طلا، شما را از دردسر محاسبه قیمت نهایی جواهرات خلاص می‌کند.

دلیل بازگشت وجه

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
39،899،000205،012،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده