طلا 18 عیار: 3,822,891 تومان

آویز طلا طرح فرشته

آویز طلای زنانه فرشته (بال )

1 عدد در انبار

آویز طلای زنانه فرشته (بال )

۷,۶۱۱,۰۰۰ تومان

گردنبند فرشته

ناموجود

پلاک طلا فرشته

۳۱,۶۰۸,۰۰۰ تومان

آویز طلا ظریف

ناموجود

آویز طلا فانتزی

۳,۵۶۲,۰۰۰ تومان

آویز طلای زنانه دخترانه بالرین

ناموجود

آویز طلای زنانه بالرین

۷,۲۵۳,۰۰۰ تومان

آویز طلای زنانه فرشته

ناموجود

آویز طلای زنانه فرشته

۱۳۸,۰۹۴,۰۰۰ تومان

اخیرا افراد به وجود اکسسوری و زیورآلات در استایل روزمره خود توجه می‌کنند و با استفاده از این زیورآلات استایل خود را تکمیل می‌کنند. در این میان زنان علاقه خاصی به آویز طلا زنانه دارند. آویز طلا زنانه انواع زیادی دارد و بانوان می‌توانند در هر مدل و سبکی که می‌خواهند آویز طلا را تهیه کنند. طلا و جواهر سازی حقانی با 45 سال تجربه تنوع بالایی در سبک و مدل دارد، آویز طلا طرح فرشته یکی از سبک‌هایی است که افراد می‌تواند در مجموعه حقانی پیدا کنند. حقانی این امکان را فراهم کرده‌اند تا افرادی که نمی‌توانند به مجموعه حقانی مراجعه کنند خرید طلا آنلاین داشته باشد و بتوانند به راحتی خرید خود را انجام دهند. 

جواهر سازی حقانی، معتبرترین مرکز خرید آویز طلا طرح فرشته

حقانی از سال 1355 فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت طلا و جواهر شروع کرده است و توانسته تجربه بالایی در این زمینه کسب کند، همچنین طراحان خلاق و حرفه‌ای را نزد خود دارد. جواهری حقانی تنوع بالایی در انواع آویزها دارد و هر شخصی می‌تواند مطابق با سلیقه خودش آویز طلا طرح فرشته خود را انتخاب کند؛ به عبارتی همه سلیقه‌ها را پوشش می‌دهد. آویز طلا طرح فرشته بسیار آویز جذابی است که مخاطبان زیادی را از کودکان تا بزرگسال به سمت خود جذب کرده است و جواهر سازی حقانی توانسته تمامی این افراد را با طرح‌های متفاوتی که دارد راضی نگه‌ دارد. علاوه بر این در مجموعه حقانی می‌توانید انواع آویز طلا بدون نگین را نیز پیدا کنید. انتخاب بعضی از افراد آویز طلا نگین دار است که هر کدام از این سبک‌ها را می‌توانید به راحتی در این مجموعه پیدا و خریداری کنید. از آنجایی که طلا و جواهر سازی حقانی ادعا می‌کند که تمامی طلاها دست ساز هستند، ساخت طلای سفارشی را قبول می‌کنند و شما می‌توانید مدل و سبک مورد نظر خود را به طراحان این مجموعه نشان دهید و طراحان مجرب حقانی دقیقا آن سبک و مدل را برای شما می‌سازند و در اختیار شما قرار می‌دهند. علاوه بر این مجموعه حقانی این امکان را فراهم کرده‌ است تا افراد در صورت تمایل بتوانند آویز طلا طرح فرشته را علاوه بر عیار 18 با عیار 21 سفارش دهند.

نکاتی مهم که در هنگام خرید آویز طلا طرح فرشته باید رعایت کنیم

هنگام خرید طلا باید به نکات و اصول مهمی توجه کنید و تا حد امکان سعی کنید از یک مرکز معتبر خرید خود را انجام دهید و یا از یک فرد ماهر برای خرید کمک بگیرید تا بتوانید خرید مطلوبی را داشته باشید. در این موقعیت تیم حقانی شما را هنگام خرید طلا همراهی می‌کند. ما می‌توانیم تمامی مراجعه کنندگان‌مان را راضی نگه داریم. در ادامه به برخی از این نکات اشاره می‌کنیم.

 طرح و سبک آویز طلا طرح فرشته

آویز طلا طرح فرشته بسیار متنوع است. کودکان و بانوان علاقه زیادی به این نوع طرح و سبک دارند. آویز طلا طرح فرشته را می‌توانید در هر مدل سبکی که مد نظر دارید در طلا و جواهر سازی حقانی جستجو کنید و اگر نتوانستید طرح مورد نظر خود را در این مجموعه پیدا کنید می‌توانید به طراحان حقانی سفارش دهید.

عیار در آویز طلا طرح فرشته

وجود عیار در طلا به این معنی است که چه مقدار طلا خالص در آویز طلا طرح فرشته وجود دارد. مقدار عیار بسیار مهم است و ارزش آویز طلا طرح فرشته را نشان می‌دهد. عیار 18 از مقادیری است که در بین مردم رواج دارد. مجموعه حقانی این امکان را فراهم کرده است تا در صورت تمایل افراد بتوانند آویز طلا طرح فرشته را در عیار 21 سفارش دهند.

موارد تاثیر گذار بر قیمت آویز طلا طرح فرشته 

برای قیمت گذاری طلا موارد زیادی وجود دارد که باعث تغییر قیمت می‌شود و تغییر در هر کدام از این موارد قیمت آویز طلا طرح فرشته را تغییر می‌دهد. حقانی به چند مورد از موارد مهمی که باعث تغییر قیمت می‌شود را در ادامه اشاره می‌کند.

وزن آویز طلا طرح فرشته

وزن معیار بسیار تاثیر گذاری است که بر روی قیمت آویز طلا طرح فرشته موثر است. قیمت طلا روزانه اعلام می‌شود و و نرخ بین المللی دارد. وزن آویز طلا طرح فرشته هرچه سنگین‌تر باشد قیمت آن آویز بیشتر است.

عیار آویز طلا طرح فرشته

عیار یکی دیگر از مواردی است که تاثیر بسزایی بر روی قیمت دارد. عیار طلا نشان دهنده مقدار خالص طلا در آویز طلا طرح فرشته است. هر چه عیار طلا بیشتر باشد قیمت آویز طلا طرح فرشته می‌شود. عیار 18 قیمت پایین‌تری نسبت به آویز طلا طرح فرشته با عیار 21 دارد. حقانی عیار 21 را با سفارش متقاضی نیز می‌سازد. 

اجرت ساخت 

اجرت ساخت به معنی دستمزد طراحی و ساخت آویز طلا با طرح فرشته است. پس در نظر بگیرید که هرچه ساخت آویز طلا با طرح فرشته پیچیده‌تر و سخت‌تر باشد اجرت ساخت آن بیشتر می‌شود و در نتیجه قیمت آویز طلا طرح فرشته بیشتر می‌شود.

دلیل بازگشت وجه

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
3،562،000138،094،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده