طلای 18 عیار: ---
قیمت تمامی محصولات به صورت لحظه ای می باشد
طلای 18 عیار: ---

قیمت بصورت لحظه ای می باشد

النگو طلا آینه‌ای

النگو طلا آینه‌ای

طبقه بندی محصول
محدوده قیمت
0100
رنگ طلا
وزن طلا
سنگ مورد استفاده
النگو طلا زنانه آینه ای

النگو طلا آینه ای

6,139,000 تومان9,166,000 تومان
النگو طلا زنانه امگا

النگو طلا زنانه امگا

8,894,000 تومان9,278,000 تومان

طلا و جواهرات از اکسسوری‌هایی هستند که از قدیم تاکنون مورد توجه افراد قرار گرفته، همچنین عده‌ای به منظور سرمایه گذاری طلا و جواهر را خریداری می‌کنند. همانطور که می‌دانید طلا و جواهر انواع مختلفی دارند که مخاطبان بنا به سلیقه شخصی خودشان یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کند.

النگو طلا آینه‌ای یکی از انواع النگو طلا زنانه است که مخاطبان خاص خود را دارد. مجموعه حقانی طرح‌ها و سبک‌های متفاوتی از این النگو را به صورت دست ساز ارائه می‌دهد و شما می‌توانید با اطمینان خاطر از امکان خرید طلا آنلاین استفاده کنید و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

 النگوی طلا آینه‌ای، انتخابی منحصر به فرد

النگو طلا آینه‌ای یکی از طرح‌های خاصی است که مورد توجه افراد بسیاری است و همانطور که از اسمش پیدا است به علت آینه‌ای بودن طرح آن درخشندگی ویژه‌ای دارد. این النگو در انواع مختلفی مانند النگو طلا آینه‌ای ریز و یا درشت ساخته می‌شود که انتخاب هر کدام از آن‌ها کاملا سلیقه‌ای است. 

 مجموعه حقانی یکی از جواهرسازی‌های قدیمی است که در زمینه ساخت انواع طلا فعالیت می‌کند. این مجموعه از سال 1355 افتتاح شده است و در این چند سال فعالیت توانسته است که بهترین و ماهرترین طراحان و استادکاران را در مجموعه خود گردآوری کند. این مجموعه برای جلب رضایت بیشتر مخاطبان خود امکاناتی را فراهم کرده است که یکی از آن‌ها ساخت طلا سفارشی با عیار 21 است.

به این صورت که کافیست شما طرح مورد نظر خود را به طراحان این مجموعه نشان دهید و تا عینا آن را برای شما بسازند. تنوع بالای النگوی طلا آینه‎ای در این مجموعه می‌تواند همه سلیقه‌ها را پوشش دهد.

خرید النگوی طلا آینه‌ای از مجموعه حقانی مزایای را به همراه دارد که در ادامه به طور خلاصه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

  • ارائه فاکتور محصول: این مجموعه با ارائه فاکتور این تضمین را به شما می‌دهد که محصول مورد نظر را با اطمینان خاطر و اعتماد کامل تهیه کنید.
  • بازگشت و امکان تعویض: حقانی  این امکان را فراهم کرده است که مخاطبان بتوانند به راحتی به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهند.
  • ارسال رایگان: در هر موقعیت جغرافیایی که هستید سفارش شما توسط حقانی و به صورت کاملا رایگان ارسال می‌شود.

 در ادامه  انواع النگو طلا در مجموعه حقانی را معرفی می‌کنیم.

  • النگو طلا آینهای پهن
  • النگو طلا آینهای باریک
  • النگو طلا آینهای بچه گانه
  • النگو طلا آینهای طرح دار
  • النگو طلا بچه گانه 

خرید النگو طلا آینه‌ای با کیفیت از حقانی 

با توجه به ارزشمندی طلا باید هنگام خرید نکاتی را رعایت کنید تا خرید منطقی و مطلوبی داشته باشید. در ابتدا دقت کنید که به دنبال چه سبک از النگو هستید. دستبند النگو طلا یا هر طرح و سبکی که مد نظر دارید را در ابتدا به فروشنده بگویید تا بتواند راحت‌تر شما را راهنمایی کند و شما در انتخاب خود سردرگم نشوید. البته انتخاب مجموعه معتبر از اولین گام‌هایی است که باید به آن توجه ویژه داشته باشید. اعتبار مجموعه این اطمینان را می‌دهد که محصول خریداری شده شما از اصالت کالا برخوردار باشد. مجموعه حقانی مرکز خرید معتبری است که با ارائه فاکتور محصول اعتبار خود را ثابت می‌کند. از موارد دیگری که باید هنگام خرید به آن توجه کنید عیار و اجرت ساخت است.

قیمت النگو طلا آینه‌ای

موارد مختلفی وجود دارد که بر روی قیمت النگو طلا آینه‌ای تاثیر گذار است که باید به آن توجه داشته باشید تا بتوانید متناسب با بودجه خود محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. عیار، اجرت ساخت، وزن و طرح انتخابی شما بر قیمت تاثیرگذار است که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم. 

عیار 

عیار به معنی مقدار خالص طلا در کالا انتخابی شما است و هر چه میزان عیار بیشتر باشد قیمت طلا شما افزایش پیدا می‌کند. به طور معمول در بازار انواع طلا و جواهرات با عیار 18 عرضه می‌شوند، اما طلا و جواهر سازی حقانی با درخواست متقاضیان محصول مورد نظرشان را با عیار 21 ارائه می‌دهد.

اجرت ساخت

اجرت ساخت به معنی دستمزد طراح برای طراحی و ساخت طلا است که هرچه طرح پیچیده‌تر و سخت‌تر باشد هزینه بالاتری را به عنوان اجرت ساخت دریافت می‌کنند؛ البته که برخی از برندها اجرت ساخت متفاوت و بالاتری دارند. هزینه اجرت ساخت بعد محاسبه طلا بر اساس وزن و مالیات به آن اضافه می‌شود.

وزن و طرح 

همانطور که می‌دانید قیمت طلا به صورت بین المللی بر اساس هر گرم به صنف طلا فروشان به صورت روزانه اعلام می‌شود و هر چه محصول شما سنگین‌تر باشد قیمت افزایش می‌یابد. طرح انتخابی شما بر وزن تاثیر گذار است، برخی از طرح‌های پیچیده وزن محصول را بیشتر می‌کند و در نتیجه قیمت افزایش پیدا می‌کند.

سبد خرید
طبقه بندی محصول
محدوده قیمت
0100
رنگ طلا
وزن طلا
سنگ مورد استفاده
برای دریافت کد تخفیف شماره تماس خود را وارد کنید