طلای 18 عیار: ---
قیمت تمامی محصولات به صورت لحظه ای می باشد
طلای 18 عیار: ---

قیمت بصورت لحظه ای می باشد

انگشتر طلا آمیتیست زنانه

انگشتر طلا آمیتیست زنانه

طبقه بندی محصول
محدوده قیمت
15،521،00032،660،000
رنگ طلا
وزن طلا
سنگ مورد استفاده

زیورآلات و اکسسوری به ویژه طلا و جواهر در بین زنان و مردان جایگاه خاصی پیدا کرده است و در استایل‌های روزانه خود از آن‌ها استفاده می‌کنند. یکی از این اکسسوری‌ها انگشتر است که بیشتر زنان و مردان از آن استفاده می‌کنند، انگشتر طلا نگین دار انواع مختلفی دارد که برخی از بانوان از انگشتر طلا آمیتیست زنانه به عنوان حلقه ازدواج استفاده می‌کنند. طلا و جواهر سازی حقانی انواع مختلفی از انگشتر طلا را موجود دارد که می‌توانید با مراجعه به آن سبک مورد نظر خود را انتخاب و تهیه کنند. 

حقانی، معتبرترین مرکز فروش انگشتر طلا آمیتیست زنانه

مجموعه حقانی فعالیت خود را از سال 1355 در زمینه تولید انواع طلا و جواهر شروع کرده است و در این 46 سال تجربه‌ای که کسب کرده است، توانسته بهترین استاد کاران و طراحان ماهر را در این زمینه در کنار خود داشته باشد تا بهترین و زیباترین زیورآلات را در هر سبک و مدل اکسسوری‌ها مانند انواع مختلف گردنبند‌ها، گوشواره‌ها و غیره تولید و عرضه می‌کنند. همانطور که گفته شد جواهرسازی حقانی انواع مختلفی از انگشتر طلای نگین دار را مانند انگشتر طلا عقیق تولید و عرضه می‌کند و به عبارتی تمامی سلیقه‌ها را پوشش می‌دهد، همچنین برای جلب رضایت متقاضیان امکان ساخت طلا سفارشی را فراهم می‌کند تا متقاضیان سبک و مدل مورد نظر خود را تیم طراحی حقانی بسپارند و دقیقا همان مدل مورد نظر خود را دریافت کنند.

علاوه بر این‌ها خرید از حقانی مزایایی را به همراه دارد که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم.

  • کلیه زیورآلاتی که داری نگین یا سنگ هستند را همراه با شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی و بین المللی تحویل مشتری می‌گردد.
  • وزن هیچ کدام از سنگ‌ها در انگشتر طلا نگین دار، حتی کوچک‌ترین سنگ بر روی طلا محاسبه نمی‌شود.
  • تمامی سنگ‌های به کار رفته در انگشتر طلا طبیعی و اصل هستند و در فاکتور رسید می‌شوند.
  • در زمان فروش انگشتر طلا آمیتیست زنانه در صورت سالم بودن نگین ۲۵٪ کسر و خریداری می‌شود.
  • کلیه نمونه‌های این انگشتر زنانه دست ساز و هنر دست هنرمندان ایرانی است.
  • کلیه نمونه‌ها ۱۸ عیار و به درخواست مشتری ۲۱عیار تولید خواهد شد.

خواص انگشتر آمیتیست زنانه

انگشتر آمیتیست طلا در کنار زیبایی منحصر به فردی که دارد خواصی را نیز به همراه دارد که بانوان زیادی به همین علت حلقه ازدواج خود را از بین انواع مختلف انگشتر طلا با سنگ آمیتیست انتخاب می‌کنند. سنگ آمیتیست نوعی سنگ بنفش کوارتز است که نام سنگ از یک واژه یونانی باستانی گرفته شده است؛ اگر به تاریخچه این سنگ نگاهی بیندازیم به یونانیان باستان می‌رسیم که در مورد این سنگ این اعتقاد را داشتند که این سنگ از مسمومیت جلوگیری می‌کند. آمیتیست از فلزات کمیاب است که در نتیجه جایگزینی‌های پیچیده شبکه کریستالی حاصل می‌شود؛ بنابراین استفاده از آن را برای ساخت جواهرات مناسب دیده‌اند.

این سنگ به سنگ نجابت معروف است. از خواص این سنگ می‌توان به این اشاره کرد که آگاهی و توانایی‌های معنوی را افزایش می‌دهد. آمیتیست سنگی قدرتمند است و برخی‌ها عقیده دارند شخص را از حمله روانی محافظت می‌کند، همچنین آمیتیست یک سنگ آرام بخش طبیعی است که استرس را کاهش می‌دهد و نوسانات روحی را متعادل می‌سازد. از طرفی عصبانیت، ترس، غم و اندوه را تسکین می‌دهد و افکار منفی را دور می‌کند.

 نکاتی که باید هنگام خرید انگشتر طلا با نگین آمیتیست بدانید

از آنجایی که قرار است هزینه بالایی را برای خرید انگشتر آمیتیست طلا پرداخت کنید باید هنگام خرید این انگشتر طلا نکاتی را رعایت کنید تا خرید مطلوبی داشته باشید. یکی از موارد مهم هنگام خرید، به بودجه‌ای که قرار است صرف خرید انگشتر طلا آمیتیست زنانه توجه کنید تا برای جستجوی مدل و سبک مورد نظر خود راحت‌تر بتوانید انتخاب خود را انجام دهید. دومین موردی که باید هنگام خرید انگشتر طلا با سنگ آمیتیست رعایت کنید اصالت انگشتر است که در این مورد انتخاب یک مرکز خرید معتبر می‌تواند کمک شایانی کند. یکی از موراد مهم دیگر توجه به عیار انگشتر است که چه عیاری را برای انگشتر خود انتخاب می‌کنید. تمام طلا جواهرات مجموعه حقانی با طلای 18 عیار تولید می‌شوند این در حالی است که بنا به درخواست متقاضی انگشتر طلا آمیتیست زنانه با عیار 21 هم تولید خواهد شد. 

موارد موثر بر قیمت انگشتر آمیتیست زنانه 

به طور کلی طلا قیمت بین المللی دارد که روزانه به صنف طلا فروشان اعلام می‌شود؛ اما مواردی وجود دارد که هر کدام از آن‌ها تاثیر مستقیمی بر روی قیمت انگشتر طلا آمیتیست زنانه می‌گذارد.

یکی از موارد موثر بر هزینه‌های انگشتر آمیتیست زنانه اصالت سنگ و طلا است که در این مورد حقانی به خاطر سابقه و تجربه‌ای که دارد اصالت طلا را تضمین می‌کند و از طرفی برای اثبات اصالت سنگ آن را همراه با شناسنامه گوهر شناسی به شما تقدیم می‌کند. اصل بودن انگشتر آمیتیست زنانه بر روی تعرفه کلی طلا و جواهر تاثیر مستقیمی دارد. عیار طلا نیز از موارد تاثیر گذار بر روی قیمت است. عیار به معنی مقدار خالص طلا در انگشتر است که هرچه این عیار بیشتر باشد مبلغ پرداختی انگشتر بیشتر می‌شود. مورد دیگری که بر روی هزینه نهایی طلا تاثیر می‌گذارد اجرت ساخت است. اجرت ساخت به معنی دستمزد ساخت است که هر چه پیچیدگی و طرح انگشتر بیشتر باشد قیمت آن نیز بالاتر می‌رود.

سبد خرید
طبقه بندی محصول
محدوده قیمت
15،521،00032،660،000
رنگ طلا
وزن طلا
سنگ مورد استفاده
برای دریافت کد تخفیف شماره تماس خود را وارد کنید