طلا 18 عیار: 3,899,000 تومان

طلا کم اجرت

انگشتر کم اجرت

1 عدد در انبار

انگشتر طلا زنانه کم اجرت

۱۶,۱۹۸,۰۰۰ تومان

زنجیر طلا بافته یزد کم اجرت

1 عدد در انبار

زنجیر طلا بافته یزد کم اجرت

۱۱,۱۸۸,۰۰۰ تومان

زنجیر طلا دیسکو کم اجرت

1 عدد در انبار

زنجیر طلا دیسکو کم اجرت

۹,۴۸۵,۰۰۰ تومان

آویز طلا زنانه فرشته کم اجرت

1 عدد در انبار

آویز طلا زنانه فرشته کم اجرت

۷,۷۳۴,۰۰۰ تومان

آویز طلا زنانه تراش کم اجرت

1 عدد در انبار

آویز طلا زنانه تراش کم اجرت

۱۱,۱۳۹,۰۰۰ تومان

گوشواره طلا زنانه تراش کم اجرت

1 عدد در انبار

گوشواره طلا زنانه تراش کم اجرت

۱۱,۷۷۲,۰۰۰ تومان

گوشواره طلا زنانه تونیک ( 11 حلقه )

1 عدد در انبار

گوشواره طلا زنانه تونیک ( 11 حلقه ) کم اجرت

۱۲,۵۰۱,۰۰۰ تومان

گردنبند طلا زنانه فانتزی کم اجرت

1 عدد در انبار

گردنبند طلا زنانه فانتزی کم اجرت

۱۳,۴۷۴,۰۰۰ تومان

گوشواره طلا زنانه فانتزی کم اجرت

1 عدد در انبار

گوشواره طلا زنانه فانتزی کم اجرت

۸,۵۱۲,۰۰۰ تومان

انگشتر طلا زنانه AK کم اجرت

1 عدد در انبار

انگشتر طلا زنانه AK کم اجرت

۲۰,۰۱۷,۰۰۰ تومان

آویز طلا زنانه رویال کم اجرت

1 عدد در انبار

آویز طلا زنانه رویال کم اجرت سنگ حدید

۱۶,۵۴۶,۰۰۰ تومان

گوشواره طلا زنانه فیوژن

1 عدد در انبار

گوشواره طلا زنانه فیوژن کم اجرت

۱۳,۲۴۲,۰۰۰ تومان

النگو طلا زنانه احتشام

2 عدد در انبار

النگو طلا زنانه احتشام کم اجرت

۱۸,۸۲۶,۰۰۰ تومان۱۹,۳۹۵,۰۰۰ تومان

النگو طلا زنانه ایلیا

5 عدد در انبار

النگو طلا زنانه ایلیا کم اجرت

۱۴,۷۵۴,۰۰۰ تومان۱۷,۱۶۲,۰۰۰ تومان

گوشواره طلا زنانه تونیک A ( 6 حلقه )

6 عدد در انبار

گوشواره طلا زنانه تونیک A ( 6 حلقه ) کم اجرت

۱۰,۰۵۰,۰۰۰ تومان۱۰,۹۰۲,۰۰۰ تومان

زنجیر طلا CMT

2 عدد در انبار

زنجیر طلا CMT کم اجرت

۱۵,۸۶۶,۰۰۰ تومان۱۶,۸۸۰,۰۰۰ تومان

29104

1 عدد در انبار

دستبند طلا کیتی کم اجرت

۱۵,۴۵۵,۰۰۰ تومان

گوشواره طلا زنانه تونیک A (۱۰ حلقه)

4 عدد در انبار

گوشواره طلا زنانه تونیک A (۱۰ حلقه) کم اجرت

۱۴,۴۴۸,۰۰۰ تومان۱۵,۳۴۲,۰۰۰ تومان

گوشواره طلا زنانه تونیک A ( 8 حلقه )

5 عدد در انبار

گوشواره طلا زنانه تونیک A ( 8 حلقه ) کم اجرت

۱۳,۳۶۹,۰۰۰ تومان۱۳,۶۶۵,۰۰۰ تومان

زنجیر طلا کم اجرت

1 عدد در انبار

زنجیر طلا کم اجرت

۴۷,۱۹۶,۰۰۰ تومان

گوشواره طلا زنانه تونیک A (۱۶حلقه)

4 عدد در انبار

گوشواره طلا زنانه تونیک A (۱۶حلقه) کم اجرت

۲۱,۳۰۲,۰۰۰ تومان۲۱,۶۴۶,۰۰۰ تومان

پلاک طلا اسم علیرضا

3 عدد در انبار

پلاک طلا اسم علیرضا کم اجرت

۴,۵۶۶,۰۰۰ تومان۹,۱۳۲,۰۰۰ تومان

پلاک طلا اسم هانیه

3 عدد در انبار

پلاک طلا اسم هانیه کم اجرت

۴,۵۶۶,۰۰۰ تومان۹,۱۳۲,۰۰۰ تومان

پلاک طلا اسم محمد

3 عدد در انبار

پلاک طلا اسم محمد کم اجرت

۴,۵۶۶,۰۰۰ تومان۹,۱۳۲,۰۰۰ تومان

طلا فلزی گران‌بها است که برای خرید آن باید هزینه‌ زیادی صرف شود. همین موضوع باعث می‌شود تا تهیه زیورآلات طلا به‌منظور استفاده شخصی یا حتی سرمایه‌گذاری برای بسیاری از افراد چالش برانگیز باشد؛ اما همیشه راهی برای کاهش هزینه‌ها وجود خواهد داشت. خرید طلای بدون اجرت یکی از راهکارهایی است که به‌منظور کاهش هزینه‌های طلا توصیه می‌شود؛ در واقع برای سرمایه گذاری مطمئن، خرید طلا کم اجرت می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. که حقانی امکان خرید طلا برای شما فراهم کرده است.

هنگامی که سخن از طلا کم اجرت می‌شود، برخی به اشتباه تصور می‌کنند که این نوع طلا با طلای بدون اجرت یا همان دست دوم یکی است؛ اما این تصور کاملا اشتباه است. در ادامه به بررسی این نوع طلا خواهیم پرداخت.

حقانی معتبرترین مرجع طلا کم اجرت

حقانی به‌عنوان معتبرترین مرجع خرید طلای آنلاین با بهره‌گیری از بهترین استادکاران ماهر ایرانی و برترین طراحان خلاق طیف متنوعی از محصولات اعم از گردنبند طلا، محصولات کم اجرت و همچنین زیباترین انگشتر طلا را طراحی و عرضه می‌کند تا هر کسی با هر میزان درآمد بتواند از بین صدها مدل جذاب و به‌روز بهترین نمونه را انتخاب و به‌صورت آنلاین خریداری کند.

این مجموعه در طول 46 سال فعالیت مداوم و مستمر با هدف جلب رضایت مشتریان خود با تولید محصولات منحصر به فرد و کم اجرت و ارائه خدمات بی‌نظیر همچون ساخت طلای سفارشی به شما کمک می‌کند تا بتوانید با هر میزان بودجه‌ای محصولی جذاب تهیه کنید.

مزایای خرید طلای بدون اجرت از حقانی

  • ارسال رایگان به سراسر ایران
  • گارانتی مادام العمر
  • تعویض و عودت محصول تا 7 روز
  • امکان ساخت محصول مدنظر به‌صورت سفارشی
  • صدور فاکتور رسمی و معتبر
  • ارسال محصولات با بسته‌بندی اختصاصی و عطر ویژه حقانی

انواع طلا کم اجرت

محصولات بدون اجرت طیف متنوعی از زیورآلات و جواهرات را شامل می‌شود. طلای کم اجرت می‌تواند یک هدیه مناسب و یک گزینه عالی برای سرمایه‌‌گذاری‌های بلندمدت باشد. در ادامه این صفحه به برخی از این نوع محصولات اشاره خواهیم کرد.

دستبند طلا

دستبند طلا جزو پرفروش‌ترین زیورآلات در بین بانوان است که در طرح‌های متنوعی ارائه می‌شود. با خرید دستبند طلا کم اجرت می‌توانید یک خرید هوشمندانه داشته باشید؛ چرا که به‌راحتی می‌توانید این زیورآلات را با قیمت پایین‌تر خریداری کنید.

النگو طلا

النگو طلا انواع مختلفی دارد و بهترین مدل آن برای سرمایه‌گذاری النگو است. برای خرید محصولات بدون اجرت و النگو می‌توانید از طریق همین صفحه برای خرید طلا کم اجرت اقدام کنید.

 گوشوار طلا

گوشواره طلا نیز جزو آیتم‌هایی است که می‌توان روی آن سرمایه‌گذاری کرد؛ در ضمن می‌توان با خرید گوشواره طلا بدون اجرت هدیه مناسبی برای دختر بچه‌ها فراهم کرد.

قیمت طلا بدون اجرت

از آنجایی که قیمت طلا بدون اجرت بسیار مقرون به صرفه است، افراد به‌منظور سرمایه‌گذاری بیشتر سراغ این دسته از محصولات می‌روند. همین موضوع باعث می‌شود تا تقاضا برای خرید طلا بدون اجرت بسیار بالا باشد؛ بنابراین اگر شما نیز در حال برنامه‌ریزی جهت تهیه طلا و جواهر هستید، ما اینجاییم که در این مسیر به شما کمک کنیم. شما می‌توانید با خرید طلای کم اجرت از مجموعه ما هزینه‌های خود را به‌طور قابل توجهی کاهش دهید.

در واقع ما در مجموعه حقانی نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم تا بهترین طلای کم اجرت را با قیمتی بسیار کمتر از سایر طلا فروشی‌های بازار در اختیار علاقه‌مندان قرار دهیم. همچنین با ارائه خدمات ساخت طلا سفارشی بستری را برای شما مشتریان گرامی فراهم کرده‌‎ایم تا بتوانید زیورآلات دلخواه خود را با طرح مورد نظر سفارش دهید و زرگران ما در اسرع وقت آن را برای شما عزیزان طراحی و اجرا نمایند. 

جواهر و طلای بدون اجرت چیست؟

هنگامی که به منظور خرید طلا کم اجرت به یکی از مراکز معتبری که در این زمینه فعالیت دارند، مراجعه کنید فرد فروشنده علاوه بر هزینه طلا خام که بر اساس میزان وزن آن مشخص می‌شود، هزینه‌ای را به‌صورت جداگانه بابت طراحی و ساخت طلا از شما دریافت می‌کند. در واقع می‌توان گفت اجرت طلا همان هزینه‌ای است که بابت طراحی و ساخت به فروشنده پرداخته می‌شود. لازم به ذکر است که این هزینه به دو صورت ریالی و درصدی محاسبه می‌شود؛ بنابراین ضروری است که در هنگام خرید طلا یا حضوری این نکته را در نظر داشته باشید. اگر می‌خواهید هزینه کمتری بابت اجرت بپردازید می‌توانید سراغ طلا بدون اجرت بروید.

برخی از دوستان تصور می‌کنند که هر چه وزن طلای منتخب بیشتر باشد، هزینه لازم برای خرید آن نیز به همان میزان بیشتر است‌. در این باره باید بگوییم که سختی لازم برای طراحی و ساخت طلا هیچ ارتباطی با وزن آن‌ها ندارد. به‌عبارتی هیچ تفاوتی ندارد که شما بخواهید یک دستبند طلا زنانه ظریف بسازید یا یک انگشتر مردانه با وزن بالا در هر دو صورت طلا فروش با توجه به سختی کار هنگام طراحی طلا از شما هزینه دریافت می‌کند نه وزن جواهر! 

مزایای خرید طلای بدون اجرت

با توجه مزیت‌هایی که خرید جواهرات و طلای بدون اجرت دارد، افراد زیادی تمایل به خرید آن دارند. در ادامه به‌صورت مختصر این مزایا را برایتان شرح داده‌ایم:

  • پرداخت هزینه کم‌تر(به‌علت عدم پرداخت هزینه ساخت)
  • امکان سرمایه‌گذاری با سوددهی بیشتر
  • برخلاف سکه یا دیگر موارد امکان استفاده از طلای بدون اجرت تا زمان فروش آن وجود دارد.
  • می‌توانید مناسب با بودجه خود حجم مناسبی از جواهرات را تهیه کنید.

نحوه خرید آنلاین طلای کم اجرت از حقانی

فرایند خرید اینترنتی طلا کم اجرت در وب‌سایت حقانی همانند دیگر محصولات این سایت محبوب، بسیار ساده بوده و با چند کلیک می‌توانید اقدام به خرید طلا کنید.

ابتدا باید از طریق همین صفحه محصول مدنظر خود را انتخاب کنید، بر روی گزینه افزودن به سبد خرید کلیک کنید. در صورتی که قصد خرید محصول دیگری را ندارید گزینه تسویه حساب را انتخاب کنید و شماره تلفن و مشخصات خود را ثبت کنید و نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنید. شما می‌توانید طلای خریداری شده‌تان را بعد از 3 الی 7 روز کاری درب منزل تحویل بگیرید.

طلا کم اجرت، انتخابی هوشمندانه و پربازده

این روزها که طلا متقاضیان زیادی یافته است افراد بسیاری به دنبال خرید طلا کم اجرت آنلاین هستند؛ در واقع باید بگوییم که این افراد دوست دارند بدون صرف زمان زیاد با انتخاب بهترین مجموعه‌های آنلاینی که در این زمینه فعالیت دارند، به خرید طلای کم اجرت بپردازند.

اگر شما نیز رویای طلا و جواهرات زیبا و فوق العاده با حداقل بودجه را در سر می‌پرورانید، باید بدانید که خرید طلا با اجرت پایین می‌تواند برای شما گزینه مناسبی باشد؛ اما باید در ابتدا یک مجموعه معتبر را برای خرید انتخاب کنید تا جواهر دلخواه خود را بیابید.

گالری حقانی چندین سال است که بهترین و زیباترین طلا و جواهرات بازار را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار مشتریان عزیز قرار داده‌ایم و سعی کرده‌ایم تا کمترین اجرت را بابت ساخت طلا دریافت کنیم.

اگر ایده‌های خاصی را برای ساخت طلا و جواهرات در سر دارید، باید حتما نهایت دقت و توجه خود را به کار گیرید تا در نهایت یک جواهر فوق العاده داشته باشید. فرایند طراحی و ساخت طلا یک فرایند بسیار دشوار و زمان بر است. انجام کارهای دشوار و سخت تنها از عمده افراد متخصص و حرفه‌ای که چندین سال در این زمینه تجربه کاری دارند، بر می‌آید.

جمع بندی

از آنجایی که طلا یک فلز گرانبها است، هزینه در نظر گرفته شده برای خرید جواهرات ساخته شده از این فلز نیز بالا است. اما این بدین معنی نیست که نمی‌توان طلا را با قیمت دلخواه خریداری کرد. هزینه نهایی در نظر گرفته شده برای خرید طلا با توجه به سه فاکتور وزن، اجرت و سنگ‌های به‌ کاررفته مشخص می‌شود. منظور از اجرت هزینه‌ای است که لازم است فرد بابت طراحی و ساخت طلا به گالری منتخب دهد. قطعا اگر شما بتوانید مجموعه‌ای را پیدا کنید که در قبال طراحی و ساخت جواهرات دلخواهتان هزینه کمتری دریافت کند، می‌توانید نقش بسیاری در کاهش قیمت طلا و جواهرات دلخواه خود داشته باشید. تهیه طلا کم اجرت امروزه به یکی از بحث‌های بسیار داغ در بین افراد علاقه‌مند به طلا و جواهر تبدیل شده است. در واقع می‌توان گفت متقاضیان خرید طلا کم اجرت بسیار زیادند.

دلیل بازگشت وجه

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
0258،007،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده