طلای 18 عیار: ---
قیمت تمامی محصولات به صورت لحظه ای می باشد
طلای 18 عیار: ---

قیمت بصورت لحظه ای می باشد

حلقه ازدواج طلا نگین دار زنانه

حلقه ازدواج طلا نگین دار زنانه

طبقه بندی محصول
محدوده قیمت
2،988،00081،446،000
رنگ طلا
وزن طلا
سنگ مورد استفاده
انگشتر جواهر زنانه فول دایموند

انگشتر جواهر زنانه فول دایموند

80,506,000 تومان81,267,000 تومان
انگشتر طلا زنانه لمون

انگشتر طلا زنانه لمون

13,502,000 تومان13,688,000 تومان

انگشتر طلا مارکیز

6,952,000 تومان7,536,000 تومان
انگشتر طلای زنانه لمون

انگشتر طلای زنانه لمون

13,306,000 تومان14,160,000 تومان
حلقه طلا زرد زنانه لمون مویزانایت

حلقه طلا زرد زنانه لمون مویزانایت

9,591,000 تومان10,250,000 تومان
حلقه طلا زنانه آماتیست(طلای سفید)

حلقه طلا زنانه آماتیست(طلای سفید)

10,417,000 تومان12,580,000 تومان
حلقه طلای زنانه لمون کیوبیک زیرکونیا

حلقه طلای زنانه لمون کیوبیک زیرکونیا

12,048,000 تومان12,252,000 تومان
ست انگشتر طلای رادو

ست انگشتر طلای رادو

81,446,000 تومان

ست حلقه فالکن

15,121,000 تومان

از سال‌های گذشته تا به امروز خرید انگشتر طلا برای ازدواج یک امر طبیعی و جزو رسم و رسومات بوده است که عروس و داماد حلقه ازدواج و نامزدی تهیه کنند. از طرفی حلقه ازدواج یکی از آن زیورآلاتی است که به صورت روزانه و مدام در دست زنان و مردان وجود دارد؛ به همین علت باید به گونه‌ای انتخاب شود که پس گذشت چندین سال از مد روز دور نباشد. برای انتخاب حلقه ازدواج طلا نگین دار زنانه می‌توانید به مجموعه حقانی مراجعه کنید و سبک مورد نظر خود را به راحتی پیدا و تهیه کنید.

حقانی معتبرترین مرکز فروش حلقه ازدواج طلا نگین دار زنانه

طلا و جواهر سازی حقانی فعالیت خود را در زمینه طلا و جواهر از سال 1355 شروع کرده است و با 46 سال سابقه در این زمینه توانسته است که بهترین استادکاران و طراحان ماهر را در کنار خود داشته باشد، همچنین تنوع بالایی در انواع حلقه ازدواج تک نگین زنانه دارد. این تنوع به صورتی است که این مجموعه می‌تواند تمامی سلیقه‌ها را پوشش دهد. باید در نظر داشت که سلیقه‌ها با یکدیگر متفاوت است و برخی از افراد حلقه‌ی ازدواج نگین دار ساده را می‌پسندند و برخی از افراد به حلقه ازدواج بدون نگین زنانه بیشتر علاقه دارند که مجموعه حقانی تنوع بالایی دارد. توجه داشته باشید که حقانی امکان ساخت طلا سفارشی را برای متقاضیان خود فراهم کرده است تا اگر سبک و مدل مورد نظر خود را انتخاب نکردند سبک مورد نظر خود را به این تیم حرفه‌ای بسپارند و دقیقا همان مدل را دریافت کنند.

مزایای خرید حلقه ازدواج طلا نگین دار زنانه 

  • کلیه سنگ‌ها همراه با شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی و شناسنامه معتبر بین المللی ارائه می‌گردد.
  • وزن هیچ کدام از نگین‌ها حتی کوچک‌ترین آن‌ها روی طلا محاسبه نمی‌شود.
  • تمامی نگین‌ها طبیعی هستند و در فاکتور رسید می‌شوند.
  • در زمان فروش، در صورت سالم بودن نگین ۲۵٪ کسر و خریداری می‌شود.
  • کلیه نمونه‌ها دست ساز و هنر دست تیم حرفه حقانی  است.
  • در صورت درخواست متقاضی امکان ساخت طلا سفارشی وجود دارد.
  • تولید حلقه ازدواج طلا نگین دار زنانه با عیار 21 به درخواست متقاضی

قیمت حلقه ازدواج طلا نگین دار زنانه 

قیمت حلقه ازدواج بر اساس فاکتورهایی متغیر است که یک تغییر جزئی در هر کدام از این فاکتورها باعث تغییر در قیمت نهایی آن می‌شود. اولین ومهم‌ترین عاملی که بر قیمت تاثیر گذار است اصالت نگین کار شده بر حلقه ازدواج نگین دار زنانه است؛ به این منظور که نگینی که بر انگشترها کار می‌شوند بسیار با ارزش است. از آنجایی که شناسایی اصالت نگین کار بسیار دشواری است باید از افراد ماهری که در این زمینه تجربه دارند کمک گرفت. در این موقعیت مجموعه حقانی حلقه نگین دار نامزدی را با شناسنامه گوهر شناسی در اختیار متقاضیان می‌گذارد. مورد دیگری که بر قیمت تاثیر گذار است اجرت ساخت است. اجرت ساخت همان دستمزد طراحانی است که مدل‌های انگشتر نگین دار طلا زنانه را طراحی و تولید می‌کنند و رابطه مستقیمی با پیچیدگی و سختی طرح حلقه ازدواج تک نگین یا کار شدن چندین نگین بر روی حلقه دارد.

عیار حلقه ازدواج و نامزدی را نمی‌توان نادیده گرفت که بر قیمت طلا تاثیر بسزایی دارد. به طور کلی تمامی طلا و جواهرات در جواهری حقانی در عیار 18 تولید و عرضه می‌شود که حقانی امکانی را فراهم کرده است که متقاضیان حلقه ازدواج را با عیار 21  سفارش دهند.

خرید حلقه ازدواج طلا نگین دار زنانه

هنگام خرید حلقه ازدواج نگین دار زنانه دقت داشته باشید ک نگینی که بر حلقه کار شده است اصل باشد و این مورد را باید افرادی که تجربه کافی در این زمینه دارند تایید کنند که حقانی در این موقعیت حلقه ازدواج نگین دار همراه با شناسنامه گوهر شناسی را در اختیار شما قرار می‌دهد. مورد دیگری که باید به آن دقت کنید معتبر بودن مرکز خرید حلقه ازدواج است که 46 سال سابقه حقانی در این زمینه، معتبر بودن این مرکز خرید را تایید می‌کند. اگر قصد خرید حلقه ازدواج نگین دار زنانه را دارید، حقانی بهترین پیشنهاد است؛ به این دلیل که مدل‌های متنوعی دارد و همه نوع سلیقه را پوشش می‌دهد.

سبد خرید
طبقه بندی محصول
محدوده قیمت
2،988،00081،446،000
رنگ طلا
وزن طلا
سنگ مورد استفاده
برای دریافت کد تخفیف شماره تماس خود را وارد کنید