نمایش دادن همه 21 نتیجه

انگشتر طلا کرون فیروزه

شروع قیمت از 17,974,000 تومان

انگشتر طلا کیان شبکه فیروزه

شروع قیمت از 19,898,000 تومان

انگشتر طلا کیان فیروزه

شروع قیمت از 16,485,000 تومان

انگشتر طلای زنانه هانا فیروزه

شروع قیمت از 7,271,000 تومان

انگشتر طلا نگین دار در میان بانوان از محبوبیت بالایی برخوردار است؛ زیرا ترکیب طلا با سنگ یا نگین علاوه بر این که جذابیت خیره‌کننده‌ای ایجاد می‌کند، منبع کاملی از فواید و انرژی‌های مثبت نیز هست؛ در این میان اکسسوری انگشتر طلا با سنگ فیروزه از خاص‌ترین انگشترهای طلا محسوب می‌شود که در میان دو قشر آقایان و بانوان طرفداران بسیاری دارد.

ترکیب هنر دست استادکاران ایرانی، طراحی انحصاری، کیفیت بی‌نظیر و خواص طلا و فیروزه در کنار هم موجب می‌شود اثری خارق‌العاده، همچون انگشتر فیروزه طلا تولید شود. 

مجموعه جواهری حقانی از سال 1355 در حوزه طلا و جواهر فعالیت داشته و بهترین، با کیفیت‌ترین و خاص‌ترین مدل انگشتر فیروزه زنانه شیک را با تکیه بر دانش فنی استادکاران ایرانی تولید کرده است. این مجموعه امروز با تیمی گسترده‌تر جواهراتی مدرن و جذاب تولید می‌کند.

دو نمونه از خاص‌ترین جواهرات این مجموعه انگشتر فیروزه زنانه طلا زرد و انگشتر طلا سفید با نگین فیروزه هستند که از جهت جذابیت و زیبایی چیزی کم ندارند.

شما می‌توانید با خرید طلا آنلاین از حقانی پروسه خرید خود را کوتاه کنید و در میان تنوع بالای انگشتر در این مجموعه، سبک مورد نظر خود را گزینش کنید.

چند نکته مهم جهت خرید انگشتر طلا با سنگ فیروزه 

هنگام خرید انگشتر طلا با سنگ فیروزه جدا از جذابیت و چشم‌نوازی ظاهری باید فاکتورهای مهمی را در نظر داشته باشید و با توجه به آن اقدام به خرید کنید. به طور کلی در هنگام خرید هر گونه طلا و جواهر جدا از جذابیت و چشم‌نوازی باید به عیار، طراحی، کیفیت، اجرت ساخت و… توجه کرد؛ اما وجه تمایز جواهری حقانی که موجب جلب اعتماد مشتریان شده این است که فیروزه به کار رفته در تمامی جواهرات مجموعه حقانی کاملا طبیعی و فیروزه اصل نیشابوری است. هنگام خرید انگشترهای مزین به سنگ فیروزه همواره به اصالت سنگ به کار رفته در آن دقت داشته باشید و برای تشخیص اصالت سنگ از افراد ماهر که در این زمینه تخصص دارند کمک بگیرید. توجه کنید که سنگ به کار رفته در سایر طلاها مانند انگشتر طلا با سنگ یاقوت از این امر مستثنی نیست. البته حقانی کار شما را در این زمینه آسان کرده است و با ارائه شناسنامه بین المللی معتبر موسسه گوهرشناسی اصالت تمامی سنگ‌های بکار رفته در محصولات خود را 100% تضمین می‌کند.

چرا باید برای خرید انگشتر طلا با سنگ فیروزه حقانی را انتخاب کنیم؟

  • وزن سنگ فیروزه به درخواست و سفارش مشتریان و متقاضیان قابل تغییر است و هر گونه طراحی انحصاری متناسب با سلیقه شما صورت می‌گیرد.
  • سنگ فیروزه بکار رفته در جواهرات مجموعه حقانی دارای شناسنامه بین المللی معتبر موسسه گوهرشناسی است.
  • وزن هیچ کدام از نگین‌ها حتی کوچک‌ترین نگین‌ها بر روی قیمت طلا محاسبه نمی‌شود.
  • تمامی نمونه‌ها دست‌ساز و هنر دست هنرمندان و جواهرسازان ایرانی هستند.
  • تمامی نمونه‌ها ۱۸ عیار هستند اما به درخواست مشتری با طلای ۲۱ عیار هم تولید خواهد شد.
  • برخی محصولات به درخواست مشتریان حکاکی شده ارائه می‌شوند که این حکاکی نیز توسط استادان ماهر صورت می‌گیرد.

برای سفارش انواع انگشتر طلا با نگین فیروزه مردانه و زنانه می‌توانید طرح دلخواه خود را از طریق صفحه ساخت طلا سفارشی برای کارشناسان مجموعه حقانی ارسال کنید تا متناسب با سلیقه و بودجه شما طراحی شود.

خواص انگشتر فیروزه طلا زنانه

فیروزه دنیایی از خواص و تاثیرات مثبت است؛ به همین دلیل در روایات گوناگون از سمت ائمه توصیه شده فیروزه را به همراه داشته باشید و ترکیب فیروزه در کنار طلا می‌تواند نتایجی خارق‌العاده خلق کند.

در ادامه چند مورد از مهم‌ترین خواص انگشتر طلا با سنگ فیروزه را فهرست می‌کنیم:

  • محرک انرژی‌های درونی است.
  • تقویت کننده احساس شادی است.
  • شما را از چشم زخم در امان نگاه می‌دارد.
  • انرژی‌های منفی را از شما دور می‌سازد.

از طریق همین صفحه می‌توانید برای مشاهده و انتخاب انواع مدل انگشتر طلا با سنگ فیروزه و قیمت آن اقدام کنید.

قیمت انگشتر طلا با سنگ فیروزه

به طور کلی اگر بخواهیم در مورد قیمت انواع زیورآلات طلا مانند انگشتر طلا با سنگ فیروزه صحبت کنیم در نظر داشته باشید که قیمت طلا روزانه به صنف طلا فروشان اعلام شده و در طی روز هم بارها دچار تغییر و نوسان می‌شود.

قیمت انگشتر طلا زنانه با نگین فیروزه زنانه علاوه بر نرخ روز طلا، به عوامل دیگری هم بستگی دارد. در ادامه چند مورد از مهم‌ترین عوامل تاثیر‌گذار را به اختصار توضیح خواهیم داد.

وزن طلا

قیمت انگشتر طلا با سنگ فیروزه بر اساس گرم طلا تغییر می‌کند؛ به همین ترتیب هر چقدر وزن طلا بالاتر باشد قیمت آن نیز بیشتر است و این قیمت متناسب با نوسانات لحظه‌ای طلا تغییر خوا هد کرد. جواهری حقانی متناسب با بودجه‌ای که در نظر دارید می‌تواند انگشتر طلا با سنگ فیروزه را در وزن‌های متفاوت و دلخواه برایتان تولید کند.

کیفیت سنگ

سنگ فیروزه دارای نمونه‌های عجمی، شجری و نیشابوری است که هر کدام از آن‌ها به نسبت وزن، میزان سختی و شکل ظاهری قیمت‌گذاری می‌شوند. علاوه بر سنگ‌های طبیعی امروزه سنگ‌های سنتاتیک (مصنوعی) تولید می‌شوند که از لحاظ ظاهری جذابیت فراوانی دارند اما عاری از خواص معدنی هستند؛ البته تمامی جواهرات مجموعه حقانی با فیروزه طبیعی و اصل تولید شده‌اند و دارای گواهینامه بین المللی هستند.

حکاکی

حکاکی کردن روی سنگ‌های طبیعی همچون فیروزه فواید بسیاری دارد. نوشتن برخی آیات می‌تواند تاثیرات سنگ‌ها را دوچندان کند. اگر این حکاکی به صورت دستی انجام شود قطعا ارزش و قیمت بیشتری دارد. در صورتی که قصد دارید آیه خاصی را روی نگین فیروزه انگشترتان حک کنید، استادکاران جواهری حقانی این کار را با ظرافت و کیفیتی بی‌نظیر انجام خواهند داد.

عیار

عیار به معنی مقدار طلا خالص موجود در انگشتر است. انگشتر طلا با سنگ فیروزه ساده در جواهری حقانی با طلا 18 عیار تولید می‌شود؛ البته مجموعه حقانی به درخواست شما می‌تواند انگشتر طلا با نگین فیروزه مردانه یا زنانه را با عیار 21 تولید کند.

اجرت ساخت

اجرت ساخت طلاهای مختلف به سبب تفاوت در سبک، پیچیدگی و نوعی طراحی متفاوت است. این اجرت به قیمت نهایی اضافه می‌شود؛ پس اگر طلای ساده انتخاب کنید اجرت کمتر و قیمت پایین‌تر است و اگر پیچیده باشد اجرت بالاتر و قیمت بیشتری را باید پرداخت کنید. اجرت ساخت مقدار دستمزد طراحان است که بابت ساخت و طراحی انگشتر فیروزه دریافت می‌کنند.

طراحی

این روزها به سبب پیشرفت تکنولوژی شاهد طراحی‌های ظریف و جذابی هستیم. هر چقدر طرح جواهر شما پیچیده‌تر باشد قطعا اجرت بیشتری دارد و قیمت نهایی نیز بالاتر خواهد بود.

شما می‌توانید انگشتر طلا فیروزه زنانه را با قیمت مناسب و طرح دلخواه به جواهری حقانی سفارش دهید تا آنچه در نظر دارید با قیمت مناسب‌تری برایتان تولید شود.