طلا 18 عیار: 3,829,893 تومان

سرویس طلا سوئیسی

سرویس طلا زنانه سوئیس گلد

ناموجود

سرویس طلا حصیری

۲۶۶,۷۳۵,۰۰۰ تومان

سرویس طلا در صدها طرح و مدل مختلف تولید می‌شود که یکی از شناخته شده‌ترین و پرفروش‌ترین آن‌ها سرویس طلای سوئیسی است.

سرویس طلا سوئیسی یکی از سبک‌های شناخته شده جواهرات است که درخشندگی و جذابیت آن زبانزد خاص و عام است.

اگر بین صدها نمونه سرویس طلا و جواهر سردرگم شده‌اید و نمی‌دانید کدام مدل را انتخاب کنید پیشنهاد ما به شما خرید سرویس طلای سوئیس گلد است. با خرید سرویس طلا سوئیس گلد ظرافت و زیبایی را خریداری خواهید کرد.

سرویس طلای سوئیسی، مظهر ظرافت و زیبایی

مجموعه حقانی از سال 1355 در حوزه طراحی، ساخت و فروش انواع جواهرات فعالیت می‌کند و در طول این سال‌ها با ارائه محصولات منحصر به فرد همچون سرویس طلا ورساچه توانسته به یکی از شناخته‌شده‌ترین مراکز موجود در این حوزه تبدیل شود.

آنچه موجب شده حقانی بتواند بیش از 4 دهه در این حوزه فعالیت کند تنوع تولیدات، تمایز و انحصار، دست ساز بودن جواهرات، ساخت طلای سفارشی 21 عیار و پشتیبانی همه جانبه است.

این مجموعه به کمک استادکاران ماهر ایرانی و طراحان خلاق خود زیباترین سرویس طلای سوئیس گلد و همچنین انواع سرویس طلا بدون نگین را طراحی و تولید می‌کند و شما می‌توانید به صورت اینترنتی و با چند کلیک ساده آنچه را که در نظر دارید تهیه کنید.

برای خرید سرویس طلای سوئیس تنها کافیست پس از مراجعه به سایت حقانی طرح و مدل مورد نظر را انتخاب کنید و به سبد خرید خود اضافه کنید سپس با پرداخت بهای آن منتظر دریافت محصول خود باشید. با خرید از مجموعه حقانی همیشه متفاوت و منحصر به فرد باشید.

مزایای خرید سرویس طلای سوئیس گلد از حقانی

همانطور که گفته شد مجموعه حقانی یکی از پیشگامان حوزه طلا و جواهرات است و مزایای و خدمات گوناگون و متنوعی را برای مشتریان خود در نظر می‌گیرد که در ادامه به صورت خلاصه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

  • در صورتی که طرح یا مدل خاصی را در ذهن دارید می‌توانید با استفاده از امکان ساخت طلای سفارشی آنچه در ذهن دارید را سفارش دهید تا عینا اجرا شود.
  • کلیه جواهرات این مجموعه به صورت 18 عیار تولید می‌شوند؛ اما چنانچه شما تمایل داشته باشید می‌توانید نمونه‌های موجود در سایت را با طلای 21 عیار سفارش دهید.
  • انحصار تمایز، تنوع و دست ساز بودن از مهم‌ترین ویژگی‌های این مجموعه است.
  • صدور فاکتور معتبر همراه با مهر و امضای مجموعه از دیگر مزایای این مجموعه است.

نکته: آنچه گفته شد تنها مزایای کلی این مجموعه بود، قطعا مزایای دیگری نیز وجود دار که می‌تواند رضایت شما را جلب نماید و مزیت کلی را زمانی درک خواهید کرد که این محصول را خریداری کنید و از نزدیک آن را لمس کنید.

قیمت سرویس طلا سوئیسی

اگر قصد دارید از قیمت سرویس طلا سوئیس گلد اطلاع یابید باید به سایت حقانی مراجعه کنید و مدل مورد نظر را بیابید تا متناسب با آن قیمت ارائه شود. 

به طور کلی برای محاسبه قیمت جواهرات باید چند فاکتور مهم را در نظر داشته باشید تا بتوانید قیمت جواهرات را تخمین بزنید و معمولا با توجه به متغیر بودن برخی از فاکتورها همیشه امکان محاسبه قیمت دقیق محصولات امکان پذیر نیست؛ اما در ادامه فرایند کلی محاسبه قیمت سرویس طلا سوئیس را بررسی خواهیم کرد.

فاکتورهای مختلفی همچون عیار، وزن، اجرت ساخت، سود فروشنده و مالیات در تعین قیمت سرویس طلای سوئیسی تاثیرگذار است.

عیار: طلا با عیار 18 نسبت به 21 عیار قیمت پایین‌تری دارد. تمامی نمونه‌های موجود در سایت حقانی 18 عیار است اما امکان سفارش نمونه های 21 عیار نیز وجود دارد.

وزن: وزن دقیق جواهرات را باید از فروشنده جویا شوید.

اجرت ساخت: جواهرات ظریف، ساده، پیچیده و … اجرت ساخت متفاوتی دارند. به طور کلی هر چقدر طراحی و ساخت یک محصول پیچیده تر باشد اجرت ساخت آن بالاتر است.

سود فروشنده: این فاکتور کاملا متغیر است و نمی‌توان قیمت ثابت و یا حتی حدود قیمت اعلام کرد.

مالیات بر ارزش افزوده نیز 9 درصد است که به مبلغ نهایی اضافه می‌شود.

نکته: قیمت هر گرم طلا در طول هفته در نوسان است؛ در نتیجه هر زمان تصمیم به محاسبه یا خرید طلا داشتی حتما نرخ روز طلا استعلام بگیرید.

در صورتی که نرخ هر کدام از فاکتورهای فوق رااستعلام گرفتید با جایگذاری در فرمول زیر حدود قیمت سرویس طلای سوئیسی را بدست آورید.

قیمت یک گرم طلای ۱۸ عیار + اجرت ساخت * وزن طلا + سود مغازه دار + مالیات= قیمت نهایی جواهرات

برای اینکه در فرایند پیچیده محاسبه قیمت جواهرات سردرگم نشوید می‌توانید قیمت محصولات مورد نظر را از طریق همین صفحه مشاهده کنید.

در انتها به عنوان نکته پایانی یادآوری می‌کنیم چنانچه قصد دارید به صورت آنلاین سرویس طلا سوئیس را تهیه کنید حتما یک مجموعه معتبر و مطمئن را انتخاب کنید که از اصالت و کیفیت محصولات آن اطمینان دارید.

جواهری حقانی همان مجموعه‌ایست که می‌تواند نیازها و سفارشات شما را به بهترین نحو اجرا کند؛ پس با خیال راحت سفارش خرید سرویس طلای سوییس گلد را ثبت نمایید.

دلیل بازگشت وجه

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
266،735،000266،735،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده