نمایش دادن همه 11 نتیجه

آویز طلا زنانه دل آرام عقیق

شروع قیمت از 9,217,000 تومان

آویز طلا زنانه سوفیا عقیق

شروع قیمت از 5,619,000 تومان

آویز طلا با سنگ عقیق از جمله جواهراتی است که طرفداران خاص خود را دارد. طلا به تنهایی و سنگ عقیق نیز به صورت واحد فواید بسیار زیادی دارد؛ به همین دلیل ترکیب طلا با سنگ عقیق می‌تواند اثرات خارق العاده‌ای خلق کند و گنجینه کاملی از انرژی و احساسات خوب را بوجود آورد.

تاکنون بسیار توصیه شده این سنگ و فلز را در کنار یکدیگر استفاده کنید تا از خواص ماورائی آن بهره‌مند شوید. 

جواهری حقانی با بیش از 40 سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت انواع جواهرات آویز طلا با نگین عقیق، آویز طلا نگین دار و آویز طلا با سنگ یاقوت را با بهره‌گیری از دانش فنی و با تکیه بر تجربیات و هنر دست استاد کاران ماهر ایرانی تولید و عرضه می‌کند.

سابقه کاری طولانی و همچنین تجربیات متفاوت تیم حقانی موجب شده تا در طول زمان بهترین و منحصر به فردترین محصولات را تولید کرده و همیشه آوازه و نام این برند زبانزد همگان باشد.

تیم حرفه‌ای حقانی با توجه به جزئیات و رعایت تمامی اصول و ظرافت‌های ویژه آویز طلا با سنگ عقیق را کاملا منحصر به فرد تولید کرده است.

از دیگر خصوصیات مهم آویز طلا با سنگ عقیق چشم‌نواز بودن، طراحی حرفه‌ای، جزئیاتی بی‌نظیر و جذاب است و همین عوامل موجب می‌شود تا هر کسی شیفته و فریفته آن شود. برای مشاهده انواع مدل آویز عقیق طلا می‌توانید در قسمت محصولات گزینه مورد نظر را جستجو کنید.

 

خرید آویز طلا با نگین عقیق، شروعی برای درخشش بیشتر

مهم‌ترین سوالی که در هنگام خرید آویز طلای عقیق با آن مواجه می‌شویم این است که چرا باید جواهری حقانی را برای خرید انتخاب کنیم؟

مهم‌ترین اصولی که جواهری حقانی تا ابد به آن پایبند است کیفیت و مشتری مداری است. با در نظر گرفتن این دو نکته خدمات و امکانات بسیاری در نظر گرفته شده است که تماما برای جلب نظر و رضایت مشتریان است.

 

  • سنگ بکار رفته در گردن آویز طلای عقیق از بهترین، اصیل‌ترین و باکیفیت‌ترین عقیق‌های موجود است. 
  • سنگ عقیق موجود در این آویز، طبیعی و اصل بوده و همراه با شناسنامه معتبر گوهر شناسی و شناسنامه معتبر بین المللی ارائه می‌گردد.
  • وزن نگین عقیق به روی طلا محاسبه نمی‌شود.
  • در زمان فروش در صورت سالم بودن سنگ عقیق ۲۵٪ از ارزش سنگ کسر شده مابقی پرداخت می‌شود.
  • کلیه نمونه‌ها هنر دست استاد کاران ماهر ایرانی است.
  • کلیه نمونه‌ها ۱۸ عیار بوده؛ اما به درخواست شما امکان سفارش نمونه 21 عیار نیز وجود دارد.

مواردی که گفته شد تنها قسمت کوچکی از خدمات و امکانات جواهری حقانی است. قطعا موارد دیگری نیز وجود دارد که هنگام خرید از مجموعه حقانی با آن‌ها آشنا می‌شوید.

قیمت آویز طلا با سنگ عقیق

برای خرید تمامی جواهرات از جمله آویز طلا با سنگ عقیق موارد بسیاری را باید بررسی کنید؛ اما چند مورد از مهم‌ترین خصوصیاتی که همیشه باید در نظر داشته باشید عبارتند از:

فاکتورهای مختفی همچون اجرت ساخت، عیار طلا و غیره بر قیمت آویز عقیق طلا تاثیر می‌گذارند. اگر قیمت از مهم‌ترین فاکتورهایی است که در نظر دارید خوب است بدانید جواهری حقانی متناسب با بودجه و سلیقه شما سفارش ساخت طلا می‌پذیرد و حتی می‌توانید آویز طلا با سنگ فیروزه نیز سفارش دهید و اینگونه می‌توانید آویز خود را به شکل دلخواه و با قیمتی متفاوت سفارش دهید.

 

طراحی

طراحی می‌تواند به صورت مستقیم بر قیمت نهایی تاثیر بگذارد. هر چقدر آویز طلا با سنگ عقیق ظریف‌تر باشد و جزئیات بیشتری داشته باشد قطعا قیمت بالاتری نیز دارد؛ از طرفی طرح‌های ظریف و پیچیده نشان از حرفه‌ای بودن دارد. اگر به دنبال جواهری خاص و طراحی منحصر به فرد هستید، جواهری حقانی بهترین انتخاب است.

 

ظرافت

ظرافت همیشه از مهم‌ترین فاکتورهای جذابیت است. جواهرات ظریف زحمت بیشتر و طراحی حرفه‌ای‌تری دارند؛ همین عامل موجب می‌شود خاص‌تر به نظر برسند؛ پس اگر به دنبال جواهری بی‌نظیر و جذاب هستید نام جواهر حقانی را به خاطر بسپارید. 

 

کیفیت

کیفیت، اولین و آخرین فاکتوری است که همه به آن توجه می‌کنند. داشتن یک جواهر با کیفیت در گرو فاکتورهای بسیاری است؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم یک فروشگاه معتبر و شناخته شده را انتخاب کنید که از بابت کیفیت و اصالت آن مطمئن باشید.

 

اجرت ساخت

هر چقدر جواهری ظریف‌تر باشد و طراحی پیچیده‌تری داشته باشد اجرت آن نیز بیشتر است؛ زیرا زمان و انرژی بیشتری برای آن صرف شده است. 

جواهری حقانی برای جلب نظر مشتریان معقول‌ترین درصد را به اجرت ساخت اختصاص داده است. 

خواص آویز طلا با سنگ عقیق

جدا از خواص و فواید بیکران طلا که برای اکثر افراد عیان است سنگ عقیق دارای فواید بیکرانی است که خوب است به اختصار چند مورد از مهم‌ترین آن‌ها را بدانیم.

عقیق دارای انواع مختلفی همچون عقیق یمنی، عقیق شجری، عقیق شرف الشمس است که معروف‌ترین و پرطرفدارترین آن‌ها عقیق یمنی است.

  • قدرت بیان و سخنوری را تقویت می‌کند.
  • انرژی‌های منفی را از فرد دور می‌کند.
  • سبب افزایش رزق و روزی می‌شود.
  • شادی آور است و غم وغصه را از فرد دور می‌کند.