مشاهده همه 3 نتیجه

حلقه و پشت حلقه طلای زنانه لمون

۹,۷۷۸,۰۰۰ تومان

حلقه و پشت حلقه لمون همراه با نگین کیوبیک زیرکونیا "Cubic Zirconia"

حلقه و پشت حلقه طلای زنانه لمون

۱۲,۸۱۰,۰۰۰ تومان

حلقه و پشت حلقه ی طلای زنانه لمون همراه با نگین کیوبیک زیرکونیا "Cubic Zirconia"

   

حلقه و پشت حلقه طلای زنانه لمون

۷,۸۷۵,۰۰۰ تومان

حلقه و پشت حلقه ی طلای زنانه ی لمون همراه با نگین کیوبیک زیرکونیا "Cubic Zirconia"

   

حلقه و پشت حلقه از انگشترهای با ارزشی هستند که در دسته‌ای از جواهراتی قرار می‌گیرند که برای عروس و دامادها مورد استفاده قرار می‌گیرد. حلقه و پشت حلقه طلا مدل‌های مختلفی دارد که به طلا سفید، زرد، رزگلد، استیل و نقره می‌توان اشاره کرد. شما می‌توانید مدل‌های متنوعی را در هر سبکی که دلخواه‌تان است، در این صفحه مشاهده کنید و لازم به ذکر است که شما می‌توانید ساخت طلا سفارشی مورد نظرتان را به ما بسپارید. در نظر داشته باشید که هر آن چه از منسوجات طلا انتظار دارید و یا به دنبال طلاهای خاص و زیبا هستید در سایت معتبر جواهری حقانی می‌توانید تمامی انتظارات‌تان را رفع کنید.

انتخاب پشت حلقه طلا 

یکی از محبوب‌ترین حلقه‌های که اخیرا مورد توجه زوج‌ها قرار گرفته است پشت حلقه است که زیبایی حلقه را چندین برابر می‌کند. پشت حلقه طلا انواع مختلفی دارد و کاملا بستگی به سلیقه فرد دارد. برای انتخاب پشت حلقه طلا بهتر است که حلقه و پشت حلقه طلا از یک رنگ و جنس باشد. البته موضوع همرنگ بودن و هم جنس بودن هم سلیقه‌ای است. در این صفحه شما می‌توانید حلقه و پشت حلقه‌هایی که باهم ست شده‌اند را مشاهده کنید و انتخاب کنید. حلقه را می‌توانید با انگشترهای مختلف ست کنید؛ به طور مثال می‌توانید حلقه را با انگشتر طلا نگین دار ست کنید. بعضی از افراد پشت حلقه را کاملا متفاوت از حلقه انتخاب می‌کنند که این مدل ست کردن اخیرا ترند شده است و افراد زیادی از این ترند پیروی می‌کنند؛ به طور مثال حلقه‌ای که انتخاب می‌کنند طلایی و ساده است و پشت حلقه انتخاب شده رزگلد و نگین دار. برخی از افراد به طلا سفید علاقه بیشتری دارند و حلقه‌هایی با نگین الماس و طلا سفید انتخاب آن‌ها است که طلا سفید و نگین‌های الماس بسیار شیک و زیبا هستند. 

انواع حلقه و پشت حلقه طلا

زمانی که تنوع در حلقه و پشت حلقه طلا بالا باشد پیدا کرد آن انگشتر مورد نظرتان آسان‌تر می‌شود و این صفحه دقیقا انتظارات شما را برآورده می‌کند و می‌توانید آن چه را می‌خواهید خریداری کنید. در ابتدا تصمیم بگیرید که چه نوع طلایی را می‌خواهید تا دچار پراکندگی ذهنی برای خرید طلا نشوید. ابتدا جنس حلقه خود را انتخاب کنید؛ به عبارتی می‌خواهید حلقه مد نظر طلا باشد یا نقره و یا… سپس به دنبال ایده برای حلقه باشید و سبک مورد نظر خود را انتخاب کنید تا هنگام سفارش بتوانید راحت‌تر خرید خود را انجام دهید. از انواع متفاوت طلا می‌توانیم به حلقه و پشت حلقه جواهر، حلقه و پشت حلقه نقره، حلقه و پشت حلقه برلیان، حلقه و پشت حلقه نگین دار، حلقه و پشت حلقه انگشتر طلا با سنگ فیروز، حلقه و پشت حلقه با نگین الماس و… که هر کدام از این مدل‌ها زیبایی منحصر فردی دارند، اشاره کنیم. علاوه بر انواع جنس حلقه‌ها، مدل‌های متفاوت و زیادی وجود دارد. حلقه ساده بدون نگین که به اصطلاح رینگ گفته می‌شود هم توسط اکثر افراد با پشت حلق‌های تک نگین ست می‌شود که جذابیت آن را بیشتر می‌کند.

حلقه و پشت حلقه جواهر

حلقه و پشت حلقه جواهر از انواع خاص حلقه‌ها است که تنوع آن بسیار زیاد است و همچنین بر روی جواهرات از سنگ‌های رنگی و فانتزی‌ بی نظیری استفاده می‌شود. زیبایی جواهر از هیچ کسی پوشیده نیست و به راحتی می‌توانید جواهر مورد نظرتان را با جلوه زیبایی که دارد پیدا و خریداری کنید.

حلقه و پشت حلقه برلیان

از آنجایی که برلیان از انواع خاص حلقه و پشت حلقه محسوب می‌شود مدل‌های خاص و منحصر به فردی دارد. حلقه‌های که دارای سنگ برلیان هستند قیمت‌های متفاوتی دارند. در نظر داشته باشید که سنگ برلیان با الماس متفاوت است؛ هرچند که از نظر ظاهری شباهت‌هایی نیز دارند.

قیمت حلقه و پشت حلقه طلا

قیمت حلقه و پشت حلقه طلا به میزان گرم طلا بستگی دارد. همچنین به اندازه نگین استفاده شده در حلقه‌ها قیمت‌های متفاوتی ارائه می‌شود. ناگفته نماند که انتخاب نوع حلقه هم بسیار بر قیمت آن تاثیر گذار است. در نظر داشته باشید که قیمت الماس با برلیان و همچنین با جواهر متفاوت است. شما می‌توانید براساس بودجه‌ای که برای خرید حلقه و پشت حلقه در نظر گرفته‌اید، قیمت مناسب خود را انتخاب کنید. اگر به دنبال مدل‌های ظریف هستید به طور حتمی قیمت آن‌ها بسیار کمتر از سایر حلقه‌هایی با ابعاد و سایزهای بزرگ‌تر و درشت‌تر است.

خرید حلقه و پشت حلقه طلا

اگر قصد خرید حلقه را دارید در این صفحه می‌توانید خرید انواع حلقه و پشت حلقه طلا، جواهر و برلیان و… مد نظر خود را انجام دهید. همچنین قبل از خرید می‌توانید در این صفحه مدل‌‌های حلقه‌ها را همراه با قیمت ببینید وآن‌ها را یکدیگر مقایسه کنید و با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید. در سایت جواهری حقانی می‌توانید انواع طلاها و منسوجات آن را خریداری کنید؛ به طور مثال اگر قصد خرید طلا فانتزی را دارید با جستجو کردن در دسته بندی‌ها می‌توانید انواع آن را مشاهده و مدل مورد نظر خود را خریداری کنید.