طلای 18 عیار:
3,497,530
تومان

گوشواره طلا با سنگ آمتیست

گوشواره طلا مروارید آماتیست

1 عدد در انبار

گوشواره طلا مروارید

۱۵,۰۴۵,۰۰۰ تومان

گوشواره طلا مروارید آماتیست

1 عدد در انبار

گوشواره طلا مروارید

۱۲,۹۹۶,۰۰۰ تومان

گوشواره طلا هانا آماتیست

ناموجود

گوشواره طلا هانا آماتیست

۱۱,۱۸۵,۰۰۰ تومان

گوشواره طلا هانا آماتیست

ناموجود

گوشواره طلا زنانه هانا آماتیست

۱۹,۸۱۳,۰۰۰ تومان

گوشواره طلا آماتیست

ناموجود

گوشواره طلا آماتیست

۳۱,۲۶۳,۰۰۰ تومان

گوشواره طلای زنانه ایموشن

ناموجود

گوشواره طلای زنانه ایموشن

۴۱,۴۳۲,۰۰۰ تومان

گوشواره طلا با سنگ آمیتیست یکی از پرطرفدارترین انواع گوشواره طلا نگین دار است.

جواهری حقانی با سال‌ها تجربه در زمینه طراحی و ساخت انواع جواهرات و همچنین همکاری با استادکاران ماهر افتخار دارد که جواهراتی جذاب، خاص و بی نظیر را ارائه دهد؛ همچنین می‌توانید انواع متنوعی از گوشواره طلا با سنگ آمیتیست را در طرح‌ها و سبک‌های مختلف تهیه کنید.

چرا جواهر حقانی؟

مهم‌ترین دلایلی که موجب می‌شود طلا و جواهری حقانی را برای خرید انتخاب کنید به ترتیب عبارتند از:

 • تمامی سنگ‌های به کار رفته در گوشواره طلا با سنگ آمیتیست اصل است و به همراه شناسنامه معتبر موسسه گوهر شناسی و شناسنامه معتبر بین المللی به مشتری تحویل داده می‌شود.
 • جواهری حقانی در راستای جلب رضایت مشتریان وزن هیچ کدام از نگین‌های آمیتیست را روی طلا محاسبه نمی‌کند.
 • بزرگ‌ترین تمایز مجموعه حقانی طبیعی بودن نگین‌های به کار رفته در محصولات است. استفاده از نگین‌های طبیعی و اصل موجب می‌شود تا بتوانید از خواص خارق العاده و ماورائی آن‌ها بهره‌مند شوید.
 • اگر قصد فروش نگین جواهرات خود را دارید، جواهری حقانی با کسر 25 درصد، نگین شما را خریداری می‌کند.
 • مهم‌ترین دلیل خاص بودن و همچنین منحصر به فرد بودن کلیه محصولات جواهری حقانی این است که این محصولات دست ساز بوده و باهنر دست هنرمندان ایرانی طراحی و تولید شده‌اند.

خرید گوشواره طلا با سنگ آمیتیست

قطعا خرید جواهرات اللخصوص گوشواره طلا با سنگ آمتیست‌ برای هر خانمی هیجان انگیز است. برای اینکه از خرید خود رضایت کافی داشته باشید توصیه می‌شود نکات زیر را در نظر بگیرید.

اصالت

این روزها استفاده از سنگ‌های طبیعی همچون آمتیست به سبب خواص ماورائی‌شان بسیار رواج یافته؛ به همین دلیل عده‌ای سودجو سنگ‌های تقلبی را به قیمت اصل به فروش می‌رسانند؛ پس بهتر است قبل از خرید حتما از اصالت نگین‌های آمتیست مطمئن شوید.

برای اطمینان از اصالت سنگ آمیتیست حتما از فروشنده بخواهید تا شناسنامه گوهر شناسی سنگ را در اختیارتان بگذارد و یا از مجموعه‌ای مطمئن خرید کنید تا از این جهت خاطرتان آسوده باشد.

مجموعه جواهری حقانی از معتبرترین مراکزی است که محصولات خود را با شناسنامه معتبر به فروش می‌رساند.

تضمین قیمت

قیمت از مهم‌ترین فاکتورهایی است که اکثر افراد در هنگام خرید به آن توجه می‌کنند و همچنین تاثیر بسیاری در تصمیم‌گیری شما دارد.

از آنجایی که اکثر محصولات جواهری حقانی توسط استادکاران مجموعه تولید می‌شود و همچنین سایر جواهرات نیز به طور مستقیم و با حذف واسطه تهیه و به بهترین قیمت نیز عرضه می‌شود، به همین دلیل مشتریان مجموعه ما با اعتماد و اطمینان از قیمت، خرید خود را انجام می‌دهند.

خواص گوشواره طلا با سنگ آمیتیست

همانطور که می‌دانید طلا سرشار از انرژی مثبت و فواید بیکران است. همراه شدن طلا با سنگ آمیتیست مزایای این محصول را دو چندان می‌کند.

به طور کلی استفاده از سنگ‌های طبیعی در جواهرات موجب می‌شود تا امواج و انرژی‌های منفی از شما دور شود و منبعی از انرژی و احساسات مثبت در شما جوشش کند؛ به همین دلیل است که در روایات متعددی استفاده از سنگ‌های طبیعی همچون آمیتیست توصیه شده است. همچین سنگ عقیق نیز یکی از سنگ‌های سرشار از انرژی مثبت است و همین امر موجب شده گوشواره طلا با سنگ عقیق نیز پرطرفدار شود.

چندین مورد از خواص گوشواره طلا با سنگ آمیتیست عبارتند از:

 • درمان استرس و اضطراب 
 • تقویت اراده و تمرکز
 • ایجاد محبت، عشق و صمیمیت 
 • درمان کابوس‌های شبانه 
 • نابود کننده امواج منفی

قیمت گوشواره طلا با سنگ آمیتیست

به طور کلی نمی‌توان قیمت مشخصی برای طلا و جواهرات مشخص کرد؛ زیرا با توجه به نوسانات قیمت و تغییرات روزانه طلا مشخص کردن یک قیمت واحد، منطقی نیست.

قیمت گوشواره طلا با سنگ آمیتیست‌ به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. این عوامل عبارتند از:

وزن

هر چقدر وزن طلایی که خریداری می‌کنید بیشتر باشد قطعا قیمت آن نیز بیشتر است.

طرح

طراحی طلا اگر پیچیده و سخت باشد اجرت بیشتری دارد و این اجرت ساخت در قیمت نهایی طلا تاثیر گذار است؛ همچنین اگر طرح‌های ساده‌تری را در نظر بگیرید قیمت کمتری پرداخت می‌کنید.

مجموعه حقانی گوشواره طلا با سنگ آمیتیست را به درخواست شما در وزن‌ها و طرح‌های گونان طراحی می‌کند تا با سلیقه و بودجه شما تناسب یابد.

نوع نگین

نوع نگین و وزن آن می‌تواند به طور مستقیم بر قیمت نهایی تاثیر بگذارد.

خرید گوشواره طلا با سنگ آمیتیست

گوشواره طلا با سنگ آمیتیست از تنوع بالایی برخوردار است. این تنوع می‌تواند به دلیل تنوع در شکل، طرح، نحوه بستن (حلقه‌ای، میخی و آویز) و نوع سنگ یا نگین آن باشد.

 • هنگام خرید ضمن در نظر گرفتن اصالت و تضمین قیمت، خوب است مواردی همچون فرم صورت، استایل و سن را در نظر داشته باشید.
 • استفاده از گوشواره‌های بزرگ تمرکز را بیشتر به سمت گردن معطوف می‌کند؛ از طرفی استفاده از گوشواره‌های سنگین و بزرگ باعث افتادگی لاله گوش می‌شوند؛ پس بهتر است طولانی مدت از آن‌ها استفاده نکنید.
 • گاها عده‌ای به اشتباه تصور می‌کنند که استفاده از برخی گوشواره‌ها موجب می‌شود سن‌شان بیشتر بنظر برسد، در حالیکه اینگونه نیست. استفاده از برخی گوشواره‌ها توسط بزرگسالان در یک فرهنگ موجب می‌شود دیگران اینگونه فکر کنند در حالیکه بطور کلی گوشواره‌ها تاثیری روی سن شما ندارند.

دلیل بازگشت وجه

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
11،185،00041،432،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده

ارسال سکه‌های حقانی با تگ NFC رایگان!