نمایش 1–12 از 21 نتیجه

انگشتر جواهر زنانه کیان عقیق

۳۲,۳۹۶,۰۰۰ تومان۳۹,۴۸۵,۰۰۰ تومان

انگشتر طلای زنانه جواهربرلیان مزین به سنگ عقیق یمنی دارای شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی می باشد.

انگشتر طلا زنانه کرون فیروزه

۱۶,۳۶۱,۰۰۰ تومان۱۹,۰۷۴,۰۰۰ تومان

به سنگ فیروزه  طبیعی نیشابور و اصل به همراه شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی می باشد.

انگشتر طلا زنانه کیان فیروزه

۱۴,۰۵۴,۰۰۰ تومان۱۶,۴۸۸,۰۰۰ تومان

انگشتر طلای زنانه کیان مزین به سنگ فیروزه نیشابور طبیعی  همراه با شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی می باشد.

انگشتر طلا زنانه نگار عقیق

۱۰,۲۹۲,۰۰۰ تومان۱۲,۱۲۷,۰۰۰ تومان
انگشتر نگار عقیق مزین به سنگ عقیق طبیعی همراه با شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی می باشد.
انگشترهای نگار موجود فاقد ساه قلم می باشد و به شکل پالیش معمول عرضه میگردد.
 

انگشتر طلای زنانه رویال فیروزه

۸,۷۰۸,۰۰۰ تومان

انگشتر  رویال مزین به سنگ فیروزه طبیعی و اصل به همراه شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی می باشد.

انگشتر طلای زنانه کیان عقیق یمنی

۱۴,۱۳۷,۰۰۰ تومان

انگشتر طلای زنانه کیان مزین به سنگ عقیق یمانی  همراه با شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی می باشد.

انگشتر طلای زنانه نگار فیروزه

۱۳,۶۵۵,۰۰۰ تومان۳۹,۹۱۱,۰۰۰ تومان
انگشتر نگار فیروزه مزین به سنگ فیروزه  همراه با شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی می باشد.

انگشتر طلای کرون عقیق

۱۴,۷۷۱,۰۰۰ تومان۱۶,۶۰۱,۰۰۰ تومان

انگشتر کرون به سنگ عقیق یمنی همراه با شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی می باشد مبلغ محاسبه شده

انگشتر طلای کرون یاقوت سرخ

۲۱,۵۸۲,۰۰۰ تومان
انگشتر کرون مزین به سنگ یاقوت طبیعی همراه با شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی می باشد.

انگشتر طلای کرون یاقوت کبود

۱۶,۷۵۶,۰۰۰ تومان
مزین به سنگ یاقوت کبود طبیعی به همراه شناسنامه بین المللی
   

انگشتر طلای کیان

۱۳,۶۶۳,۰۰۰ تومان
این انگشتر مزین به سنگ فیروزه طبیعی و همراه با شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی می باشد.

انگشتر طلا مردانه یکی از زیورآلات رایج و محبوب در بین مردان است که استفاده از آن زینت و جذابیت دو چندانی به دستان شما می‌بخشد.

جواهری حقانی انواع انگشتر جواهر مردانه را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت ارائه می‌دهد؛ همچنین با در نظر گرفتن ساخت طلای سفارشی این امکان برای شما در نظر گرفته شده است که بتوانید انواع انگشتر طلا مردانه نگین دار گران قیمت، سنگ‌های طبیعی و حتی بدون نگین سفارش دهید؛ همچنین اگر سبک یا الگو خاصی را می‌پسندید طراحان مجموعه حقانی به شما کمک می‌کنند تا آنچه در نظر دارید عینا و مطابق با خواسته شما طراحی و اجرا شود.

جواهری حقانی، معتبرترین مرکز خرید انگشتر مردانه

مجموعه حقانی با حدود 55 سال سابقه درخشان در حوزه طراحی و ساخت انواع زیورآلات، منحصر به‌ فردترین‌ و جذاب‌ترین محصولات را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به کمک طراحان خلاق و استادکاران ماهر ایرانی ارائه می‌دهد. مواردی همچون سرویس طلای عربی، انگشتر طلا مردانه خاص و ساخت طلای فانتزی از پرطرفدارترین محصولات مجموعه حقانی است که می‌توانید جزئیات مربوط به آن را در سایت مشاهده کنید.

 

شما می‌توانید از طریق سایت حقانی محصولاتی همچون انگشتر طلا مردانه رولکس را انتخاب و پس از چند کلیک ساده آن را خریداری کنید، در این بین اگر با مشکل یا چالشی روبرو شدید می‌توانید با بخش پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

حال سوال بعدی که باید به آن پاسخ داد این است که چرا مجموعه حقانی به عنوان بهترین و معتبرترین مرکز خرید انگشتر جواهر مردانه شناخته شده است؟

 

  • کلیه زیورآلات اعم از انگشتر جواهر مردانه چنانچه با نگین‌های طبیعی ارائه شود به همراه با شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی و شناسنامه معتبر بین المللی ارائه می‌گردد.
  • وزن هیچ کدام از نگین‌ها حتی کوچک‌ترین آن‌ها بر روی انگشتر طلا مردانه محاسبه نمی‌شود.
  • تمامی نگین‌ها طبیعی هستند و در فاکتور رسید می‌شوند.
  • در زمان فروش در صورت سالم بودن سنگ ۲۵٪ کسر و خریداری می‌شود.
  • کلیه نمونه‌ها دست ساز و هنر دست هنرمندان ایرانی است.
  • کلیه نمونه‌ها ۱۸ عیار، و یا به درخواست مشتری ۲۱عیار تولید خواهد شد.

انواع انگشتر طلا مردانه

شاید متوجه شده باشید که معمولا زیورآلات مردانه تنوع بالایی ندارد و افراد باید از بین چند گزینه محدود یک مورد را انتخاب کنند؛ اما جواهری حقانی با کمک طراحان خلاق ایرانی بهترین و با کیفیت‌ترین گزینه‌ها را طراحی و تولید کرده‌اند که در ادامه به چند مورد از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

انگشتر طلا مردانه لاکچری

مقصود از انگشتر طلا مردانه لاکچری، انگشترهایی است که در ساخت آن‌ها از نگین‌های گران قیمت استفاده شده است و یا وزن بالا و طراحی پیچیده‌ای دارند.

اگر به دنبال انگشتر طلا مردانه ارزان هستید خرید انگشتر طلا مردانه لاکچری را توصیه نمی‌کنیم؛ زیرا به این انگشتر به دلیل ویژگی‌های خاصی که دارد قیمت بسیار بالایی نیز دارد.

انگشتر طلا مردانه بدون نگین

استفاده از انگشتر طلا مردانه بدون نگین در بین مردان بیشتر از سایر موارد رواج دارد و تعداد محدودی از افراد به استفاده از انگشتر طلا مردانه نگین دار رغبت دارند.

مجموعه حقانی به کمک استادکاران ایرانی نمونه‌های دست ساز و فاخر بسیاری تولید کرده است که می‌توانید از طریق سایت و در قسمت محصولات آن‌ها را مشاهده کنید.

انگشتر طلا مردانه ساده

سادگی همیشه جذاب است؛ به همین دلیل حقانی برای افراد ساده پسند نمونه‌های متنوعی از انگشتر طلا مردانه ساده را طراحی و تولید کرده است، توصیه می‌شود اگر شما نیز سادگی را بیشتر می‌پسندید حتما نمونه‌های انگشتر طلا مردانه ساده را مشاهده و بررسی کنید.

 

قیمت انگشتر طلا مردانه

قیمت انگشتر جواهر مردانه به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که مواردی همچون وزن، عیار، طراحی، اجرت ساخت و… از مواردی هستند که معمولا همه افراد به آن توجه می‌کنند و تاثیر بسیاری بر قیمت انگشتر طلا مردانه دارد.

نکته کلی که باید در نظر داشته باشید این است که قیمت انگشتر جواهر مردانه خاص و لاکچری نسبت به نمونه‌های ساده آن متفاوت است.

در ادامه به اختصار به بررسی موارد تاثیر گذار بر قیمت انگشتر طلا مردانه می‌پردازیم:

وزن

همانطور که می‌دانید هر چقدر وزن طلا بیشتر باشد قیمت آن نیز به تبع بالاتر است. انگشتر طلا مردانه لاکچری در وزن‌های بالا ساخته می‌شود پس طبیعتا قیمت بالایی دارد.

عیار

به طور کلی طلا در دو عیار 18 و 24 تولید می‌شود؛ اما مجموعه حقانی این امکان را در نظر گرفته است که بتوانید طلای مد نظر خود را با عیار 21 سفارش دهید.

طراحی

هر چقدر طراحی طلا پیچیده‌تر باشد قیمت آن بالاتر و هر چقدر طراحی ساده‌تر باشد قیمت آن کمتر است. به طور معمول انگشتر طلا مردانه خاص با طراحی انحصاری و پیچیده ارائه می‌شود که این مورد می‌تواند بر قیمت نهایی آن تاثیر بگذارد.

اجرت ساخت

اجرت ساخت هزینه ساخت طلاست که به قیمت نهایی اضافه می‌شود. نوع طراحی می‌تواند بر میزان اجرت ساخت تاثیر بگذارد، البته برخی مجموعه‌ها انگشتر طلا مردانه بدون اجرت نیز ارائه می‌دهند تا اکثرا بتوانند خریداری به صرفه داشته باشند.

 

در انتها به عنوان تنها نکته پایانی توصیه می‌شود از مراکزی انگشتر جواهر مردانه خریداری کنید که معتبر، مطمئن و منصف باشد تا بتوانید محصولی با کیفیت، خاص، جذاب و چشم نواز داشته باشید.