طلای 18 عیار:
3,397,200
تومان

تک پوش طلا زنانه

النگو طلا زنانه پورهنگ

1 عدد در انبار

النگو تک پوش طلا زنانه پورهنگ 409

۱۰۰,۶۰۷,۰۰۰ تومان

النگو طلا تک پوش ایرانا

8 عدد در انبار

النگو تک پوش طلا زنانه ایرانا

۳۶,۶۸۶,۰۰۰ تومان۴۸,۲۵۲,۰۰۰ تومان

النگو طلا زنانه پورهنگ ۲۶۶

1 عدد در انبار

تک پوش طلا زنانه پورهنگ ۲۶۶

۱۰۱,۴۹۱,۰۰۰ تومان

النگو طلا تک پوش زنانه پورهنگ ۲۶۸

5 عدد در انبار

النگو طلا تک پوش زنانه پورهنگ ۲۶۸

۴۷,۷۳۶,۰۰۰ تومان۵۱,۰۸۸,۰۰۰ تومان

النگو طلا تک پوش ایرانا

6 عدد در انبار

النگو تک پوش طلا بچگانه ایرانا

۲۶,۳۹۱,۰۰۰ تومان۳۳,۹۰۳,۰۰۰ تومان

تکپوش طلا زنانه آلفا

ناموجود

تکپوش طلا زنانه آلفا

۶۵,۴۳۵,۰۰۰ تومان۷۹,۰۱۲,۰۰۰ تومان

النگو طلا زنانه تک پوش کم اجرت

ناموجود

النگو طلا زنانه تک پوش کم اجرت

۱۰۶,۳۲۲,۰۰۰ تومان

النگو طلا زنانه تک پوش کاسپین

ناموجود

النگو طلا زنانه تک پوش کاسپین

۱۰۰,۵۷۸,۰۰۰ تومان

النگو طلا تک پوش زنانه آتنا

ناموجود

النگو طلا تک پوش زنانه آتنا کم اجرت

۵۷,۴۶۵,۰۰۰ تومان

النگو طلا زنانه تک پوش پیکاسو

ناموجود

النگو طلا زنانه تک پوش پیکاسو

۳۸,۰۶۰,۰۰۰ تومان

النگو طلا زنانه تک پوش

ناموجود

النگو طلا زنانه تک پوش

۷۶,۱۰۹,۰۰۰ تومان

النگو طلا تک پوش زنانه یزدگلد۴۰۱

ناموجود

النگو طلا تک پوش زنانه یزدگلد۴۰۱

۷۹,۲۵۶,۰۰۰ تومان

النگو طلا تک پوش یزدگلد ۴۲۱

ناموجود

النگو طلا تک پوش یزدگلد ۴۲۱

۸۰,۳۰۵,۰۰۰ تومان۸۶,۷۵۷,۰۰۰ تومان

تکپوش طلا زنانه یزدگلد ۴۱۶

ناموجود

النگو طلا تک پوش یزدگلد ۴۱۶

۹۴,۳۳۷,۰۰۰ تومان

النگو طلا تک پوش پورهنگ ۲۲۱

ناموجود

النگو طلا تک پوش پورهنگ ۲۲۱

۹۶,۷۵۷,۰۰۰ تومان

خرید تک پوش طلا زنانه برای مصارف مختلف رواج یافته است. این تک‌پوش‌ها در مدل‌های متنوعی تولید و طراحی می‌شوند. شما می‌توانید تک پوش طلا زنانه را به سادگی خریداری کنید. خرید و فروش هر یک از این طلاها در دنیای امروز به صورت آنلاین نیز انجام می‌شود.

این تک‌پوش‌ها در دست هر بانویی نمایی فاخر خواهند داشت. از این رو استفاده از این زیورآلات بیشتر از پیش شده است. در ادامه بیشتر به بررسی ویژگی‌های انواع تک پوش زنانه می‌پردازیم. هر یک از این تک‌پوش‌ها برای رنج سنی مختلفی ارائه می‌شوند.

خرید تک پوش طلا زنانه از حقانی

این روزها خرید طلا آنلاین کار تهیه این زیورآلات را ساده‌تر کرده است. انواع تک پوش نوع به خصوصی از النگو طلا هستند که با ابعاد بزرگ‌تری تولید شده و اغلب به صورت تک در دست بانوان جای می‌گیرند. البته برخی نیز در استفاده از آن‌ها کمی زیاده روی کرده و تک‌پوش‌ها را به صورت چندتایی در دست می‌کنند. اغلب تک‌پوش‌ها محکم‌تر و مقاوم‌تر از النگو هستند.

ساختار آن‌ها کمی مشابه با دستبند است. استحکام تک‌پوش‌ها بسیار بیشتر از دستبند است. چرا که افراد بدون نیاز به باز و بسته شدن این النگوها از آن‌ها در دستان خود استفاده می‌کنند. هر یک از تک‌پوش‌ها بخش به خصوصی از دست افراد را پوشش می‌دهند. در ساخت و طراحی هر یک از طرح‌های به خصوصی بر روی سطح النگو استفاده می‌شود. استفاده از طرح‌های سیاه قلم نیز بر روی این زیورآلات بسیار متداول است.

مجموعه حقانی با تکیه بر خلاقیت تیم طراح و استادکاران ماهر ایرانی انواع تک پوش طلا زنانه را طراحی و به صورت آنلاین به شما عرضه می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

فروش انواع مدل‌های تک پوش طلا زنانه در حقانی

تک پوش طلای زنانه در صدها مدل و تنوع ارائه می‌شود. برخی از آن‌ها به صورت ساده طراحی می‌شوند حتی می‌توانید در برخی نیم ست طلا زنانه، آن‌ها را پیدا کنید. . مدل‌های پر طرف‌دار تک پوش طلا زنانه به صورت مات و براق ارائه می‌شوند. سطح برخی از آن‌ها تراشکاری‌های ظریفی را نیز شامل می‌شود. شما می‌توانید با بررسی تصاویر و انواع عکس تک پوش طلا زنانه با برترین مدل‌های این محصولات آشنا شوید. تک پوش طلا زنانه به صورت حرفه‌ای تولید و آماده سازی می‌شود.

در فرایند ساخت این محصولات شیک زنانه از ابزارهای جدید و مدرن استفاده می‌کنند. به همین خاطر کیفیت ساخت هر یک از آن‌ها به حد مطلوب می‌رسد. این تک‌پوش‌ها رنج قیمتی وسیعی دارند و هر کس بر اساس توان خود قادر به خرید هر مدل از این محصولات خواهد بود.

تک پوش طلا زنانه در مدل‌های زرد و سفید و نقره‌ای ارائه می‌شود. شما می‌توانید این محصولات را با سایر زیورآلات مورد استفاده خود ست کرده و مورد استفاده قرار دهید. شما می‌توانید مدل‌های بچگانه، زنانه، دخترانه و… این زیورآلات شیک را بیابید و به سهولت خریداری کنید.

برای خرید انواع مدل های نامبرده شده می‌توانید به صورت آنلاین از طریق  سایت حقانی اقدام کنید. 

مزایای خرید تک پوش طلا زنانه جدید

تک پوش طلا زنانه در رنگ‌ها و مدل‌های مختلفی ارائه می‌شود. قیمت تک پوش طلا زنانه بسته به وزن و ابعاد آن تعیین می‌شود. هر یک از مدل‌های این زیورآلات با سایز به خصوصی تولید می‌شوند. هر یک از این تک‌پوش‌ها با سایز بندی به خصوصی آماده سازی می‌شوند. به همین خاطر همه خانم‌ها به سادگی از این زیورآلات استفاده می‌کنند. استفاده از آن‌ها در کنار یک نیم‌ست طلا زنانه نیز به سادگی انجام می‌شود.

تک پوش طلا زنانه با قیمت مناسب نیز در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد. این تک‌پوش‌ها هر یک بر اساس سبک طراحی و اجرت و هزینه‌های ساخت مربوطه قیمت گذاری می‌شوند. قیمت آن‌ها به نسبت خرید دستبند اغلب به‌صرفه‌تر است. هر یک از آن‌ها بر زیبایی ظاهر خانم‌های امروزی می‌افزایند. سفارش ساخت طلا تک پوش به سادگی ثبت شده و این اقلام با بهترین کیفیت در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند.

ویژگی‌های تک پوش طلا زنانه

در صورتی که تک پوش طلا زنانه را از یک مرکز معتبر خریداری کنید، بی شک ویژگی‌های کیفی آن نیز مورد تایید خواهند بود. از ویژگی‌های مهم این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استحکام تک پوش طلا زنانه از ویژگی‌های بارز این محصولات است.
  • تک پوش طلا زنانه یک محصول کاربردی است و اغلب خانم‌ها از آن به عنوان یک زیورآلات دائمی استفاده می‌کنند.
  • این روزها برای طراحی این زیورآلات از جدیدترین‌های دنیای اکسسوری الهام می‌گیرند. زیباترین تک پوش طلا زنانه با طراحی‌هایی مشابه با زیورآلات برند ورساچه و سایر محصولات مشابه ارائه می‌شود.
  • این تک‌پوش‌ها کیفیت رنگ مناسبی دارند و به همین سبب نیز در طولانی مدت کدر یا تیره نمی‌شوند.

روش استفاده از تک پوش

النگو طلا زنانه یکی از محصولات کاربردی خانم‌ها است که به سادگی سفارش داده شده و برای خانم‌ها با سلایق و علایق متفاوت آماده سازی می‌شود. تک پوش طلا زنانه قیمت مناسب به سادگی در دست خانم‌ها قرار می‌گیرند. برای استفاده از آن‌ها از ابزارهای ساده‌ای مانند جوراب، پلاستیک، کرم و… استفاده می‌شود که در دست کردن این النگوها را ساده‌تر می‌سازند.

اغلب خانم‌ها یک بار این تک‌پوش‌ها را در دست می‌کنند و دیگر تا مدت‌ها آن را از دست خود خارج نمی‌سازند. تک پوش طلا زنانه هیچ حساسیتی در دست افراد به وجود نمی‌آورد. به ویژه اگر طلای مورد استفاده در ساخت آن از نوع زرد رنگ باشد. در ساخت برخی از آن‌ها از طلای سفید نیز استفاده می‌شود که ظاهر شیک و متفاوتی به این زیورآلات می‌دهند. 

جمع بندی

در این مطلب در رابطه با تک پوش طلا زنانه و ویژگی‌ها و مزیت‌های استفاده از آن مطالبی را ارائه کردیم. برای انتخاب بهتر این تک‌پوش‌ها باید به مدل‌های متنوع این محصولات توجه داشته باشید. این روزها برای آماده سازی و ساخت هر یک از این محصولات از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا بهره می‌گیرند.

در ساخت و آماده سازی این محصولات کاربردی به سایز دست مشتریان نیز توجه می‌شود. شما می‌توانید هر یک از آن‌ها را با در نظر گرفتن ابعاد دور مچ خود سفارش داده و در سریع‌ترین زمان ممکن سفارشات خود را از مرکز مربوطه تحویل بگیرید. 

دلیل بازگشت وجه

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
38،060،000106،322،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده

ارسال سکه‌های حقانی با تگ NFC رایگان!