طلای 18 عیار: ---
قیمت تمامی محصولات به صورت لحظه ای می باشد
طلای 18 عیار: ---

قیمت بصورت لحظه ای می باشد

نیم ست طلا با سنگ یاقوت قرمز

نیم ست طلا با سنگ یاقوت قرمز

طبقه بندی محصول
محدوده قیمت
64،514،000128،064،000
رنگ طلا
وزن طلا
سنگ مورد استفاده

نیم‌ست طلا جواهر که مزین به سنگ و نگین‌های گرانقیمت است، یکی از شیک‌ترین جواهراتی است که توجه بانوان بسیاری را به خود معطوف کرده است. در دسته جواهراتی که با سنگ‌های قیمتی طراحی می‌شوند، نیم‌ست طلا با سنگ یاقوت قرمز یک جواهر ظریف است که رنگ سرخ این نیم‌ست چشم هر فردی را نوازش می‌دهد. 

 جواهری حقانی؛ مرکزی معتبر جهت خرید نیم‌ست طلا با سنگ یاقوت قرمز

جواهری حقانی بیش از 45 سال است که در زمینه تولید و ساخت طلا و جواهرات فعالیت دارد و توانسته است در این سال‌ها به کمک استادکاران و طراحان حرفه‌ای، جواهراتی متنوع و متناسب با سلیقه افراد، تولید کند. در جواهری حقانی طرح و سبک‌های متنوعی در زمینه نیم‌ست طلا با سنگ‌های قیمتی و ارزشمند وجود دارد به گونه‌ای که می‌تواند تمامی سلایق را پوشش دهد. اگر قصد خرید انواع نیم‌ست با سنگ یاقوت قرمز را دارید، پیشنهاد می‌کنیم پس از مراجعه به سایت حقانی و بررسی قیمت‌ها محصول دلخواه خود را به لیست اضافه کرده و پس از مشاوره با کارشناسان ما اقدام به خرید کنید.

مزایای خرید نیم‌ست طلا با سنگ یاقوت سرخ از جواهری حقانی

خرید طلای آنلاین از سایت حقانی مزایای بسیاری در پی دارد. در ادامه چند مورد از این مزایا را فهرست می‌کنیم:

 • در مجموعه حقانی تمامی نگین‌ها و سنگ‌ها دارای شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی و شناسنامه بین‌المللی است.
 • وزن سنگ‌ها در تمام جواهرات از جمله نیم‌ست طلا با سنگ یاقوت سرخ، روی طلا محاسبه نمی‌شود.
 • تمامی سنگ‌های به کار رفته در نیم‌ست طلا طبیعی و اصل هستند و در فاکتور رسید می‌شوند.
 • در صورتی که قصد فروش نیم‌ست طلا با نگین یاقوت قرمز را دارید، اگر نگین سالم باشد از قیمت آن 25% کسر شده و از شما خریداری می‌شود.
 • تمامی جواهرات من جمله نیم‌ست طلا با سنگ یاقوت سرخ در جواهری حقانی دستساز و هنر دست هنرمندان و جواهرسازان ایرانی است.
 • تمامی جواهرات حقانی با طلای 18 عیار ساخته می‌شود؛ در صورتی که مشتری متمایل باشد و درخواست بدهد، جواهر دلخواه با طلای 21 عیار ساخته خواهد شد.

خوب است به این مسئله اشاره کنیم که در جواهری حقانی می‌توانید طرح مدنظر خود را از طریق صفحه ساخت طلا سفارشی مشخص کنید و با توجه به بودجه خود جواهر دلخواه خود را خریداری کنید.

خواص نیم‌ست طلا با سنگ یاقوت قرمز 

همانطور که می‌دانید سنگ یاقوت قرمز که با طلا و جواهرات آمیخته می‌شود، خواص بسیاری دارد. در این بخش ارائه خواص و فواید نیم‌ست طلا با سنگ یاقوت قرمز را پیش می‌گیریم:

 • نیم‌ست طلا با سنگ یاقوت قرمز جریان خون را تنظیم می‌کند و برای کارکرد قلب و تقویت غدد فوق کلیوی موثر است. 
 • سنگ یاقوت قرمز فشار خون پایین را بالا می‌برد.
 • برای سیستم ایمنی بدن مفید است و خاصیت نیروبخشی دارد.
 • عصب‌ها و غده تیموس را تقویت می‌کند.
 • برای بیماری‌هایی مانند افزایش وزن، طحال، سرطان خون مفید است.
 • سوی چشم‌ها را تقویت می‌کند.
 • دردهای دوران قاعدگی را کاهش می‌دهد.
 • از زایمان‌های پیچیده جلوگیری می‌کند.
 • این سنگ به سنگ قلب مشهور است و متعلق به ناحیه قلب است.

قیمت نیم‌ست طلا با سنگ یاقوت قرمز

قیمت نیم‌ست طلا زنانه با سنگ یاقوت سرخ با توجه به المان‌هایی چون کیفیت سنگ، طراحی نیم‌ست، اجرت ساخت، وزن طلا و… در تغییر است. در ادامه این عوامل را به اختصار توضیح می‌دهیم. در صورتی که قصد خرید نیم‌ست طلا با سنگ یاقوت سرخ را دارید بهتر است ابتدا با کارشناسان ما در این حوزه مشورت کنید و سپس با توجه به بودجه خود اقدام به خرید کنید.

کیفیت سنگ

کیفیت سنگ یاقوت سرخی که در نیم‌ست طلا به کار می‌رود بر قیمت نهایی تاثیرگذار است. پیشنهاد ما این است که در صورتی که قصد خرید نیم‌ست طلا با نگین یاقوت قرمز را دارید حتما همراه با شناسنامه گوهرشناسی و مدرک معتبر بین‌المللی دریافت کنید. تمامی محصولات مجموعه حقانی همراه با این شناسنامه‌ها ارائه می‌شود. این فاکتور برای نیم‌ست طلا با سنگ عقیق هم کاربردی است.

عیار طلا

عیار طلا یکی از فاکتورهایی است که به‌طور آنی بر قیمت جواهرات تاثیر گذار است. جواهرات حقانی معمولا با عیار 18 تولید می‌شود، در صورتی که مشتری درخواست داشته باشد، با طلای 21 عیار هم امکان تولید وجود دارد و این خود بر افزایش قیمت نیم‌ست تاثیرگذار است.

اجرت ساخت

اجرت ساخت یکی دیگر از عواملی است که بر قیمت نهایی تاثیرگذار است. اجرت ساخت به نوع نیم‌ست طلا با سنگ یاقوت بستگی دارد. در جواهری حقانی به دلیل این‌که تمامی جواهرات هنر دست هنرمندان ایرانی هستند این اجرت ساخت دریافت می‌شود.

سبد خرید
طبقه بندی محصول
محدوده قیمت
64،514،000128،064،000
رنگ طلا
وزن طلا
سنگ مورد استفاده
برای دریافت کد تخفیف شماره تماس خود را وارد کنید