طلای 18 عیار:
3,397,200
تومان

انگشتر طلا نگین دار

انگشتر هانا عقیق

1 عدد در انبار

انگشتر طلا زنانه هانا عقیق

۲۳,۳۵۶,۰۰۰ تومان

انگشتر هانا

1 عدد در انبار

انگشتر طلا زنانه هانا فیروزه

۱۲,۶۹۰,۰۰۰ تومان

انگشتر هانا

1 عدد در انبار

انگشتر طلا زنانه هانا فیروزه

۱۲,۹۶۳,۰۰۰ تومان

انگشتر هانا

1 عدد در انبار

انگشتر طلا زنانه هانا فیروزه

۱۳,۰۹۹,۰۰۰ تومان

انگشتر هانا

1 عدد در انبار

انگشتر طلا زنانه هانا عقیق

۱۲,۱۷۲,۰۰۰ تومان

انگشتر هانا

1 عدد در انبار

انگشتر طلا زنانه هانا عقیق

۱۴,۹۴۰,۰۰۰ تومان

انگشتر هانا

1 عدد در انبار

انگشتر طلا زنانه هانا عقیق

۱۷,۲۰۹,۰۰۰ تومان

انگشتر هانا

1 عدد در انبار

انگشتر طلا زنانه هانا عقیق

۱۶,۸۰۱,۰۰۰ تومان

انگشتر هانا

1 عدد در انبار

انگشتر طلا زنانه هانا فیروزه

۲۰,۷۷۸,۰۰۰ تومان

انگشتر هانا

1 عدد در انبار

انگشتر طلا زنانه هانا فیروزه

۱۸,۰۵۵,۰۰۰ تومان

انگشتر هانا

1 عدد در انبار

انگشتر طلا زنانه هانا عقیق

۱۳,۰۶۶,۰۰۰ تومان

انگشتر هانا

1 عدد در انبار

انگشتر طلا زنانه هانا فیروزه

۱۴,۱۷۰,۰۰۰ تومان

انگشتر جواهر زنانه فول دایموند

5 عدد در انبار

انگشتر طلا زنانه فول دایموند

۲۷,۶۰۵,۰۰۰ تومان۲۹,۳۷۵,۰۰۰ تومان

انگشتر جواهر

1 عدد در انبار

انگشتر طلا زنانه جواهر مویزانایت

۳۰,۴۱۸,۰۰۰ تومان

انگشتر طلا کیان فیروزه

1 عدد در انبار

انگشتر طلا کیان فیروزه

۳۲,۴۰۶,۰۰۰ تومان

انگشتر طلا زنانه فلورانس سیترین

2 عدد در انبار

انگشتر طلا زنانه فلورانس سیترین

۲۴,۷۴۳,۰۰۰ تومان۲۵,۶۰۴,۰۰۰ تومان

انگشتر طلا زنانه رویال فیروزه

1 عدد در انبار

انگشتر طلا زنانه رویال فیروزه

۱۴,۸۱۳,۰۰۰ تومان

انگشتر طلا زنانه توپاز لندن

1 عدد در انبار

انگشتر طلا زنانه توپاز لندن

۲۲,۱۳۸,۰۰۰ تومان

انگشتر طلا نگار فیروزه

1 عدد در انبار

انگشتر طلا نگار فیروزه

۲۵,۹۹۶,۰۰۰ تومان

انگشتر طلا زنانه فیروزه کرون

1 عدد در انبار

انگشتر طلا زنانه کرون فیروزه

۳۵,۲۱۱,۰۰۰ تومان

انگشتر طلا زنانه فیروزه کرون

1 عدد در انبار

انگشتر طلا زنانه فیروزه کرون

۳۴,۲۵۸,۰۰۰ تومان

انگشتر طلا زنانه فیروزه کرون

1 عدد در انبار

انگشتر طلا زنانه فیروزه کرون

۳۴,۲۱۳,۰۰۰ تومان

انگشتر کرون

1 عدد در انبار

انگشتر طلا زنانه کرون فیروزه

۳۶,۳۹۱,۰۰۰ تومان

انگشتر طلا کرون عقیق

2 عدد در انبار

انگشتر طلا کرون عقیق

۳۳,۵۳۰,۰۰۰ تومان۳۴,۵۷۴,۰۰۰ تومان

یکی از پرطرفدارترین محصولات حقانی انگشتر طلا است که تنوع بالایی دارد و به سبب تفاوت‌های ظاهری و ساختاری به انواع مختلفی تقسیم می‌شود.

انگشتر نگین‌دار طلا از جمله زیورآلاتی است که این روزها در صندوقچه جواهرات هر بانویی پیدا می‌شود و استفاده از آن در بین همه افراد و همه سنین مرسوم است و به عنوان بهترین گزینه برای هدیه پیشنهاد می‌شود.

جواهری حقانی با 45 سال سابقه، به عنوان یکی از پیشگامان حوزه طراحی و ساخت انواع جواهرات، محصولات متنوعی همچون سرویس طلا عربی، حلقه و پشت حلقه طلا و… را با بهترین قیمت و کیفیت ارائه می‌دهد؛ همچنین به کمک استادکاران ماهر ایرانی می‌توانید منحصر به فردترین و خاص‌ترین جواهرات را سفارش دهید.

ارائه محصولات منحصر به فرد و سفارشی همچون گردنبند طلا زنانه، انگشتر طلا زنانه بدون نگین و نگین‌دار، دستبند طلا زنانه و غیره موجب شده تا اکثر مشتریان با خیالی آسوده خرید خود را از حقانی انجام دهند.

حقانی، معتبرترین مرکز فروش انگشتر طلا نگین‌دار

 مجموعه حقانی از سال 1355 فعالیت خود در زمینه طراحی و ساخت طلا و جواهر آغاز کرده است و با بیش از 4 دهه تجربه توانسته حرفه‌ای‌ترین استادکاران و خلاق‌ترین طراحان را کنار خود در مجموعه گردآوری کند.

مجموعه حقانی مدعی است بهترین و زیباترین مدل‌ها را به صورت دست ساز تولید و عرضه می‌کند؛ همچنین این امکان را برای متقاضیان خود فراهم کرده است که در صورت تمایل علاوه بر انگشتر طلا نگین‌دار 18 عیار آن را با عیار 21 نیز سفارش دهند. انگشتر طلا مردانه نگین‌دار و زنانه در این مجموعه تنوع زیادی دارد؛ به طوری که هر شخصی با سلایق متفاوت می‌تواند سبک مورد نظر خود را در میان محصولات این برند پیدا کند؛ با این حال گاهی ممکن است انگشتر مورد پسند خود را در میان محصولات موجود در سایت جواهری حقانی پیدا نکنید؛ در این موقعیت حقانی امکان ساخت طلا سفارشی را برای شما فراهم کرده است. کافیست مدل انگشتر طلا نگین‌دار دلخواه خود را برای تیم پشتیبانی سایت بفرستید؛ سپس طرح ارسالی شما توسط بهترین استادکاران، با بالاترین درصد تطبیق ساخته و درب منزل برایتان ارسال می‌شود.

چرا باید جواهری حقانی را برای خرید انگشتر طلا نگین‌دار انتخاب کنیم؟

ارائه خدمات متنوع، استادکاران زبده و ماهر ایرانی، طراحان خلاق و جواهرات منحصر به فرد از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که در طول این سال‌ها ضمن جلب رضایت مشتریان موجب افزایش روز افزون آنان نیز شده است. مجموعه حقانی انگشتر طلا نگین‌دار را با سنگ‌های ارزشمند مختلفی به صورت دست ساز تولید می‌کند؛ به طور مثال انگشتر طلا عقیق یکی از پرطرفدارترین مدل‌های مجموعه حقانی است.

مهم‌ترین دلایلی که موجب شده افراد برای خرید انگشتر طلا نگین‌دار جواهری حقانی را انتخاب کنند عبارتند از:

  • کلیه سنگ‌ها همراه با شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی و شناسنامه معتبر بین المللی ارائه می‌شود.
  • وزن هیچ کدام از نگین‌ها حتی کوچک‌ترین آن‌ها روی طلا محاسبه نمی‌شود.
  • تمامی نگین‌ها طبیعی هستند و در فاکتور رسید می‌شوند.
  • در زمان فروش در صورت سالم بودن سنگ، ۲۵٪ از قیمت اصلی محصول کسر و سپس خریداری می‌شود.
  • کلیه نمونه‌ها دست ساز و هنر دست هنرمندان ایرانی است.

مواردی که در بالا نام برده شد تنها قسمتی از مزایای خرید از جواهری حقانی است. برای اطلاع از قیمت و جزئیات انگشتر نگین‌دار طلا می‌توانید در همین صفحه انواع مدل‌های این محصول را مشاهده کرده و روی گزینه منتخب خود کلیک کنید.

انواع انگشتر طلا نگین‌دار

انگشتر طلا نگین‌دار تنوع بسیار بالایی دارد و همین امر موجب شده تا هر کسی با هر سلیقه و سنی بتواند آنچه مد نظر دارد را بیابد.

انگشتر نگین‌دار طلا بر اساس فاکتورهای مختلف به دسته بندی‌های مختلفی تقسیم می‌شوند که برخی از مهم‌ترین آن‌ها را در ادامه معرفی می‌کنیم.

از آنجایی که صنعت طلا و جواهرات هر روز در حال پیشرفت است و هر روز طرح‌ها و مدل‌های مختلف روانه بازار می‌شود جواهری حقانی به کمک طراحان خود انواع مختلفی از مدل‌های انگشتر طلا نگین‌دار جدید را با بهترین قیمت ارائه می‌دهد.

دسته بندی بر اساس جنسیت

رایج‌ترین تقسیم بندی که در مورد انگشتر نگین‌دار طلا ارائه شده است بر اساس جنسیت است و مجموعه حقانی طبق این طبقه بندی انواع انگشتر را به صورت زنانه و مردانه تقسیم بندی کرده است.

ویژگی‌ها و المان‌های این دو تفاوت‌های بسیاری با یکدیگر دارد؛ به عنوان مثال انگشتر نگین‌دار طلا زنانه وزن کمتر و طراحی ظریف‌تری دارد ضمن اینکه نگین‌های مورد استفاده در این انگشتر معمولا برلیان و یاقوت قرمز است.

در این بین انگشترهای ظریف‌تری نیز وجود دارند که با عنوان انگشتر طلا نگین‌دار دخترانه به فروش می‌رسد. انگشتر طلا نگین‌دار دخترانه نسبت به زنانه ظریف‌تر است و طراحی آن ساده‌تر است. همچنین جذابیت و طراحی انحصاری از مهم‌ترین ویژگی‌های این نوع انگشتر است.

به منظور اطلاع از قیمت‌ها و بررسی جزئیات هر محصول می‌توانید به صفحه محصولات حقانی مراجعه کنید.

دسته بندی بر اساس وزن

وزن یکی از مهم‌ترین پارامترهایی است که در سبک‌های مختلف متفاوت است؛ مثلا در سبک فانتزی، وزن جواهرات کمتر و در سبک عربی و بحرینی وزن جواهرات بیشتر است. براساس این دسته بندی انگشترهای مختلفی تحت عنوان انگشتر طلا نگین‌دار بزرگ و انگشتر طلا نگین‌دار ظریف ارائه می‌شود.

استفاده از جواهرات ظریف بسیار جذاب و شیک است؛ به همین دلیل اکثر مشتریان به دنبال چنین سبک جواهراتی هستند. جواهری حقانی با طراحی انگشتر طلا نگین‌دار ظریف نیاز اکثر کاربران و مشتریان خود را رفع کرده است؛ در مقابل انگشتر طلا نگین‌دار بزرگ نیز موجود است که وزن بیشتر و طراحی کلاسیک‌تری دارد و همچنین طرفداران خاص خود را دارد.

خوب است بدانید مجموعه حقانی به منظور جلب رضایت مشتریان و ارائه محصولات متنوع طیف وسیعی از جواهرات ظریف و بزرگ را ارائه می‌دهد تا هر کسی متناسب با میزان بودجه و سلیقه خود آنچه را که در نظر دارد تهیه کند.

به منظور خرید انواع انگشتر طلا نگین‌دار بزرگ تنها کافی است با تیم پشتیبانی تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت بفرمایید.

دسته بندی بر اساس نوع کاربرد

مقصود از نوع کاربرد این است که انگشتر مورد نظر را در چه مکانی و با چه استایلی استفاده کنید که انگشتر نگین‌دار نامزدی یکی از نمونه‌هایی است که در این دسته بندی قرار می‌گیرد.

انگشتر طلا نگین‌دار نامزدی به گونه‌ای طراحی شده است که ضمن سادگی بسیار جذاب است و زوجین می‌توانند به طور ست از آن استفاده کنند.

یکی دیگر از جواهرات رایجی که در این دسته بندی قرار می‌گیرد انگشتر طلا نگین‌دار زنانه مجلسی است که کمی پر زرق و برق‌تر است و معمولا برای استفاده روزانه کاربردی ندارد و اکثر افراد صرفا در مراسمات و مهمانی‌ها از آن استفاده می‌کنند.

علاوه بر دسته بندی‌هایی که گفتیم گاها برخی افراد بر اساس رنگ نگین و یا رنگ طلا نیز تقسیم بندی‌هایی را انجام می‌دهند که بر این اساس با برخی عنوان‌ها همچون انگشتر طلا نگین‌دار رنگی، انگشتر نگین‌دار طلا سفید و… مواجه می‌شویم.

مواردی که گفته شد تنها قسمت کوچکی از تنوع انگشتر طلا نگین‌دار است و شما می‌توانید موارد بیشتری را در سایت حقانی مشاهد کنید؛ همچنین اگر سبک یا مدل خاصی را مد نظر دارید به کمک طراحان حقانی طرح اختصاصی خود را سفارش دهید. ساخت طلا سفارشی یکی از بهترین امکانات حقانی است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

قیمت انگشتر طلا نگین‌دار

انگشتر طلا نگین‌دار با قیمت متفاوتی ارائه می‌شود و این تفاوت قیمت از فاکتورهایی همچون وزن، عیار، اجرت ساخت و نوع طراحی نشات می‌گیرد.

با توجه به نوسانات بازار طلا و ارائه قیمت‌های لحظه‌ای هیچگاه نمی‌توان قیمت واحدی برای انگشتر طلا نگین‌دار و یا سایر جواهرات مشخص کرد؛ در نتیجه توصیه می‌شود حتما قبل از خرید از نرخ روز طلا و میزان مالیات و غیره اطلاع یابید.

طبیعتا همه ما می‌دانیم هر چقدر وزن طلا بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر است. با امکان ساخت طلای سفارشی حقانی می‌توانید متناسب با بودجه خود وزن دلخواه را سفارش دهید. علاوه بر وزن عیار طلا نیز بسیار مهم است؛ تمام طلا و جواهراتی که در مجموعه حقانی ساخته می‌شود با طلای 18 عیار است؛ اما در صورت درخواست مشتری با عیار 21 هم قابل ساخت هستند.

اجرت ساخت از دیگر فاکتورهایی است که بر قیمت طلا تاثیر می‌گذارد. هر چقدر طرح پیچیده‌تر و جزئی‌تر باشد چون ساخت آن نیاز به تلاش بیشتری دارد قطعا اجرت ساخت آن نیز بیشتر است.

سفارش آنلاین انگشتر طلا نگین‌دار

شما می‌توانید انگشتر نگین‌دار مد‌ نظر خود را آنلاین و یا به صورت حضوری از حقانی خریداری کنید. در صورتی که در بین نمونه‌های موجود در سایت مدل مدنظر خود را نیافتید، می‌توانید از طریق امکان سفارش ساخت طلا الگویی که در ذهن دارید را عینا سفارش داده تا با عیار و وزن مورد نظر طراحی و ساخته شود و به صورت رایگان برای شما ارسال شود.

در نظر داشته باشید که با سفارش طلا از این مجموعه از گارانتی همیشگی حقانی برخوردار خواهید شد و امکان بازگشت کالا تا 7 روز را خواهید داشت. از دیگر مزایای سفارش انگشتر طلا از این مجموعه ارسال رایگان به سراسر ایران است؛ با این شرایط عالی می‌توانید از هر جای ایران طلای خود بدون نگرانی سفارش دهید.

یکی از پرطرفدارترین محصولات حقانی انگشتر طلا است که تنوع بالایی دارد و به سبب تفاوت‌های ظاهری و ساختاری به انواع مختلفی تقسیم می‌شود.

انگشتر نگین‌دار طلا از جمله زیورآلاتی است که این روزها در صندوقچه جواهرات هر بانویی پیدا می‌شود و استفاده از آن در بین همه افراد و همه سنین مرسوم است و به عنوان بهترین گزینه برای هدیه پیشنهاد می‌شود.

جواهری حقانی با 45 سال سابقه، به عنوان یکی از پیشگامان حوزه طراحی و ساخت انواع جواهرات، محصولات متنوعی همچون سرویس طلا عربی، حلقه و پشت حلقه طلا و… را با بهترین قیمت و کیفیت ارائه می‌دهد؛ همچنین به کمک استادکاران ماهر ایرانی می‌توانید منحصر به فردترین و خاص‌ترین جواهرات را سفارش دهید.

ارائه محصولات منحصر به فرد و سفارشی همچون گردنبند طلا زنانه، انگشتر طلا زنانه بدون نگین و نگین‌دار، دستبند طلا زنانه و غیره موجب شده تا اکثر مشتریان با خیالی آسوده خرید خود را از حقانی انجام دهند.

حقانی، معتبرترین مرکز فروش انگشتر طلا نگین‌دار

 مجموعه حقانی از سال 1355 فعالیت خود در زمینه طراحی و ساخت طلا و جواهر آغاز کرده است و با بیش از 4 دهه تجربه توانسته حرفه‌ای‌ترین استادکاران و خلاق‌ترین طراحان را کنار خود در مجموعه گردآوری کند.

مجموعه حقانی مدعی است بهترین و زیباترین مدل‌ها را به صورت دست ساز تولید و عرضه می‌کند؛ همچنین این امکان را برای متقاضیان خود فراهم کرده است که در صورت تمایل علاوه بر انگشتر طلا نگین‌دار 18 عیار آن را با عیار 21 نیز سفارش دهند. انگشتر طلا مردانه نگین‌دار و زنانه در این مجموعه تنوع زیادی دارد؛ به طوری که هر شخصی با سلایق متفاوت می‌تواند سبک مورد نظر خود را در میان محصولات این برند پیدا کند؛ با این حال گاهی ممکن است انگشتر مورد پسند خود را در میان محصولات موجود در سایت جواهری حقانی پیدا نکنید؛ در این موقعیت حقانی امکان ساخت طلا سفارشی را برای شما فراهم کرده است. کافیست مدل انگشتر طلا نگین‌دار دلخواه خود را برای تیم پشتیبانی سایت بفرستید؛ سپس طرح ارسالی شما توسط بهترین استادکاران، با بالاترین درصد تطبیق ساخته و درب منزل برایتان ارسال می‌شود.

چرا باید جواهری حقانی را برای خرید انگشتر طلا نگین‌دار انتخاب کنیم؟

ارائه خدمات متنوع، استادکاران زبده و ماهر ایرانی، طراحان خلاق و جواهرات منحصر به فرد از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که در طول این سال‌ها ضمن جلب رضایت مشتریان موجب افزایش روز افزون آنان نیز شده است. مجموعه حقانی انگشتر طلا نگین‌دار را با سنگ‌های ارزشمند مختلفی به صورت دست ساز تولید می‌کند؛ به طور مثال انگشتر طلا عقیق یکی از پرطرفدارترین مدل‌های مجموعه حقانی است.

مهم‌ترین دلایلی که موجب شده افراد برای خرید انگشتر طلا نگین‌دار جواهری حقانی را انتخاب کنند عبارتند از:

  • کلیه سنگ‌ها همراه با شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی و شناسنامه معتبر بین المللی ارائه می‌شود.
  • وزن هیچ کدام از نگین‌ها حتی کوچک‌ترین آن‌ها روی طلا محاسبه نمی‌شود.
  • تمامی نگین‌ها طبیعی هستند و در فاکتور رسید می‌شوند.
  • در زمان فروش در صورت سالم بودن سنگ، ۲۵٪ از قیمت اصلی محصول کسر و سپس خریداری می‌شود.
  • کلیه نمونه‌ها دست ساز و هنر دست هنرمندان ایرانی است.

مواردی که در بالا نام برده شد تنها قسمتی از مزایای خرید از جواهری حقانی است. برای اطلاع از قیمت و جزئیات انگشتر نگین‌دار طلا می‌توانید در همین صفحه انواع مدل‌های این محصول را مشاهده کرده و روی گزینه منتخب خود کلیک کنید.

انواع انگشتر طلا نگین‌دار

انگشتر طلا نگین‌دار تنوع بسیار بالایی دارد و همین امر موجب شده تا هر کسی با هر سلیقه و سنی بتواند آنچه مد نظر دارد را بیابد.

انگشتر نگین‌دار طلا بر اساس فاکتورهای مختلف به دسته بندی‌های مختلفی تقسیم می‌شوند که برخی از مهم‌ترین آن‌ها را در ادامه معرفی می‌کنیم.

از آنجایی که صنعت طلا و جواهرات هر روز در حال پیشرفت است و هر روز طرح‌ها و مدل‌های مختلف روانه بازار می‌شود جواهری حقانی به کمک طراحان خود انواع مختلفی از مدل‌های انگشتر طلا نگین‌دار جدید را با بهترین قیمت ارائه می‌دهد.

دسته بندی بر اساس جنسیت

رایج‌ترین تقسیم بندی که در مورد انگشتر نگین‌دار طلا ارائه شده است بر اساس جنسیت است و مجموعه حقانی طبق این طبقه بندی انواع انگشتر را به صورت زنانه و مردانه تقسیم بندی کرده است.

ویژگی‌ها و المان‌های این دو تفاوت‌های بسیاری با یکدیگر دارد؛ به عنوان مثال انگشتر نگین‌دار طلا زنانه وزن کمتر و طراحی ظریف‌تری دارد ضمن اینکه نگین‌های مورد استفاده در این انگشتر معمولا برلیان و یاقوت قرمز است.

در این بین انگشترهای ظریف‌تری نیز وجود دارند که با عنوان انگشتر طلا نگین‌دار دخترانه به فروش می‌رسد. انگشتر طلا نگین‌دار دخترانه نسبت به زنانه ظریف‌تر است و طراحی آن ساده‌تر است. همچنین جذابیت و طراحی انحصاری از مهم‌ترین ویژگی‌های این نوع انگشتر است.

به منظور اطلاع از قیمت‌ها و بررسی جزئیات هر محصول می‌توانید به صفحه محصولات حقانی مراجعه کنید.

دسته بندی بر اساس وزن

وزن یکی از مهم‌ترین پارامترهایی است که در سبک‌های مختلف متفاوت است؛ مثلا در سبک فانتزی، وزن جواهرات کمتر و در سبک عربی و بحرینی وزن جواهرات بیشتر است. براساس این دسته بندی انگشترهای مختلفی تحت عنوان انگشتر طلا نگین‌دار بزرگ و انگشتر طلا نگین‌دار ظریف ارائه می‌شود.

استفاده از جواهرات ظریف بسیار جذاب و شیک است؛ به همین دلیل اکثر مشتریان به دنبال چنین سبک جواهراتی هستند. جواهری حقانی با طراحی انگشتر طلا نگین‌دار ظریف نیاز اکثر کاربران و مشتریان خود را رفع کرده است؛ در مقابل انگشتر طلا نگین‌دار بزرگ نیز موجود است که وزن بیشتر و طراحی کلاسیک‌تری دارد و همچنین طرفداران خاص خود را دارد.

خوب است بدانید مجموعه حقانی به منظور جلب رضایت مشتریان و ارائه محصولات متنوع طیف وسیعی از جواهرات ظریف و بزرگ را ارائه می‌دهد تا هر کسی متناسب با میزان بودجه و سلیقه خود آنچه را که در نظر دارد تهیه کند.

به منظور خرید انواع انگشتر طلا نگین‌دار بزرگ تنها کافی است با تیم پشتیبانی تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت بفرمایید.

دسته بندی بر اساس نوع کاربرد

مقصود از نوع کاربرد این است که انگشتر مورد نظر را در چه مکانی و با چه استایلی استفاده کنید که انگشتر نگین‌دار نامزدی یکی از نمونه‌هایی است که در این دسته بندی قرار می‌گیرد.

انگشتر طلا نگین‌دار نامزدی به گونه‌ای طراحی شده است که ضمن سادگی بسیار جذاب است و زوجین می‌توانند به طور ست از آن استفاده کنند.

یکی دیگر از جواهرات رایجی که در این دسته بندی قرار می‌گیرد انگشتر طلا نگین‌دار زنانه مجلسی است که کمی پر زرق و برق‌تر است و معمولا برای استفاده روزانه کاربردی ندارد و اکثر افراد صرفا در مراسمات و مهمانی‌ها از آن استفاده می‌کنند.

علاوه بر دسته بندی‌هایی که گفتیم گاها برخی افراد بر اساس رنگ نگین و یا رنگ طلا نیز تقسیم بندی‌هایی را انجام می‌دهند که بر این اساس با برخی عنوان‌ها همچون انگشتر طلا نگین‌دار رنگی، انگشتر نگین‌دار طلا سفید و… مواجه می‌شویم.

مواردی که گفته شد تنها قسمت کوچکی از تنوع انگشتر طلا نگین‌دار است و شما می‌توانید موارد بیشتری را در سایت حقانی مشاهد کنید؛ همچنین اگر سبک یا مدل خاصی را مد نظر دارید به کمک طراحان حقانی طرح اختصاصی خود را سفارش دهید. ساخت طلا سفارشی یکی از بهترین امکانات حقانی است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

قیمت انگشتر طلا نگین‌دار

انگشتر طلا نگین‌دار با قیمت متفاوتی ارائه می‌شود و این تفاوت قیمت از فاکتورهایی همچون وزن، عیار، اجرت ساخت و نوع طراحی نشات می‌گیرد.

با توجه به نوسانات بازار طلا و ارائه قیمت‌های لحظه‌ای هیچگاه نمی‌توان قیمت واحدی برای انگشتر طلا نگین‌دار و یا سایر جواهرات مشخص کرد؛ در نتیجه توصیه می‌شود حتما قبل از خرید از نرخ روز طلا و میزان مالیات و غیره اطلاع یابید.

طبیعتا همه ما می‌دانیم هر چقدر وزن طلا بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر است. با امکان ساخت طلای سفارشی حقانی می‌توانید متناسب با بودجه خود وزن دلخواه را سفارش دهید. علاوه بر وزن عیار طلا نیز بسیار مهم است؛ تمام طلا و جواهراتی که در مجموعه حقانی ساخته می‌شود با طلای 18 عیار است؛ اما در صورت درخواست مشتری با عیار 21 هم قابل ساخت هستند.

اجرت ساخت از دیگر فاکتورهایی است که بر قیمت طلا تاثیر می‌گذارد. هر چقدر طرح پیچیده‌تر و جزئی‌تر باشد چون ساخت آن نیاز به تلاش بیشتری دارد قطعا اجرت ساخت آن نیز بیشتر است.

سفارش آنلاین انگشتر طلا نگین‌دار

شما می‌توانید انگشتر نگین‌دار مد‌ نظر خود را آنلاین و یا به صورت حضوری از حقانی خریداری کنید. در صورتی که در بین نمونه‌های موجود در سایت مدل مدنظر خود را نیافتید، می‌توانید از طریق امکان سفارش ساخت طلا الگویی که در ذهن دارید را عینا سفارش داده تا با عیار و وزن مورد نظر طراحی و ساخته شود و به صورت رایگان برای شما ارسال شود.

در نظر داشته باشید که با سفارش طلا از این مجموعه از گارانتی همیشگی حقانی برخوردار خواهید شد و امکان بازگشت کالا تا 7 روز را خواهید داشت. از دیگر مزایای سفارش انگشتر طلا از این مجموعه ارسال رایگان به سراسر ایران است؛ با این شرایط عالی می‌توانید از هر جای ایران طلای خود بدون نگرانی سفارش دهید.

دلیل بازگشت وجه

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
04،095،000،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده

ارسال سکه‌های حقانی با تگ NFC رایگان!