طلای 18 عیار:
3,397,200
تومان

گردنبند طلا حروف

گردنبند طلا حرف H

ناموجود

گردنبند طلا حرف H

۱۵,۵۸۰,۰۰۰ تومان

گردنبند طلا حرف M

ناموجود

گردنبند طلا حرف M

۱۵,۱۴۷,۰۰۰ تومان

گردنبند طلا حرف F

ناموجود

گردنبند طلا حرف F

۱۰,۸۱۹,۰۰۰ تومان

گردنبند طلا حرف S

ناموجود

گردنبند طلا حرف S

۱۳,۳۵۳,۰۰۰ تومان

گردنبند حروف

ناموجود

گردنبند طلا حرف A

۱۰,۸۱۹,۰۰۰ تومان

گردنبند طلا با حروف اسم را تنها نمی‎توان یک نوع گردنبند طلا زنانه در نظر گرفت؛ چرا که آقایان هم به شدت از این مدل محصول استقبال می‌کنند. طراحی گردنبندی که با حروف ساخته می‌شود با توجه به انواع اسم با زبان‎های مختلف می‌تواند طرحی منحصر به فرد به چشم آید. قبل از خرید طلا از این گالری برای آشنایی بیشتر با این محصولات ادامه محتوای صفحه را مطالعه کنید.

گردنبند طلا حروف، یکی از ایده‌های جذاب در طراحی اکسسوری‌ها و جواهرات است. در این نوع گردنبند‌ها حروف انگلیسی و فارسی به عنوان آویز یا پلاک طراحی می‌­شوند. گردنبند طلا حروف، برای افرادی مناسب است که می‌خواهند جواهری منحصر به فرد را هدیه بدهند یا برای خود استفاده کنند. گالری حقانی انواع متنوعی از این مدل گردنبندها همچون گردنبند طلا نگین دار را با طرح‌های مختلف به فروش می‌­رساند.

گردنبند طلا با حروف اسم، محصولی متمایز  از حقانی

برای خرید گردنبند طلا با حروف اسم شما می‌توانید اسم را با حروف فارسی، انگلیسی، عربی و هر زبان دیگری به راحتی سفارش دهید. اندازه اسم با توجه به گرم طلا می‌تواند ابعاد و اندازه متفاوتی را برآورد کند. بهتر است بدانید که امروزه این مدل گردنبند را به عنوان گردنبند طلا مردانه هم می‌توان مدنظر قرار داد.

گردنبند طلا با حروف انواع اسم را می‌توان به صورت ترکیبی هم سفارش داد. به عنوان مثال برخی علاقه دارند اسم خود را درون قلب حکاکی کنند. برخی دیگر تمایل دارند که نام خود را به صورت تک حرف روی شکلی همچون قفل یا کلید درج کنند. به هر حال تنوع بالایی را برای سفارش این مدل گردنبند می‌توان در نظر گرفت. اینکه گردنبند مورد نظر شما با طلای سفید ساخته شود که قطعاً زیبایی و جذابیت خاص خود را دارد. به هر حال، همه چیز با توجه به سلیقه شخصی شما دنبال می‌شود.

خرید گردنبند طلا حروف از جواهری حقانی

جواهری حقانی سابقه طولانی در فروش و ساخت جواهرات دارد. تنوع محصولات این فروشگاه بسیار بالا است. این مرکز گالری جواهرات لوکس و با کیفیت با طرح‌های خاص را ارائه می­کند. یکی از محصولات پرطرفدار این فروشگاه گردنبند طلا حروف است. در این فروشگاه امکان خرید طلا آنلاین و سفارش طرح مورد نظر وجود دارد. اعتبار بالای فروشگاه، کیفیت بالای محصولات و کیفیت بالای خدمات، ویژگی‌­هایی است که مشتریان را به خرید گردنبند طلا حروف از گالری حقانی ترغیب می­کند.

علاوه بر فروش جواهرات، گالری جواهری حقانی خدماتی مانند ساخت طلا سفارشی را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد. مشتریان می‌توانند طرح مورد نظر خود را به این گالری ارائه کنند و گردنبند مطابق با طرح مورد نظر خود را سفارش دهند. در صورتی که مشتریان نتوانند حرف مورد نظر خود را در محصولات موجود در گالری حقانی پیدا کنند، می‌توانند به راحتی با پرکردن یک فرم، گردنبند مورد نظر خود را سفارش دهند.

طلای 18 عیار و 21 عیار در این گالری با ضمانت و کد استاندارد ارائه می‌شود و این یکی از دلایلی است که مشتریان با خیال راحت به خرید این چنین محصولاتی به صورت آنلاین می‌پردازند.

گردنبند طلا با حرف هدیه‌ای منحصربه‌فرد

گردنبند طلا با حروف، یک اکسسوری استثنایی است که به عنوان هدیه‌ای منحصربه‌فرد، مخاطب شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. این گونه اکسسوری‌ها با استفاده از حروف فارسی یا انگلیسی، به طور شخصی و با طرح‌های منحصربه‌فرد ساخته می‌شوند. گالری حقانی یکی از بهترین مراکز برای طراحی جواهرات سفارشی است. این گردنبندها به عنوان هدیه‌ای منحصربه‌فرد شناخته می‌شوند؛ زیرا با انتخاب حروف مورد نظر و طراحی استثنایی، گردنبند برای شما یا مخاطب‌تان شخصی سازی خواهد شد. این نوع طراحی، گردنبند را به یک هدیه شخصی و نمادی از عشق و محبت تبدیل می‌کند.

قیمت گردنبند طلا حروف

قیمت گردنبند طلا با حروف اسم با توجه به اندازه، ابعاد و میزان گرم طلا و نوع سنگ‌ قیمتی به کار رفته در گردنبند نگین دار از عواملی است که می‌تواند قیمت محصول را تحت تاثیر قرار دهد؛ در این میان، ارسال رایگان به سراسر کشور هم می‌تواند از هزینه پست بکاهد و راهکاری برای جلب رضایت و اعتماد مشتری محسوب شود؛ از طرفی کیفیت،اصالت و  فاکتورهای مهمی هستند که مشتریان را به خریدهای بعدی از این گالری ترغیب می‌کند

 آقایان، بانوان و چه بسا نوجوانان زیادی به خرید گردنبند طلا با حروف اسم تمایل نشان می‎دهند که با طرح سفارشی آن‌ها می‌توان گردنبند خاص و لاکچری را با طلای سفید ساخت و با ارسال 3 الی 7 روز کاری تحویل داد.

دلیل بازگشت وجه

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
10،819،00015،580،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده

ارسال سکه‌های حقانی با تگ NFC رایگان!