طلای 18 عیار:
3,497,530
تومان

درباره جواهری حقانی

در سال 1355، بنیان‌گذار ما با بینشی‌بلند جواهر فروشی قصر دلربا را در هم‌جواری حرم امام رضا (ع) افتتاح نمود. از آن زمان تا کنون که افتخار مدیریت این مجموعه به بنده، امیر حقانی واگذار شده، همواره اهتمام ورزیده‌ایم که هر قطعه از جواهرات این مجموعه، ملهم از زیبایی‌شناسی اصیل فرهنگ ایران ساخته و پرداخته شود.

این مجموعه در کمال افتخار بر آن است راه پدر را ادامه دهد و نام و آوازه او را در زمینه صنعت‌گری طلا و جواهرات در دسته برندهای مطرح و معتبر جهان ماندگار سازد؛ از این رو مفتخریم اعلام کنیم این مجموعه زیر نظر نسل دوم خانواده به “جواهری حقانی“ (شماره ثبت: 343066) تغییر نام داده است. 

تیم جواهری حقانی

0

سال

سابقه فعالیت موفق

0 +

نوع

محصول مختلف

0 +

درصد

رضایت کامل مشتری

سال

سابقه فعالیت موفق

نوع

محصول مختلف

درصد

رضایت کامل مشتری

جواهرات، استادکاران، نیروها

جواهرات حقانی، برای مبدل شدن به عضوی از کالبد شما طراحی می‌شوند. 

طراحی و ساخت هر قطعه از جواهرات که به سنگ‌هایی گرانبها مزین هستند، هنر دست طراحان و استادکاران معروف ایرانی است؛ این مهارت بی‌نظیر و رویکرد اصیل که بیش از نیم قرن به طور مستمر در حال توسعه و نوآوری بوده، مایه سرافرازی ماست. 

تمامی جواهرات و زیورآلات مجموعه حقانی زیر نظر مدیرانی مجرب و پرسنلی متخصص به وسیله تجهیزات درجه یک و پروتکل‌های کنترلی ساخته و پرداخته می‌شوند و همگی به همراه گواهینامه‌های رسمی و بین‌المللی به خریداران ارائه خواهند شد. 

مجموعه حقانی دارای 80 نیروی متخصص و مجرب است. در تمامی بخش‌های تخصصی به ویژه حوزه طراحی و تولید، علاوه بر تخصص، اصالت و وقار سرمشق کار نیروها و پرسنل مجموعه حقانی بوده است. 

مشتریان

مشتریان حقانی را طیف گسترده‌ای از افراد در سراسر جهان تشکیل می‌دهند.

علاوه بر هم‌وطنان عزیز که همواره به مجموعه ما ارادت دارند، افراد بسیاری از غربِ آسیا، اقیانوسیه، اروپا، آمریکای شمالی و شمال آفریقا به برند حقانی اعتماد کرده و برای خرید طلا و جواهرات مجموعه ما را انتخاب می‌کنند. به جان منت پذیریم و حق‌گذار. 

اهداف و مسئولیت

در عین حال که حفظ و حراست از هنر و سنت ایران مقصود همیشگی ما بوده؛ در تلاشیم تا سنت زیبای ایران را با نگاهی به هنر مدرن به روز کنیم تا مطمئن شویم جواهرات ما همواره حس تازگی و شور و هیجان را برای مشتریان به ارمغان می‌آورد.

پخش ویدیو

دلیل بازگشت وجه

ارسال سکه‌های حقانی با تگ NFC رایگان!

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
04،652،382،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده