طلای 18 عیار: ---
قیمت تمامی محصولات به صورت لحظه ای می باشد
طلای 18 عیار: ---

قیمت بصورت لحظه ای می باشد

دستبند طلا نگین دار

دستبند طلا نگین دار

طبقه بندی محصول
محدوده قیمت
7،177،000863،524،000
رنگ طلا
وزن طلا
سنگ مورد استفاده

زیورآلات از آن دسته اکسسوری‌هایی است که بسیار در تکمیل کردن استایل تاثیر گذار است و زنان و مردان زیادی به آن علاقه دارند و از آن در استایل روزانه خود استفاده می‌کنند. اخیرا استفاده از دستبند طلا بین افراد بسیار رایج شده است و از آنجایی که هر فرد با دیگری سلیقه‌ی متفاوتی دارد طلا و جواهر سازی حقانی انواع مختلفی را طراحی و تولید کرده است. حقانی دستبند طلا زنانه متنوعی را تولید کرده است تا دختران و بانوان بتوانند به راحتی آنچه را که متناسب سلیقه‌یشان است به راحتی انتخاب کنند. دستبند طلا نگین دار یکی از انواع پر طرفدار دستبند زنانه است که بخاطر وجود نگین‌های کار شده در روی دستبند مخاطبین زیادی را به سمت خود جذب کرده است. اگر نمی‌توانید به جواهر سازی حقانی مراجعه کنید می‌توانید با خرید طلای آنلاین سفارش خود را ثبت و تهیه کنید.

حقانی، معتبرترین مرکز خرید دستبند طلای نگین دار

حقانی از سال 1355 فعالیت خود را در حوزه تولید طلا و ساخت جواهر شروع کرده است و در این 45 سال توانسته است تجربه کافی در این زمینه کسب کند و با کمک طراحان ماهر و حرفه‌ای که دارد بهترین دستبندهای طلا بدون نگین و نگین دار را تولید و عرضه کند. طلا و جواهر سازی حقانی تنوع بسیار بالایی در دستبند طلا نگین دار دارد و می‌تواند هر نوع سلیقه‌ای را پوشش دهد؛ به همین منظور همه افراد می‌توانند در طلا و جواهر سازی حقانی دستبند طلا نگین دار مورد نظر خود را پیدا و خریداری کنند یا اگر انتخاب دیگری مانند دستبند طلا 

زنانه زنجیری دارند می‌توانند به راحتی در این مجموعه جستجو و پیدا کنند. طلا و جواهر سازی حقانی این ادعا را می‌کنند که تمامی محصولاتشان دست ساز هستند و شما می‌توانید مدل و سبک مورد نظر خود را به تیم طراحی حقانی نشان دهید و آنان دقیقا آن را در اختیار شما قرار دهند. حقانی خدماتی را برای محصولات خود مانند دستبند طلا نگین دار به متقاضیان ارائه می‌دهد.

  • کلیه نگین‌ها همراه با شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی و بین المللی تحویل مشتری می‌گردد.
  • وزن هیچ کدام از نگین‌ها در دستبند طلا نگین دار، حتی کوچک‌ترین نگین بر روی طلا محاسبه نمی‌شود.
  • تمامی نگین‌های دستبند طلا با نگین طبیعی و اصل هستند و در فاکتور رسید می‌شوند.
  • در زمان فروش دستبند طلا نگین دار در صورت سالم بودن نگین ۲۵٪ کسر و خریداری می‌شود.
  • کلیه نمونه‌های دستبند طلا نگین دار دست ساز و هنر دست هنرمندان ایرانی است.
  • کلیه نمونه‌ها ۱۸ عیار هستند یا به درخواست مشتری ۲۱عیار تولید خواهد شد.

نکات مهمی که در هنگام خرید دستبند طلا نگین دار باید به آن توجه کرد

طلا و جواهرسازی حقانی تمامی طلاها و جواهرات را با کمک استادان ماهر و طراحان حرفه‌ای تولید و عرضه می‌کند. این روزها که اکثر افراد به دنبال دستبندهای نگین دار خاص و منحصر به فرد هستند و جواهر حقانی محصولات خود را به روز طراحی و مطابق سلیقه‌ مخاطب تولید می‌کنند؛ به همین علت خرید دستبند طلا نگین دار جدید نیز با استقبال روبرو شود. به طور کلی هنگام خرید طلا باید به نکات و اصول مهمی توجه کنید و تا حد امکان سعی کنید از یک مرکز معتبر خرید خود را انجام دهید و یا از یک فرد ماهر برای خرید کمک بگیرید تا بتوانید خرید مطلوبی را داشته باشید. در این موقعیت ما در ادامه به این نکات اشاره می‌کنیم.

اصالت 

از آنجایی که در دستبند طلا نگین دار، نگین‌های با ارزش بالایی کار شده است دقت به اصالت آن بسیار حائز اهمیت است. در هنگام خرید دستبند طلا نگین دار تشخیص اصالت نگین و سنگ بسیار کار پیچیده و سختی است و به افراد خبره و متخصص در این زمینه نیاز است تا بتوانند اصالت آن را به درستی تشخیص دهند؛ به همین علت خرید از یک مرکز معتبر پیشنهاد می‌شود. در این موقعیت می‌توانید به مجموعه حقانی اعتماد کنید و دستبند طلا با نگین اصل تهیه کنید؛ از این جهت که جواهری حقانی بابت نگین‌های روی دستبند به شما شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی و بین المللی می‌دهند.

عیار 

برای تعریف عیار باید بگوییم که مقدار خالص طلا را نشان می‌دهد که دقت به عیار دستبند طلا نگین دار هنگام خرید بسیار مهم است. افراد می‌توانند عیارهای مختلفی را در دستبند طلا نگین دار تهیه کنند. مجموعه حقانی علاوه بر عیار 18 این امکان را فراهم کرده است تا متقاضیان در صورت تمایل گردنبند طلا با را با عیار 21 نیز سفارش دهند.

قیمت دستبند طلا نگین دار 

قیمت برای طلا نرخ بین المللی دارد و هر روزه به صنف طلا فروشان اعلام می‌شود. معیارهای مختلفی وجود دارد که باعث تغییر قیمت دستبند طلا نگین دار می‌شود و تغییر در هر کدام از معیارهای آن باعث تغییر قیمت می‌شود.

عیار 

عیار طلا از معیارهایی است که مستقیما بر روی قیمت تاثیر می‌گذارد و نشان دهنده مقدار خالص طلا در دستبند طلا نگین دار است. هرچه عیار دستبند طلا نگین دار بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر است؛ در نظر داشته باشید که مجموعه حقانی بنا به تقاضا مخاطبین امکان ساخت طلا سفارشی با عیار 21 را فراهم کرده است.

 اجرت ساخت 

اجرت ساخت دستبند طلا نگین دار به معنی دستمزدی است که طراحان طلا دریافت می‌کنند. هرچه دستبند طلا نگین دار طرح‌های پیچیده‌تر و سخت‌تری داشته باشد یا از نگین‌های بیشتری در آن استفاده شود اجرت ساخت بیشتری دارد و در نتیجه قیمت آن به مراتب بیشتر می‌شود.

سبد خرید
طبقه بندی محصول
محدوده قیمت
7،177،000863،524،000
رنگ طلا
وزن طلا
سنگ مورد استفاده
برای دریافت کد تخفیف شماره تماس خود را وارد کنید