طلای 18 عیار:
3,387,960
تومان

گوشواره طلا یاقوت کبود

گوشواره طلاسفید زنانه امرالد یاقوت کبود غیر طبیعی

ناموجود

گوشواره طلاسفید زنانه امرالد یاقوت کبود غیر طبیعی

۱۰,۲۰۴,۰۰۰ تومان

۲۷۶۸۴ امرال-min

ناموجود

گوشواره طلاسفید زنانه امرالد یاقوت کبود غیرطبیعی

۷,۵۸۶,۰۰۰ تومان

اگر به دنبال خرید یک جفت گوشواره طلا هستید، بدون شک گوشواره طلا یاقوت کبود می‌تواند بهترین گزینه باشد. یاقوت کبود از خانواده یاقوت و در رنگ‌های مختلفی موجود است که رنگ آبی آن بسیار محبوبیت دارد. سنگ یاقوت کبود به گونه‌ای است که حتی در بعضی از موارد جلوی نور خورشید تغییر رنگ می‌دهد و درخشش ایجاد می‌کند. در ادامه به عوامل تاثیرگذار روی قیمت گوشواره طلا یاقوت کبود می‌پردازیم. برای خرید طلا آنلاین این محصول با ما همراه باشید. 

 

معرفی گوشواره طلا یاقوت کبود

مواد تشکیل دهنده یاقوت کبود، آلبومین خالص است. ناخالصی‌های مختلفی در این سنگ ارزشمند وجود دارد که باعث شده است که به رنگ‌های مختلفی موجود باشد. رنگ نارنجی، سفید، قرمز و آبی از جمله رنگ‌هایی است که در این سنگ وجود دارد. این سنگ هم به دلیل جذابیتی که دارد در صنعت جواهرسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

گوشواره یاقوت کبود هم مانند گوشواره طلا سنگ فیروزه از جذابیت بسیار زیادی برخوردار است و اگر این سنگ در کنار طلا ظاهر شود جذابیت آن دوچندان می‌شود. سخت‌ترین سنگ بعد از الماس یاقوت است و در صورت اصل بودن ارزش بسیار زیادی دارد. گوشواره طلا یاقوت کبود نماد عشق و علاقه است و به دلیل وجود آن سنگ گران‌بها از ارزش‌های معنوی بسیار زیادی برخوردار است.

 

مزایای خرید گوشواره طلا یاقوت کبود

داشتن گوشواره طلا یاقوت کبود می‌تواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد؛ علاوه بر زیبایی که این گوشواره دارد می‌تواند خواص درمانی بسیار زیادی داشته باشد. به همین دلیل است که قیمت گوشواره طلا یاقوت کبود در صورت اصالت بالا است. یاقوت کبود می‌تواند نمادی از صلح، راست‌گویی، وفاداری و دوستی باشد.

داشتن این نوع گوشواره طلا با سنگ یاقوت در درمان بیماری‌های عصبی بسیار تاثیرگذار هستند. در درمان امراضی مانند التهابات پوستی، صرع، بیماری‌های قلبی عروقی، اگزما و روماتیسم نیز استفاده از این سنگ گران‌بها بسیار توصیه می‌شود؛ همچنین قرار گرفتن این سنگ ارزشمند و طلا در گوشواره طلا یاقوت کبود می‌تواند مزایای بسیار زیادی برای زنان داشته باشد.

 

خرید و قیمت گوشواره طلا یاقوت کبود

قبل از خرید گوشواره طلا یاقوت کبود باید از اصالت سنگ آن اطمینان حاصل کنید. این سنگ هیچگاه شفاف نیست و همیشه حباب‌های ریزی روی سطح آن وجود دارد که نشانه اصالت آن است. نمونه‌ای از این سنگ دارای رگه‌های باریکی است و اگر این رگه‌ها وجود نداشته باشد ارزش سنگ به مراتب بالاتر می‌رود. معمولاً گوشواره طلا نگین دار اگر نگینش از یاقوت باشد، وزن سنگ بیشتر از ۲۰ قیراط نخواهد بود.

در صورتی که فروشنده‌ای به شما گوشواره‌ای با نگین ۵۰ قیراطی نشان داد به اصالت سنگ‌ها شک کنید. گوشواره طلا یاقوت کبود اگر اصل باشد دارای سنگی کدر و مات است. پس این موارد می‌تواند به شما در خرید گوشواره طلا یاقوت کبود کمک کند. همچنین عوامل مختلفی هستند که روی قیمت گوشواره طلا یاقوت کبود تاثیرگذار هستند، اولین مورد وزن طلایی است که در این گوشواره استفاده شده است؛ اما ارزش سنگ را موارد دیگری تعیین می‌کند، وزن، رنگ، پاکی، محل استخراج و نوع برش از جمله مواردی است که در قیمت سنگ اثرگذار است.

اگر قصد خرید انواع گوشواره طلا با سنگ یاقوت کبود را دارید می‌توانید این محصولات را در سایت جواهری حقانی مشاهده و در صورت تمایل آن را به سبد خرید اضافه و خرید خود را کامل کنید. در صورتی که در حین خرید با مشکلی مواجه شدید می‌توانید در ساعات کاری با پشتیبانی حقانی در تماس باشید.

 

جمع‌بندی

در نهایت با توجه به همه مواردی که در رابطه با خرید گوشواره طلا یاقوت کبود گفتیم، بهتر است این محصول گران‌بها را از یک فروشگاه معتبر خریداری کنید. اطمینان از اصالت و ارزش طلا و سنگ به کار رفته در جواهرات از جمله مواردی است که قبل از خرید باید به آن توجه داشته باشید؛ البته تشخیص اصالت کار راحتی نیست و در اکثر مواقع با چشم قابل شناسایی نیستند.

 

دلیل بازگشت وجه

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
7،586،00010،204،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده

ارسال سکه‌های حقانی با تگ NFC رایگان!