طلای 18 عیار: ---
قیمت تمامی محصولات به صورت لحظه ای می باشد
طلای 18 عیار: ---

قیمت بصورت لحظه ای می باشد

آویز طلا با سنگ فیروزه

آویز طلا با سنگ فیروزه

طبقه بندی محصول
محدوده قیمت
7،218،000128،542،000
رنگ طلا
وزن طلا
سنگ مورد استفاده
آویز طلای زنانه رویال دوبل فیروزه (بیضی)

آویز طلا زنانه بیتا فیروزه (بیضی)

5,634,000 تومان7,007,000 تومان
آویز طلا زنانه فیروزه رویال

آویز طلا زنانه بیتا فیروزه (مستطیل)

5,264,000 تومان5,927,000 تومان
آویز طلای زنانه دل آرام فیروزه

آویز طلای زنانه دل آرام فیروزه

19,238,000 تومان21,314,000 تومان
مدال طلای زنانه رویال فیروزه

مدال طلای زنانه رویال فیروزه

6,367,000 تومان8,161,000 تومان

آویز طلا زنانه به همراه سنگ‌های گرانبها یا گردنبند طلا نگین‌دار یکی از جواهراتی است که همیشه مورد توجه بانوان بوده است؛ یکی از با اصالت‌ترین آویز‌های نگین دار، آویز طلا با سنگ فیروزه است. اگر قصد خرید یک آویز ظریف و زیبا با سنگ ارزشمند فیروزه دارید، پس با ما همراه باشید.

جواهری حقانی؛ مرجعی معتبر برای خرید آویز طلا با سنگ فیروزه

جواهری حقانی با بیش از 40 سال سابقه فعالیت، یکی از فروشگاه‌های معتبر در زمینه ساخت و تولید طلا و جواهرات است. ما در مجموعه حقانی از مهارت و تجربه استادکاران خلاق کمک گرفته‌ایم و بدین وسیله توانسته‌ایم در زمینه طراحی و ساخت طلا و جواهرات گامی به جلو برداریم. اگر تمایل دارید طلا و جواهراتی چون آویز طلا با سنگ عقیق، آویز طلا با نگین فیروزه یا آویز طلا با سنگ یاقوت و… را با توجه به سلیقه و بودجه خود سفارش دهید کافی است با کارشناسان ما در این مجموعه مشورت کنید و سپس از طریق صفحه سفارش ساخت طلا درخواست خود را ثبت کنید. 

فواید استفاده از آویز طلا با سنگ فیروزه

همانطور که می‌دانیم گوهر فیروزه در کنار طلا و جواهرات دیگر، بسیار جذاب و درخشان جلوه می‌کند؛ افزون بر این سنگ فیروزه طبیعی خواص فراوانی دارد و استفاده از آن در روایات گوناگون توصیه شده است. چند نمونه از فواید آویز طلا با سنگ فیروزه عبارتند از:

 • سنگ فیروزه باعث می‌شود بدن در برابر آلودگی‌های اتمسفری حفظ شود و همچنین خاصیت سم‌زدایی برای بدن دارد.
 • در انرژی درمانی‌ها سنگ فیروزه را  بر 7 چاکرای بدن قرار می‌دهند؛ اما بهتر است این سنگ بر دو چاکرای پیشانی و گردن قرار گیرد؛ چرا که استفاده از آن در این نواحی تاثیر مستقیمی بر تارهای صوتی و غده تیروئید می‌گذارد.
 • این گوهر ارزشمند افزون بر جذابیت‌های بصری، می‌تواند بدن را از استرس و غم و تشویش برهاند و نشاط و شادی را برای فرد به ارمغان آورد.
 • سنگ فیروزه دارای خواصی است که سبب آرامش و تسکین فرد می‌شود.

مزایای خرید آویز طلا با سنگ فیروزه از مجموعه حقانی

برای خرید طلا آنلاین از جواهری حقانی بهتر است ابتدا با مزایا و ویژگی‌های این مجموعه آشنا شوید. در زیر به بخشی از مزایای خرید از حقانی اشاره کرده‌ایم که پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اعتماد بیشتر به مطالعه آن بپردازید:

 • سنگ فیروزه‌ای که در جواهرات و آویز‌های مجموعه حقانی به کار رفته فیروزه اصل نیشابور است.
 • تمامی جواهراتی که در مجموعه حقانی وجود دارد ساخته دست هنرمندان ایرانی است.
 • تمامی نمونه‌ها 18 عیار هستند؛ اما در صورت درخواست مشتری با عیار 21 هم تولید خواهد شد.
 • حکاکی بر روی سنگ به درخواست مشتری صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است که تمامی حکاکی‌ها هنر دست استادان ماهر است.
 • وزن هیچ‌کدام از نگین‌ها و سنگ‌ها بر روی قیمت طلا محاسبه نمی‌شود.
 • سنگ فیروزه‌ای که در تمامی جواهرات حقانی به کار رفته است، دارای شناسنامه موسسه گوهرشناسی و مدرک معتبر بین‌المللی است.
 • وزن سنگ فیروزه‌ای که در جواهرات به کار رفته است به سفارش مشتریان گرامی قابل تغییر است.
 • تمامی طراحی‌ها انحصاری و متعلق به جواهری حقانی است و به درخواست مشتریان با توجه به سلیقه آن‌ها انجام می‌گیرد.

چه فاکتور‌هایی بر قیمت آویز طلا با سنگ فیروزه تاثیر می‌گذارند؟

در این بخش قرار است با شما فاکتورهایی را که بر قیمت آویز طلا با نگین فیروزه تاثیرگذار است به اشتراک بگذاریم؛ اما پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید نهایی از مجموعه حقانی حتما با کارشناسان ما در این زمینه مشورت کنید. در صورتی که قصد سفارش یا خرید آویز طلا با سنگ فیروزه را دارید بهتر است به چند فاکتور مهم در هنگام خرید توجه داشته باشید: 

عیار طلا

عیار طلا فاکتور مهمی در تعیین قیمت طلا و جواهرات است. در مجموعه حقانی به طور معمول از طلای 18 عیار استفاده می‌شود؛ اما در صورت درخواست مشتری، ما می‌توانیم از طلای 21 عیار برای ساخت آویز طلا با سنگ فیروزه بهره بگیریم که در این صورت افزایش قیمت لحاظ می‌شود.

کیفیت سنگ

اگر قصد خرید جواهراتی چون آویز طلا یا گردنبند طلا با سنگ فیروزه را دارید بهتر است توجه داشته باشید که چه نوع سنگی در جواهر استفاده می‌شود. سنگ فیروزه دارای سه نوع نیشابوری، عجمی و شجری است که با توجه به شکل، میزان سختی و وزن سنگ قیمت آن دچار تغییر می‌شود. همچنین با توجه به این که سنگ‌های مصنوعی در طرح‌های فیروزه ساخته می‌شود باید توجه داشت که زمان خرید حتما شناسنامه معتبر گوهرشناسی و مدرک معتبر بین‌المللی را دریافت کنید. 

اجرت ساخت

از آنجا که تمامی محصولات حقانی دستساز هستند اجرت ساخت با توجه به طراحی و سبک جواهرات لحاظ می‌شود؛ پس هر چه سفارش شما دارای جزئیات کمتر باشد اجرت ساخت هم به همان میزان کاهش می‌یابد؛ همچنین اجرت ساخت بر قیمت نهایی آویز طلا با سنگ فیروزه‌ای که شما سفارش داده‌اید لحاظ می‌شود.

حکاکی

حکاکی یکی از ویژگی‌هایی است که سنگ فیروزه را منحصر به فرد می‌کند. در مجموعه حقانی شما می‌توانید در هنگام سفارش درخواست دهید که اسم خود یا آیه‌ای از قرآن را بر آویز طلا با سنگ فیروزه حکاکی شود. اگر قصد دادن هدیه به عزیزی را دارید این المان با وجود این که سبب افزایش قیمت می‌شود، گزینه مناسب و خاصی است.

سبد خرید
طبقه بندی محصول
محدوده قیمت
7،218،000128،542،000
رنگ طلا
وزن طلا
سنگ مورد استفاده
برای دریافت کد تخفیف شماره تماس خود را وارد کنید