طلای 18 عیار: ---
قیمت تمامی محصولات به صورت لحظه ای می باشد
طلای 18 عیار: ---

قیمت بصورت لحظه ای می باشد

گوشواره طلا هندی

گوشواره طلا هندی

طبقه بندی محصول
محدوده قیمت
4،809،00073،779،000
رنگ طلا
وزن طلا
سنگ مورد استفاده
گوشواره طلا بحرینی

گوشواره طلا بحرینی

27,500,000 تومان
گوشواره طلا بحرینی

گوشواره طلا بحرینی

39,867,000 تومان
گوشواره طلا بحرینی

گوشواره طلا بحرینی

62,713,000 تومان
گوشواره طلا بحرینی

گوشواره طلا بحرینی

66,358,000 تومان
گوشواره طلا بحرینی

گوشواره طلا خلیجی

26,035,000 تومان
گوشواره طلا ریکسون

گوشواره طلا ریکسون

7,635,000 تومان
گوشواره طلا ریکسون

گوشواره طلا ریکسون

7,088,000 تومان
گوشواره طلا زنانه تونیک A (۱۰ حلقه)

گوشواره طلا زنانه تونیک A (۱۰ حلقه)

9,901,000 تومان9,933,000 تومان
گوشواره طلا زنانه تونیک A (۱۶حلقه)

گوشواره طلا زنانه تونیک A (۱۶حلقه)

13,621,000 تومان14,077,000 تومان
گوشواره طلا زنانه تونیک سبک و ارزان

گوشواره طلا زنانه تونیک A (4 حلقه)

5,377,000 تومان5,599,000 تومان
گوشواره طلا بحرینی

گوشواره طلا بحرینی

17,573,000 تومان

مردان و زنان زیادی هستند که به اکسسوری‌های زینتی علاقه بسیار زیادی دارند و با توجه به سلیقه شخصی یکی از انواع آن را انتخاب می‌کنند و در استایل روزمره خود استفاده می‌کنند. در این میان زنان علاقه زیادی به گوشواره طلا زنانه دارند. از بین این زیورآلات گوشواره طلا هندی توانسته است جایگاه ویژه‌ای پیدا کند. در مجموعه ما تنوع گوشوار طلا هندی بالا است و همه افراد می‌توانند با توجه به سلیقه خودشان گوشواره طلا هندی را تهیه کنند، همچنین ما امکان ساخت طلا سفارشی را برای افراد فراهم کرده‌ایم تا بتوانند جدیدترین مدل گوشواره طلا هندی را سفارش دهند. 

حقانی، معتبرترین مرکز خرید گوشواره طلا هندی

حقانی فعالیت خود را از سال 1355 شروع کرده است و با 45 سال سابقه در زمینه طراحی و تولید طلا توانسته است ماهرترین استاد کاران طراحی را کنار خود داشته باشد و طلاهای بی نظیری را طراحی و تولید کند. در نظر داشته باشید که تمامی طلاهای حقانی دست ساز هستند؛ در نتیجه افراد گوشواره طلا هندی جدید را می‌توانند به صورت دست ساز داشته باشند. حقانی منحصربفردترین مدل‌های گوشواره طلا هندی را ارائه می‌دهد، همچنین برای جلب رضایت مشتریان سفارش ساخت طلا را فراهم کرده‌ایم و برخی افراد گوشواره طلا ظریف را به طراحان ما سفارش می‌دهند. البته تنوع گوشواره‌های طلای ما هر نوع سلیقه‌ای را پوشش می‌دهد، همچنین افراد می‌توانند هر مدلی که مد نظر دارند را به طراحان ماهر و خلاق نشان دهند تا دقیقا همان مدل را در اختیارشان قرار دهند؛ لازم به ذکر است که ما خدمات دیگری را برای متقاضیان خود فراهم کرده‌ایم که این خدمات ساخت طلا با عیار 21 است که در صورت سفارش برای مخاطبان خود طراحی و تولید می‌کنیم.

برای خرید گوشواره طلا هندی به چه نکاتی باید توجه کنید

از آنجایی که برای خرید گوشواره طلا هزینه بالایی باید پرداخت کنید باید به نکاتی توجه کنید تا بتوانید بهترین خرید را داشته باشید.  در ادامه به این نکات اشاره می‌کنیم.

اصالت

اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید اصالت طلا است و از آنجایی که ما انواع طلا را به صورت انحصاری تولید می‌کنیم اصالت طلاها تضمین شده است.

انتخاب طرح و مدل 

نکته بعدی که باید به آن دقت کرد این است که قبل از خرید، طرح و مدل مورد نظر خود را تعیین کنید تا در هنگام خرید گیج و سردرگم نشوید و در همان حیطه طرح و مدل بتوانید بهترین گوشواره طلا را خریداری کنید. در این موقعیت اصلا نگران نباشید اگر نتوانستید طرح و مدل مورد نظر خود را از بین گوشواره‌ طلا طرح هندی انتخاب کنید. شما می‌توانید مدل مورد نظر خود را به تیم طراحی حقانی نشان دهید تا آن مدل را برایتان طراحی و تولید کنند. 

فاکتور 

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید به آن توجه کرد فاکتور است. فاکتور به معنی شناسنامه طلا است که باید با تمامی اطلاعات گوشواره طلا هندی در آن ذکر شده باشد و حتما در اختیار مشتری قرار گیرد. اطلاعاتی که در فاکتور باید ذکر شود وزن دقیق گوشواره طلا هندی، عیار گوشواره طلا هندی، اجرت ساخت و قیمت است که ما تمامی این اطلاعات را به صورت دقیق در فاکتور ذکر می‌کنیم و حتی در صورت داشتن نگین و سنگ شناسنامه معتبر آن نگین و سنگ را در اختیار شما قرار می‌دهیم. علاوه بر ذکر این اطلاعات باید آدرس دقیق و اطلاعات مربوط به طلا فروشی در فاکتور ذکر شود.

معیارهای تاثیر گذار بر قیمت گوشواره طلا هندی

به طور کلی قیمت گوشواره طلا هندی ثابت نیست و قیمت هر گرم آن به صورت بین المللی هر روز به صنف طلا فروشان اعلام می‌شود و فاکتورهای متفاوتی وجود دارد که باعث تغییر قیمت آن می‌شود. دانستن این معیارها به شما کمک می‌کند تا بتوانید خرید خوبی را انجام دهید و بتوانید کاملا با توجه بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید جدیدترین مدل گوشواره طلا هندی را انتخاب کنید. 

وزن

وزن از مواردی است که تاثیر مستقیم بر روی قیمت گوشواره طلا هندی دارد و هر چه وزن گوشواره طلا هندی بیشتر باشد قیمت گوشواره بیشتر است.

عیار 

عیار به معنی مقدار طلا موجود در گوشواره است و عیارهای مختلف قیمت‌های متفاوتی دارند. گوشواره طلا هندی در عیار 18 عرضه می‌شوند؛ اما در طلا و جواهر سازی حقانی این امکان وجود دارند که در صورت تقاضا مشتری گوشواره طلا هندی را در عیار 21 طراحی و تولید کند.

 طرح و سبک 

گوشواره طلا هندی طرح و سبک‌های متنوعی دارد که هر کدام از آن‌ها قیمت‌های متفاوتی دارند و ممکن است در طرح انتخابی مقدار طلا به کار رفته بسیار پایین باشد.

اجرت ساخت

اجرت ساخت به معنی دستمزد برای طراحی و تولید گوشواره طلا هندی است که با توجه به پیچیدگی طرح و سبک این اجرت بیشتر یا کمتر می‌شود که البته به علت اینکه ما تمامی محصولات را به صورت انحصاری تولید و عرضه می‌کنیم اجرت ساخت گوشواره طلا هندی پایین است.

سبد خرید
طبقه بندی محصول
محدوده قیمت
4،809،00073،779،000
رنگ طلا
وزن طلا
سنگ مورد استفاده
برای دریافت کد تخفیف شماره تماس خود را وارد کنید