طلا 18 عیار: 3,814,811 تومان

طلا ماه مرداد

آویز فانتزی ولنتاین

10 عدد در انبار

آویز طلا زنانه مدل ولنتاین

۶,۰۳۴,۰۰۰ تومان

گل ماه تولد مرداد

3 عدد در انبار

آویز طلا گل ماه تولد ( مرداد/August )

۶,۰۴۱,۰۰۰ تومان۶,۵۱۰,۰۰۰ تومان

دستبند ماه تولد

1 عدد در انبار

دستبند طلا ماه تولد مرداد

۷,۳۷۳,۰۰۰ تومان

متولدین مرداد افرادی شجاع، جسور و کوشا هستند که نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرند تا آنچه را که می‌خواهند به دست آورند. شیر به عنوان نماد اصلی ماه تولد این افراد در نظر گرفته می‌شود. بنابراین ساخت طلا ماه مرداد با استفاده از نماد شیر صورت می‌گیرد. به عبارتی می‌توان گفت طلاهای ساخته شده‌ای که در ظاهر خود یک شیر نمادین را جای داده‌اند، متعلق به مرداد ماهی‌ها هستند.

البته ساخت طلا و جواهرات با نماد شیر تنها ایده‌ای نیست که این عزیزان می‌توانند اجرا کنند. امروزه سنگ‌های بسیاری به عنوان سنگ ماه مرداد شناخته می‌شوند که استفاده از آن‌ها در یک تکه طلا می‌تواند زیبایی خاصی به جواهر ساخته شده ببخشد.

به عنوان یک متولد ماه مرداد اگر به دنبال خرید طلا خاص و در عین حال فانتزی هستید، تهیه طلاهای ساخته شده مطابق با ماه تولدتان می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. 

 

قیمت طلا ماه مرداد

اگر شما نیز دوست دارید طلا ماه تولد خود را بخرید، ممکن است این سوال در ذهن‌تان شکل بگیرد که قیمت در نظر گرفته شده برای تهیه این محصول چقدر است؟ یا اگر متقاضی ساخت طلا سفارشی هستید، ممکن است دوست داشته باشید از هزینه نهایی در نظر گرفته شده برای این دسته طلاها اطلاع یابید.

ارزشمندی طلا در بازار جهانی باعث شده است تا هزینه مشخصی در جهان برای آن بر اساس گرم در نظر گرفته شود؛ بنابراین می‌توانیم بگوییم که قیمت طلا دلخواه شما به وزن آن بستگی دارد. اما آیا تنها فاکتور تعیین کننده قیمت یک طلا وزن آن است؟

قطعا خیر. فاکتورهای دیگری همچون اجرت و قیمت سنگ‌های به کار رفته نیز سهم بسیاری در هزینه خرید یک تکه طلا ایفا می‌کنند. با سفارش سازی طلا می‌توان در هر یک از این فاکتورها تغییر ایجاد کرد و قیمت جواهر را کاهش یا افزایش داد. 

 

خرید طلا ماه مرداد از حقانی

برنامه ریزی جهت خرید طلا ماه مرداد می‌تواند شما را با چالش انتخاب روبرو کند. البته این موضوع در هنگام تهیه طلا ماه آبان و سایر ماه‌های شمسی نیز دیده می‌شود. خلاقیت سازندگان طلا باعث شده است تا شاهد تنوع بالایی در طلاهای ساخته شده برای متولدین مرداد باشیم همین موضوع نیز کمی انتخاب را برای شما سخت می‌کند. به عنوان مثال اگر مجموعه ما را برای خرید طلا انتخاب کنید، ممکن است نتوانید از بین این همه جواهرات زیبا و فوق العاده یکی را انتخاب کنید. 

حتی ممکن است دوست داشته باشید از ایده‌های نو و جدید برای ساخت طلا کمک بگیرید. در چنین شرایطی بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که سراغ ساخت طلا بروید. به عنوان مثال اگر به دو جواهر به صورت همزمان علاقه مند هستید، می‌توانید دو تکه طلا دلخواه را در قالب یک جواهر جدید و ترکیبی بسازید و استفاده کنید.

متخصصان مجموعه ما با تکیه بر خلاقیت خود نهایت تلاششان را به کار گرفته‌اند تا در نهایت توانسته‌اند جواهراتی را بسازند که در سراسر جهان خاص و بی‌نظیرند. ظرافت به کار رفته در این جواهرات باعث می‌شود تا افراد بسیاری علاقه مند به خرید و استفاده از طلاهای ما باشند.

 

حقانی، معتبرترین مرکز فروش طلا ماه مرداد

حقانی یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین مراکز فروش طلا و جواهرات اصیل و منحصر به فرد است که طیف متنوعی از محصولات اعم از طلا ماه مرداد را با تضمین اصالت و کیفیت عرضه می‌کند.

با خرید طلا ماه مرداد از حقانی می‌توانید از خدمات متنوعی بهره‌مند شوید که بریخ از آن‌ها را در ادامه به صورت خلاصه معرفی خواهیم کرد.

  • ارسال رایگان به سراسر ایران
  • امکان تعویض و عودت 7 روزه
  • گارانتی همیشگی
  • ارسال محصول با بسته بندی ویژه حقانی همراه با عطر اختصاصی
  • صدور فاکتور معتبر و رسمی
  • امکان شخصی سازی انواع محصولات
  • ثبت سفارش محصول با طلای 21 عیار
  • تضمین اصالت و کیفیت
  • صدور شناسنامه رسمی گوهرشناسی

چنانچه در زمینه خرید طلا ماه مرداد یا ثبت سفارش با چالشی روبرو شدید، می‌توانید از تیم پشتیبانی یا کارشناسان فروش مجموعه کمک بگیرید.

دلیل بازگشت وجه

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
6،034،0007،373،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده