طلای 18 عیار:
3,387,960
تومان

دستبند طلا یاقوت کبود

دستبند طلاسفید زنانه امرالد یاقوت کبود غیر طبیعی

ناموجود

دستبند طلاسفید زنانه امرالد یاقوت کبود غیر طبیعی

۱۶,۱۶۷,۰۰۰ تومان

۲۹۳۳۴ امرال-min

ناموجود

دستبند طلاسفید زنانه امرالد یاقوت کبود غیر طبیعی

۱۰,۷۲۶,۰۰۰ تومان

طلا و جواهری حقانی - تولید کننده انگشتر ، النگو ، آویز ، گوشواره ، دستبند ، نیم ست ، زنجیر و گردنبند به صورت دست ساز با طراحی خاص به همراه گواهی اصالت جواهر و صدور شناسنامه برای طلا و جواهر شما

ناموجود

دستبند طلای زنانه ۲۱ مولتی جم

۱۳۶,۷۱۰,۰۰۰ تومان

زیورآلات همیشه جذابیت خاص خود را به همراه داشته‌اندو افراد زیادی را به سمت خود جذب می‌کند. در میان تنوع بالا زیورآلات و اکسسوری‌ها، دستبند طلا نگین دار طرفداران زیادی دارد. دستبند طلا نگین دار تنوع بالایی در سبک و مدل و همچنین انواع نگین‌ها و سنگ‌ها را می‌توان در آن مشاهده کرد. طلا و جواهر سازی حقانی تمامی این مدل‌ها را برای مخاطبان خود با سنگ و نگین اصل ارائه کرده است؛ به طور مثال دستبند طلا یاقوت کبود یکی از هزاران مدل این مجموعه است. همچنین این مجموعه امکان خرید طلا آنلاین را برای متقاضیانی که نمی‌توانند به صورت حضوری به این مجموعه مراجعه کنند فراهم کرده است تا بتوانند خرید خود را انجام دهند.

حقانی، ارائه دهنده انواع دستبند طلا یاقوت کبود

حقانی مجموعه طلا و جواهرسازی است که فعالیت خود را از سال 1355 در این زمینه آغاز کرده است و توانسته در این 46 سال تجربه کافی برای ساخت انواع طلا و جواهر کسب کند، همچنین استادکاران ماهر و طراحان حرفه‌‌ای را در کنار خود برای ساخت طلاهای دست ساز دارد که یکی از ادعاهای جواهری حقانی دست ساز بودن زیورآلات مجموعه است. تنوع دستبند طلا نگین دار در این مجموعه بسیار بالا است به طوری که می‌تواند تمامی سایقه‌ها را پوشش دهد. دستبند طلا یاقوت کبود بسیار متنوع است و انواع مختلفی دارد که برخی از مدل‌های آن نگین‌های به کار رفته کوچک یا بزرگ است. دستبند طلا عقیق یکی از مدل‌های دیگر دستبند نگین دار است که در این مجموعه برای متقاضیان وجود دارد. لازم به ذکر است که این مجموعه اماناتی را در اختیار متقاضیان خود قرار می‌دهد که مهم‌ترین آن ساخت دستبند با عیار 21 است که بنا به درخواست ساخته می‌شود.

با خرید دستبند طلا یاقوت کبود چه مزایایی در اختیار شما قرار می‌گیرد؟

مجموعه حقانی به علت سابقه‌ای که دارد یکی از معتبرترین مراکز خرید دستبند جواهر یاقوت کبود است؛ به همین امر امکانات ویژه‌ای را در اختیار متقاضیان خود قرار می‌دهد که این امکانات به نوبه خود مزیت محسوب می‌شود که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

  • کلیه نگین‌ها همراه با شناسنامه معتبر موسسه گوهرشناسی و بین المللی تحویل مشتری می‌گردد.
  • وزن هیچ کدام از نگین‌ها در دستبند طلا نگین دار مانند دستبند طلا یاقوت کبود، حتی کوچک‌ترین نگین بر روی طلا محاسبه نمی‌شود.
  • تمامی نگین‌های دستبند طلا یاقوت کبود با نگین طبیعی و اصل هستند و در فاکتور رسید می‌شوند.
  • در زمان فروش دستبند طلا یاقوت کبود در صورت سالم بودن نگین ۲۵٪ کسر و خریداری می‌شود.
  • کلیه نمونه‌های دستبند طلا یاقوت کبود زنانه یا مردانه دست ساز و هنر دست هنرمندان ایرانی است.
  • کلیه نمونه‌ها ۱۸ عیار و به درخواست مشتری ۲۱عیار تولید خواهد شد.

نکات مهم که باید هنگام خرید دستبند طلا یاقوت کبود رعایت کنید

طلا و جواهر کالای ارزشمندی است که برای خرید آن باید مبلغ‌های زیادی پرداخت کرد؛ به همین امر باید هنگام خرید برخی نکات را رعایت کنید تا خرید مطلوبی داشته باشید به ویژه در زیورآلاتی که سنگ و نگین کار شده است. تشخیص نگین و سنگ اصل بسیار کار سخت و پیچیده‎ای است. به عبارتی هر کسی با کمی تجربه نمی‌تواند اصالت آن را تشخیص دهد؛ باید در این موقعیت از افرادی که در این زمینه ماهر هستند کمک بگیرید و یا اینکه سند و شناسنامه اصالت گوهر شناسی را داشته باشد. از موارد مهم دیگر توجه به عیار دستبند یاقوت طلا است. به طور کلی این دستبند را با عیار 18 تولید می‌کنند؛ اما جواهری حقانی بنا به درخواست متقاضیان این دستبند را با عیار 21 می‌سازند. به طور کلی سعی کنید یک فروشگاه معتبری برای خرید دستبند طلا یاقوت کبود انتخاب کنید تا از خرید خود اطمینان حاصل کنید.

قیمت دستبند طلا یاقوت کبود

 برای قیمت گذاری دستبند طلا یاقوت کبود فاکتورهای زیادی وجود دارد که باعث تغییر قیمت می‌شود. یکی از عواملی که باعث تغییر قیمت می‌شود اصالت است. اصالت نگین یا سنگ به کار رفته در دستبند یاقوت بسیار مهم است و ارزش بسیار زیادی دارد؛ به همین دلیل افراد زیادی بهای بیشتری برای اصالت دستبند یاقوت کبود پرداخت می‌کنند. از فاکتورهای دیگری که بر قیمت تاثیر گذار عیار است. عیار همان مقدار طلا موجود در دستبند است و هر چه این عیار بیشتر باشد قیمت دستبند طلا نیز بیشتر می‌شود. اجرت ساخت را فراموش نکنید، اجرت ساخت دستمزدی ساخت دستبند جواهر یاقوت کبود است و هر چه سبک و مدل دستبند پیچیده‌تر و سخت‌تر باشد اجرت ساخت نیز بیشتر است.

دلیل بازگشت وجه

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
10،726،000136،710،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده

ارسال سکه‌های حقانی با تگ NFC رایگان!