طلای 18 عیار: ---
قیمت تمامی محصولات به صورت لحظه ای می باشد
طلای 18 عیار: ---

قیمت بصورت لحظه ای می باشد

طبقه بندی محصول
محدوده قیمت
49،747،000210،443،000
رنگ طلا
وزن طلا
سنگ مورد استفاده

گردنبند طوق طلا زنانه، جزو پرطرفدارترین گردنبند طلا زنانه است  که به گردن می‌چسبد. 

همانطور که می‌دانید طلا فلزی گرانبها و در عین حال زینتی و بسیار زیباست. گردنبند نیز جزو زیورآلات پرطرفدار در بین بانوان است. امروزه با توجه به تنوع سلیقه بانوان در انتخاب زیورآلات گردنبندها به شکل و شمایل مختلفی عرضه می‌شوند. گردنبند طوق طلا نیز یکی از آن‌هاست که در بعضی از آن‌ها در قسمت پشت، قفل تعبیه شده است و برخی دیگر هم فنری هستند.

شما می‌توانید انواع طوق گردنی طلا را از طریق مجموعه حقانی با ارسال رایگان خریداری کنید. جواهری حقانی بیش از ۴ دهه حضور و فعالیت حرفه‌ای در عرصه طراحی، ساخت و فروش طلا و جواهرات سفارشی و آماده دارد.

 

خرید طوق گردنی طلا از حقانی

گردنبند طوق طلا گردنبندی تماما ساخته شده از طلا است که در واقع دور گردن و چسبیده روی آن قرار می‌گیرد. بر اساس استاندارد معمولا طول این گردنبند بین ۳۶ تا ۴۱ سانتی‌متر است؛ از این رو خرید چنین جواهر با ارزشی باید از مجموعه‌ای معتبر صورت بگیرد. در جواهری حقانی ما از سابقه حرف می‌زنیم، از تجربه و مهارت که همراه با خلاقیت پایه‌های اصلی یک برند با کیفیت و موفق در عرصه طلا و جواهرات را تشکیل می‌دهند. برند حقانی با داشتن تیمی مجرب و متخصص جا پای خود را در این صنف به خوبی محکم کرده است؛ پشتوانه خرید شما از جواهری حقانی، تجربه و مهارت ماست؛ همچنین محصولاتی نظیر گردنبند طلا هندی نیز در این مجموعه موجود است که می‌توانید انواع آن را نیز مشاهده و خریداری کنید. 

 

نکات خرید گردنبند طوق طلا

  • در مرحله اول باید با دیدن نمونه‌های گردنبند طوق طلا، جواهر مورد نظر خود را پیدا کنید. سایت جواهری حقانی سعی در ارائه جدیدترین مدل‌ها از این گردنبند را دارد.

همچنین اگر مدلی مد نظر دارید که آن را در بین محصولات مشاهده نمی‌کنید می‌توانید آن را در صفحه ساخت طلا سفارشی سفارش دهید تا برایتان به بهترین شکل ممکن ساخته شود. ما در حقانی تصورات شما از جواهرات مورد علاقه‌تان را به واقعیت تبدیل می‌کنیم.

ما با در اختیار داشتن برترین طراحان و سازندگان، تمام ایده‌های شما را بدون محدودیت اجرا می‌کنیم.

  • دومین مرحله توجه به  قیمت طوق طلا است.  قیمت طوق طلا  بر این اساس یک فرمول مشخص تعیین می‌شود.

لازم به ذکر است که محصولات موجود در سایت حقانی با قیمت لحظه‌ای ارائه می‌شوند.

  • در مرحله سوم حتما قبل از خرید دور گردن خود را با متر اندازه بگیرید؛ زیرا طول زنجیر گردنبند طوق طلا باید حدود 5 سانتی متر بیشتر از دور گردن شما باشد.

توصیه می‌شود که مدل گردنبند انتخابی را با توجه به مدل یقه لباس خود انتخاب کنید. 

شما با هر مدل صورتی می‌توانید از گردنبند طوق طلا جدید استفاده کنید؛ اما اگر صورت قلبی شکل، کشیده، بیضی و یا مستطیلی دارید، این مدل از گردنبند بسیار مناسب شما است و درخشش شما را دوبرابر می‌کند. 

اگر به این موضوع فکر می‌کنید که علاوه بر خرید گردنبند طوق طلا گردنبند دیگری نیز خریداری کنید پیشنهاد می‌کنیم از نمونه‌های گردنبند طلا کلکته موجود در سایت حقانی دیدن فرمایید.

 

سبد خرید
طبقه بندی محصول
محدوده قیمت
49،747،000210،443،000
رنگ طلا
وزن طلا
سنگ مورد استفاده
برای دریافت کد تخفیف شماره تماس خود را وارد کنید