طلای 18 عیار:
3,325,630
تومان
ساچمه نقره

100 عدد در انبار

ساچمه نقره مدل دویست گرمی (200 گرم)

۱۲,۴۳۶,۰۰۰ تومان

ساچمه نقره

97 عدد در انبار

ساچمه نقره مدل صد گرمی (100 گرم)

۶,۳۲۶,۰۰۰ تومان

ساچمه نقره

100 عدد در انبار

ساچمه نقره مدل پنجاه گرمی (50 گرم)

۳,۲۴۴,۰۰۰ تومان

خرید ساچمه نقره به دلیل کاربردهای متعدد آن می‌تواند بسیار ارزشمند باشد؛ همچنین نقره ساچمه‌ای برای سرمایه گذاری انتخاب هوشمندانه‌ای است. با خرید ساچمه نقره از جواهری حقانی مزایایی همچون ارسال رایگان به سراسر کشور، ارائه فاکتور رسمی، بسته بندی ویژه همراه عطر خاص حقانی بهره‌مند شوید. در ادامه به بررسی ویژگی‌ها، کاربردها و همچنین نکات مهم در خرید ساچمه نقره می‌پردازیم.

 

ساچمه نقره، محصولی متفاوت از حقانی

ساچمه نقره همچون شمش طلا یک شیء ارزشمند است که از نقره خالص یا نقره استرلینگ ساخته می‌شود. این ساچمه‌ها به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی نقره، کاربردهای متنوعی در صنایع مختلف دارند. 

ویژگی‌های ساچمه نقره

در ادامه به صورت کامل به بررسی ویژگی‌های ساچمه نقره می‌پردازیم. با مطالعه این ویژگی‌ها قطعا خریدی مطمئن خواهید داشت.

خلوص بالا:

ساچمه‌های نقره معمولاً با خلوص بالایی تولید می‌شوند. نقره خالص (99.9%) یا نقره استرلینگ (92.5% نقره و 7.5% مس) از جمله استانداردهای رایج در تولید ساچمه‌های نقره هستند. در زمان خرید و قیمت ساچمه نقره دقت داشته باشید که نقره خام ایران پایین‌تر از ترکیه است و از لحاظ کیفیت و خلوص تفاوت چشمگیری دارند.

اندازه و وزن متنوع:

ساچمه‌های نقره در اندازه‌ها و وزن‌های مختلفی موجود هستند. این تنوع امکان کاربرد این محصول را در موارد گوناگون را ممکن می سازد.

شکل و سطح صاف:

ساچمه‌های نقره دارای سطحی صاف و براق هستند که این ویژگی برای استفاده در صنایع دقیق و حساس مناسب است.

خرید ساچمه نقره از گالری حقانی

قبل از خرید، خلوص ساچمه نقره را بررسی کنید. نقره با خلوص بالا ارزش بیشتری دارد و برای کاربردهای حساس مناسب‌تر است. حقانی به عنوان معتبرترین مرکز خرید طلا در ایران تمامی محصولات خود را با ضمانت و فاکتور رسمی به مشتریان خود ارائه می کند تا با خیالی آسوده خرید داشته باشید.

از فروشندگان معتبر و قابل اعتماد همچون گالری حقانی خرید کنید. فروشندگان معتبر معمولاً اطلاعات دقیقی درباره خلوص و کیفیت ساچمه‌ها ارائه می‌دهند و گواهی اصالت کالا را نیز در اختیار شما قرار می‌دهند. مجموعه حقانی با 4 دهه تجربه و مشاورانی کاردان با اطلاعاتی دقیق و به روز به شما کمک می‌کند تا با توجه به نیاز خود سفارش ساچمه نقره را ثبت کنید.

در نظر داشته باشید قیمت ساچمه نقره همچون سکه  پارسیان بسته به خلوص، وزن و شرایط بازار ممکن است متفاوت باشد. قبل از خرید، قیمت‌ها را در فروشگاه‌های مختلف مقایسه کنید تا بهترین قیمت را بیابید. جواهری حقانی برای رفاه حال مشتریان خود تمامی قیمت ها را در سایت خود به صورت روزانه به روز رسانی می‌کند.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت ساچمه نقره

  • قیمت نقره در بازار جهانی: قیمت نقره به عنوان یک فلز گرانبها در بازارهای جهانی مشخص می‌شود و تحت تأثیر عرضه و تقاضا، شرایط اقتصادی، تحولات سیاسی و تغییرات نرخ ارز و تورم قرار دارد. افزایش تقاضا یا کاهش عرضه می‌تواند منجر به افزایش قیمت ساچمه نقره شود.
  • خلوص نقره: ساچمه‌های نقره با خلوص بالاتر معمولاً قیمت بیشتری دارند. نقره خالص (99.9%) و نقره استرلینگ (92.5%) از جمله رایج‌ترین عیارهای نقره هستند. 
  • وزن و اندازه ساچمه: وزن و اندازه ساچمه‌های نقره نیز بر قیمت آن‌ها تاثیرگذار است. ساچمه‌های بزرگ‌تر و سنگین‌تر معمولاً قیمت بیشتری دارند.

هزینه تولید و فرآوری: هزینه‌های مرتبط با استخراج، تولید و فرآوری نقره نیز می‌تواند بر قیمت نهایی در خریدساچمه‌ نقره  تاثیرگذار باشد.

دلیل بازگشت وجه

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
3،244،00012،436،000
وزن طلا
وزن طلا
طبقه بندی محصول
طبقه بندی محصول
سنگ مورد استفاده
سنگ مورد استفاده