گران‌ترین سرویس طلای جهان که جزو زیباترین طلاها محسوب می‌شود، سرویس منحصر به فردی است که درخشش و زیبایی فوق‌العاده آن، برای هر کسی چشم نواز است. اگرچه افراد ممکن است در مورد زیباترین سرویس‌ها نظر متفاوتی داشته باشند. فردی ممکن است سرویسی را زیبا بداند که گوشواره آن با مروارید مزین شده باشد ‌یا در گردنبند آن تکه‌ای مروارید به کار گرفته شود. نظر دیگری این است که نیم ست طلا با جواهر یاقوت اشکی زیباتر است. در هر صورت هر کسی سلیقه خاص خود را دارد و به نظر می‌آید زیباترین سرویس، سرویسی است که باب سلیقه شما باشد و از آن خوشتان بیاید.‌

اما اینکه گران‌ترین سرویس‌ها کدام نوع از آن‌ها هستند به عوامل مختلفی مربوط می‌شود. ما در مطلب امروز قصد داریم چند مورد از گران‌ترین سرویس طلا زنانه را خدمت شما معرفی کنیم؛ پس با ما همراه شوید. 

 

دلیل بالا بودن قیمتگران‌ترین سرویس طلای جهان

گران‌ترین سرویس طلای جهان به چند دلیل قیمت بالایی دارند. از جمله عوامل تاثیرگذار بر قیمت آن‌ها می‌توان به وزن سرویس، طرح، مدل و اجرت ساخت آن‌ها اشاره کرد. هر چقدر طلای بیشتری در تولید محصول استفاده شود، وزن  بیشتری دارد و در نتیجه قیمت آن بالاتر است. طرح و مدل سرویس هم یکی دیگر از فاکتورهایی است که روی قیمت آن موثر است.

استفاده از سنگ‌های قیمتی مثل برلیان، الماس، یاقوت و… در صورت اصل بودن، قیمت سرویس را افزایش می‌دهد؛ همچنین به طلاهایی که شرکتی یا سفارشی‌سازی شده باشند یا از طلاهای وارداتی محسوب شوند، اجرت ساخت تعلق می‌گیرد و اجرت ساخت آن‌ها بسته به طراحی، نوع تراشکاری و داشتن سنگ متغیر است. با پیشرفت‌هایی که در دنیای وب مشاهده می‌کنیم، می‌توانیم برای خرید طلا آنلاین از هر کجای دنیا، اقدام کنیم. 

 

انواع سرویس طلای گران‌قیمت جهان  

چند نمونه از گران‌ترین سرویس‌های طلا جهان را در ادامه معرفی می‌کنیم.

گردنبند تایتانیک

از گران‌ترین سرویس طلای جهان می‌توان گردنبند تایتانیک را عنوان کرد.‌ این گردنبند با ارزش همان گردنبند معروف در فیلم تایتانیک است که بازیگر معروف این فیلم، خانم کیت وینسلت به گردن خود آویخته بود. پلاک این سرویس نگین‌دار به شکل قلب از جنس الماس کبود ۱۵ قیراطی است که با الماس‌های سفید رنگ احاطه شده است. این گردنبند را یک جواهرساز معروف به نام هری وینستون ساخته است؛ همچنین جواهرسازان دیگری به نام اسپری و جرارد نمونه‌هایی از این گردنبند را طراحی و ساخته‌اند. این گردنبند را در مراسم اسکار به گردن افراد معروف آویخته‌اند.

دلیل بالا بودن قیمت این سرویس، الماس آن بوده که وزن آن 407.48 قیراط و به رنگ قهوه‌ای زرد است. این الماس هیچ‌گونه عیب و نقصی ندارد. در ساخت این گردنبند از 91 الماس سفید و طلای صورتی استفاده شده است. این گردنبند منحصر به فرد 637 قیراط وزن دارد و از لحاظ زیبایی‌شناسی شبیه به خوشه مو است. یکی دیگر از دلایل قیمت بالای این گردنبند می‌توان به طراحی منحصر به فرد و نامتقارن بودن آن اشاره کرد؛ همچنین مربوط به داستانی بوده که در میان‌ مردم شهرت زیادی دارد. داستان آن به بیش از سه دهه پیش بر می‌گردد و حکایت از آن دارد که دختر فقیری در کنگو الماس مزبور را از یک معدن یافته است.  

تصویر گردنبند تایتانیک

گوشواره الماس Harry Winston

یکی  دیگر از گران‌ترین و زیباترین سرویس‌های جواهرات در جهان، گوشواره الماس Harry Winston است. این گوشواره‌ها اگرچه به خودی خود یک سرویس طلا و جواهر به‌شمار نمی‌روند، ولی جزء اصلی یک سرویس محسوب می‌شوند. از لحاظ قیمت به تنهایی، چند برابر یک سرویس جواهر معمولی ارزش دارند؛ به همین دلیل از گران قیمت‌ترین گوشواره‌های جهان هستند. این گوشواره از برند هری وینستون بوده که ستاره‌ها و افراد معروف دنیا آن را در مراسم به گوش خود می‌آویزند. وزن تقریبی آن حدود ۶۰ قیراط است.

انگشتر الماس صورتی

انگشتر الماس صورتی از گران‌ترین انگشترهای موجود در دنیاست. این انگشتر به کمک یک الماس صورتی به شکل مستطیلی بوده که گوشه‌هایی گرد شده دارند. نگین این انگشتر در سال ۲۰۱۰ روی آن سوار شد و شرکت معروف حراج ساتبی آن را به مزایده گذاشت. این انگشتر دارای وزنی در حدود ۲۴/۷ قیراط است و در آن سال با قیمت ۴۶ میلیون دلار فروخته شد.‌ موسسه گوهرشناسی آمریکا GIA الماس این انگشتر را در گروه الماس صورتی پررنگ قرار داد که رنگ بسیار کمیابی است و تنها دو درصد الماس دنیا را شامل می‌شود.

جالب است بدانید هر چه رنگ الماس صورتی، پررنگ‌تر و اندازه سنگ بزرگ‌تر باشد، قیمت بالاتری خواهد داشت. الماس این انگشتر دارای رنگ صورتی شفاف بوده و سایه رنگی کمتری دارد؛ به همین دلیل است که از گران‌ترین‌الماس‌های جهان محسوب می‌شود. 

تصویر انگشتر الماس صورتی

گردنبند الماس

گردنبند الماس یکی دیگر از زیباترین سرویس جواهرات دنیا محسوب می‌شود که رکورد جهانی نیز دارد.‌ وسط این گردنبند، یک الماس به رنگ زرد قرار داده شده است که زیبایی خارق‌العاده‌ای به آن می‌بخشد و سبب می‌شود، نظر هر بیننده‌ای جلب شود. الماس‌های موجود در این گردنبند در حدود ۶۷۳ قیراط وزن دارد.

گردنبند الماس Briolette

گردنبند الماس Briolette از جمله گردنبندهای گران قیمت و باارزش در دنیا به‌شمار می‌رود. این گردنبند با یک الماس ۷۶ قیراطی در وسط آن طراحی شده است و الماس‌های دیگری هم در کنار الماس وسط به شکل زنجیر قرار دارند. الماس‌های دیگر این گردنبند در حدود ۱۸ قیراط وزن دارند. 

گردنبند الماس و زمرد

گردنبند الماس و زمرد یکی دیگر از گران‌ترین سرویس طلاهای جهان محسوب می‌شود. این گردنبند دارای 191 قیراط زمرد کلمبیایی است که به وسیله الماس‌هایی به هم متصل شده‌اند.

تصویر گردنبند الماس و زمرد

قطعه قلب پادشاهی ازگران‌ترین جواهرات دنیا 

قطعه قلب پادشاهی از جمله جواهراتی است که قیمت بالایی دارد. این قطعه در قدیمی‌ترین و معتبرترین شرکت جواهر سازی که Graend نام دارد، تولید شده است. در تولید این قطعه شگفت‌انگیز از یک یاقوت 41 قیراطی که به شکل قلب است، استفاده شد و در گردنبند یا تاج این سرویس، کار شده است.

 

برندهای معروف طلا و جواهر

اکنون که با چند مورد از جواهرات با ارزش و گران قیمت جهان آشنا شدید، لازم است با برندهای معروف که در زمینه تولید گران‌ترین و زیباترین سرویس جواهر، انگشتر، گردنبند، گوشواره و… فعالیت می‌کنند، آشنا شوید. از جمله برندهای معروف طلا و جواهر می‌توان موارد زیر را نام برد.

برند تیفانی

برند طلا تیفانی یکی از مشهورترین و لوکس‌ترین برندهای طلا و جواهر در جهان تلقی می‌شود. این برند نیویورکی در دنیا به نام پادشاه الماس مشهور است. محصولات برند تیفانی در سراسر دنیا محبوبیت زیادی دارند. برند مزبور فعالیت خود را از سال ۱۸۳۷ در نیویورک آغاز کرد. سبک محصولات این برند، کاملا کلاسیک است و در محصولات تولیدی خود از سنگ‌های قیمتی و مواد درجه یک و با کیفیت کمک می‌گیرد. این برند در تولیدات خود از طراحی بسیار خاص و شیک بهره می‌برد که در مقایسه با نمونه‌های مشابه منحصر به فرد است‌؛ به همین دلیل کارهای تولیدی خصوصا سرویس طلای این برند از زیباترین و گران‌ترین سرویس طلای جهان به‌شمار می‌روند. 

برند هری وینستون

برند هری وینستون نیز یک برند آمریکایی است که در میان مردم دنیا بسیار محبوب و پرطرفدار است. سرویس طلا و جواهری که این برند تولید می‌کند، بسیار پرزرق ‌و برق است. در نمونه کارهای آن‌ها، سنگ‌ها و نگین‌های الماس زیادی استفاده می‌شود که زیبایی آن‌ها را دوچندان کرده و زیبایی بی‌نظیر آن‌ها چشم‌ها را خیره می‌کند؛ از این رو سرویس‌هایی که این برند می‌سازد، یکی از گران‌ترین سرویس طلای جهان محسوب می‌شود ‌و معمولا افراد خاص و مشهور و سلبریتی‌ها آن‌ها را خریداری می‌کنند.

برند کارتیه

کارتیر یا کارتیه، برند معروفی بوده که در کشور فرانسه شروع به فعالیت کرد. موسس آن شخصی به نام لویی کارتیه بود که در سال ۱۸۴۷ آغاز به کار کرد. او لقب جواهر پادشاهان را از پرنس‌ والس به خود اختصاص داده است. این برند، مختص افراد معروف و اشراف‌زادگان بزرگ اروپا بوده که امروزه یکی از مدل‌های پرطرفدار در بین مردم سراسر دنیا به‌حساب می‌آید.

محصولات این برند در عین سادگی، درخشان و لوکس هستند و برای افرادی مناسب است که سرویس‌های نگین‌دار را دوست ندارند. امروزه انواع محصولات را به‌ نام برند طلا کارتیه در بازار مشاهده می‌کنیم که با قیمت‌های ارزان‌تری عرضه می‌شوند؛ اما فراموش نکنید که محصولات اصل این برند، قیمت بالایی دارند و یکی از برندهایی است که گران‌ترین سرویس طلای جهان را تولید می‌کند. 

 

سخن پایانی

برندهای معروفی در دنیا هستند که گران‌ترین سرویس طلا در جهان را تولید می‌کنند. ما در مطلب امروز چند نمونه از برندهای طلا و جواهرات و محصولات تولیدی را که از گران‌ترین نمونه‌ها محسوب می‌شوند، خدمت شما معرفی کردیم. در سایت حقانی هم می‌توانید انواع سرویس‌های زیبا و لوکس را که طراحی منحصر به فرد و بی‌نظیری دارند، مشاهده کرده و برای خرید آن‌ها از طریق این سایت اقدام کنید. اگر به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیازمند دارید، می‌توانید با کارشناسان ما در گالری طلا و جواهری حقانی ارتباط برقرار کنید. همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. 

 

سوالات متداول

1- دلیل بالا بودن قیمت گرا‌نترین سرویس طلا در جهان چیست؟

از مهم‌ترین دلایلی که در قیمت سرویس طلا موثر است، می‌توان به وزن سرویس، طرح و مدل آن و اجرت ساخت اشاره کرد.

2- معروف‌ترین برندهای طلا و جواهر که گران‌ترین سرویس طلا جهان را تولید می‌کنند کدامند؟

برندهای تیفانی، هری وینستون و کارتیه برندهای معروفی هستند که محصولات بی‌نظیری تولید می‌‌کنند.