بهترین هدیه برای عروس در حال حاضر انواع طلا و جواهر است که از تنوع بسیار وسیعی برخوردار هستند. ست کامل و نیم ست هرکدام به شکل‌های مختلف زیبایی خود را نمایان می‌کنند و معمولاً افراد با توجه به بودجه‌ای که مدنظر دارند به خرید هرکدام به صورت ست و یا تکی مانند خرید دستبند، گوشواره، انگشتر، سکه و… می‌پردازند. 

با ارزش‌ترین هدیه برای تازه عروس و داماد  

بهترین هدیه برای تازه عروس و داماد امروزه طلا و جواهر می‌تواند باشد. از انگشتر و گردنبند گرفته تا دستبند و گوشواره همگی از جمله هدایای مناسبی هستند که ارزش مالی فوق‌العاده خود را در هر شرایطی حفظ می‌کنند. امروزه به‌واسطه آسان‌تر شدن سفارش و خرید طلا، برای هدیه تازه عروس و داماد از طلا و جواهراتی متفاوت استفاده می‌کنند. به همین دلیل در ادامه به بررسی دستبند و گوشواره طلا خواهیم پرداخت؛ چرا که به‌عنوان هدیه و کادو عروسی بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیرند.

انگشتر طلا محصول جواهری حقانی

  • دستبند طلا 

بهترین هدیه برای عروس در حال حاضر می‌تواند طلا و جواهرات باشد. بسیاری از افراد از جواهراتی با طرح آنتیک و قدیمی به‌عنوان کادو عروسی برای عروس استفاده می‌کنند. دستبند طلا به‌صورت طلای 18 عیار یا 24 عیار که با سنگ‎هایی همچون فیروزه تزئین می‌شوند، قطعاً یک هدیه لاکچری محسوب می‌شوند که امروزه افراد خوش‌سلیقه از این طرح‎های طلا و جواهر غافل نمی‌شوند.

دستبندهای که با زنجیر طلا، چرم و با ترکیب سنگ‌هایی آنتیک ساخته می‌شوند، بهترین هدیه برای عروس و داماد به شمار می‌آیند. به‌عنوان مثال، فیروزه به نشانه پاکی و مثبت اندیشی، الماس به نشانه عشق و محبت و یاقوت کبود به نشانه وفاداری امروزه شناخته می‎شوند و می‌توانند یک طراحی بی‌نظیر را در هنگام ساخت انواع دستبند به رخ بکشند. 

  • گوشواره طلا زنانه

گوشواره طلا زنانه هم در بین هدایای متعلق به عروس خانم‌ها، همیشه جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص می‌دهد. گوشواره طلا زنانه سوفیا اوپال، گوشواره طلا زنانه پایه جواهر، گوشواره طلا زنانه بامبو فیروزه، گوشواره طلا زنانه پایه جواهر، گوشواره طلا کم اجرت طلا سفید کم اجرت و… همگی از جمله طرح‌های پرفروش گوشواره به عنوان هدیه مناسب عروس به شمار می‌آیند. در انتخاب گوشواره سلیقه افراد همیشه متفاوت است و نمی‌توان در مورد طرح و مدل خاصی صحبت کرد، ولی عمدتاً طرح‎های آنتیک و کلاسیک و بعضاً مدرن بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند.

راهنمای خرید بهترین هدیه طلا عروس

طلا و جواهر از جمله هدایایی به شمار می‌آید که در خرید و انتخاب آن باید بسیار با دقت عمل کنید. برای خرید جواهر، توجه به قیراط الماس یک موضوع مهم به شمار می‌آید. معمولاً مدل‌هایی معمول و سنتی همیشه جزء مدل‌های لاکچری به‌حساب می‌آیند که باید به کیفیت ساخت آن‌ها توجه بیشتری داشته باشید. الماس‌های گران‌قیمت و سنگ‌های سنتی و آنتیک هر دو گزینه‌های مناسبی برای انتخاب کادو عروس به شمار می‌آیند. در حال حاضر خرید نیم ست، النگو و گوشواره بسیار رواج پیدا کرده است و بنا بر سلیقه افراد می‌توان به ساخت طلا سفارشی پرداخت. 

انتخاب نیم ست برای کادو عروس و داماد

بهترین کادو برای عروس و داماد می‌تواند ست یا نیم ست طلا باشد. زمانی که در سرویس طلا گردنبند، گوشواره و دستبند موجود باشند، به این سرویس ست کامل و هر زمان که یکی از موارد گفته‌شده وجود نداشته باشد، به سرویس مورد نظر نیم ست می‌گویند.

 نیم ست نسبت به ست کامل می‌تواند هدیه قابل‌قبول‌تری به عنوان کادو عروس باشد. در این بین، نیم ست هم خود از 2 بخش تشکیل می‌شود که یک بخش شامل گردنبند و گوشواره، آویز-گوشواره، دستبند- انگشتر، آویز- گوشواره است و بخشی دیگر معمولاً با انگشتر همراه است.

نیم ست در مقایسه با ست کامل حالتی اسپرت را به خود می‌گیرد و بیشتر در مراسم‌ها و دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخلاف آن ست کامل بیشتر در مراسم‌های تشریفاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. طرح‌های سنتی، فانتزی و… همگی جزء طرح‌های پرفروش نیم ست به شمار می‌آیند که به عنوان بهترین کادو برای تازه عروس و داماد می‌توان انتخاب کرد.

تصویر دستبند برای هدیه عروس

شمش و سکه طلا بهترین هدیه برای عروس و داماد

شمش و سکه هرکدام می‌توانند گزینه‌های قابل‌توجهی به عنوان کادو تازه عروس و داماد به شمار آیند. شمش علاوه بر اینکه زیبایی و لاکچری بودن خود را به رخ می‌کشد، می‌تواند تازه عروس و داماد را برای یک سرمایه‌گذاری هرچند کوچک هم آماده کند.  شمش و سکه به ‌مرور زمان ارزش بیشتری پیدا می‌کنند و به همین دلیل، بهترین کادو برای تازه عروس و داماد امروزه شمش و سکه طلا معرفی می‌شود.

سخن پایانی

در این مقاله بهترین هدیه طلا برای عروس را در انواع مختلف طلا و جواهر موردبررسی قرار داده‌ایم. این‌چنین شما در هنگام انتخاب هدیه لازم نیست، دغدغه خاصی داشته باشید. امروزه با وجود خرید آنلاین طلا، در کمترین زمان ممکن می‌توان با توجه به قیمت لحظه‌ای که در سایت طلا و جواهر حقانی وجود دارد، لاکچری‌ترین و باکیفیت‌ترین محصولات طلا و جواهر را با دریافت فاکتور رسمی خریداری کرد.